Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
Vesiaeroobika
 
Kutsu 20. märts 2002, kl 13.56
Palju on sellest juttu olnud,aga kus ikkagi one kõige parem koht sellega tegeleda?Ja mis on hind?
 
laila 20. märts 2002, kl 14.12
revalsport, kogu informatsiooni saad koduleheküljelt
 
Tigr 22. märts 2002, kl 15.02
revaspordi basseinid täis mingit kummalist seent ja nahahaigust, lisaks sulatab vesi trikoosid.

loe vanu kommentare, sealt peaksid saama infot küll.

soovitatakse hoopis status klubi, seal treenivad Eesti aeroobikatipud, ainult et aastamaks paraku vaid 17 000 krooni :(
 
kiku 23. märts 2002, kl 15.58
Näiteks on vesiaeroobika ka Kristiine Spordis ja 10 korda maksab u. 300.- ringis.
 
. 23. märts 2002, kl 23.34
ka kristiines on vesi väga kloorine,mõtlesin,et rahvas teeb siin naistelehes nalja trikoo sulamise kohta aga nüüd on omal ka vesi ahjus.tuleb minna uut ostma.
 
marka 24. märts 2002, kl 12.36
kus täpselt on kristiine sport ja kuidas sinna kõige paremini saab? nb autot pole seega bussi-trolliga?
 
??? 25. märts 2002, kl 10.21

DRIKOO EI SULA VEES!!!!!!!!!!!!
SEE LIHTSALT KULUB NAGU IGA TEINE ASIGI!
 
elevant 25. märts 2002, kl 10.58
esiteks on tegu TRIKOOGA (pr. k. tricot -- liibuv pehme riie, sellest materjalist esemed)ja teiseks see ei sula ega kulu, vaid pleegib kloori toimel (rannas päikese toimel ka).
 
. 25. märts 2002, kl 18.49
selle kulumise kohta öeldaksegi ,et"sulab"ärge olge nii tähenärijad.
 
;] 25. märts 2002, kl 20.36
jah,niiöelda sulab,sest lükra katkeb ja kaob teiste kiudude vahelt ära.
 
elevant 26. märts 2002, kl 10.22
siis sulavad aeroobikariided ja isegi T-särgid ka. lahe.
 
Tigr 26. märts 2002, kl 16.40
no vaadake nüüd oma õelust...kas oma tarkuse näitamine on nii suur rõõm?

tegelikult unustasin ma enamus oma kirjast jutumärkidesse panna, sest tegu oli tsitaadiga kunagisest foorumist, aga ei viitsinud seda välja otsima hakata.

ja vabandan autori ees, loodan, et tagasiulatuvaid meetmeid ei rakendata :)

isiklikult arvan, et kui too eelmises foorumis kommenteerinud tütarlaps väitis, et oli alles uue trikoo ostnud, mis päikesevalgust polnud veel näinudki ja kuu ajaga juba äraviskamisele kuulus, siis kas te, kallid naised, ei leia, et see kulumine toimus nagu liiga kiiresti (ja nagu aru sain, ei olnud tegu mingi second-hand kaubaga)??
 
to elevant 26. märts 2002, kl 21.39
pole kunagi näinud elevante aeroobikariietes või t-särgis kloorises vees ujumas ;]]]]]]]]]]]]]]]]]] tegelikult on õudsalt kahju,lihtsalt nördimapanev,kui leiad peale pikka otsimist sobiva trikoo ja see peale mõnda kuud(minul konkreetselt 3kuud)lihtsalt kasutuskõlbmatuks osutub.ja üleskutse kõigile,kes kuskil basseinis käivad:PALUN PESKE ENNAST,võib-olla ei pea siis niipalju kloori panema.
 
kekats 26. märts 2002, kl 22.52
no mina käisin ka Revalis vesiaeroobikas 2 aastat ja läks üx trix aastas, lükra hakkas lõpus küll välja turritama, aga see juhtub lõpuks KÕIGI lükrat sisaldavate riietega - näiteks lapse põlvpüksid kulusid ka jalgevahelt ära ja lükraniidid tulid välja! Ja minu trikoo värvidega ei juhtunud absoluutselt mitte midagi (kusjuures nad olid mõlemad kärtsu värvi). Eks lihtsalt mõni trikoo on ka kehvema värviga, ma kujutan ette. Dushshidest tuleb seal küll ainult kuuma või külma, reguleerida ei saa. Mustad aga ruumid küll ei ole. Maja on amortiseerunud, kuid minu meelest mitte räpane.
 
kaku 01. aprill 2002, kl 12.44
Mina käin esmaspäeval ja neljapäeval Sõpruse puiesteel (Linnu tee trollipeatus, seal on see punane kool) vesiaeroobikas. Väga hea trenn, ainult mõnikord on vesi natuke külm.
 
pirku 01. aprill 2002, kl 15.25
Sooviksin ka vesiaeroobikas käima hakata. Kahjuks olen aga liiga lühike(1,6m) ja Revali bassein on liiga sügav. Soovitage mingit head kohta. Kui võimalik ka telefoninumbrit.
Aitähh!!!
 
lihtsalt 05. mai 2002, kl 22.57
Kas see pikkus segab seal vesiaeroobikas käimist? Hmm, siis tekib ju mul ka probleeme.
Aga mina olen kuulnud või lugenud, et on kahte sorti vesiaeroobikat - üks toimub 1,2 m sügavusel ja teine üle pea vees ja kasutatakse abivahendeid, mis aitabad vee peal hoida. Ma küll ei näe 1,6 pikkuses takistust :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!