Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
KAS MÕNI KODUS KA TRENNI TEEB?
 
Kena 10. juuni 2009, kl 20.57
Kas mõni lady ennast teleka ees kodus ka treenib? Mul puudub võimalus kasutada treeningklubi (asukoha pärast). Jubedalt oleks vaja liigutada, aga joosta ei jaksa väljas. Kas on müügil mõni shapingu dvd või muud taolist head?
 
õel 10. juuni 2009, kl 23.49
arvestades sinu küsimuse rumalust, siis ei hakka sa ka televiisori ees treenima. Oled nii laisk otsima ja soovid et teised su eest töö ära teeksid... Loomulikult on poodides treening dvd-si müügil. Ei ole vaja joosta, saad ka kiire kõnniga end treenida. Ja ilma dvd-tagi on teada, et kõik kooli kehalise kasvatuse harjutused on kasulikud... kõhulihased, selg kätekõverdused jne:) Jäksu
 
ttt 11. juuni 2009, kl 00.59
jah, teen kodus trenni. olen tõmmanud mõned videod torrentist (pilates, ballet bootcamp jne), lisaks on hantlid ja hularõngas.
 
Buratino 11. juuni 2009, kl 02.12
Soovitan soojalt Wii-d. Lõbus, kaasahaarav ja tõhus!
 
mai 11. juuni 2009, kl 08.41
Kui lapsed olid väikesed, treenisin kodus 5 korda nädalas iga päev pool tundi. Harjutused korjasin igasugu ajakirjadest ja tegin neid üsna õigesti nagu hiljem trenni minnes aru sain.
Samas tean nüüd öelda, et trenni kasutegur on tohutult suure. Kodus ikka NII väga ei pinguta, teed pausi, kui selg läheb higiseks jms. Trennis lirtsud üleni, aga teed teistega kaasa.
Tahan öelda, et kolme kodus treenitud aastaga läks maha ehk 5 kilo, aga tsellu vohas edasi, trenni minnes kadus kiiresti aga üle 10 kilo ja tsellu on ka lännu.
Kahtlemata tasub kodus võimelda. Muidu oleks mul 5 kaotatud kilo asemel 15 juurde saada kilo.
 
ma 11. juuni 2009, kl 15.55
Minuarust kodus elutoas tehtud treeninguga pole võimalik alla võtta. Aga niisama lihaseid virgutada (nö. kontorilihaseid)kõlbab küll.
 
:)) 11. juuni 2009, kl 17.45
Mitu protsenti spordiharrastajatest üldse treenib klubides?
Pakun et ca 90% tegeleb spordiga iseseisvalt.
 
gg 11. juuni 2009, kl 18.52
tead parem võta omale tund aega vabaks (kui oled kodune) ja tee kiires tempos jalutamist (hea rühi ja pikkade sammudega) nii, et pulss veidi üles läheb. umbes 45min. ja nii 3-4x nädalas, parem ikka kui 4 korda jalga tõsta teleka ees.
 
gg-le 11. juuni 2009, kl 19.42
Ei ole nii, just võimlemine on oluline ja jala tõstmine käpakil olles treenib väga hästi tuharalihast, mis enamikul ebasportlikel ripakil on. Väga hea harjutus muide.
 
hom 14. juuni 2009, kl 12.56
võimlen hommikuti silmapesu ja hommikukohvi vahel
 
Saima 14. juuni 2009, kl 23.18
Mina teen kodus trenni, vahel jooksen ja siis võimlen toas teatud harjutusi peale. Väga hea tulemus! Kui pole jooksuilma, siis niisama võimlen oma kindlaid harjutusi ja venitan ka muidugi. Ka hästi mõjub, mulle vähemalt.
 
treener-kooliõpetaja 15. juuni 2009, kl 01.21
Igasugune liigutamine kulutab kaloreid ja viib sind oma eesmärgile lähemale.
 
lc 16. juuni 2009, kl 14.38
Ma koduse trenniga võtsin 10 kg alla! Seda siis kolme kuuga, muidugi tuleb ka toitumisharjumusi muuta, muidu võid vehkida palju tahes, aga kasutegur väike, kui pärast rasvast suust sisse ajad või ülesööd.
 
Cindy Crawford 20. juuni 2009, kl 17.25
Cindy Crawfordi videod ülihead.
Keegi hoiab ikkagi sind tempos ja seletab, mida ja kuidas. Mõnus musa ja ma väga rahul.
 
Crawford 20. juuni 2009, kl 17.29
Mina tegin Sindy Crawfordi videotega. Tal neid 3. Seda Dimensiooni oma ei soovita - see on hea peale rasedust. Aga need teised on hiigla head. Kodus on raske treenida... Aga kui keegi kõrval treenib ja koguaeg seletab, siis algul ei jõua ehk kõiki seerijaid teha, aga vähemalt keegi hoiab rütmi ja seletab ka, kuidas õigesti teha. mUlle väga, väga meeldisid:)
 
mirjam 16. juuli 2009, kl 12.56
kui koduseks trenniks saab nimetada seda, et spordisaalide jms peale raha ei raiska, siis jah, teen ilma rahata trenni :D ehk siis käin rattaga sõitmas. oli vahepeal trenažöör, mida kasutasin kaks kolm korda. sai maha müüdud. rattaga sõites edasi viivaks jõuks on see, et nii kui seisma jääd, hakkad higistama ja lähed näost punaseks :D (täna tegin 10km ringi). ja kohe külma duši alla :) mõnus on õues olla.
Veel trennist ilma rahata (või väga väikse rahaga). 3tundi õues sulgpalli mängida (ja ma kaks järgmist päeva ägisesin lihaste pärast) :D no ei oska piiri pidada :P
 
venitused 16. juuli 2009, kl 13.05
venitamine on küll igav, aga kasulik. püüan hommikul venitusharjutusi teha.
 
õie 17. juuli 2009, kl 10.05
nii tore, et ma ainuke pole, kes kodus võimleb ja väljas kepikõndi teeb;)))
 
mumm 17. juuli 2009, kl 13.12
Mul terve suve aias ja põllulapil rassides väga efektiivne kodune trenn. Sügiseti olen reeglina 8...9 kg kergem. Ilma midagi muud tegemata.
Näiteks vagusid künnan-kobestan käsiadraga, see on suurem koormus nii käe-, kõhu- kui jalalihastele, võrreldes mingite peente moodsate jõusaali masinatega. Päikese käes sedasi ka, higi voolab, rasv kaob.
 
Kk 08. jaanuar 2015, kl 00.53
https://www.facebook.com/groups/766956003351987/ Facebooki grupp kodutrenn
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!