Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
bodypump muudab keha koledaks?
 
sale 01. veebruar 2010, kl 08.03
Mõlemal pool kettal 5 kg soojendus, 11 kg kükid, 7,5 rind ja selg, 5-6 kg triitseps, 5 kg biitseps, 8 kg väljaasted.
 
xs 01. veebruar 2010, kl 08.53
soojendus 2,5 ühel pool
kükid 8,75 vist ühel pool
rind 2,5
selg 5
tritseps, bitseps 2,5
 
sale 01. veebruar 2010, kl 15.59
selgituseks, et et need kg mis mul ülal kirjas on ka ikka ühel pool kettal.
 
fanaat 02. veebruar 2010, kl 00.08
soojendus 6
kükk 15-17
rind 7,5
selg 10-11
triitseps/biitseps 5-6
jalad 10-12
õlg 5/hantel 3

Trenni teinud 2 aastat, vorm igati ok. Raskusi varieerin vastavalt enesetundele ja treeningkoormusele.
 
reumahaige 02. veebruar 2010, kl 15.16
No mul on kangil kahe poole peal kokku:

Soojendus 12kg
Kükid 20-22kg
Rind 7kg
Selg 17kg
Triitseps 7kg
Biitseps 7kg
Väljaasted 12kg (väljaaste ilma kangita, kükid kangiga, nagu ntx BP 72 kavas)
Õlg 10-12kg

Kuna ma reumaatiline haige, siis rinnale ja triitsepsile-biitsepsile ei saa juurde panna, ülejäänud on enam-vähem.
 
kloks 02. veebruar 2010, kl 15.17
Autor: viimasele
Aeg: 01-31-10 01:51

No kuule, pole mina näinud, et keegi oleks kapiks muutunud. Ka mitte mu musklis naistreener ja kõik teised treenerid.

Või tühja rassinud...heh.
 
nõus suspega 04. veebruar 2010, kl 16.14
Bodypumbitajad on ju kõik nii kandiliste õlgadega, kust otsast see ilus on? Rind kaob ka ära, kuidagi mehelik keha kujuneb. No ma ei tea, äkki anorektikute unistus jh
 
CM 04. veebruar 2010, kl 16.43
Njaaa, eks piimapudelikaela meenutav längus õlajoon ole naiselikkuse mõõdupuu. Ma ei tea küll ühtki meest, kellele see meeldiks, aga mis mina ka tean...
 
t 04. veebruar 2010, kl 17.22
(kontrollib oma 70F-suuruses büsti)
ei ole viga, kõik on alles..
 
to t 04. veebruar 2010, kl 18.35
no kui 70F, siis vaevalt need oma rinnad on :D pigem silikoon
 
t 04. veebruar 2010, kl 21.28
miks ta silikoon peab olema? loomulikult täiesti omad ja rind kaob bodypumpi tehes vaid siis, kui kaalust alla võtad ja üle kere rasvakiht väheneb, mul oli enne 80G näiteks. lihtsalt rinnalihaste treenimisest ei kao midagi kuhugi.
 
puskar 05. veebruar 2010, kl 01.55
Ei saa aru, mis mõttes koledaks. Vormis keha on alati ilusam kui vormitu. Pumo annab kena kehakuju, hea rühi ja sportliku vormi. Mulle ei meeldi näiteks suurte tagumike ja kõhetute õlgadega naised. Või suurte tisside ja voltis kõhuga memmed.
Aga maitse asi. Alati võibmitte sporti teha ja lihtsalt telksi ees krõpsu pugides tsellut koguda.
 
jee 05. veebruar 2010, kl 07.50
rind ei kao kuskile, selge see, et kui kehas rasva vähem, siis on ka rinnad väiksemad, aga rinnalihaste trenn jälle tõstab rinda ja hoiab nn paigal. minu meelest parem olgu rinnad natuke väiksemad, aga see eest trimmis ja treenitud keha küljes. kurb küll, aga enamus naisi peavadki valima, kas omada natuke rasvasemat tagumikku ja suuremaid rindu või trimmis tagumikku ja väiksemaid rindu:S mina vähemalt küll ei oska rasva ainult tagumikult ja kõhult kaotada:S
 
mann 05. veebruar 2010, kl 08.03
inimestel lihaseehitus ju individuaalselt erinev. mõnel tõesti viskab kohe kuju välja, teine rabeleb aastaid ja ikka ei midagi.
mu tuttavad treenerid on öelnud, et naised, kes ainult pumbitama on jäänud, on kaotanud plastilisuses.
 
mai 05. veebruar 2010, kl 09.02
iga mõistlik naine venitab peale pumpi ning teeb lisaks ka teisi trenne nagu näiteks streching ja bodybalance
 
hm 12. veebruar 2010, kl 11.08
kokku:
soojendus 7,5 kg
kükk 15 kg
rind 7,5 kg
selg 12,5 kg
triitseps 5 kg
biitseps 5 kg
väljaasted 10 kg
õlg 5 kg

olen u 1.a teinud, lihas tuli ikka suht kiiresti. Rahul pole õlgadega, sest tunduvad mulle endale liiga jubedad, mittenaiselikud..kole teatud kleiti kandes :(
Aga oma viga, sest venitustrennid olen laiskuse tõttu ära jätnud.
Pean midagi ette võtma!
 
Jahh 12. veebruar 2010, kl 11.14
Need ületreenitud naised näevad ikka rõvedad välja! Vöäkk sellisega voodissse küll ei lähe!
 
Madis 12. veebruar 2010, kl 12.32
Jahh, Sa pole mingi mees vaid ilmselgelt 100 kilone kompeksides tädi, kes ilusaid inimesi vihkab :)
 
piia 12. veebruar 2010, kl 13.38
mulle tundub ka, et 100 kilone pesemata juustega kodukana nimetab trimmis keha ületreenituks ja rõvedaks. :)
 
reumahaige 13. veebruar 2010, kl 16.17
Sõitke seenele. Te ei tea ilusast elust mitte essugi.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAADQq2Zt5tP-Ln4egSot5SpEw8-zLwb3N5iQblcCYAqyuwMqAl8GKqCcwGybBOaMQ5TLksNfbXGguK1NLjwx09AcAm1T1UG_si3uRtT0mejF1mt7C7Keycxgt.jpg

Endine anorektik vapustava kehaga.
 
atleet 13. veebruar 2010, kl 20.53
Kust otsast ta ilus ja naiselik on???
 
gruup 15. veebruar 2010, kl 13.03
Njaaahh - tüüpiline atleedi v-keha: ehk megalaiad õlad ja kitsas keskkoht.
Pumbiga asi õnneks nii hulluks ei lähe ja pumbitage rahus edasi.
 
ehh 16. veebruar 2010, kl 07.17
Toodud pildil ei ole bodypumpiga midagi pistmist, see naine on Eesti bodyfitnessi tipus ja treenib selle nime jõusaalis 4-5 nädalas ja ei tee mitte tibitrenni, vaid annab oma kasutatavate raskustega paljudele meestele silmad ette. Ei saa ju ometi võrrelda tulemusi, mis on profisportlasel võistlusperioodil või mis tulevad paar korda nädalas bodypumpis käies.
 
gruup 16. veebruar 2010, kl 11.10
Loomulikult. Seega tüdrukud, kes käivad pumpimas, ei peagi kartma, et nad nö kolliks muutuksid.
Selleks, et kollistuda, tuleb ikka looma moodi rügada, vastavalt toituda/treenida/puhata. See on tippsport.

Kas bodyfitnessistid ja ntx seesama Annika, on kenad, on aga juba maitse asi.
 
p. 17. veebruar 2010, kl 22.13
soojendus 7 kg
kükk 17 kg
rind 9 kg
selg 14 kg
triitseps 10 kg
biitseps 9 kg
väljaasted 14 kg
õlg 5 kg
 
piia 17. veebruar 2010, kl 23.32
Tegelikult on see naine ikka väga ilus. Kui ta laseks lihased lõdvaks, või kui ta tänaval vastu tuleb, siis vaatad ikka järele.
 
aeroobik 17. veebruar 2010, kl 23.48
kas muidu peenike, aga lõtv keha on kuidagi ilusam kui bodypumbitud ihu? kahtlen sügavalt.
 
sportlane 18. veebruar 2010, kl 11.36
Jap, kindlasti ilus naine. Õlad on vast suts liiga laiad - muidu käed, kõht, peff igati vinks-vonks.
Iga kell etem suvalistest pekipeffidest.
 
nipitiri 18. veebruar 2010, kl 11.42
soojendus 12kg
kükid 22kg
rind 12kg
selg 17kg
triitseps 9kg
biitseps 9kg
väljaasted 17 või 22kg
õlg 9kg

Tasa sõuad, kaugele jõuad. Vormib hästi, kapiks ei saa...aga ega need tulemused ka üleöö ei tule. Et näha BP head mõju lihastele, kehale ja hoiakule, tuleb teha seda järjepidevalt. Olen kuulnud palju jutte teemal: 'Ahh, mina küll üle ühe kilo kangile ei pane, mul tuleb muidu kohe see hull muskel ja see on nii kole nende liibuvate pluusidega.':O:O:O Siin ongi küsimus vaid selles, et osadele meeldib näha lihase ilusat joont ja prinki keha ;), aga osadele mitte. Häid trennielamusi kõigile!!! :)
 
teadagi 18. veebruar 2010, kl 14.54
väga tubli, nipitiri! Kaua teed juba? Ma teen u pooltega su raskustest, pole juba 6 kuud raskust juurde pannud....looder olen :D Ise juba 1,5 a teinud. Aga ma teen nagunii teisi trenne ka juurde, seega mul enda jaoks vabandus võtta.
Ma just liibuvaid pluuse kannangi, sest tahan oma trimmis käsi ja õlgu näidata :D Bp-d kritiseerivad reeglina need, kes seda iial pole proovinud või siis....ei pole üldse mitte midagi proovinud ja väidavad, et lödi keha on üdini naiselik.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!