Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
bodypump muudab keha koledaks?
 
nipitiri 18. veebruar 2010, kl 15.13
teadagile: Heh :) Märtsis saab aasta ja 4kuud...ja no viimased 6 kuud ikka korralikult 4-5korda nädalas. Lisaks veel spinni, steppi ja bodybalance'it. Muidu jääks vist kangeks :D Naudin trennitegemist ja ei kujutaks ettegi, et oma trennikoormust vähendaksin. Kahju jah, et siiamaani arvatakse, et BPiga saad endale kulturisti keha...ja sellepärast jäetakse sinna minemata. Aga samas, rohkem ruumi meil ja meie treenitud kehadel, mis nii mõnegi positiivse pilgu osaks saavad :) Jõudu, jaksu!
 
treener 18. veebruar 2010, kl 15.42
nipitiri, 5 korda nädalas on paljuvõitu. BP annab parimaid tulemusi just siis, kui trennidele päevake vahele jätta, et lihas saaks taastuda, ausalt ka.
 
nipitiri 18. veebruar 2010, kl 23.07
treenerile: Ma iga nädal ei teegi 5 korda...mõnikord aga juhtub :) Jälgin ka seda, kuidas enesetunne ja kuidas jõudu on. Aga tänud nõuande eest! :)
 
to treener 19. veebruar 2010, kl 01.27
Mismoodi sa soovitaksid kombineerida pumpi, balance´it/pilatest ja aeroobseid trenne (spinn, jooks, ujumine, suusatamine). Kui sageli ja millistes järjekordades/vahekordades? Eesmärgiks on vastupidavuse suurendamine multispordiks.

Ise olen pumpinud 1,5 aastat. Erinevaid trenne nädalas 6-8. Naine, 27a, 175cm/62kg.

Pumbi kangi raskused:
soojendus - 12kg
kükk - 32kg
rind - 17kg
selg - 22kg
triitseps - 14kg
biitseps - 12kg
jalad - 22kg
õlad - 12kg
 
n 19. veebruar 2010, kl 08.33
no mina teen soojenduse 5 kg-ga. Selles ju ongi point, et soojendus on soojendus enne lihastreeningut, et viimases raskused viga ei teeks.
 
prr 22. veebruar 2010, kl 14.46
see eelviimane on küll loom..
 
to prr 22. veebruar 2010, kl 23.43
Parameetrid ju väga viisakad. Või miks loom?
 
prr 23. veebruar 2010, kl 13.40
raskuste mõttes
 
mhh 23. veebruar 2010, kl 14.45
sellised raskused on igale keskmisele naisterahvale täiesti jõukohased, lihtsalt harjutamise asi.
 
viilu 23. veebruar 2010, kl 15.10
Pumbi trennis ringi vaadates selliseid kange just palju ei kohta... üks meie trennis on umbes samal tasemel, aga ta vist miski sportlane kah.
 
.. 23. veebruar 2010, kl 16.06
Mina olen BP trennis käinud pea 2 aastat ja koledaks ei ole küll keha muutunud, pigem ikka ilusaks: trimmis ja lihaste piirjooned on välja joonistunud.

Raskustest rääkides: teen erinevate raskustega vastavalt sellele kui puhanuna ennast tunnen
soendus 10 kg
kükk 22 kg
rind 15 kg
selg 17 või 20 kg
triitseps 12 kg
biitseps 10 kg
väljaasted 15 kg
õlg 10 kg
 
mhh 23. veebruar 2010, kl 16.09
ongi puhtalt viitsimise küsimus. ei ole ju ka näha, et pumbitrennides inimesed endast viimast välja paneks, suurem osa võtab ikka raskuse, millega on hea mugav
 
.. 23. veebruar 2010, kl 16.12
Mina olen BP trennis käinud pea 2 aastat ja leian, et keha see trenn küll koledaks ei muuda. Pigem toob välja lihaste piirjooned, mida on tunduvalt ilusam vaadata kui lonti vajunud keha.

Raskustest rääkides, siis panen kangile koormust vastavalt enesetundele aga tavaliselt koormused sellised:
soendus 10 kg
kükk 22 kg
rind 15 kg
selg 17 või 20 kg
triitseps 12 kg
biitseps 10 kg
väljaasted 15 kg
õlg 10 kg
 
Kahpumpija 25. veebruar 2010, kl 10.04
Mina jälle pakun, et siin mõni kribab raskusi, mis vbl oleks tema soovunelm. Käin üle aasta, mina teen väikeste raskustega ja julgen seda ka öelda, samas on meil trennis tüdrukuid, kes käivad 3-5 korda nädalas ja nendelgi on soojenduseks, mis ma kõrvalt näen, 7 kg, rinda ja triitsepsit-biitsepsit teevad 5-ga nagu minagi, kükkidel on küll palju suuremad raskused.
Ei usu teid, no ei usu.
 
viimasele 25. veebruar 2010, kl 10.43
Sa kirjutasid vist ühelpool kangi olevad raskused. Siin on kirjas kogu kang.
Ei näe vastuolu, miks ei võiks kirjas õiged raskused olla. Meil saalis on vahel mõnd sellist tugevat tüdrukut näha küll...
 
teinepump 25. veebruar 2010, kl 12.05
no mina käin 2 a ja käed ka 2-l pool 5-ga, kükkidel jah 20 kilo peal.
 
pamper 25. veebruar 2010, kl 14.02
Jah, soojendus-käed-õlad 5kg mõlemil pool.
Kükid/selg/jalad 10-15 on pikemaajalisel harrastajal ju täiesti ok. Meil ka mitmed tüdrukud samal tasemel, ei ole mingid imeloomad, kenad sportlikud neiud.
 
pumpija 01. aprill 2010, kl 16.53
soojendus 2x2 kg
kükk 2x5 kg
rind 2x2,5 kg
selg 2x2,5 või 20 kg
triitseps 2x2,5kg
biitseps 2x2 kg
väljaasted ilma kangita
õlg 2x2 kg

Minu arvates teeb enamus umbes selliste raskustega, vähemalt meie spordiklubis küll. Ma ei tea kus need tugevad naised küll kõik treenivad, kel kangil sellised raskused nagu eespool mõni nimetas. Kummaline...
 
piia 01. aprill 2010, kl 18.07
mul enam-vähem samad raskused mis pumpijal ja enamustel naistel nii.
 
t 01. aprill 2010, kl 18.44
sellised raskused ongi algajale täitsa sobilikud. mõne nädala pärast peaks neid muidugi suurendama hakkama, et trennist kasu ka oleks
 
pomps 02. aprill 2010, kl 01.23
Ma ei üldistaks. Eks naisi ole eri suurustes ja erinevate vastupidavustega.
Eeltoodud raskused on ikka väheharrastanute tase, kes juba paar aastat regulaarselt pumpind on, on kindlasti suutelised enamaks.
 
pumpija 02. aprill 2010, kl 20.30
vot võibolla tõesti, aga seda ma ju räägingi, et kasutatakse rohkem selliseid raskusi nagu ma nimetasin. Siin teemas aga kiideldakse palju suuremate raskuste tõstmisega, mida reaalselt trennis aga ei näe. Naljakas natuke ju.
 
pomps 03. aprill 2010, kl 01.21
Sõltub, kus sa trennis käid, meil on väga mitmetel tüdrukutel normaalne biitseps/õlad 12kg, kükid/selg üle 20kg...
 
fitness 03. aprill 2010, kl 03.24
Jah, meil myfitnessis kah :)))
 
to to treener 03. aprill 2010, kl 13.31
Treenida tuleks ikka seda, mis sul konkreetselt vöistlusel vaja on-treening peab olema ala-spetsiifiline(jalgpalli tagudes heaks klaverimängijaks ju ei saa).. Nii et imho-läbi aasta peaks pearöhk olema ikkagi neil asjul mis sul sulgudes.Tatisel sügisel vöi varakevadel vöib saali ja aeroobsete trennide vahekord olla 50/50,mida enam suve poole seda vähem möttetut tilulilu,maist alates vöiks täielikult saalist välja kolida.
 
laaa 03. aprill 2010, kl 15.25
pomps, kus trennis sa käid?
Nõustun ka pumpijaga, meil enamus teevad ka u sellistega või siis mõnel kilo rohkem, aga nagu mõned siin räägivad.. selliseid pole küll näinud (naisi), vb 1-2 jõunaisest erandit v.a
 
pomps 04. aprill 2010, kl 14.48
Käind nii Arcticus, Argiatos kui Rocca MFis.
Viimastel aegadel aga rohkem Viru MFis.
 
troll 08. aprill 2010, kl 16.39
Mulle pump väga meldib ja see keha, mille ma sealt saanud olen, on ka super :)))
 
m.o.t.t 12. aprill 2010, kl 12.36
Mida sa kallis teemaalgataja ajad? Järelikult toitud valesti kui keha kole on. See trenn teeb küll imet, vormib lihased ja annab toonuse, nii et kena vaadata. Mehelikuks naine nii kergelt ei muutu!
 
Liane 12. aprill 2010, kl 12.53
Minu meelest on see parim trenn, kui soovid omale trimmis keha. Mina olen oma tagumiku ilusati trimmi saanud. Seal kus enne oli pekihunnik, on nüüd kena tuharalihas.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!