Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Loobu suitsust
Miks suits hea on?
 
lakikas 10. oktoober 2010, kl 14.30
1. see on hea
2. peale sööki hea
3. peale hommikujooksu ülihea
4. rongi oodates ja esimese asjana kohale jõudes
5. peale üüri maksmist
6. ....

lisage veel põhjuseid, millal on hea suitsu teha

Suitsetanud olen 5 aastat, põhjustel et see on lahe ja nii leiab rohkem sõpru. Kui närvid vussis ja elu on karm meie pihta, siis läitkem sigarett, kose taustal. Kes on kategooriliselt suitsu vastu on kas naine või s´iis veidi imelik meessoost tegelane.
 
kass 12. oktoober 2010, kl 16.33
Kui midagi ärritab/vihastab/mida iganes, siis teen rahulikult suitsu, mitte ei kuku hüsteeritsema. Need on minu hetked kus saab rahulikult oma asju mõelda, ilma, et keegi segaks. Põhjuseid on palju, kuigi osa ka lihtsalt eneseõigustuseks :P
 
hm 13. oktoober 2010, kl 18.01
See on ju igati naudingutpakkuv,kui 100 muud negatiivset kaasnevat asja välja jätta,
nt.tervis,hais suus,kätel,jne....
Kolmas päev suitsuta,oh kui hea on ennast jälle inimesena tunda:Dpeale 9 aastast suitsetamist
 
lakikas 15. oktoober 2010, kl 10.05
ajab suitsuisu peale.

tervis.. ? Oleneb, mis elu sa elad. Mul on ilma suitsutagi suht kesine prognoos vanemaks elada, nii et pole mõtet end petta. Suits üksi pole nii killer asi, kui sa arvad. See on isegi et kasulik. Näed vanem välja, saad suitsunurgas suhelda, töö ajal pause teha jne.
 
uss 02. november 2010, kl 17.30
Kesine prognoos vanemaks elada? Milline on nende prognoos, kes homme näiteks liiklusõnnetuses elu kaotavad? Suitsetamiseks on palju häid põhjuseid, nagu ka joomisel ja narkosõltuvusel. Põhjuse oma tegevuse õigustuseks leiab alati, iseasi, kui lõpuks taipad, et sa ei kontrolli ise oma käitumist, vaid kõik tegevused lähtuvad nikotiini vajadusest. Suitsetada sõprade saamiseks ja seltskonda sulandumiseks näitab lihtsalt taset suhtlemises, või siis pigem selle puudumist. Sotsiaalhälve? Ühtegi nikotiinikut ei pane loobuma hinnatõus ja jutt kahjulikkusest, veel vähem k`tib kedagi ümber olevate inimeste tervis. Muidugi oma asi, mis teed, lihtsalt see on hale fakt: sigaret kontrollib Sind. Kuidas meeldib?
 
hastin 02. november 2010, kl 22.08
Olen suitsetanud juba päris pikkaaega ja ei saa öelda et suits oleks hea.Aga lahti saada sellest harjumusest on ka mega raske.Et ta rahustab ja mis iganes veel teeb - enesepete.Kohvi juurde on super.Samas kui ei suitsetaks ei tarbiks ka nii ohtralt kohvi.Ühesõnaga kõige tobedam harjumus mis mul küljes ja lahti tast ei saa
 
H 05. november 2010, kl 10.29
Kõige vastikum hais jääb külge inimesele, kes on joonud kohvi ja lisaks veel suitsu tõmmanud...öäkk, on olnud juhuseid mõne sellisega suhelda, tahaks näo ära keerata..
 
hei 09. november 2010, kl 10.13
kohvi ja sigaretid.
maamaja terrassil suvisel hommikul päikesetõusuga
misiganes terrassil või trepil suvisel kargel hommikul, kasvõi juba, kui päike on ammu tõusnud.
vananaistesuve õhtuti
mõnusalt õlut/veini juues ja/või
hubaselt ahju ees, kui väljas pakane, lõpmata palju lund.
jne

pole nädal aega teinud, aga ära ei ole veel surnud, eks paistab edasi :)
 
j2nes 10. november 2010, kl 21.17
ma olen 5 päev ilma suitsuta ja küll mingit imelist tunnet ei ole. täpselt sama tunne nagu siis, kui suitsu tegin.
 
nojh to jänku 12. november 2010, kl 10.37
eks need sõltuvusastmed ole ka erinevad :)
Osad teevadki harjumusest, rutiinselt, vajadusest, teised seltskonna pärast, siis mõned omaette kusagil mõnuledes jne
ise vähemalt olen üldjuhul suitsetamist nautinud, kui nii võib öelda. Ja kuskil tänavatel, rahvarohketes kohtades pigem üritasin seda vältida.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!