Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Loobu suitsust
Tabex - kerge viis jätta suitsetamise maha!
 
B. 25. jaanuar 2011, kl 20.01
Ravimtaimedel põhinev preparaat Tabex on mõeldud kroonilise nekotiinisõltuvuse ravimiseks ehk aitab neid, kes soovivad loobuda suitsetamisest. Kusjuures Tabex preparaadi abiga on võimalik nii suitsetamist maha jätta kui ka alandada suitsude tarbimist soovitud tulemusele.

Pakis on 100 tabletti Paki hind on 19 EUR+ postikulud
http://www.okidoki.ee/ item/709590/

Lisainfo : http://www.tabex.net/
http://www.youtube.com/watch?v=z4BGdNZCSXY&feature=related
 
B. 25. jaanuar 2011, kl 20.03
Lisainfo: boris.schmitt3@gmail.com Tel. (+372) 56 090 045
 
küsimus 10. veebruar 2011, kl 03.08
ma pole okidoki kasutaja ja küsimus oleks kas sa neid osta.ee-s ka müüd. soov oleks proovida aga hetkel küll raha vist pole aga lähiajal.
 
solana 07. märts 2011, kl 14.06
tabex see on midagi !!!20 aastad olin suitsuga ja ise olen 59 a vana ja peale tabexsi 3 paeval jatsin maha...5 kuud olen vaba suitsust..soovitan,soovitan
 
naine 14. märts 2011, kl 18.35
Käisin täna läti valkas kus tabex on vabamüügil. Hind oli 7.70 ehk siis 10 euri.
 
haha 15. märts 2011, kl 15.34
keegi siin maailmas ei suitseta, sest ta ei saa piisavalt Tabexit. Kuhu kaob mu soov suitsetada kui ma närvis olen? Selline imetablettide müük kuulub ulme ja enesesisendamise valdkonda.
 
Tikker 16. märts 2011, kl 11.31
Tere, küsimus huvi pärast, kas asi toimib?
 
to tikker 17. märts 2011, kl 00.15
mis sa ise arvad? Selliste tablettide pakkumisi, mis aitavad imeväel näiteks kaalust alla võtta, on odavad nädalalehed täis. Võta ainult tablett sisse ja kaal kaob mühinal. Võta ainult tablett sisse ja suitsuisu kaob kui pühitult. Olge nüüd :)
 
naine 23. märts 2011, kl 01.45
No see toimib üle ühe. Ehk 57%
 
tarts 17. aprill 2011, kl 15.50
to tikker Kirjutas:asi toimib täiesti korralikult ise mahajätnud nendega ja paljud tuttavadki enam ei suitseta tänu nendele tablettidele
 
Margit 18. aprill 2011, kl 08.05
Tabexi kättesaamisega on palju vaeva, kuidas teie olete Tabexit hankinud ja kas kerge vaevaga. Mitu karpi peaks neid sööma?
 
kopp. ees 19. aprill 2011, kl 00.07
Tahaks ka maha jätta elan soomes ja maksan suitsupaki eest kurja hinda. 4 - 5.30 eurot.Tösiselt palju läheb nädalas.
Olen kasutanud iseloomu maha jätmisel ja suutnud ilma olla paar kuud. - kohe kui probleemid ja närvipinge töusis hakkasin taas. suits oli iseloomust üle.
Kas need tabletid töötavad ka vöi on taas tegemist mingi hea reklaamiga.
kleepsudest kasu kyll polnud ja ei aidanud ka nätsud.


vajan tösiselt imerohtu ,et loobuda.
 
mina arvan 19. aprill 2011, kl 00.12
to tikker Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mis sa ise arvad? Selliste tablettide pakkumisi, m
> is aitavad imeväel näiteks kaalust alla võtta, on
> odavad nädalalehed täis. Võta ainult tablett sisse
> ja kaal kaob mühinal. Võta ainult tablett sisse j
> a suitsuisu kaob kui pühitult. Olge nüüd :)


Eks iseloomu ka sinna juurde... rohi aitab vöi vastumõrk avid siis kui neid tarbides ei kaota end - ei pane suitsu ette ja pölema.
Kaalust alla saab rohtude ,sprodi ja uue menüüga - kui sa ikka siga nösid ja saiaksesi 2 suu poolega pörutad siis ei ole neist tabletidest ka kasu.
Sama on ju ka külmetusega kui sul on palavik ja sa oled haige ja rohtu vötad ega sa ei lähe ju pool paljalt külma õuele..
 
to mina arvan 19. aprill 2011, kl 10.29
jah, kuid sa ajad kaks täiesti erinevat seisundit oma vahel segamini.

Õgardlus ja suitsetamine on psühholoogilised seisunudid, samas kui külmetushaigus on puhtalt füüsiline.Sa ei nuuska sellepärast, et sa oled nuuskamisest sõltuvuses, vaid sellepärast, et hingata suuta.

Samas kui ülesöömine ja suitsetamine on lisaks nikotiinisõltuvusele ka psühholoogilised sõltuvused. Vaata endiseid suitsetajaid, kes on tahtejõuga või ühe neist imetablettidega mahajätnud. Enamus neist räägib veel aastaidki hiljem, kui väga nad suitsetamist nautisid ja nad peavad kasutama distsipliini ja tahtejõudu, et mitte kunagi enam suitsetada. Samamoodi on ülesöömisega - sa võid imedieetide ja imepillidega kaalus alla saada, kuid kui sa oled saavutanud enda normkaalu, mis siis saab? Kas sa võid hakata siga ja saiakesi nosima? Ei, sa pead kasutama enesedistsipliini ja tahtejõudu kogu elu. Kumbki neist ei ole lahendus. Mõlema näite puhul on probleem ju ikka veel selgelt olemas. Kuidas muudab mõni imetablett seda muuta, ütle sina...
 
K. 18. november 2011, kl 22.34
Õnneks pole need tabletid mingi ulme.
olen ise ja ka minu suur osa tutvusringkonnast nende tablettide abil sutsust priiks saanud ja staasi oli 15 aastat. Aasta juba möödas ja ei mingit isu ei närvi minnes ei alkot tarbides.
Uskumatu kui kerge see tabexi abil on, hoopis see on ulme.
 
md 21. november 2011, kl 18.32
proovisin, ei aita
 
väike müü 13. juuni 2012, kl 10.33
Tabexi hankimine on tõesti üks paras jura, tellida saab inglismaalt, aga endale lasin venemaalt tuua.
 
mees 28. oktoober 2013, kl 10.46
Tabex nüüd Lätis juba pea 19€ :(
 
endine 11. september 2014, kl 15.34
Tabex toimis ka minu peal. Igast muu jura olin juba järgi proovinud(plaastrid, nõelad, e-sigaret jne) 27 aastat olin vana pigi. Poolteist pakki päevas ja näed 5 kuud ei tõmba.
 
endisele 12. september 2014, kl 15.15
Kustkohast sa Tabexit varusid?Ei tea, miks Eestis ei müüda
 
me 12. september 2014, kl 21.35
sain täna ühelt kasutajalt, prantslane, tagasisidet, et tõesti toimib.
 
Kris 22. september 2014, kl 13.44
Tere,

Kus seda osta võib?? Apteekides ei ole!!!
 
Cosmu 26. september 2014, kl 19.09
Mulle ütlesid täna kaks inglast, et ei toimi kahjuks... jääb siis ära.
 
Tabex 13. märts 2015, kl 14.41
Tere,

kas on soovi Tabex´it osta?
Üks karp (100 tbl.) 28.- EUR + postikulu. Tabex ostetud Lätist apteegist, infoleht karbis vene ja läti keeles.
Enda peal "loomkatsed" tehtud, toimis hästi, loomulikult vaja ka veidi tahtejõudu (emotsionaalne sõltuvus on ju tugev).
Minu suitsetajastaaž oli 30 aastat ja vähemalt 1 pakk L&M Red´i päevas, nüüdseks 4 kuud suitsuvaba, elu lill!:)

Parimat! :)

Tel. 567 18501
 
koni 19. märts 2015, kl 15.33
ma ka olin staažikas tossaja, Tabexiga jätsin 7 kuud tagasi päevapealt maha
 
eee 20. märts 2015, kl 01.27
ma olen reklaamimees ja teen reklaami ja kui keegi tahab osta, mida ma reklaamin, siis ma poetan vahepeal siia oma andmeid ka kust osta saab
 
Õnnetu Virve 18. aprill 2015, kl 11.58
Kallis eee ! Kui reklaamite ja teate kust saada,palun kirjutage mulle.Ma tõesti olen õnnetu,olen proovinud mitmeid asju,ainult raha raisanud,abi pole.Kui see TABEX aitab ja on jõukohane osta,siis tõesti prooviks ära.Kuna mul mitmeid haigusi vaevamas,tahaks tõesti sellest pahest lahti saada.Jään ootama Teie vastust meilile. V.T.
 
n. 20. aprill 2015, kl 11.45
olin staažikas suitsetaja (40a)ja suures sõltuvuses, mõtlesin, et ei suuda iialgi loobuda.Sain Tabexi abiga sellest pahest lahti, nüüd juba peaaegu aasta suitsuvaba.sain tabletid Leedust, kahjuks Eestis pole, karbis oli 100 tabletti ja maksis 25 EUR
 
Õnnetu Virve 20. aprill 2015, kl 17.46
Kallis "n"! Palun teavita mind lähemalt,kuidas sealt neid tablette kätte saada,kelle kaudu või kuidas?!Ootaksin vastust.Virve Muide,ma kirjutasin pika kirja siia,järsku kadus kõik,ei suuda enam detailselt kirjutada,ehk saame siin kuidagi selgusele,kas telefoniga või kirjutame?!Mulle võib meilida ka.Jään ootama.
 
n.Virvele 21. aprill 2015, kl 09.55
Kahjuks ei saa aidata, sain need tuttava tuttava kaudu Leedust ,seal sai apteegist retseptiga.Küll on siin foorumis mõned pakkunud müüa, varem oli Tabex Lätis retseptivaba, ma ei tea kuidas nüüd on.Ega need tabletid üksi aita, peab endal ka tahtejõudu olema ja mõne puhul ei mõju üldse
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!