Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Loobu suitsust
E-sigareti kasutajad?
 
LG 31. jaanuar 2011, kl 20.01
Uuriks, kas ja kui palju on inimesi peale minu, kes pooldavad e-sigaretti.
Ise jätan just sellega nüüd suitsetamise maha. Vähemalt saan hullumishetkedel midagigi tõmmata.
Kasutan enda käe järgi pisikest D'lighti , Janty ka olemas, kuid see minu jaoks liiga suur ja kogukas.
E-vedelik ja USB laadija leidsid koha igaks elujuhtumiks käekotis ja kasutan D'lighti vaid siis kui tõesti hullumas olen.
Muidu kõrvalnähtude rahustamiseks kannan ikka plaastreid ja orjan Orbitit (aga see ju hammastele kasulik :D )
 
promomemm 31. jaanuar 2011, kl 20.30
kust sa seda kuulsid, et orbit on hammastele kasulik? televiisorist või?
 
LG 31. jaanuar 2011, kl 20.33
Televiisorist ei kuulnudki niiväga, mul 2 põnni, kes hambaarsti juurest raamatu kaasa said, kus härra Orbit peategelane ;)
 
kogemused mõlemaga 06. märts 2011, kl 16.49
mina tõmbasin peale suitsetamise mahajätmist aasta aega e-sigaretti ja nüüd jätan seda maha, sest üllatus-üllatus, vahetasin ühe sõltuvuse teise vastu (kasutasin nikotiiiniga vedelikku)
Ma arvan, et e-sigaret on hea, aga praegu soovin, et oleksin lihtsalt suitsetamise maha jätnud, mitte selle e-suitsetamisega asendanud, sest siis ei peaks ma uut võõrutust läbi elama :)
 
Janty 25. mai 2011, kl 17.19
Selles pole midagi halba, et nikotiiniga vedelikku kasutasid. See on just õige. Aga nikotiiniga vedelike sisaldus on ju 4 astmes, high, med, low ja zero. Mina tõmbasin 1 pudeli high, siis teise med ja siis low ja siis zero. Sõltuvusest loobumine oli kerge, lihtsalt 1 päeval imesin natuke rohkem seda e-sigaretti. Mõtle ka sellele, kui palju kahjulikke aineid jääb su kopsudesse laekumata. Võõrutusnähud on minimaalsed, kui jõuad nulli. Edasi võid ju harjumusest tõmmata nikotiinivaba vedelikku ja hiljem sellestki loobuda, siis juba valutult.
 
mr 30. juuni 2011, kl 00.16
peaks ka ära katsetama, millised need parimad e-sigaretid on?
 
dfd 30. juuni 2011, kl 22.36
see foorumi peatükk on nii jama täis, et valus lugeda.... kui sa Janty teaks midagigi nikotiinisõltuvusest, ainesõltuvusest üldse, siis sa ei ajaks sellist hülge teemat siin.

Parim e-sigaret.. tule taevas appi.. milline on maitsvaim rotimürk?
 
minaise 08. jaanuar 2012, kl 10.49
Mul ka mõtted mõlguvad asendada suitsetamine, vähemasti osaliselt, e-sigareti imemisega. Lihtsalt kopsud on nii tahma täis, et ei tea kaua nad muidu vastu peavad.
Kel on kogemusi, võiks neid jagada. Ja kust saaks parima hinna ja kvaliteedisuhtega sigarete ja täitepadruneid (esialgu nikotiinisisaldusega)?
 
Merka. 12. veebruar 2012, kl 16.40
Mina müün e-sigarette,hind on 35 eurot ja mul on 4-varjanti. Täitepadrunid hinnaga 17 eurot. Kellel huvi andke teada,ja siis räägin täpsemalt.
 
Kariina 11. märts 2012, kl 11.12
Oeh..ei saa mina sellest küll midagi, kaku palju tahad aga ikka suitsu isu.
 
*** 13. märts 2012, kl 21.42
Minu käest saab E-lites e-sigarette. Soodne hind, kvaliteetne kaup. Asun Tartus. Kel huvi, siis lisainfot saab meilil e.suitsud@gmail.com :)
 
Madalalaubaline 30. mai 2012, kl 01.21
To dfd.... Ole inimene ja suureks, lasteaed.
 
to to dfd 30. mai 2012, kl 13.59
jah, täiskasvanud inimesed käivad ringi, plastik torbik suus ja puhuvad tossu/auru suust välja. Veider arusaam küpsusest :D
 
Kats 04. juuni 2012, kl 11.13
Mina ostsin ka kunagi selle e-sigareti. Aga ma ei saa aru, kas on asi minus v selles nn e-sigaretis, aga suitsu sealt eriti ei tule. Sellise tugevusega nagu ma tavaliselt suitsu tõmban ei ole võimalik tõmmata, sest sealt ei tule seda lihtsalt ja lisaks see lülitab ennast 4 sekundi pärast välja jne..
 
Stack 04. juuni 2012, kl 15.23
tean paljusid, kes on ostnud e-sigareti. Ma ei tea MITTE ÜHTEGI, kes on viitsind nendega jännata peale paari kuud ja jätkavad tavaliste suitsude kimumist.
 
kadi 22. august 2012, kl 00.53
Mina tean küll paari tuttavat kes tõmbavad e- sigaretti juba mitmendat aasTat. Endal ka plaanis soetada sest plaan pole maha jatta kuna kardan kaalus juurde votta. Olen jattnud maha ja juurde votnud. Seega leian et e sigaret hea alternatiiv.
 
tsii 26. august 2012, kl 22.22
mis Janty jutul viga on? Suitsus loobumise puhul kasutataksegi nikotiiniasendusravi.
E-suits asendab ka suitsetamise harjumuse ära. Seal edasi võib minna ilma nikotiinita e-sigareti peale ja hiljem võib iseenesest mõsita ka e-sigareti ära jätta, kuigi otseselt pole e-sigareti kahjulikke toimeid teaduslikult tõestatud.
Mina kasutan janty ego tank süsteemi, väga mugav.
 
lembeloom 01. september 2012, kl 20.53
Ohh, lugedes seda foorumit siin tuli isu uuesti proovida selle e-sigaretiga tavatubakast loobuda. Millalgi proovisin - 1 kuu pidasin vastu ja mingil totral põhjusel hakkasin aga jälle tavasuitsu tegema. Otsin selle e-vidina sahtlinurgast uuesti üles :)
 
NAINE 12. oktoober 2012, kl 22.32
kuu aega ilma suitsuta. iga päev tunne ,et midagi puudu.söön ka palju. ei tea kas aitaks ....plaan osta e-sigaret.
 
asd 12. oktoober 2012, kl 23.35
ainuke, mida sa saavutad, on see, et sa hakkad lisaks söömisele ka imema, proovitud.

Sa ei pea endale uut e-sigaretti ostma. Uuri enda sõprade käest, kes on ostnud ja vean kihla, et kümnest ostnust üheksal vedelevad need sahtlinurgas.
 
NAINE 13. oktoober 2012, kl 16.28
pole ühelgi tuttaval.
vanasti oli mul rituaal ikka aias või kamina ees tossata.või kui stress siis tõmbaks e-suitsu. samuti kui minna kuskile peole kus alkohol ja palju suitsetajaid-siis loodan ei teki kiusatust ka päris suitsu teha.
tahaks just nendeks olukordadeks osta.
samuti igatsen ka ikka seda tegevust.
peab vist tõnismäele sinna poodi proovima minema.
 
mine pekki :D 14. oktoober 2012, kl 02.36
reklaam :D

"peab vist tõnismäele sinna poodi proovima minema."

Veel läbinähtavam ei anna olla?
 
NAINE 14. oktoober 2012, kl 03.52
ei tea miks peaksin reklaami tegema`? lihtsalt nii kallis asi see ja tahaks enne proovida seal.vbl ei sobi üldse.

ma olen juba varem libastunud ja hakkasin uuesti tegema-kodus üksi ja igavusest. oleks see vidin siis olemas olnud-äkki oleks aidanud.
netis müüakse ka igasuguseid erinevate firmade omasid-no ei oska osta tõesti
 
haha 14. oktoober 2012, kl 13.18
 
Pisike 25 24. oktoober 2012, kl 22.20
Mina jahingi endale hetkel e-sigarit,kuid ei teagi millist oleks mõistlik osta. Ma tahan suitsust loobuda aga see on nii raske ja me mehega tahame last saada aga selleks ma pean suitsust loobuma ja kaalust ka juurde võtma.Palun soovitage või ehk keegi teab odavalt müüa?
 
naine to pisike 25 26. oktoober 2012, kl 23.12
no kaal tõuseb kõvasti kui suits maha jätta.
proovisin siis poes e-suitsu. nikotiinivaba oli jah suht nõrk. nikotiiniga tossas rohkem ja kurgu tegi ka kibedamaks.
hind oli 83 euri .
 
Danel 30. november 2012, kl 09.02
Mina ostsin endale www.nicorex.ee lehelt. Seal on transpordi võimalus käest kätte ja sain ka nikotiini e-vedelikke osta. Kaks korda kuus käin talt vedelikku juurde ostmas. Olen proovinud ka SKYsmoke, aga Nicorex on üldse teise klassi suits. Tossab rohkem, maitse on parem ja suitsult ei tule värv maha (Y).

Kes otsib väga head vedelikku, siis soovitan Nicorex-i saiti uurida, seal üleval on kohe "Nikotiin" nurgake koos telefoni numbritega.
 
Vello 19. jaanuar 2013, kl 02.35
Minu kulu oli umbes 20 kuni 30 sigareti päevas. E-sigareti otsustasin proovida tuttava õhutusel (suhtusin väga skeptiliselt ja naeruvääristavalt sellesse "supiauru").

Tellisin omale kõige odavama e-sigareti komplekti (ühest siin foorumis nimetatud kohast) ning paar maitsestatud, kuid ilma nikotiinita vedeliku.
Ilma nikotiinita vedelkuga suutsin vastu pidada kuni sama päeva õhtuni, siis läksin ühte eelnimetatud poodi ja ostsin nikotiiniga vedeliku. See toimis :)

Hetke seisuga olen e-sigareti tarbinud 8 päeva, isu tavalise suitsu järele ei ole.
Samas tarbin umbes topelt koguse vedeliku võrreldes sellega, mis mulle reklaamis väideti, et kulu peaks olema...

Aga hetkel veel vähemalt olen rahul - nikotiini vajaduse saan rahuldatud, haistmismeel hakakb vaikselt tagsi tulema, maitsemeelt vist tapab endiselt nikotiin.

Julgen soovitada. Kellel võimalik siis küsige tuttavatelt ega neil ei vedele kodus e-sigareti mida nad ei kasuta... ehk mõni ikka on. Kui ei ole, siis ostke prooviks kõige odavam ja tehke omad järeldused.

Alginvesteeringuks arveta minimaalselt umbes ~60€ (kõige odavam e-sigaret + nikotiiniga vedelik + mõned maitsega vedelikud sinna juurde). Samas "korralikul" suitsumehel kulub kuus oma "hobile" umbkaudu 100€.

Kokkuvõttes otsustab igaüks ise, et kas tahab proovida või mitte. Väga odav see lõbu ka ei ole, aga ilmselt tuleb siiski odavam (tahaks loota ka et vähem tervisele kahjulik) kui tavasigarette edasi tõmmata...
 
Ma 19. jaanuar 2013, kl 18.53
küsiks Vello, miks sa sõltuvusest täielikult vabaneda ei proovi?
 
nii 31. jaanuar 2013, kl 21.36
http://vapers.gameservers.ee/ just tehtud foorum huvilistele.

pikem jutt ja teema kus kõik läbisegi
http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=554881&highlight=

head uurimist!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!