Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Loobu suitsust
E-sigareti kasutajad?
 
yl 09. detsember 2013, kl 19.44
tubakavingust ma ei kõnele-jälk ju!isegi sel juhul, kui keegi õuest tuppa tuleb, ikka on vastik lõhn küljes.ma räägin e-sigaretist.pole ju mingit haisu!ja et ta nüüd kahjulikum on, kui linna toss, ei usu kohe mitte üks nohhh!
 
Triin 09. detsember 2013, kl 22.49
Annan oma hääle Nicorexile, super teenindus ja need võrratud maitsed :)
 
Maris 09. detsember 2013, kl 22.54
Triin Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Annan oma hääle Nicorexile, super teenindus ja nee
> d võrratud maitsed :)

Olen Triinuga samal meelel ;) Ainuke jama on nikotiini vedeliku saamisega, vahepeal polnud kuskilt saada, aga nüüd leidsin nende läti lehe. (nicorex.lv)

Soovitan Maasikat ja Melonit proovida!

Maris
 
jkl 09. detsember 2013, kl 23.44
e-sigaretil on vägagi spetsiifiline lõhn olemas ja mind reaalselt häirib see. Miks sa tood näite linnatossuga- ma ei ole kordagi öelnud, et see mulle meelt mööda on, kuid linnatossuga ei ole mul valikut.. igast suust puhutava rämpsuga õnneks on.
 
andra 10. detsember 2013, kl 09.48
mina võrleksin e-sigaretist evivat lõhna umbes sama meeldivaks, kui hingata sisse kellegi hingeõhku, kes pole hambaid pesnud või kellel on refluks haigus. Isegi kui ei riku sellega teise tervist, on see siiski vägagi ebameeldiv.
 
MA vastaks ka 11. detsember 2013, kl 17.27
see arutelu on siin e-sigarettide jaoks, mitte sõltuvuse vabanemise jaoks, niiet hukkamõistvad kommentaarid sessuhtes hoidke endale või kommenteerige teises kohas palun :)
 
olle 11. detsember 2013, kl 17.35
foorumi pealkiri on suitsetamisest loobumine, mitte sõltuvuse jätkamine. Seega juba see, et siin e-sigareti teema sees on, on vale.

See peaks pigem müstika nurgakeses või Varia all olema
 
aga 15. detsember 2013, kl 11.34
loen siin neid kommentaare ega saa aru, miks, kuradi pärast, siin mittesuitsetajad üldse säutsuvad ja vinguvad?mis neil siia ülepea asja on?minge kuhugi saeioleüksi või mujale suhtlusfoorumisse,kui näpud sügelevad.see siin pole ju üldse teie teema?mitte, et ma mingi keelaja oleksin-lihtsalt ei mõista, mispärast mittesuitsetaja peaks tuhlama leheküljel"loobu suitsust"???
 
ert 16. detsember 2013, kl 12.41
Johhaidii! Mis krdi e sigarett? Sama hea tekst kui ma jätsin joomise maha nüüd kasutan ainult kanepit ja kokat. Mis vahet seal on kumma sõltuvuses oled?? Mõelge asi enne oma peas läbi ja siis jätke päevapealt maha. Mina jätsin peale 5 aastast staasi päevapealt 22 aastaselt. Siis jõudis mõistus koju. See e sigari pa2k on teilt ullikestelt raha kättesaamiseks saage ometi aru.
 
mees30a suitsetanud 27. detsember 2013, kl 16.18
olen nüüd mingi kuu aega e-sigaretti tõmmanud.. eks ta algul üks mängimine ole, vaata, et vedelik oleks olemas , aku täis ja sai lolli peaga algul ka odav variant ostetud... nii, et mängimist oli palju
aga tänase seisuga ei kujutaks enam ette paberossi tõmbamist: suus oli hommikul sita maitse, korter ja auto haises...
isegi naine on rahul (kuigi ta suitsetajate vihkaja).. sest hingeõhk puhas
harjumatu on see, et ei tule meelde enam hambaid pesta, sest pole sita maitset enam suus..
igaljuhul mina olen rahul
aaa, koni auke ei tule ka enam riietele;)
päikest
 
naine44asuitsetanud 29. detsember 2013, kl 22.14
jutuga täiesti nõus!ei mingit konihaisu, maitsmis- ja haistmismeel tublisti paranenud ja ei mingit vilistavat hingamist.katsetatud 2 kuud, meeldib!
 
asd 29. detsember 2013, kl 23.30
jälle müügivennad kräppi postitamas. Nii palju kui mina tean neid, kes selle e-sigareti ostnud on, ei ole keegi neist viitsinud seda üle paari nädala kasutada. Kõigil vedeleb see sahtlipõhjas- Ärge ostke rämpsu kokku, vaid kui tahate maha jätta, siis jätke maha. E-sigaret ei ole sellel teekonnal kuidagi abiks
 
naine44asuitsetanud 30. detsember 2013, kl 19.53
olen sama palju müügivend kui Barac Obama!räägin tõsiselt, et hingamine on paremaks läinud.ei tea, kuspidi asi halvemaks võib minna, ju see tunda annab.kui oleksin suutnud sigaretist loobuda, oleksin seda juba ammu teinud.see jutt, et küll sa suudad, lihtsalt ei taha...,see ajab mind väga vihaseks.igaühel pole tugevat tahtejõudu:suitsetajad,alkohoolikud, narkarid,paksukesed....kes neid nii väga siunab ja arvustab, on ise ka tigedusest sõltuvuses.
 
to naine 44 30. detsember 2013, kl 23.22
miks sa tuled seda suitsetamisest loobumise foorumisse postitama??? Nagu ma aru saan, ei ole sa suitsetamisest lahti saanud. Lihtsalt vahetasid ühe toru suu eest teise vastu. Otsi abi.

Kas keegi on üldse nikotiinisõltuvusest lahti saanud selle vidinaga?
 
1mees 04. jaanuar 2014, kl 14.15
mind aitas see "toru" 100% olen suitsetamisest loobunud...toru oli suureks abiks...oli kellele raskel hetkel toetuda :)
 
naine 44 11. jaanuar 2014, kl 15.04
sinu suureks pettumuseks olengi lahti saamas.vahel harva tuleb meelde(umbes paar korda päevas)ja tavasuitsu ei taha nähagi!loodan, et veel nädalake ja hüvasti, nikotiin.vaat, sellepärast siia kirjutasingi.
 
oki43 28. jaanuar 2014, kl 00.11
Kas neil, kes on e-sigaretile üle läinud on ka täheldatud kaalutõusu nagu neil, kes on lihtsalt loobunud suitsetamisest?
 
Heavy User 29. jaanuar 2014, kl 19.07
Aeg tegutseda!
Andke oma hääl "Euroopa Vaba Veipimise Algatusele" (European Free Vaping Initiative - EFVI).
http://ec.europa.eu/citizens-initiative/public/initiatives/ongoing/details/2013/000009

Lühidalt: Nõudmine on määratleda vabamalt e-sigaretid kasutamine ja müük kui praegune artikkel 18 ettepanek seda teha tahab. Kui algatus on edukas saab EFVI Euroopa paralmendi ees oma seisukohtade eest seista.
Põhipunktid inglise keeles:
- allow all existing vapers of Europe to keep on vaping - the same way vapers living in member states where vaping is unregulated do - without legislating any significant negative impact on the availability and diversity of vaping products;
- allow all future European vapers to experience the same rich culture of vaping that we now enjoy in member states where vaping is unregulated;
- allow affected manufacturers and vendors to stay in business, without being either crippled or burdened with unnecessary time and money consuming licensing procedures in conjunction with to electronic cigarettes and related products.

Rohkem lugemist algatuse kohta siin: http://www.efvi.eu/

Oma hääle saab postitada siin: https://ec.europa.eu/citizens-initiative/REQ-ECI-2013-000024/public/
Arvesse lähevad siis ainult korrektselt sisestatud andmed, mitte välja mõeldud tegelased :)
Hääled lähevad edasi Euroopa parlamendi enda krüpteeritud serverisse.

Kokku vajalik Euroopa liidu liikmesriikide kodanikelt 1 000 000 häält. Eestist vaja kokku saada 4500 häält, et me oleks vähemalt üks seitsmest riigist, kes ületaks vaja minevate häältega soovitud künnise.
Reaalajas statistika: https://ec.europa.eu/citizens-initiative/REQ-ECI-2013-000024/public/map.do

Aega on hääletada kuni 25. novembrini 2014

Spread the word!
 
Ohjah 05. veebruar 2014, kl 12.32
Kus selle eelmise postitaja debiilsuse vastu saab hääletada?
 
Kuku 09. veebruar 2014, kl 18.20
E sigaret on hea ka niisama lõbupärast tõmmata.
 
N 40+ 20. veebruar 2014, kl 22.21
Olen suitestanud ligi 20 aastat. Ja mitte ainult pühapäeviti või paar suitsu päevas erilise närvi korral. Ikka põhjalikult, keskmiselt pakk päevas. Mitte küll punast Marpsi, aga selliseid keskmise kangusega sigarette (Winston Silver vms). Maha jätta olen proovinud rohkem kui korra. No ei õnnestunud.
Sõber hakkas e-suitsetajaks. Proovisin tema kõrvalt ja enne jõulu soetasin selle vidina ka endale. Siiani sobib. Tõmban küll nikotiiniga vedelikke, aga tunnen tõesti, et ehk pole kunagi probleem üle minna nikotiinivabade peale ja hiljem ka päriselt loobuda.Praegu olen eelkõige õnnelik, et konihaisust olen vaba. Ja maailm lõhnab üldse kuidagi paremini. Rahaline kokkuhoid ka, mis polegi nii vähetähtis.
 
brrrrrrrr 21. veebruar 2014, kl 01.51
sellist rumalust on raske kommenteerida. sinu probleem ei ole imemine vaid nikotiin. Üleminek nikotiinivabale on sama loogiline kui üleminek pastaka imemisele- mõned korrad ehk suudad end ära lollitada, aga oma narkolaksu sa sellest kätte ei saa.
 
nicorexitaja 28. veebruar 2014, kl 21.26
Olen juba pikemat aega Nicorexi klient. Probleeme jätkub kuhjaga. Ei ole see kaugeltki nii nagu reklaamitakse ja kommentaarides kiidetakse
 
N 40+ 05. märts 2014, kl 20.05
Ära sõima mind rumalaks. Vahepeal on paar nädalat möödunud ja ma tarvitan seda vidinat üha vähem. Ära nulli mind ära, ma vähemalt püüan. Pole sinu probleem mulle minu probleeme nina alla hõõruda.
 
e-cig 05. märts 2014, kl 21.25
mittesuitsetajad on kadedad :)
aga mis puutub teema sobivusse siia foorumisse, siis tõesti, foorumi nimi ei ole "loobu nikotiinist"! vot ja paras teile :D
 
Esigaretivedelikud 15. märts 2014, kl 10.35
Ilmselgelt on Nicorex ülehinnatud.

Kellel soovi, saab mult 15ml pudeleid, nikotiinisisaldus on 6mg, 12mg ja 19mg
Lisainfot siit : http://fotoalbum.ee/photos/kk2tsss/sets/1407379

või e-posti teel: esigaretivedelikud@gmail.com
 
nn 10. aprill 2014, kl 21.48
E sigareti saab odavalt uue soetada osta.ee oksjonilt (samad on poes mitu korda kallimad)
Mul on neid sealt ostetud 3 tk., et kui üks tühjaks saab siis teine olemas.
Läksin ka alles 2 kuud tagasi e peale üle.
Ei kujuta ette kuidas sellest lahti saab.
Elan ja mõtlen üks päev korraga, eks näis mis aeg toob.
 
Gunnar 13. aprill 2014, kl 18.00
Olen tavasigarette kimunud u.26aastat, 20-50 sigaretti päevas.
Selle aasta 31.jaanuaril kinkis abikaasa tolle e-vidina. Tänase seisuga olen suitsetanud kokku 3 sigaretti(31.jaanuaril ja 1.veebruaril) ja ühe sigari(seda pean küll vahest Prismast ostma -nii hea ;`).
Paar nädalat peale e-ga alustamist tekkis kord, kui aku tühjenemise järel otsustasin tõmmata tavasigareti. Peale 3-4 mahvi lõpetasin, sest tavasigareti maitse(tus) oli täiesti vastuvõetamatu.
minu Plussid:
+ puudub pigihais(saab +++)
+ pole stressi suitsude ootamatu lõppemisega seoses
+ pole stressi süütevahendite ootamatu lõppemisega seoses
+ pole stressi suitsetamispaigas valitsevate halbade ilmaoludega seoses
+ rahaliselt soodsam, arvestades tubakatoodete pidevat hinnatõusu
+ saab tõmmata mahvide kaupa, puudub vajadus kimuda terve sigaret korraga. Pole sellega seonduvat stressi
+ võimalik suitsetada enamates kohtades
+ erinevat prügi ja sodi tekib vähem

minu Miinused:
- nikotiini tarbimine on kasvanud 300-400%(loodan, et ajutine)
- võimalik suitsetada enamates kohtades
- lõhna- ning maitsemeel pole taasunud
- abikaasal(ka kasutaja) tekitab maoärritust.

YouTubes on video tänapäevasest(Vene) tubakatööstusest. Kasumite nimel on kaasaegsed sigaretid täis sarnast keemiat kui on kasutuses e-sigarettides. Vahe on selles, et tavasigareti kasutamisel tõmbab tarbija endale kopsu ka põlemisel tekkinud jääke.
Muidugi on tore harva lõkkesuitsu nuusutada aga pidevalt selles viibida on ebameeldiv.
Kuna Plusse rohkem, jätkan kasutamist.
 
nikotiin 02. mai 2014, kl 12.36
HEA HINNAGA vedelikud NIKOTIINIGA!!! Hetkel ka sooduskampaania neil:
http://pay4results24.eu/?a=2452&c=7450&p=r&s1=
 
mah 07. mai 2014, kl 08.09
Kui soodsaid ja kvaliteetseid Eestis segatud vedelikke soovite, minge www.trewe.eu . Ise ostan oma vedelikud ainult sealt ja olen rahul. Postitus neil kiire ja kaup alati kvaliteetne.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!