Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Loobu suitsust
Tabex
 
Varje 09. mai 2011, kl 09.31
otsin inimest kes tooks Lätist Tabexit. Kellel plaanis Lätti minna, palun vastake ja jätke meil. Seal apteegis pidi maksma 10Eur, aga võin peale maksta.
 
jh 11. mai 2011, kl 01.52
Käisin hiljuti aga kuna uuesti lähen ei tea. Seal on jah 10 euri umbes. Läti rahas oli 7.70 vist.
Mul jäi endal ka ostmata aga plaanis on küll ära proovida.
Ei ela linnas muidu oleks asi lihtne. Aga kui ootamatult minek tuleb annan teada ja ostan korraga 2 pakki, tahtjaid ikka leiduks ühele.
 
asd 13. mai 2011, kl 18.00
too Karumsit ja saldejumpsi ka
 
Varje 14. mai 2011, kl 18.56
jh, palun jäta oma meil! Aitäh
 
Piret 27. mai 2011, kl 22.23
olen ka huvitatud
 
setu 08. august 2011, kl 12.41
TABEX kuu norm müüa,hind 50 euri.
 
Juss 10. august 2011, kl 13.27
Ostaks 1 paki ehk esialgu. Mis hinnaga muidu? Olen tallinnas.
 
Siiri 15. august 2011, kl 21.19
Setu - jäta oma meil!
 
marx 19. november 2011, kl 01.51
soovin samuti suitsust loobuda kes toob või müüb anna teada ostan ära ja tõsiselt.
 
K. 19. november 2011, kl 17.22
Kui on tabexi soov siis tellimused minu meilile paluks.
 
R 03. jaanuar 2012, kl 22.26
Tere,mis see tabex endast kujutab ?
 
14 aastat suitsetanud 19. jaanuar 2012, kl 02.28
Täiesti uskumatu see toimibgi, ise sain lahti kahe nädalaga suitsetamisest, kõige tähtsam kinni pidada neist kellaaegadest mis lehel märgitud, need pole niisama sinna kirjutatud.
Olin ikka suht umbusklik selle vastu alguses, kuid olin sunnitud oma arvamust totaalselt muutma. Saadal on see Lätis ning Venemaal kuskil 6-7 euri ringis. Eestis pole näinud müügil. Ühe pakiga(100 tabletti)peaks saama hakkama, kui on natukenegi endal tahtejõudu.

Soovitan 101% kui tahad suitsetamisest loobuda on just TABEX selleks õige rohi!!! Edu mahajättmisel:)
 
Siristaja 19. jaanuar 2012, kl 09.26
Mitmendal päeval tuleb üldse loobuda, 3-ndal?
 
14 aastat suitsetanud: to siristaja 19. jaanuar 2012, kl 21.30
Kaasas oleval infolehel on kirjas,et peale 5-ndat päeva peaks olema suitsunälg tublisti vähenenud,omast kogemusest nii palju,et nii ta ka oli,kuigi päris ei loobunud veel.Tegin küll palju vähem ning iga järgmise päevaga veel vähem kuni kahe nädala jooksul loobusin sootuks.Tablette kulus neli lehte viiest, üks jäi n.ö tagavaraks reservi igaksjuhuks(kuigi loodan,et ei ole tarvis enam).Samas tean ka neid kes saanud vähema aja ning tablettidega hakkama.
Mingeid erilisi kõrvalmõjusi ei märganud kogu kuuri vältel(1 kuu kestab kogu ravikuur,ning kui ei toimi võib kuu/paari pärast uue kuuri teha)oli küll väikene kaalutõus,kuid see normaliseerus üsna ruttu.Paar korda valutas pea kergelt kuid see pigem keha/organismi reaktsioon suitsetamisest loobumise pärast,kuna organism,aju jne. n.ö progammeerib ümber ennast(loe netist täpsemalt kui huvitab).
Kokkuvõtteks olen nüüd ligi 2 kuud mitte suitsetaja ning muutused on ikka märgatavad(paranenud haistmine,maitsemeel,hingamine jnejnejne.) Neid häid omadusi on palju mis taastuvad.
Nii,et julget peale hakkamist ning tubakavaba elu,loobumine on seda väärt:)))
 
Siristaja 28. jaanuar 2012, kl 20.00
No nii, esimene Tabexi päev. Mingeid muutusi veel pole. Jään huviga edaspidist ootama.
 
buldooser 29. jaanuar 2012, kl 17.54
sõin paki tbexit ja suitsetan rahulikult edasi.
 
tabexi sööja 19. veebruar 2012, kl 19.47
olen pool pakki ära söönud ja mitte kui midagi, hommikul tõmban mõnuga kohvi kõrvale ja nii terve päeva, millal mõjuma hakkab ja paari nädala pärast annan teada, kas mõjus, siis kui kõik otsas on.
 
tabexi ostja 19. veebruar 2012, kl 19.50
Riias maksis TABEX 7.95 latti, see jagage o,7 ja saate 11,35.... €
 
asd 20. veebruar 2012, kl 16.25
tabex toimib nagu platseebo, ehk seni kuni sa ise ei usu, et see vist juba natuke toimib, seni ta toimima ei hakkagi. Kui sul aga tekib suur soov suitsetaine maha jätta ja sa võtad neid tablette, siis on sul suurem tõenäosus maha jätta, kui puhtalt tahtejõuga, sest sul on lisaks ka usk, et need aitavad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!