Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Loobu suitsust
02.11.2011. Alustan suitsust loobumist:) Elage kaasa?!
 
Birksu 01. november 2011, kl 23.08
Teen siis teema siia, kuna vaatasin et keegi ei tahtnud liituda mu eelmise teemaga. Loodan leida siit tuge ja toetust! Halvustavad kommentaarid, Ükskõik mis asjas loodan et jätate endale.
Homme on siis see Tähtis Päev ! Hirm on veitsa peal küll...aga samas, ma teen seda ju enda nimel. Raha raisata siukese mõtetu asja peale, oma tervist...
Lõpetan kopsuvähi toitmise ja loodan, et see möödub ilma suurte kivide ja känduteta!
Käin siia igapäev oma päevast jutustamas ja loodan et annan ka teistele jõudu maha jätta!
PS: Allen Carri kommentaare ei vaja. Ma ei taha mingit raamatut lugeda või nn "koolitustel" käia! Ma leian endas inspiratsiooni seda teha oma lastelt!
 
mm 01. november 2011, kl 23.39
Mul on ka sama asi plaanis, aga ma olen juba proovinud maha jätta ja hakkasin peast lolliks minema kui paus läks liiga pikaks. Nüüd leiutasin ise omale sellise süsteemi, et mõtlesin välja kaua ma suudan ilma suitsuta vastu pidada. Arvasin, et 1 tund ilma suitsuta on selline piir, mida ma suudaks taluda. Nüüd juba 2 nädalat olengi saanud elada nii, et suitsu teen ainult täistundidel ja päeva jooksul jääb mõni täistund ka vahele. Mis ma saavutanud olen? Ainult seda, et suitsukogus on vähenenud ca 2 korda. Minu jaoks on see ka suur võit praegu ja võibolla tuleb aeg, kus ma saan minna üle uuele reziimile - üks suits igal paarisarvulisel täistunnil. Elame näeme.
 
Pisike 01. november 2011, kl 23.40
Tubli :D Siis on meid kaks.. kuigi mul see protsess juba käsil mitte alguses.. raske on algus.. Aga anna teada sis kuidas sul läheb :D või noh edeneb :D
 
eit 02. november 2011, kl 08.51
tublid olete!Mina ei suutnud puhtalt oma tahtejõuga suitsust loobuda.Ka ei aidanud mind plaastrid ega nätsud.Need tekitasid veelgi suurema suitsuisu.Lasin panna omale nõelad kõrva ja tulemus ületas ootused :)Mina,kes ma 18 aastat olin suitsetanud,ei tundnud äkki enam vajadust suitsu järele.Loomulikult olid sellised "suitsusööstud",et peale teatud tegevusi tekkis tahtmine suitsetada-peale sööki jne...Aga need olid täiesti normaalsed ja sugugi mitte nii rasked,et ei suudaks neist üle olla.Kolmas päev oligi ehk kõige raskem...nüüd pole enam neid sööste ka :)Tahtejõudu teile,kes te loobute ja esimesed üllatused ei lase ennast ka oodata...te hakkate tundma lõhnu...loomulikult tunnete neid ka praegu,aga siis saate aru,mida ma mõtlen :)
 
Birksu 02. november 2011, kl 10.25
Nii, hommik on siis käes ja peas on segased mõtted( kas ma saan ikka hakkama? on mul nii palju iseloomu? kui äkki ikka teeks ühe?) Siiani pole teinud ja enesetunne on ärev :S varsti saab ka söök valmis, vaatame mis siis saab.
Aga kas see nõelravi siis tõesti mjub? ma olen uurinud selle kohta, aga pole leidnud nagu midagi :)
 
t. 02. november 2011, kl 17.30
hangi endale Allen Carr'i raamat 'Lihtne meetod lõpetada suitsetamine'
http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/lihtne_meetod_l%C3%B5petada_suitsetamine/277732

on rmt-poodides saada

mind see lõpuks aitas, ja ilmselt ka ainus asi, mis tõesti aitas. olen olnud täiesti paadunud tossaja, suitsetajastaaži peaaegu 25 aastat, ning ikka pakk päevas; nüüd olen juba ca 2 kuud suitsuvaba ja väga õnnelik
Carr teeb täiesti selgeks, miks me suitsetame, tegeleb põhjustega, mitte tagajärgede vaevalise likvideerimisega
kui selle põhjuse ära jagame, siis edasi on juba lihtne

Sulle soovin edu ja kindlat meelt
sõltuvusest vaba elu on imeline :)
 
t. 02. november 2011, kl 17.42
oih, sorry, alles nüüd märkasin Su esimesest kommist, et just seda raamatut ja autorit ei tohtinud soovitada.

:D :D

aga mis tehtud, see tehtud, palun andeks
samas see kuidagi tuli nii endastmõistetavalt, ju siis sellepärast, et see rmt ikkagi oligi üks tõhus vahend (ja ka ainus mõistlik vahend, sest on loogikal põhinev)

kõik mu muud varasemad suitsust loobumise üritused läksid paraku aia taha
sest asi tegelt ju ongi loobumises ja 'loobumises'

ikkagi edu ja jõudu Sulle!
 
Miks? 03. november 2011, kl 00.08
Miks mulle tundub, et siin rubriigis on peamised kribijad Allen Carri raamatu müügiesindajad?
 
t. 03. november 2011, kl 09.20
ausõna, ma pole müügiesindaja :)
olen täiesti tavaline inimene, kes suitsetas rohkem kui poole oma elust - olen 42 aastane ja suitsesin ligi 25 aastat

nüüd enam ei suitseta tänu sellele meetodile, raamatule
ükski teine asi varem mind ei aidanud

võiksin jagada ohtralt suitsetamise ja mahajätmise kogemusi, kui see kedagi üldse huvitab
mu meil: tuuli@folklore.ee


siin igaks juhuks rohkem sõna ei võta, aga mister Carrile olen küll igaveseks tänu võlgu
 
eit 03. november 2011, kl 11.06
Mina registreerisin ennast nõelraviks siin http://www.nikostopp.com/ Mind aitas :) ju ma siis uskusin nii kõvasti... :)
 
to eit 03. november 2011, kl 15.40
IRW, ime, et sa veel täpset kellaaega ei pannud ja telefoninumbrit, millel sa "helistasid" :D
 
to t. 03. november 2011, kl 20.20
Tore kuulda, et peale minu veel keegi raamatust abi saanud. Olen kuskil sinu vanune ja samuti ei aidanud ei plaastrid, nätsud ega ka nõelravi. Ostsin tänu sellele foorumile selle raamatu ja nüüdseks juba kuu aega ilma suitsuta. See veel puuduks et oleksin mingi müügiesindaja...aga mina olen rahul. Inimesed on ju erinevad.....mis kellegile sobib.
 
eit 04. november 2011, kl 11.25
to eit Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> IRW, ime, et sa veel täpset kellaaega ei pannud ja
> telefoninumbrit, millel sa "helistasid" :D


esiteks ma ei promo siin midagi,teiseks ma ei helistanud sinna.Kui Sulle midagi ei meeldi,siis ei ole vaja üldse oma arvamust avaldada.Mina ju ei palu kellelgi sinna minna või osta raamatuid või teha mingeid imevigureid.Mina vaid räägin,kust mina abi sain.Millist varianti keegi eelistab,see on igaühe enda otsus.
 
abi 06. november 2011, kl 04.21
mahajätmisele aitab hästi kaasa töötus ja rahapuudus!! kuu aega olin suitsuta, siis sain jälle raha, et suitsu osta, aga nüüd on tarbimine kontrolli all. peoõhtuid jms tuleb ikka ette, aga siin on teadlik otsus ja suitsupuudusel võõrutusnähte ei teki.
 
:) 08. november 2011, kl 23.33
tubli oled ja jõudu sulle. Endal saab 6 kuud suitsuta. Mul läks õnneks. Ei pidanud lugema raamatudi, kasutama nõelu ega plaastreid. Lihtsalt kadus suitsuisu ära. Ilmselt organism leidis et on aeg. Olen proovinud paar mahvi teha suvel, kuid leidnud, et ikka pole minujaoks. (maitse hakkab vastu).
Eks varsti hakkavad need unenäod, et teed suitsu.
Keeruline ta on aga pea vastu!
Peagi leiad, et sul on palju rohkem aega (varem tegid selle ajaga suitsu). Sa tunned lõhnu ja maitseid paremini ning oskad öelda juba kaugelt kes suitsetab. Uhke tunne on liikuda ringi tundes, et sa ei haise suitsujärgi. Eriti hindadad seda hetkedel, mil möödud inimesest kes on äsja suitsuteinud.
Ei ole sõtuvuse ori!! See on peamine.
tugevat vastupidamist!! :)
 
minul 13. november 2011, kl 13.37
sai hiljuti 2 aastat ilma suitsuta!esimesed 2 nädalat kasutasin plaastreid ja esimesed 2 kuud olid rasked.pärast andis iga suitsuta oldud päev tahtejõudu ja innukust järgmiseks suitsuvabaks päevaks.edu sulle!!
 
Elame kaasa 27. november 2011, kl 22.15
Kuidas siis mahajätmine edeneb? Mis uudist?
 
lugeja 11. jaanuar 2012, kl 21.51
jah, kuidas läheb?
 
Sigaretitaja 24. veebruar 2016, kl 16.43
Kuidas siis kulgeb see käesolev 5-s aasta? Kas teemaalgataja ja teisedki pahest priid?
Mul alles 4-s päev vaevavaglakene olla.
 
üritaja 26. veebruar 2016, kl 17.41
lugesin raamatu läbi, aga kahjuks ei kadunud esimesel lugemisel isu ära. suutsin päeva ilma olla. aga ju see tema meetod ikka lõpuks jõudis mulle nüüd kuu aega hiljem kohale, sest suitsuhimu pole täna veel tekkinud. vaatan suitsupakki ja mõtlen, et ehk teeks. aga siiani pole teinud.
oeh, saaks sellest tüütusest valutult lahti.
 
Sigaretitaja 27. veebruar 2016, kl 08.31
Mõned päevad ei teinud üldse suitsu, aga viimasel ajal tegin suitsu-paar. Tundub, et hoobilt ei või lõpetada - söögiisust saan üle tahtejõuga, aga WC-s suurel asjal ei käinud kordagi 3-päevasel suitsuvabal ajal. Kuidagi sõnulseletamatult hakkas mõistusele.
Panin pläru ette ja kõik kulges kui õlitatult. Hea uudis on see, et tervet suitsu korraga ei tahagi. Eks tuleb tasapisi võõrutada, lasta organismil harjuda uue eluga.
Soov tüütusest päriseks vabaneda on kindel.
 
üritaja 27. veebruar 2016, kl 11.23
ma kardan, et selline viis mind ei aita. olen proovinud vähendamisega, aga maha pole ikka suutnud jätta. mingil ajal olen samamoodi tossanud.
endal ka kindel soov (see vist ongi kõige olulisem). edu meile!
 
kahhõttu 28. veebruar 2016, kl 01.43
Ma ka ei usu, et vähendamine võiks aidata. Kas heroiinisõltlasel aitaks narkost vabaneda see, kui saaks doosid üle korra? Pigem oleks ta pika vaheaja tõttu ERITI "näljane" ja doos tunduks ERITI hea. Sama ka suitsuga...
 
Sigaretitaja 28. veebruar 2016, kl 08.43
Olen nädalapäevad päevas 2-3 suitsu teinud. Nüüd suitsud otsas, poodi ei lähe. Hakkan netis AC raamatut lugema, teisipäeval toob kuller pärisraamatu.
 
üritaja 28. veebruar 2016, kl 10.58
innustasid mind ka täna lugema. anna siis ikka teada, kuidas läheb.
 
Sigaretitaja 28. veebruar 2016, kl 14.37
40 lk. loetud uhkes üksinduses ja vaikuses. Mõne aja peab ajul laskma puhata.
Seisukohta ei ole veel, istekohta ka mitte.
Kirjutan seal teises oma teemas rohkem.
 
zakrete 09. detsember 2017, kl 13.24
Spray suitsetamise vastu - http://topleadbit.com/gHYV
Soovitan.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!