Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Loobu suitsust
Champix
 
Loobuja 19. veebruar 2013, kl 10.12
Tere,
Champixi kõrvalmõjude kirjeldus on meetri pikkune. Kuidas olete Champixit talunud. Võtsin tükk aega hoogu, kui julgesin alustada. Ma ei tea kas see on närvidest või ärajäämanähtudest, kuid mulle tekitas see ravim küll halva enesetunde. Süda puperdas ja iiveldas.
Kuidas talusite ja kas aitas?
Tänan vastajaid.
 
a 19. veebruar 2013, kl 10.35
mille vastu see ravim on?
 
Loobuja 19. veebruar 2013, kl 10.49
to ehh
Kas aitas sul suitsetamisest loobuda või tõmbad ikka edasi?
 
hea süda 19. veebruar 2013, kl 11.15
miks te nii õelad olete,mina näiteks ei oska kirjutada,aga õnneks ei ole mul seda õelust.
 
ehh 19. veebruar 2013, kl 11.15
Kas sa alustasid ikka väikeste annustega, nagu peab? Esmalt pisike tablett üks kord päevas, siis kaks korda päevas ja hiljem siirdud juba suurte tablettide juurde.
Seda meetripikkust kõrvalnähtude jura aga ei maksa alati uskuda.
Mina sain suitsetamisest aga imelihtsalt jagu ja seda just tänu Champixile.
 
Loobuja 19. veebruar 2013, kl 12.18
to ehh
ikka alustasin nii nagu skeem ette näeb. Aga kardan, et neid suuremaid annuseid eisaagi võtta. Arvan,et poolitan 1mg pooleks. Ma olen väike ja kaal ka väike, vbl see ka mõjutab taluvust.
 
ehh 19. veebruar 2013, kl 12.33
Ehk tõest mõjub ka sinu väike kaal ja hea mõte on neid annuseid vähendada. Kuid see kõik on vaeva väärt, kuigi minu kaal tõusis peale suitsetamist loobumist aastaga 15 kilo.
 
Loobuja 19. veebruar 2013, kl 13.36
Kaalutõus on tõesti hirmutav kuid tunne,et suitsetamine mu ühel päeval tapab on veel hirmutavam. Loen ka lisaks A.Carri raamatut, kuid ainult mõttejõust jäi mulle väheseks.
Väga loodan,et need tabletid aitavad mul loobuda. Suitsetanud 23 aastat ja pakk päevas.
 
Leonid 27. veebruar 2013, kl 20.04
Tabletid aitavad.Suitsetasin 30 aastat,Alustasin kui olin 18.v.vana ja 48aastaselt panin punkti.Ennem olgu üleliigsed kg kui köha ja jöuetus.
 
lafarge 27. veebruar 2013, kl 23.35
väga tugevad kõrvalmõjud. Pidev närvilisus, mingil hetkel paanikahood, süda puperdas ja kasvav depressioon. Nii kui kuur läbi sai, rändas suits suhu tagasi
 
Leonid 28. veebruar 2013, kl 19.19
Ei minul ei olnud körvalnähte,Nüüd juba ilma tubakata 7 aastat ja seis on hea.Proovige ja te ei kahetse.
 
? 03. märts 2013, kl 09.37
Kes sa oled "hea süda"? Sinus ei ole mingit õelust?
 
Loobuja 04. märts 2013, kl 14.12
Vaatasin teemat ja tunnen samuti paanikahoogusid ja ärrituse tõusu. Depressioon oli juba enne tablettide võtmist ja ka on tunne, et süveneb.Peavalud on ka sagenenud. Samas võtan isegi 1/3 doosi päevas. Nii palju aitab küll,et suitsetamise soovi hoiab tagasi. Ärajäämanähud on ka minimaalsed. Kaal pigem langeb kui tõuseb, kuigi seedimine korrast ära. Nii palju olen küll selgeks saanud, et ettenähtud teist karpi ma välja ei osta.
 
andres 10. veebruar 2014, kl 17.39
alustasin eile 09.02.2014 kas on ka kaaskannatajaid?
 
A 10. veebruar 2014, kl 19.53
Kannatused möödas (kohe täitub aasta), aga siin foorumis kaasaelajaid-toetajaid jagub ja sellest tõesti on abi. Edu sulle.
 
Pm:am 05. juuni 2014, kl 19.59
Selle preparaadiga olen loobunud edukalt. Ei mingeid kõrvalmõjusid ja ühest nn stardipakist piisas. Huvitav lugu oli veel see, et olles suitsetajate seltskonnas, ei tulnud isegi mitte isu peale.Sama edukalt jättis mu abikaasa aasta tagasi selle rohu abil suitsu maha ja ta ei söönud isegi mitte "stardikat" lõpuni. Tal oli tubaka orjamise staaži 15 aastat ja polnud kordagi isegi mitte üritanud maha jätta. Abikaasal ei tulnud ühtegi kilo juurde, minul esimese aastaga kogunes 15 kg, mis korraks sisse hingates ja toitumist üle vaadates kolme kuuga maha läks. Tänaseks on seedimine korras ja kaalumured minevik, lisaks veel hea tervis ning super meeleolu.
Igal juhul ei ole see asi nii hull midagi, ehk tsiteerides klassikuid: "hunt pole kunagi nii hirmus, kui lapsed teda joonistavad." Jõudu kõigile maha jätjatele!
 
oooh jah 05. juuni 2014, kl 23.32
kõige hullem ravim, mida inimestele soovitada. Ma ei oska öelda, kas need on ravimiesindajad, kes seda siin kiidavad, kuid oma praktikast ei oska ma nimetada ühtegi teist ravimit, mille sedavõrd madala efektiivsusega kaasneks sedavõrd tugevaid kõrvalmõjusid. Siiras soovitus, leidke paremaid lahendusi. Tõenäoliselt aja küsimus, mil see mürk keelustatakse, sest selle negatiivsed mõjud ületavad kordades selle positiivsed omadused.
 
ka loobunu 21. juuni 2014, kl 12.05
Sain oma pahest Champixiga vabaks veidi üle 6 aasta tagasi, ei mingeid kõrvalnähte, täitsin arst ettekirjutust täpselt. Sama lugu ka pojaga. Suitsuisu ei tekkinud mahajätmise ajal ega ole tekkinud ka hiljem. Ei kannata enam suitsuhaisu ja inimesi, kes tubakast läbi imbunud. Lõhnataju kasvas mitmekordselt.
 
cherete 09. detsember 2017, kl 14.18
Spray suitsetamise vastu - http://topleadbit.com/gHYV
Soovitan.
 
Loobuja 08. detsember 2018, kl 11.11
Mina söön champixit juba 3 aastat. Nii kui enam ei võta, tuleb suitsu isu peale. Sellest tekib ka sõltuvus, aga parem see kui oma kopse kahjustada. Kallis lõbu, aga Lätist pidi saama 20 euri eest. Pole käinud , ei tea. Aga kerget iiveldust ikka tekitas. Võtan küll pool 1mg tabl. Kuigi ei tohiks poolitada.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!