Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Loobu suitsust
Nicorex e-vedelikud nikotiiniga
 
MMMMMM 04. juuni 2014, kl 15.37
Tere,

kas keegi on tellinud Nicorexi Läti lehelt endale nikotiiniga e-vedelikke? Mina tellisin ja ausalt ei jõua ära oodata kuna kohale jõuavad Seega, ma nüüd küsin, et kas ma tegin õigesti kui panin transpordiks Eesti Vabariigi väline (maksumus 6eur-i) nii ja kui keegi on sama teinud, siis kas pakk on tulnud postkontorisse, postkasti või on kuller teile helistanud?

Küsin siin kuna seal see klienditeenindus on nagu on Ise küsin ise vastan.
 
MMMMMM 04. juuni 2014, kl 17.24
Lasteaia lõpetamine tähendab tegelikult emmede verist kleidivõistlust?
 
üks mahajätja 05. juuni 2014, kl 02.06
Siin on tegelikult suitsetamisest loobujate foorum, mitte aseainete otsijate oma.
Te, e-suitsetajad olete rõvedad. Ainult väidate, et olete maha jätnud, aga samamoodi kimute oma nikotiini edasi. Ja veel risustate seda foorumit.
user_34ce78 18. mai 2024, kl 09.23
+1 Champix - https://euhealth24.com/et/drug/champix Selle preparaadiga olen loobunud edukalt. Ei mingeid kõrvalmõjusid ja ühest nn stardipakist piisas. Huvitav lugu oli veel see, et olles suitsetajate seltskonnas, ei tulnud isegi mitte isu peale.Sama edukalt jättis mu abikaasa aasta tagasi selle rohu abil suitsu maha ja ta ei söönud isegi mitte "stardikat" lõpuni.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!