Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Loobu suitsust
Nõelraviga loobuma?
 
tahaks ka 22. jaanuar 2013, kl 18.59
tere, oleks soov teada kas pärnus ka kuskil sellist võimalust oleks kus saaks nõelravi ja kui palju maksma võiks minna ?
 
konip 13. veebruar 2013, kl 16.32
Mul nüüd 2 kuud ilma oldud. Nõelad kõrvast välja kukkunud ja ei tunne mingit tõmmet veel. Ropp raha mis taskus alles kui suitsu ei osta. Ei köksi pidevalt ega rögise enam. Riided ei haise. Hambad hakkavad juba valgemaks muutuma. Üldse kogu organism funkab teravamalt kui selles suitsuudus uimasena elades.Võtan massaaze ja naudin elu teisi külgi...Polekski nagu 20 aastat suitsetaja olnud...ise ka ei usu;)
Ja kui mujal nõelu ei panda siis tasub ju see väike investeering isegi bussipiletile ära, et nikostoppist läbi astuda:)
Mina igaljuhul naudin olukorda..
 
haha 13. veebruar 2013, kl 17.58
ma tegin selle nõelatorkija juurest tulles rohkem suitsu, kui sinna minnes.
 
konip 13. veebruar 2013, kl 22.18
pole midagi parata..kui sa ise ei taha panustada siis ei saa vastu ka midagi. Ise tegin korraliku rituaali läbi..ütlesin, et halloo koni..elasin sinuga koos 20 aastat...ja sa ei pakkunud mulle ühtegi ilusat hetke...edasi tahan ilma sinuta ülejäänud elu elada (olen 40)jätkan ilma sinuta ja viskasin paki ahju ning vaatasin kuidas seal tühjalt ära tossas ilma mind mürgitamata..see oli esimene hetk kui tundsin, et olen valmis võitlema.
Aga ma olen VABA. Ei pea mõtlema kus saaks suitsu teha, ei ole vaja iga hommikul kontrollida kas suitsud on taskus, kas tikud on taskus, kus saaks suitsu teha..pärast suitsu vaata kas näts on taskus, et kiirelt suhu pista, et oleks võimalik suhelda ja suud lahti teha ilma, et sealt s..u haisu ei tuleks..
Olen lihtsalt praegu "sillas" et siin kirjutan...varsti kaon ja tegelen oma eluga edasi..lihtsalt jagan oma muljeid, et kui on keegi keda huvitab siis lugegu ühe tüübi kogemusi ja tehku õiged otsused.
Järjepidevust ja puhast õhku Teile! Täna just raadio rääkis, et naistel esikohale tulnud kopsuvähk...suitsetamine,lapsed, mehed, elu..mida me siis tahame??
 
Orto 14. veebruar 2013, kl 00.18
kui sa usud, et jumal aitab, siis äkki saadki sa mingi tõuke ja sa arvad, et miski müstilist sind aitas.

Kui sa usud, et kõrva surkimine aitab sul suitsetamist maha jätta, siis äkki aitab ka!

Ei jumalal ega ka akupunktuuril ei ole ühtegi tõenduspõhist alust.
 
ss 14. aprill 2013, kl 09.51
Kas Mihkel Veskimäe võtab aind Tllinnas vastu
 
K 22. aprill 2013, kl 15.25
Ei, Tartus käib ka kord kuus. Nüüd laupäeval 27.04. ongi tema vastuvõtu päev. Nikostopp.com saab end registreerida. Mul tuttav käis 3 kuud tagasi ja siiani suitusprii.
 
kje 26. aprill 2013, kl 18.34
kle ma alles käisin nõelu panemas ja kus juures peab ka enndal tahtmist olema aga ise pole enam teinud kohe saab kaks nädalat
 
lust 03. mai 2013, kl 12.39
Uskumatu, mul 5 kuud ilma oldud ja polegi veel surnud! Järelikult on võimalik ilma suitsuta täiesti elada? Lasin detsembris nõelad panna ja siiani ilma ühegi mahvita olnud...5x70, umbes 350€ taskusse jäänud, ei oska sellega midagi peale hakata;)))
 
proovisin ka 08. mai 2013, kl 16.39
haha Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma tegin selle nõelatorkija juurest tulles rohkem
> suitsu, kui sinna minnes.

sama siin. ma polnud veel uksest autonigi jõudnud, kui juba tahtsin suitsu teha. moe pärast kohe seal Nikostopi akna all igatahes suitsu ette veel ei pannud... Ja need krrdi nõelad valutasid mul seal kõrvas tükk aega, magada ei saanud muudmoodi kui täiesti selili - kõrva vastu patja panna ei olnud vimalik.
Jube kogemus!
 
aitab, 28. mai 2013, kl 19.00
küll.Ei uskunud ja olin üsna skeptiline, aga aitab!
 
Aino 28. mai 2013, kl 23.02
platseebo on kaks korda efektiivsem, kui mitte millegi kasutamine.
 
proovige 01. juuni 2013, kl 21.27
ja siis plärage. See on nagu hüpnoos.Mõnele mõjub ja mõnele mitte. Kahte ühesugust inimorganismi ei ole olemaski! Ja tark Aino - arstide ametlik seisukoht ongi, et ravimite toimest moodustabki u 40% usk.Kui ei usu, ega ei aitagi. Olgu siis platseebo või tõeline ravim.
 
Ohoo 02. juuni 2013, kl 09.43
seda Aino ütleski, et kui sa usud, siis tõenäoliselt aitab. Kui sa usud, et kõrvade nõeltega torkimine aitab sul kuidagi edaspidi mittesuitsetada, siis on võimalus, et aitab ka. Kui sa usud, et nõeltega kõrva torkimine, ei tee muud, kui kõrvale haiget, siis ei olegi sel muud mõju :D

Ja see 40% jutt on eriline jama. Mul ei ole vaja usku, et söetabletti süües kõht kinni saada või Sudafedi võttes nina lahti.
 
mari 21. juuli 2013, kl 10.04
Mina käisin,nõelravis, nüüd pole 8 kuud enam suitsetanud, kaks sõbrannat lasid lihtsalt nalja pärast ka panna, kumbki ei uskunud absull,ning nemadki on samuti suitsust priid.
 
Veix 22. juuli 2013, kl 00.04
usk on teatud inimtüübi puhul uskumatult võimas
 
Ann 24. juuni 2014, kl 12.15
Tere
mul oma kogemus puudub suitsetamisega, kuid äi otustas nikostoppi proovida, juba 70 aastat suitsetanud ,ikka 3 pakki 2 päevaga-nüüd juba 3 kuu suitseatamata,suitsuhimu läks ära ja tagasi ei ole tulnud,kui oli nõelad kõrva saanud, läks järgmise suitsu aeg lihtsalt meelest ära.
 
Pann 25. juuni 2014, kl 16.40
nõelravi proovivad paljud, sest see on odav, kuid selle tulemuslikkus on väga väga madal. Ei erine tavalisest iseloomuga punnimisest. Kuid kui sa usud, et nõelad su kõrvas võtavad sult soovi suitsetada, siis vast on isegi abiks. Peaasi on selle meetodi puhul usk. Lisaks võiks olla mingi terviserike, sest siis on lisaks usule ka hirm.
Kristjan Järv 31. august 2016, kl 03.03
Käisin kh arsti juures,aga mul suur napsu viga pani nõelad ära kõik oli normaalne.Järgmine päev sõber tuli külla jõi minu kõrval viina hustleriga ja endal ei tulnud mingit isu.Aga samas hakkasin ma tõmbama suitsu kaks korda rohkem vist asendasin joomise suitsetamisele.1h läks mul 10 suitsu,hellasin arstile tagasi et mis värk on,ja ta vastas tule paneme sulle suitsu vastased nõelad kh :D aga mis seal ikka.Tõmban oma viimased suitsud ära ja homme minek vaatame kuidas siis on.Kas suitsetamine asendub nüüd millegi muuga.Aga tahtsin veel seda öelda peale nõelu on minu elu muutunud kuigi need alles 3 päeva,aga ma ei taha enam toas passida nagu vanasti nett ja jook väljas poole lahedam ja ma ise 25 aastane.

Annan teada uuesti varsti kuidas siis lookesed on.

Parimat ja edu kõigile.
 
carlos 17. mai 2017, kl 12.25
Tere

Mul samuti napsulembus. Kas nõelad veskimäe juures aitavad tõesti alkoholi sõltuvuse vastu. kuidas sa tunned et sa ei taha alkoholi..palun selgita
 
estere 06. detsember 2017, kl 09.30
Spray suitsetamise vastu - http://topleadbit.com/gHYV
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!