Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Mõtetes !
 
Sinule 28. november 2012, kl 00.25
Saan aru,et teatud asjad on olulised.Kõik oluline on ju
Sinul olemas.Miks ei ole,võiksid olla.Tahaks ka,aga enne pean...saama.Kuulaks küll,aga Sina ise ei soovi.
Kui kõik on olemas,siis ei osata seda hoida.Keegi teine
annaks mida iganes,et seda leida ja olla õnnelik.
See,mis on oluline mulle,pead Sina tähtsusetuks.Kuidas
saab,siis...toimida?
 
to Sinule 28. november 2012, kl 00.49
 
Täpselt 28. november 2012, kl 14.15
sum Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas idee, et naised on võitmiseks tugevatele meest
> ele, mitte naise tahet kui sellist alla ei suru? N
> aise asi pole tahta, naine saab parimal juhul vali
> da ...
> Või naistel polegi loomuomaselt tahet si
> inkohal?
> See seletaks ka teises teemas kurdetud
> asjaolu, et naised võetakse ära nö pahade poiste
> poolt. 'Pahad poisid' lihtsalt väljendavad oma tah
> et naise suhtes agressiivsemalt ja nii ongi nemad
> need, kes kõigepealt pereisaks saavad. Saavad roll
> i, mida nad tegelikult väga ei taha ja kuhu hästi
> ei sobi. Ka lapsega naine võib ju leida endale uue
> mehe, aga siis on perekond juba katki tehtud korr
> a ja üksjagu kahju tekitatud.


Naisi on erinevaid ja naine võib tahta, aga kuidas kulgeb, seda ei tea? Pahad poisid võivad tahta, aga naine teeb ikka valiku ise ja ei pea vastu oma tahtmist midagi tegema. Saab valida mees ja saab valiku teha naine. Pahad poisid ei pruugi ka alati seda naist saada, keda soovivad.
 
Eriline päev... 29. november 2012, kl 11.45
Ilus "Talv",kas pole,toob teatud hetked meelde.Nii,lahe
 
Arvan 29. november 2012, kl 12.26
still without answers Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> küll see teab, kes teab, siin arutellu ei lasku!


Seda arvad sina, et tema teab, aga kui ei tea? Siin arutada polegi mõtet ja aruta õige inimesega seda päriselt, siis on kindlam sulle endale.
 
Ah nii 29. november 2012, kl 12.48
ei tea...aga siiski, vbl veidi tean ka Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Täpselt, inimene saab ennast ise muuta. Aga kui ta
> ei taha ega taha ise midagi teha-näha, siis ei ta
> ha mina enam teise poolega ka enam rääkida ja silm
> ast-silma kohtumisel ei näe ma mingit mõtet. Ja ku
> i asjad on juba niikaugel, siis ongi suhe läbi. Ra
> ske, kurb ja kurnav, kuid mis siis teha...keegi pe
> ab selle raske sammu ükskord astuma. Jah, kurb.


Süüdistatakse teist poolt, et ei taheta näha jne? Otsi ja näe vigu ka endas, et miks on nii? Ja kuidas võiks olla teisiti kõik, kui endal oleks suu peas ja oleneb, mis olukorrad on ja seda loomulikult päriselt? Mitte ainult siin! Võib ka näha ja kuulda, ning tehaksegi omad järeldused, ilma, et teaks tegelikku olukorda. Kas tõid sellise versiooni selleks, et sulle lihtsalt sobib nii ja seda ainult siin julgelt tehes, aga päriselt mitte?
 
To Ah nii 29. november 2012, kl 13.26
Sa ei tunne mind. Kuidas sa saad öelda, et ma pole endas vigu näinud? Aga tead, et ainult enda vigade nägemisest saab ühel päeval kõrini, sest vaatamata kõigele ei juhtu ikka midagi. Seisev suhe pole mingi suhe. Ja mis põhiline- mõlemad peavad üksteist armastama, mitte ainult üks pool. Viimasel juhul ongi suhe seisev ja surmale määratud.
 
See 29. november 2012, kl 13.42
To Ah nii Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa ei tunne mind. Kuidas sa saad öelda, et ma pole
> endas vigu näinud? Aga tead, et ainult enda vigad
> e nägemisest saab ühel päeval kõrini, sest vaatama
> ta kõigele ei juhtu ikka midagi. Seisev suhe pole
> mingi suhe. Ja mis põhiline- mõlemad peavad ükstei
> st armastama, mitte ainult üks pool. Viimasel juhu
> l ongi suhe seisev ja surmale määratud.


oli sinu tekstist arvamus ja kommentaar, aga mitte arvamus, et sind tuntakse.
 
To See 29. november 2012, kl 13.45
Ma võibolla siis ägenesin liialt. Vabandust, pinged on ikkagi need, mis painavad. Veel painavad, varsti enam mitte.
 
Loomulikult 29. november 2012, kl 13.48
To Ah nii Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa ei tunne mind. Kuidas sa saad öelda, et ma pole
> endas vigu näinud? Aga tead, et ainult enda vigad
> e nägemisest saab ühel päeval kõrini, sest vaatama
> ta kõigele ei juhtu ikka midagi. Seisev suhe pole
> mingi suhe. Ja mis põhiline- mõlemad peavad ükstei
> st armastama, mitte ainult üks pool. Viimasel juhu
> l ongi suhe seisev ja surmale määratud.


Seda tehes ka päriselt välja näidates, aga mitte ainult siin. Kui inimest päriselt pole, siis polegi ju suhet kahepoolselt.
 
Päriselt 29. november 2012, kl 14.10
Kui ikka on tunded, siis tahetakse koos olla ka päriselt ja seda teada andes teisele poolele(mees naisele), aga kui seda ei ole ja kui vaikides kaotakse päris elus, siis mis mõelda? Järelikult pole soovi olla koos ja siinsel soigumisel ei ole mõtet ja tekibki ühel osapoolel mõtte järeldus, et suhte lõpp, ilma, et keegi seda öelnud oleks. Kui on vaikus, siis ei tea ka siin midagi mõelda ja oletada, et kas hoolib või mis iganes jne. Järelikult ei ole tundeid, kui ei osata ka päriselt viisakalt suhet lõpetada. Siin saab vaid suhteid arutada üldiselt. Päriselt saaks selguse suhtes mõlemad pooled. Siin saab ainult oletada midagi, aga kas on see hea või halb? Seda teab igaüks ise, mis enda jaoks mõtleb.
 
rumal 29. november 2012, kl 14.34
Mul tekib otsekohe paanika-häire, kui oma armastatut näen. Ei julge rääkida ega isegi puudutada. Telefoni teel on julge ja rahulik aga silmast-silma ei kannata olla.
 
Päriselt 29. november 2012, kl 14.47
See oli minu arvamus minu versioonist. Seisev suhe tegelikkuses(reaalis)-ei ole samuti mingi suhe, vaid hukule määratud. Kas sa pead silmas ainult siinset versiooni, et oleks siin ainult vastastikune armastus ja siin ainult tunnistad oma viga. Kes keda siin armastab ja ei hakka siingi oma tundeid väljendama, kui ei tea teise poole mõtteid ja tundeid. Mõne jaoks on tõesti siin tunnete avaldamine oluline, aga mitte kõigil ja kellele? Pole paljud selgeltnägijad, et arvata siingi, et mida teine pool võiks mõelda. Kui on tegelikkuses ajaga välja kujunenud suhte lõpp ühel poolel, siis ei avalda ka siin mingeid tundeid ja on lihtsalt teadmatus ja oma aru saamine suhtest, suhtlusest, et selle inimesega ei ole enam midagi-armastusest rääkimatta. Inimene on käitunud päriselt nii, et temast lihtsalt eemale hoida ka siin ja ei näe tema mõtteid ka siin.
 
Miks küll? 29. november 2012, kl 17.47
Miks teed nii, et lahkud pikemaks ajaks ja ei lausu sõnagi ja jätad teise teadmatusse ja ei sõnagi, et kas kohtute või näete veel? Pikemaks ajaks ära kaod ja teise piinlema jätad. Ise teades, et ei ole ilus tegu, aga ikka teed samu vigu. See peab ära lõppema ja see ei saa nii kesta. Sulle ei meeldi endal haiget saada, aga teed teisele nii haiget ja mida peaks siis mõtlema sinust või suhtest? Sinu arust kindlasti võiks tema sind mõista, aga võib olla lõpuks hetki, mil enam ei mõista, kuid armastab ikka! Siin võiks lõpetada, kui on juba liiga kaua siin ja seal kestnud kõik Ei saa siit kedagi viia, aga saab kellegiga koos siit minna või järgneda kellegile. Miks peab koguaeg sulle siin järgnema, kui sina ise ei järgne? Kui armastatakse, siis samuti ei anta lõpmatuseni kõike andeks. Mõte lihtsalt!
 
Loomulikult 29. november 2012, kl 18.10
To Ah nii Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa ei tunne mind. Kuidas sa saad öelda, et ma pole
> endas vigu näinud? Aga tead, et ainult enda vigad
> e nägemisest saab ühel päeval kõrini, sest vaatama
> ta kõigele ei juhtu ikka midagi. Seisev suhe pole
> mingi suhe. Ja mis põhiline- mõlemad peavad ükstei
> st armastama, mitte ainult üks pool. Viimasel juhu
> l ongi suhe seisev ja surmale määratud.


Mõlemad peavad ikka teadlikud olema sellest, et teineteist armastatakse. Kui on kellegil teadmatus, et armastad teda, siis tekib samuti seisev suhe, millest ei saagi areneda edasi midagi. Kas tema teab, et armastad teda? Võib olla tema teab, et sa ei armasta teda ja ei soovi temaga suhtlust.
 
to Loomulikult 29. november 2012, kl 19.52
Ei maksa kunagi OLETADA, et teine teab olulisi asju, kui pole otse reaalis räägitud! Kõikvõimalikest vihjetest võib hoopis vastupidiselt aru saada, rääkimata üldse siinsest suhtlusest.
 
Jõulurahu... 29. november 2012, kl 23.07
on peagi algamas ning aasta hakkab lõppema.Aeg on teha
aastast kokkuvõtteid.Kellel kuidas läinud.Kes millest
unistab ja kes keda ootab?On tõesti õige,et lõpetage
oletamine ja kõik ei saagi vihjetest aru.Ja kellele on
mõeldud need kirjaread.Kas õige ültse loeb neid või mitte ja kuidas saab keegi midagi teada.Võiks ju aasta
lõppeda ka teistmoodi,kui tülitsedes või teistele halvasti öeldes.Eks,seda teab igaüks ise,kas on öeldud
midagi nii halvasti,et teine välja ei tee?Siis on viimane aeg neid vigu heastada.Ka vihaga öeldakse asju,
mida tegelikult ei mõelda ega soovita öelda.
Lihtne on öelda,et võtke tel.kätte ja tehke oma asjad
korda.See ei anna midagi,et minna uude aastasse vihaga
või mida edasi mõelda.Rääkimine pole ju tasuline!
Nii peaks endal juba kergem olema.Aga aega veel on,ning
soovitan soojalt.Igaüks teab,mis tegema peab!
 
IFF24 30. november 2012, kl 13.57
 
still alive 30. november 2012, kl 21.55
http://www.youtube.com/watch?v=HGOeC0zNfQI
 
still alive 30. november 2012, kl 21.57
http://www.youtube.com/watch?v=vZQp563fbcE
 
elus 30. november 2012, kl 22.36
http://www.youtube.com/watch?v=r0Hea2PJ2zs
 
still alive 30. november 2012, kl 22.56
http://www.youtube.com/watch?v=eirWuFYgrFI
 
still alive 30. november 2012, kl 23.09
http://www.youtube.com/watch?v=8x0TpinccZs
 
still alive 30. november 2012, kl 23.35
http://www.youtube.com/watch?v=2HwtmYh9e8A
 
Pean endast selle välja kirjutama 01. detsember 2012, kl 18.58
See on veel sinust mõeldud minu tundmuse järgi. Ei tea, kas armastasid, armastad, aga need aastad, mis meie vahel toimus ja sellest ka mõtted. Kas vastastikune tunne? Ma olin sinu jaoks alati olemas, kui sul oli raske ja ma olin sinule lihtsalt vahepalaks, kui sinul kedagi ei olnud. Olen loomulukult ka ise süüdi, et lasin nii toimida, aga tundeid keelata ei saa, kui tunded on inimese vastu. Sa olid ka huvitatud, et näitaks ka sinu suhtes ise huvi välja, aga ma ei saanud seda teha, sest sa tahtsid oma vana elu tagasi ja sul oli ka teisi suhteid ja ma ei saanud huvi ise välja näidata ja oma sõnadega ainult tõukasid enesest kaugemale. Tuled ja lähed korduvalt ja sinu mõtted, tunded muutuvad ja kui lähed, siis mine igaveseks. Ära tule selleks, et jälle jätad ja lähed. See oli mõeldud päriselt (reaalis), mida mõtlen, tunnen! Õige armastus on kahepoolne, kui on teada tunnetest teineteise suhtes ja ei ole ka hukule määratud, kui teatakse. Kui ei tea, siis ei ole ka mõtet endale ette kujutada, et teine pool armastab, sest mõlemad vaikivad ka päriselt. Nüüd sai kergem vähemalt sellest koormast, mis eneses hoitsin!
 
IFF24 01. detsember 2012, kl 19.35
 
* 01. detsember 2012, kl 19.39
Sind jäeti maha ja loomulikult on su hing haige, aga oma koormast sa kindlasti ei vabanenud. Võin kihla vedada. Ilmselt sa loodad, et see, kellele see mõeldud oli, tuleb ja loeb seda, aga seda ma ka ei usu. Ja kui loebki, siis ta ei tea, et see on talle, sest sarnaseid situatsioone on oi oi kui paljudel.
 
situatsioon 01. detsember 2012, kl 20.45
loen parem raha selle jama peale
 
aga mina 01. detsember 2012, kl 20.51
loen oma reaalseid sõpru ja tunnen oma reaalset armastust. näitlejatele näitan keelt:)))
 
Põhiline tõde 01. detsember 2012, kl 21.04
See inimene ei tahtnud, et teda maha jäätakse, aga tahtis ise mha jätta
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!