Saatmata kirjad
Mõtetes !
 
CIA 22. november 2012, kl 21.41
AN WE SHALL NOW HE TRUTH
AND TRUTH
SETAS US FREE
THE MASKE RIGH TTINGS
TGOSEN OOLWAIS RIGT

Yors for ever
THOMAS P

from Tallinn Estonihttp://www.youtube.com/watch?v=mm-sbOH-nEc
 
Ei tea, ei tea, ei tea 22. november 2012, kl 21.55
Kedagi ei saa muuta ja inimene saab ise end muuta. Kui on suhe, suhtlus kahepoolne(vastastikune), siis saavad mõlemad midagi muuta. Endalgi kogemus, et inimesega ei ole võimalik rääkida silmast silma, sest väldib vestlust ja tean isegi, et miks? Põgenemine vestlusest, et ausalt rääkida ja vähemalt teaks ja arutaks, et kas lõpp või mis ja ei oleks segadust. Siin on kõigest arutatud ja ei jäägi muud üle, kui omad järeldused teha. Ei ole siingi enam millegist soovi kirjutada. Arvamus lihtsalt, et sellest on vähe kasu, kui üks pool sooviks rääkida, aga teine mitte ja sellegi poolest ei jää ka siia kirjutama, kuigi võib olla seda soovikski teine pool? Siin lihtsalt ära lõpetada ja tegelikuses jäävad ikka lahtiseks otsad. Mõte, et kumbki ei ole võimeline suhtele lõppu tegema ja nii ta muudkui venib. Kuigi kunagi tahtsin ise meie suhtele lõpu teha, siis ei õnnestunud, siis lõpetas teine pool suhte ja ikka olime koos, aga kaua ikka nii võib? Tuleb endal otsustada ja mitte siinse järgi oletada midagi. Oma eluga edasi minna ilma temata, kuigi on raske ja siinsega enam ei taha olla seotud.
 
ei tea...aga siiski, vbl veidi tean ka 22. november 2012, kl 22.35
Täpselt, inimene saab ennast ise muuta. Aga kui ta ei taha ega taha ise midagi teha-näha, siis ei taha mina enam teise poolega ka enam rääkida ja silmast-silma kohtumisel ei näe ma mingit mõtet. Ja kui asjad on juba niikaugel, siis ongi suhe läbi. Raske, kurb ja kurnav, kuid mis siis teha...keegi peab selle raske sammu ükskord astuma. Jah, kurb.
 
eelmisele 22. november 2012, kl 22.38
kas see inimene on surnud,et räägitud ei saa?Ei usu hästi fakti,võta tel. kätte ja küsi otse?Mis tähendab
väldib,ta ei teagi,et soovid rääkida?Ära mõtle oma elu
veel segasemaks.
 
hahahahha üllar;) 22. november 2012, kl 22.39
we will srike back
we are deatd angekls
we game nad eu gon
ang og and gome
and ew tahe
half of your
soul
and we
skrap it
slowliy tu
pises
and
borm in sandbox
of yor dreams
and YO we nedve be FEE

Begas i am 5a
on deat angel armuy of good
grrre ngrren gralls for us
for sleepin

wiled of nefelin

we gome angoge
we die
abd u born
ue are angeö ös od teht

angels caaling TYOUYJ
name
regard
bewor the ebnd of
worl


holly shiut time line is runnig

Salom evryvan
lounly star
RThomas von P!
Mossad!
israel for efer
devil fuv k youself

We stike !
now listen
http://www.youtube.com/watch?v=ygNuRpwZqRU&feature=endscreen
wits pastard
 
Mossasd 22. november 2012, kl 22.41
Best regards für BND, CIA,
KAPO
gyus we laove YOE!

and we strike bak
an wporl voor III
is over

PEASE AND LOVWE FOR EVER!
1
4 7 3734
1 naasikas 5

90
 
See on olnud korduvalt 22. november 2012, kl 23.35
eelmisele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas see inimene on surnud,et räägitud ei saa?Ei us
> u hästi fakti,võta tel. kätte ja küsi otse?Mis täh
> endab
> väldib,ta ei teagi,et soovid rääkida?Ära
> mõtle oma elu
> veel segasemaks.


Teadis, et soovitakse rääkida. Kui on soovitud rääkida, siis leiab mingi põhjuse näiteks, et mitte rääkida, ning kui on ise isegi helistanud ja ei häirigi enam ise inimest ja ei helista ise temale teatud põhjustel.
 
M.....d! 23. november 2012, kl 01.31
http://www.youtube.com/watch?v=-51ULZ78L9c
 
Ei tea, ei tea, ei tea 23. november 2012, kl 07.38
Ei tea, et mida teine tunneb või mõtleb? Olukord on välja kujunenud minu arvamuse läbi nii, et pole vist mõtet kohtuda silmast silma ja ei pea kuulama valet vähemalt. Ei pea ootama jääma seda aega, kui teistega vahepeal pralletab ja siis jälle annab endast märku jne. Olgu see minu ette kujutus olukorrast selle inimesega ja selline suhe on väsitav ja milleks end piinata ja mõelda, et ongi suhtlus, suhe läbi. Elu selle pärast seisma ei jää!
 
AST 23. november 2012, kl 09.18
Eks nii paistab olema küll.Milleks,veel kohtuda,kui mõnele sobib siin,olla veel palju aastaid.Ei ole mõtet,
rääkida siin üht ja reaalis teist.Mõni ei oska ja ei taha ega tea isegi,mida või keda tahab.Lihtsam on käia
ühe juurest teise juurde.Ja veel,kui keegi tagavarast
oleks võtta!
Nähtud on piisavalt ja kuuldud samuti.Saan aru,ei pea olema täiuslik aga lahenda asju õiges kohas.
Minnes ajas tagasi,ning lugedes on hea,kui mõnel õige
kuupäev meeles on?Isegi seda ei ole meeles.Aga see päev
pole kaugel,ootan selle päeva ära.Sest see on mulle oluline!
Kui astuda samm tagasi,siis on tunne,nagu oleks siin
loomaaed lahti lastud.Pole vist ühtki teemat,mida pole
nõmedustega üle kullatud.Võimalik,et isik ka reaalis on
samalaadne.Polegi soovi siin enam olla,see ei tähenda
et reaalis kõik läbi on.Kui on konkreetne...siis kuulan
kes iganes ta ka poleks!
 
Ei tea, ei tea, ei tea 23. november 2012, kl 11.20
Eelmisele- just nii on olnudki mingil määral ka selle inimesega. Sinse kohta võib tõesti öelda, et on loomaaed jne. Aga ei tee nendest välja ja arvata võib, et sellised tahavad samuti end kusagil välja elada. Kes siin nii nõmetsevad-need ei pruugi reaalis seda välja näidata. Pole endal juba ammu soovi olnud siin olla ja arvan samuti, et on ju võimalik inimestega ka vestelda reaalis. Tundub nii ka olema, et kellegile tõesti sobib siin olla, aga mõnele mitte. Endal on samuti olnud, et otsustan ise ära, et kõik ja tegelikkuses on läinud teisiti, aga see ei saa nii kestma jääda. Enam ei julgegi midagi otsustada siin. On lihtsalt raske minna kellegi teisega suhtesse, kuigi on olnud võimalusi, aga midagi on, mis ei lase. Umbes nii, et ilma tunneteta ei seksi. Temagi teab seda ja teab võib olla sellestki, et on alati tagasi tee. Temagi ei tea, et kellega jääda ja mitmega on suhe kasulik jne. Parem mitte mõelda ja elu elada üks päev korraga. Ette ei tea mõelda, mis võiks tulla ja eks elu näitab-kuidas kulgeb?
 
Arvaks 23. november 2012, kl 11.28
AST Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Eks nii paistab olema küll.Milleks,veel kohtuda,ku
> i mõnele sobib siin,olla veel palju aastaid.Ei ole
> mõtet,
> rääkida siin üht ja reaalis teist.Mõni
> ei oska ja ei taha ega tea isegi,mida või keda tah
> ab.Lihtsam on käia
> ühe juurest teise juurde.Ja
> veel,kui keegi tagavarast
> oleks võtta!
> Nähtu
> d on piisavalt ja kuuldud samuti.Saan aru,ei pea o
> lema täiuslik aga lahenda asju õiges kohas.
> Min
> nes ajas tagasi,ning lugedes on hea,kui mõnel õige
>
> kuupäev meeles on?Isegi seda ei ole meeles.Aga
> see päev
> pole kaugel,ootan selle päeva ära.Ses
> t see on mulle oluline!
> Kui astuda samm tagasi,
> siis on tunne,nagu oleks siin
> loomaaed lahti la
> stud.Pole vist ühtki teemat,mida pole
> nõmeduste
> ga üle kullatud.Võimalik,et isik ka reaalis on
>
> samalaadne.Polegi soovi siin enam olla,see ei tähe
> nda
> et reaalis kõik läbi on.Kui on konkreetne..
> .siis kuulan
> kes iganes ta ka poleks!


Arutada tuleb reaalis. Ei saa inimesest järeldusi teha, et mida teised räägivad. Nähtud? Mida on nähtud? See, kui inimestega räägitakse juttu, see ei tähenda seda, et on kohe suhe. Palju asju on räägitud, mis ei vasta tõele. Kellegile kohe meeldib teistest midagi oletada ja rääkida. Kõigil olgu oma elu ja saagu enda suhtega hakkama, aga pole mõtet teiste elusi, olusi vastavalt arutleda ja veel valesti. Selline asi ajab vihale, kui on jätkuvalt lollid jutud, mis ei vasta tõele.
 
IFF24 23. november 2012, kl 11.42
Ei mõju see koht kellelegi hästi ja paljud ei saa niisama lihtsalt väljaspool astuda teisele ligi ja arutama hakkata.. siin teistega arutleda on tegelikult väga halb.. sa jäädki arutlema.. hoiad oma asju meeles ja meenutad..
 
On veel olukordi 23. november 2012, kl 11.52
Siin kirjutatakse, et on kuuldud ja nähtud, aga kelle kohta. Mõnele kohe meeldib kellgist mingeid järeldusi teha, aga vääraid. On ka reaalis kellegile mainitud, et kas on siinsega seotud, et oleks võimalik arutada siinseid asju näost näkku, aga tehti loll nägu ette, et mis jne? Kuigi oli aru saada, et on ju siinsega mingi jama ja samas mindi nurga taha kellegiga midagi arutama. Teate, kui pole teist kellegist otse rääkijat, arutajat siinsega seoses, siis jätke oma lollid arvamused endale. Meeldibki kellegi selja taga ainult oletada jne. Õhh ja sellised tahavad olla veel mehed?
 
On veel olukordi 23. november 2012, kl 12.16
Ongi nii, et kaua ikka siin kõike arutada ja kellega? Kõigest on siin juba kirjutatud ja milleks kordama end hakata? Inimest ei tunta ja hakatakse midagi kellegist oletama siinse järgi ainult ja kellegist pole otse vestlejat. Jääb lihtsalt oma arvamus, et kui siin on tegija, aga reaalis ei taha tunnistada ja ei saa nii mõnigi aru, et kui otse vestleks, oleks ka vähem segadust. Pole midagi teha, kui mõnele meeldibki ainult siin midagi ette kujutada. Olen nüüd üritanud, et lihtsalt ei tee välja paljudest asjadest. Halb on see, kui mõeldakse valesti kellegist midagi ja nii see jääbki, kui ei räägita otse.
 
Oi, tarkpead 23. november 2012, kl 12.22
Mulle näib ikka ühtmoodi, mida see aja tähendab: matkitakse teisi inimesi järele oma mõistust mööda. Loomulikult kukub välja koomiliselt ja ebausutavalt nende jaoks,keda pilgata tahetakse. No ei te ole nii sügavad ja targad, et ühte (teist mitte rumalamat)inimhinge läbi näete ja naeruvääristate???Ikka oma tasandilt. Seepärast, mulisegu igaüks, mida tahab ja siiski parem, kui oma asjadega tegeleks.
 
On olukordi 23. november 2012, kl 12.41
Nii tark olen, et siin kellegiga vaidlema ei hakka! Eks kõik tahavad olla enda arust targad ja kõigil oma arvamus.
 
still alive 23. november 2012, kl 22.52
http://www.youtube.com/watch?v=UgEXwRb2-tM&noredirect=1
 
still alive 23. november 2012, kl 22.56
http://www.youtube.com/watch?v=R9iTpw4LmUg
 
and 23. november 2012, kl 22.59
Me too, still alive, my love! ;)
 
Täpselt 24. november 2012, kl 14.45
Kui keegi üritab kedagi järgi teha ja seegi on ajanud muigama. Ole see, kes oled, aga ära esine kellegina, kes tegelikult pole. Kunagi oli ka nii, et inimene ütles, et ära ehi end võõraste sulgedega ja no ei teinud välja sellest, sest olen ikka olnud see, kes olen ja ei ole end võõraste sulgedega ehtind. Kuigi nii mõnigi võis seda teha. Samas üritas mulle korduvalt kellegi teise sõnu mulle pähe määrida. Mida keegi tahab kellegis näha ja väga ekslikult. Vot sulle siinset maailma. Näiteks ja täiesti võimalik mõte-kes siin on tegelikult põrgulikult, kuratlikult käitunud, see tembeldatakse reaalis ingliks või siis vastupidi. Kes oled siin, siis julge seda ka tunnistada, aga mitte keegi teine ei pea sinu tegusi kannatama ja oma mitte ilusaid tegusi ära veereta kellegi teise kraesse.
 
Kellelegi 24. november 2012, kl 15.18
Ei süüdista sind kõiges, sest kõigil on head ja vead ja ei ole minagi veatu. Sinus oli ka head ja sinagi ikka veel otsid oma täiuslikku suhet kellegiga või oled juba leidnud. Oli mis oli ja las ta jääb ja midagi nõudma ei hakka. Las jääb see vaikus ja kõik minevikku, sest ei tea, mis tulevikus tuleb. Mõned teod annan andeks ja mõttes tuleb lahti(vabaks) lasta siin, et saaks tunda endki lõdvemalt himges. Ise siin ei ole otsija ja need on vähemalt mõtted siia jäetud. Olen olnud aus ja ei salli valet ja sellepärast ongi sinu poolt vaikus, et kardad olla aus. Ei mõistagi midagi praegu mõelda ja soovin sulle ilusat tulevikku!
 
still alive 24. november 2012, kl 22.12
http://www.youtube.com/watch?v=lf4_VBDUKx8
 
still without answers 24. november 2012, kl 23.07
Ma ei tahaks üksi otsuseid teha.
http://www.youtube.com/watch?v=nrISPpPXk-M
 
Ei tea, ei tea, ei tea 24. november 2012, kl 23.30
Kindlasti ei soovi keegi üksi otsuseid teha, aga on olukordi, kui pole muud võimalust ja üksi lihtsalt otsustada oma mõtetega olukorrast. See oli kirjutatud enda kohta, aga kindlasti on ka neid, kes ei pea otsuseid tegema üksi.
 
oma 24. november 2012, kl 23.46
otsused peab ikka igaüks ise tegema, sa peaksid ju teadma, mida teine tahab...
 
still without answers 24. november 2012, kl 23.49
vot ei tea ja otsustab liialt kaua juba, arvabki, et ma tean, kuid ei tea.. ja mingi ümber nurga jutuga ma jutule ei võta.. käigu per..e!
 
Veel südamelt ära 25. november 2012, kl 00.02
See kes sind soovis, siis ehk nüüd sai oma tahtmise, sest andsid temale ise lootust. Ta ootaski seda aega, et mina sinust lahti ütleksin ja ma ei sekku ka teie vahele. Aga ei mõistnud sind, et miks vajasid jälle mind, kui olid temaga juba suhtes? Sellele vastust ei olegi vaja. Olekski võinud nii jääda, et kui olid temaga ja ei oleks pidanud meie vahel enam midagi olema, ega kohtuma. Milleks jälle kohtuda, et jälle teineteisest lahkuda ja nii korduvalt? See oli vaid mõte, millele vastust ei ole vaja.
 
Ei tea, ei tea, ei tea 25. november 2012, kl 00.21
Kui on olnud kahel inimesel suhe, siis võiks koos arutada, et mis edasi. Kui üks pool jätab kedagi teadmatusse ja ei tea, mis teine pool soovib, siis ei jäägi ju midagi üle, kui üksi otsustada ja mõelda, ning suhe lõpetada lõplikult. Minagi ei tea midagi ja sedagi, et mida ta tahab ja enam ei huvita ka. Jäetakse lihtsalt ootele-arvamus. Tegelikult vist olen jõudnud tema sala mõttele, mis soovib.
 
Keegi 25. november 2012, kl 00.24
Kui sulle keegi väga meeldib, siis võitle ometi ta eest. Näita välja, et sa ei saa temata, ole järjekindel ja sa saavutad kõik, mida tahad. Eemale tõmbumisega annad signaali, et sa ei ole piisavalt huvitatud. Keegi teine võitleb rohkem ja saavutabki edu. Mõtle sellele.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!