Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Sõprus mehe ja naise vahel
 
lobamokk 18. detsember 2013, kl 19.32
Hiirepoiss, ära sina ka hakka kellegi anonüümset klähvimist hinge võtma. Ühel oli halb tuju, luges sinu postitusest välja selle, mida ta just lugeda tahtis ja hakkas siis oma halba tuju sinu peal välja elama.
Me vääratame kõik vahel sõnadega ja ka tegudega ega me siis sellepärast veel kurjategijad ei ole.
 
Hiirepoiss 18. detsember 2013, kl 19.38
Lugeja Kirjutas:
-----------------------------------------------------
> Aina paremaks läheb, et: ''
> asjad, raha ega ilu'', ei hinda! :D See ei ole int
> elligentse inimese hinnang ega arvamus. Siit tuleb
> ki välja sinu kitsarinnalisus! Sa ei näe?
> Hetke
> l näid Sina surve all olevat ja mõtlematult sõnu l
> oopides siin, proovides seda katkist piletit valid
> eerida. No, mis ma just ütlesin? Hiirepoiss, iseen
> dale räägid praegu vastu ja seda ma märkasin juba
> tänu eelmistele postitustele!
> Veel pole tõestus
> t leitud, et inimesel hing olemas on!
> Tundub,
> et oled piisavalt intelligentne, et lõigata muru.
>
> Ühesõnaga, sa püüad oma võimetusega TARGA naise
> peal liugu lasta, lihtsalt laiskuse pärast juba,
> sest endal haridustee liiga lühikeseks jäänud! Tõe
> sti vabandan, aga hetkel siiralt jääb selline esma
> mulje! Ema otsid endale? :D Neid memmepoegi leidub
> küll ja küll, nagu näha!

Nii, kui ma ei pea elus kõigetähtsamaks, raha, esemeid, ilu, olen ma LOLL? Raha on vaid maksevahend ja teenin seda raske füüsilise tööga, et elada vaid, mitte, et kekutada, "mul nii palju pappi" jne.. Esemed, siis olen väga valiv, mitte, et, "oh mul ka see kõige uuem" või siis, "mul bmw, tegija" - oma joon asjades! Ilu poolest, peaks seal olema midagi veel, inimesed on erinevaid ja neid erinevaid komplekte ilust ing kui inimesest endast, vaadete, suhtumise poolest liigub meie seas palju erinevaid..

kitsarinnalisus.. ? Tõesti?

Ma ei soovi kellegi seljal liugu lasta, pigem ma tõmbun eemale.. kerra vaikselt oma urgu.. god damn it! Ma pole võimetu, paljugi saavutanud ja korda saatnud! Miks kurjustav ja üritad mind jalge alla trampida?
 
Hiirepoiss 18. detsember 2013, kl 19.39
lobamokk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hiirepoiss, ära sina ka hakka kellegi anonüümset k
> lähvimist hinge võtma. Ühel oli halb tuju, luges s
> inu postitusest välja selle, mida ta just lugeda t
> ahtis ja hakkas siis oma halba tuju sinu peal välj
> a elama.
> Me vääratame kõik vahel sõnadega ja ka
> tegudega ega me siis sellepärast veel kurjategija
> d ei ole.

Tänan teid!
 
Lugeja 18. detsember 2013, kl 19.45
Juba hakkabki see viilimine pihta, et end välja keerutada! Miks sellele varem ei suudetud pisutki subjektiivsemat hinnangut anda?
Ikka see vana hea keretäis, mis aitab mõistuse raasu veel natukenegi koljule lähemale sikutada mööda suuremaid veresooni ja selgroo kanalit!
''Ilu võib jah pimestav olla!'', on juba aruka inimese vastus!
 
Hiirepoiss 18. detsember 2013, kl 19.51
Lugeja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Juba hakkabki see viilimine pihta, et end välja ke
> erutada! Miks sellele varem ei suudetud pisutki su
> bjektiivsemat hinnangut anda?
> Ikka see vana hea
> keretäis, mis aitab mõistuse raasu veel natukeneg
> i koljule lähemale sikutada mööda suuremaid vereso
> oni ja selgroo kanalit!
> ''Ilu võib jah pimestav
> olla!'', on juba aruka inimese vastus!


Palun, inimene, arvake mida tahate, aga palun, enne jõule, võiks suhtuda inimestesse tolerantsemalt, viisakamalt, alati ei pea ju "ära panema".. vabandust, et selle välja tõin.. :( Ei toonud subjektiivsemalt välja, sest ei arvanud, et koheselt kukutakse haigeks sõimama ja tulevad ka taga targemad.. oeh.. inimesed!
 
Hiirepoiss 18. detsember 2013, kl 19.54
lobamokk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hiirepoiss, ära sina ka hakka kellegi anonüümset k
> lähvimist hinge võtma. Ühel oli halb tuju, luges s
> inu postitusest välja selle, mida ta just lugeda t
> ahtis ja hakkas siis oma halba tuju sinu peal välj
> a elama.
> Me vääratame kõik vahel sõnadega ja ka
> tegudega ega me siis sellepärast veel kurjategija
> d ei ole.

siiski, selline tegevus, (mida siin foorumis palju) on madal lend, üldse trollimine, kuid, pole ma mingi kohtumõistja ja igaühel on oma südametunnistus!
 
mees37 18. detsember 2013, kl 20.06
Midagi huvitavat! http://naistekas.delfi.ee/suhted/suhted/mees-vihastas-ja-kirjutas-17-pohjust-miks-mehed-eesti-naiste-parast-pingutada-ei-viitsigi.d?id=67051512
 
Abiks! 18. detsember 2013, kl 20.23
Hiirepoiss, kas inimesed peaksid teistega ilusti käituma ainult enne jõule, jõulude ajal või aasta ringi?
Mees37, kui sinu tutvusringkond koosneb sellistest naistest, siis on see sinu probleem.
 
Hiirepoiss 18. detsember 2013, kl 20.32
peaksid aastaringi, vähemalt võiksid proovida! ja see 17 põhjust link, mis mees postitas, lugesin varem ning see umbes kirjeldabki neid inimesi, kellega ma ei leia kontakti ja vastupidi..
 
Abiks! 18. detsember 2013, kl 20.38
Aga selliseid mehi on ka, keda endast lugupidav naine endale ligi ei lase. Nii, et igaühe oma valik, kellega suheldakse. Oma lapsi kasvatage siis paremateks inimesteks.
 
Hiirepoiss 18. detsember 2013, kl 20.49
Loomulikult! Naised jäävad siiski valijate rolli! Ah, lapsed, mul pole naistki ja masendusehood ei taha kuidagi kaduda.. ehk kunagi ma jäängi sellese teispoolsusesse lõksu.. ehk minus polegi niipalju head.. mine tea, ehk tulen ka kunagi kusagile foorumisügavikku kedagi sõimama ja alandama..
 
Lugeja 18. detsember 2013, kl 21.00
Mina hindan ausust üle kõige ja argust kõige vähem, hoolimata kellegi isiklikust rahalisest seisukorrast, tema hobidest või varast jtm! Jällegi üks idiootlik näide ja leitud moodus, kuidas inimesi lihtsameelseteks nimetada, ikka oma meelerahuks! Me kõik tarbime ja soovime omi vajadusi rahuldada!
Kas ei oleks arukam lihtsalt end väljendada, nagu nt.''sotisaalsed erinevusd''?! See ei anna õigust veel inimesi lihtsameelseteks nim.
Naiivsus ja kergeusklikkus peitub meis kõigis, isegi kui seda tunnistada ei taheta, sest inimene on juba üks ebakindel isiksus, kes vajab selgitust kõigele ja leida vastuseid, olgu need valed või õiged. :)
Nii palju siis induktiivsest loogikast ja arutelmisest Hiirepoisiga!
Kõik ei ole must ja valge! Nagu näha, siis meie ees seisvad probleemid tulenevad valedest hoiakutest — osa neist on omandatud peaaegu alateadlikult. Selle ilu kallal tahaks veel arutleda, sest kindlat vastust ei saanud! Atraktiivne inimene naudib tähelepanu, mis täiesti normaalne nähtus ja ka arukusega soovitakse silma jääda!
Hiirepoiss, Sul on liiga kitsas tõlgendus ja veendumused vildakad, seega Sinu väited veits nürid! See on vabadus kitsas mõttes aga pole just kõige mõistlikum! Arenemisruumi on alati- see on lõputu ruum aga seisma ja kitsaks ei tohiks seda jätta!
Kellele me ikka valetame kui mitte iseendale? :D:D:D
 
Hiirepoiss 18. detsember 2013, kl 21.12
Palun, olen niivõrd loll, okey, debiilik olen, idioot, mittevajalik.. mittekeegi.. Palun, said oma tahtmise, palun jäta mind rahule.. Mine räägi seda kusagil mujal kellelegi teisele, mitte mulle! Mida sa targutad siin debiiliku, idioodiga?

Ma ei saa ju arutada ja õppida, kui teise inimese arutelus üritatakse mind kui loll peksta.. mida sa surud, aruta siin teistega, ära mind maini.. palun.. pole ju palju tahetud!
 
Hiirepoiss 18. detsember 2013, kl 21.16
ausus, mis on ausus tänapäeval, kõik vaid keerutavad ja salatsevad.. argus samuti, kardetakse ma ei tea mida, põetakse, kuni rong on läinud või siis rööbastelt maas..
 
Lugeja 18. detsember 2013, kl 21.49
Kuule Hiirepoiss, oled loll JAH! Mõttetu vihapurse aga edevuse hunnikud muidugi oleme me kõik, aga oma sõnu võiks valida hoolikamalt, siis teevad ka seda teised!
Need probleemid oled Sina ise tekitanud endale ja aeg oleks hakata järele mõtlema ning seejärel alles saab edasi minna! Mis Sa loodad, et see arukas ja eluterve naine; hullem variant, neiu eas veel, tuleb ja võtab kõik Sinu masendushood nii lihtsalt võluväel ära. See on juba üks meeste lihtsameelsuse märke, mis esineb rohkem kui naistel. Tööd tuleb teha iseendaga eelkõige ja õppida elama, mitte teiste kulul liugu laskma. Nii ju mugavam aga nõudmised ja tahtmised nii suured, et masendus tuleb peale! Leia need vead endas ja hakka tegelma nendega, mitte kritiseerida teisi. Kõik ei keerle Sinu ümber ega hakka ka! Ava silmad, sest elu on küll üllatusi täis aga silmad kinni oodates, saad elult rusikahoobi näkku, karm on!
 
Arvamus 18. detsember 2013, kl 22.05
Minule tundub just, et inimene otsib endas vigu liialt?
Alaväärsuskompleks ehk? Siinpuhul ju kriitika ei aita, lükkab vaid inimest rohkem madalamale! Vaja on psühholoogi juurde minna, kui masendus kaduda ei taha!

Lugeja, olete natukene kange oma suhtumiselt, milleks vaja tõesti maad jagada masendunud hingega siin?
 
lugejale 18. detsember 2013, kl 22.37
ei saa tõesti sellest materdamisest aru- hiir vabandas oma kehva väljendusviisi pärast- katsu nüüd andeks anda ja lepi sellega, et igalühel tuleb oma elu elada- kogemused saada ning seeläbi suureks kasvada...ja sõprus aitab masenduse vastu- sõbra sool ei ole vahet.
 
autoor 19. detsember 2013, kl 01.58
Kiire öine vastus hiirel, ilma liigse mölata, on et saab. Juba sa ise andsid vastuse, omast vaatevinklist, kui ütlesid: "mina lihtsameelsesse ei suudaks armuda, olgu kui ilus tahes.." - välistades armumist on eeldus sõpruseks loodud. Kolm lehekülge erinevate inimeste arvamust on vaid nende nägemus sõprusest. Enda oma sa juba käisid välja või siis pead veel mõtlema, keda sa ikkagi sõbraks pead ja miks. Esiteks eeldus sõpruseks ning siis juba alus armumiseks.
 
Hiirepoiss 19. detsember 2013, kl 15.18
tead, ei julge siin enam sõnagi lausuda.. muidu tullakse oma vaateid peale suruma või haigeks sõimama.. huvitav käitumine inimestel ise enesest, just enesekontrolli mõttes, sest vihaga ei saavuta ju midagi..
 
Lugeja 19. detsember 2013, kl 17.16
Olgem ausad, mul on vägagi asjakohane kriitika ja see naiste alavääristamine on üks inetu põhjendamatu materdamine! Sotsiaalsed erinevused meil, ei anna õigust kedagi nn. lihtsameelseks materdada, sest see ei tõsta teid paremasse valgusesse ning sõna ''arukas, tark'' on olematu sel juhul! Me kõik oleme edevad, ei tasuks seda eirata!
Konflikte parem vältida kui tervis ja enesetunne kehva(masendus ei ole vabandus ja tuleb leida professionaalsemat abi!), peaks reaalses maailmas hoopistükkis hakkama saama ega anna õigust anonüümsena veel teisi solvata, veel naisi! Vastus: ''Ma ei mõelnud sellele varem!'', ei ole kellegi õigustus ja on vääritu lahmimine! Tuleb hakata mõtlema ja vastutama oma sõnade eest! Ei ole kõik lubatud. Jah, siin leitakse koht, kus saab nn. ära panna, mis arvatavasti oligi üks teemade eesmärke ehk mitte nii pahatahtlikult aga siiski.
Avada oma silmad, sest oma kodumaa naised on haritud, aktiivsed, tööhõives, kohsetundlikud, emad ja neid on palju, rohkem kui mehi kahjuks! Neid naiivseid nn. lihtsameelseid leidub pigem rohkem seal NOORIKUTE seas, keda naisteks nimetada ei saa veel ja neil ongi õigus valida, elada tiibu kärpimata! Miks neid torkida nii palju ja hakata liiga varakult kodu mängima?
Väga õige tähelepanek siin, milleks on noortel kogemuste ja teadmiste omandamine :). Ja eksimustest õppimine, et edasi liikuda täiskasvanute maailma, kus ootavad meid suuremad kohustused.
Üks või kaks halba kogemust, ei anna õigust veel teistele pähe istuda, mis on ilmselgelt ebaõiglane. Tasuks eelkõige endalt küsida: ''Kas tuntakse salamisi rõõmu meelitavate kommentaaride üle enda kohta ja põhjendamatult halvustavate märkuste üle teiste kohta? Ja anda hinnang eelkõige endale!
Teemasse: Sõpruses ei olda kiivas nende suhtes, kel on andeid, mis Sinul puuduvad, vaid tuntakse nende võimete pärast siirast rõõmu! Häid sõpru tuleb hoida, on nagu armastus, millest tuleb kõvasti kinni hoida! Juba ainuüksi teadmine sõprusest aitab vastu pidada ka raskematel aegadel (sõnadest piisab, olgu need nii valusad või hellad tahes :), isegi siis, kui sõber on jõuetu aitama. Piisab juba sellest, et nad olemas on! Olegm ausad, me paneme end ise luku, kui varjame sõprade ees oma muresid! Sõbrad ei ole tuttavad!
 
Lugejale 19. detsember 2013, kl 17.32
... kas hakkas kergem?
 
Hiirepoiss 19. detsember 2013, kl 20.40
Olgu, eks ta teab pareminui minu eelistusi, et siis järelikult ma olen siiski selline inimene, kes otsib naisi, armub, kelle vaated minuomadega ei ühti, ning välimine ilu on minu silmale ilus eks ju, sest seda sa siin üritad minuni tua, ma ei taipa.. et ma eelistan tegelilult "beibe" si! God damn it, vabanda oma mitmetimõistva lause ehituse eest palju tahad, alati tulevad kõige õigemad.. "Tuleb hakata mõtlema ja vastutama oma sõnade eest!" - Ühes asjas kinni, võta vabalt, rahune maha, ürita natuke mõista, süveneda mõttega! Vaevalt, Haigeks lolliks on sõimama kohe kiired, vahetpole kui anonüümne, mis ja kus, pole minu väärikus! Palun vabandust siis, et see muruniitjamõistusega haige tont, arvas, et ta eelistab natuke teistsuguseid naisi!

Sinu võit, palun mine minema siit!
 
kaltsud 19. detsember 2013, kl 22.03
kaltsud inimesed võivad suhelda, kellega tahavad, teha mida tahavad, ütelda mida tahavad, ringi tõmmata, kuidas tahavad.
oma abikaasat petta ka sõprade näol, sest ka see on sõprus ju mehe ja naise vahel.
 
Hiirepoiss 19. detsember 2013, kl 23.02
ühest äärmusest teiste!
Kindlasti on kaltse, kuid suurelt osalt on inimesi, erinevaid, kes soovivad vaid, teatud määral vabadust, mitte, et

kui ma nüüd soovin suhelda ja olla ainult naiste seltskonnas, ei tee see minust veel naistemeest maiast,

sest ma ei flirdi seal igaühega, ega ei otsi mingit üheööliblikat!

jeerum..

Teeb umbes sama välja, et ma kuulan miskit armastuslaulu ja siis keegi tuleb ütleb, sa oled armund, kindlalt, rautselt, muidu sa ei kuulaks seda laulu.. :D
 
Hiirepoiss 19. detsember 2013, kl 23.04
"oma abikaasat petta ka sõprade näol, sest ka see on sõprus ju mehe ja naise vahel."

-see on siuke huvitav arvamus, et mis on petmine teie jaoks? Kustkohast jookseb piir? :)
 
kaltsud 19. detsember 2013, kl 23.27
petmine=keppimine
 
kaltsule 19. detsember 2013, kl 23.32
Kuule kalts, sa oled ikka tõeline kalts. Miks madaladad ennast kedagi sõimates. Arvad, et saad oma kompleksites lahti ja tunned ennast täisväärtuslikuna? Vaevalt. Et ennast inimesena tunda, tuleb esmalt inimesena käituda, mitte pervo-kaltsuna.
 
Hiirepoiss 19. detsember 2013, kl 23.35
Sihtisid siis sellisesse vabadusse, kus kaaslane loob endale vabaduse omada armukest? Jamh, usalduse asi, kui keerutamine ja vassimine puudub.. vabalt, rahulikult ja austus, et ei minda teisele keelt kõrva ajama peaks kõik ok olema.. arvamus!
 
kaltsud 19. detsember 2013, kl 23.37
ma avaldan enda arvamust. sõiman eptjaid kui tahan. ilmselt oled kellegi armuke olnud, muidu minu sõim ei häiriks.


kaltsule Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuule kalts, sa oled ikka tõeline kalts. Miks mada
> ladad ennast kedagi sõimates. Arvad, et saad oma k
> ompleksites lahti ja tunned ennast täisväärtusliku
> na? Vaevalt. Et ennast inimesena tunda, tuleb esma
> lt inimesena käituda, mitte pervo-kaltsuna.
 
Hiirepoisikesele 19. detsember 2013, kl 23.39
Mis sind erutab ja kurvastab? See, et ei osutunud valituks ja sinu asemel võitis parim? No ikka juhtub. Kellegi teise jaoks oled jälle sina parim. Alati ei saagi ju võita ja ilu on vaataja silmades.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!