Saatmata kirjad
Sõprus mehe ja naise vahel
 
Hiirepoiss 18. detsember 2013, kl 16.23
väga hea! 53ceec
 
Ühinen 18. detsember 2013, kl 17.09
haigele autorile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sa hiirepoiss loe oma lihtsameelseid luuletusi saa
> tmata kirjades, siis tule rääkima, kes lihtsameeln
> e on. halad siin saatmata kirjades, suutmata inime
> sega päris elus suhelda ja sõimad teisi lihtsameel
> seks?
>
> milles selle tõe, et sõprus pole mehe
> -naise vahel võimalik, lihtsameelsus seisneb?


Sama siin! Paremini ei olekski saanud küsida ja millele mehed ei oskagi vastata, vaid ignoreerida, sest nii on lihtsam! Atraktiivsus ei ole teisejärguline ja seda eitada on rumalus. Nii võivad vaid mõelda poisikesed ja eluvõõrad pigem kitsarinnalised, kel ego suurem kui mõistus. Naise TARKUS on nii lai mõiste, pakuks pigem arukas naine; atraktiivne naine, kes saab endaga hakkama ja kes on kahe jalaga maa peal! Sellisesse naisesse võib kõrvuni armuda küll. Kui inimene on väärikas, kütkestav ja sümpaatne paljudele, siis on tal õigus seda tähelepanu nautida ja samas mõnda tähelepanijat ka vähe lähemalt tundma õppida (sõprus siis alguses), ilma et peaks üldse midagi 2 inimese vahel juhtuma! Jah, ja siit tuleb see meeste lihtsameelsus, sest mehed vaatavad tõesti, et vaja kohe käpad peale panna, nii igaks juhuks aruandmata.:D Ja sõprus ongi läbi! Ilus naine on tark aga paljud mehed valivad juba selle mõttega, et liigne tähelepanu, nii arukale samas ka kütkestavale naisele, pakub neile ebakindlust konkurentsivõimetuse osas. Ja selline kindlama ja hallima valiku õnnestumine annab kindlust juurde ja teesklemine ning ignoreerimine on parim lahendus, siis kõik kontrolli all! Meestele meeldib tõlgendada silmadega ja eksimusi kahjuks ei suudeta tunnistada, sest asutakse endi suutmatust olukorraga hakkama saamisel pigem ignoreerima, et oma katkine pilet saaks valideeritud. Elu on näidanud, et naised on palju tugevamad kui mehed, juba kohusetundest! Hetkel on teemaalgataja ja veel mõne siin nn. atraktiivsus=lihtsameelsus ülimalt viljatu, mille üle on isegi õigus nalja visata. Kui asi piirdub sellega, et inimesed levitavad seda just nagu mingites sektides teatud liiki lausa usutunnistusena, siis ei too see mingit erilist kasu meie inimkonna kultuuri ja tegeliku elu jaoks. Pimedate puhul võib-olla tõesti :D! Kui pole pimedust, võetakse appi ignoreerimine ja eitamine! Kõik algab mõtlemisest ja kui see on kindlalt paigas, siis on võimalik sõprus naise ja mehe vahel! Suur tükk ajab suu lõhki.:D
 
viimasele 18. detsember 2013, kl 17.17
Täiesti õigus sul ja väga arukas. Loodan, et oled naine. :P

aga hiirepoiss on ju inteligentne, tema sellest nagunii aru ei saa. :)
 
Hiirepoiss 18. detsember 2013, kl 17.21
"Atraktiivsus ei ole teisejärguline ja seda eitada on rumalus. Nii võivad vaid mõelda poisikesed ja eluvõõrad pigem kitsarinnalised, kel ego suurem kui mõistus."

"Hetkel on teemaalgataja ja veel mõne siin nn. atraktiivsus=lihtsameelsus ülimalt viljatu"

pole väitnud, et ilusad inimesed ongi lollid.. kui ma ütlen, et sai on s*tt, kas siis sai ongi s*tt.. Ma ei mõista, kes need teised siin veel nii väitsid, või kelle postitusest seda saab lugeda? :)

Ilu on vaataja silmades, või ma eksin, kas inimesed polegi erinevad? Kas see võiks natuke rohkem olla arvamus, kui mitte niiväga suruvalt, et see kes näeb teisiti, on loll jne.. vot see juba on kitsarinnalisus ju! :) Ma ei hinda asju, raha ega ilu, vaid rohkem hinge! Vabamalt ikka! :) Kõigest arvamus!
 
Hiirepoiss 18. detsember 2013, kl 17.22
viimasele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Täiesti õigus sul ja väga arukas. Loodan, et oled
> naine. :P
>
> aga hiirepoiss on ju inteligentne
> , tema sellest nagunii aru ei saa. :)

Kas proov mõnituste ja ärapanemistega teist varjutada on normaalse inimese tunnus, või on see madal? :)
 
haigele autorile 18. detsember 2013, kl 17.29
kes alustas kellegi lihtsameelseks sõimamisega? mis annab sulle õige, kellelegi halvasti ütelda, sest seda see ju oli. kusjuures veel eriti kole sõim, et sellisesse küll ei armuks. normaalne sa ju ei ole.
 
Hiirepoiss 18. detsember 2013, kl 17.40
haigele autorile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kes alustas kellegi lihtsameelseks sõimamisega? mi
> s annab sulle õige, kellelegi halvasti ütelda, ses
> t seda see ju oli. kusjuures veel eriti kole sõim,
> et sellisesse küll ei armuks. normaalne sa ju ei
> ole.

No palun vabandust, oleksin pidanud sõnastama lause teisiti! :) Mina ei suudaks armuda inimesse, kes on lihtsameelne! :) Ilu on boonus minujaoks ja pigem ma vaatan oma silmale normaalseid, asjad tasakaalus siis! :P

teadja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei toimi, kui naine on ilus, mehed armuvad ära. Er
> anditult.

mina lihtsameelsesse ei suudaks armuda, olgu kui ilus tahes..

See käis just selle kohta, et : "mehed armuvad ära. Eranditult."

minul on 1 erand, kui see ilus inimene on lihtsameelne, siis ma ei suudaks armuda! :) Ma ei tea, kas sa saad aru, loed nii, nagu ma seda mõtlesin, kuid kohe "haigeks" sõimata ei ole ju normaalne, või on? :S
 
Hiirepoiss 18. detsember 2013, kl 17.41
Mina ei sõima sind haigeks, või lolliks, et näe nüüd luges valesti ja ei mõistnud! :)
 
autoor 18. detsember 2013, kl 17.48
Mis on sõpruse ja armastuse vahe? Mis neid oma vahel eristab? Kas ja mis vahe on sõprusel kus ollakse iga päev ninapidi koos või kui vaid korra aastas saadakse kokku ja tuntakse rõõmu teineteise taas nägemisest? Hiir ütleb et ei suuda lolli armuda, aga lolliga oleks sõber küll. ... anna andeks aga eriti loll jutt. Sul on lollid sõbrad ja siis otsid tarka naist. Eriline egomaniak. Naiivne. Ma leian, et kui inimene on õppimisvõimeline siis ta loll ei ole. Rumalasse kuid õppimisvõimelisse inimesse võin sama moodi armastada kui juba piisava kogemuste pagasiga persooni. Selle kas oled kellegagi sõber või enamat määrab ikkagi kahe inimese hetkeline vajadus. Nii sõpruse kui armastuse alus on usaldus. Mõnda sõpra usaldad rohkem kui teist ometi nimetad ka seda teist sõbraks. See kas sa armastad või oled sõber sõltub juba väga palju välistest teguritest. Kus, mis moodi tuttavaks saadud, ühised huvid või nende puudumine, vähe oluline pole ka tüüsiline vahemaa teineteisest. Sellep. ongi õige kaaslane keda armastad ka parim sõber.
 
Hiirepoiss 18. detsember 2013, kl 17.53
ma pole lolliga sõber, ma ei oska suhelda inimesega, kes pole minuga samal tasemel! :) Ja ma ei saa aru, miks teiearust inimesed erinevad ei ole? Miks arvatakse siin, et kui vaated teised siis kohe loll ja niii vale? :) Pigem õpiks sellest juurde, siiski ma panen palju kõrvataha! autoori jutus on palju head!! :P
 
Hiirepoiss 18. detsember 2013, kl 17.56
ja ka postitus "Ühinen" saab paljugi meelde tuletada! :)

Ainuke asi on siin imelik, et kõigil meil on arvamus ja kui arvamused ei kattu tuleb teist maha teha, ma ei saa aru, miks? :)
 
hahaaa 18. detsember 2013, kl 18.20
ilmselt mitmed siin ei oska suhelda hiirepoisiga, kes on inteligentne. :D
 
Hiirepoiss 18. detsember 2013, kl 18.24
Ma näen vaid üht, kes ei oska siin vabalt võtta! :D
 
hahaaa 18. detsember 2013, kl 18.25
ok, hiirepoiss, tegelikult olen ma ise haige inimene, ole armas edasi.
 
Lugeja 18. detsember 2013, kl 18.31
Hiirepoiss Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> "Atraktiivsus ei ole teisejärguline ja seda eitada
> on rumalus. Nii võivad vaid mõelda poisikesed ja
> eluvõõrad pigem kitsarinnalised, kel ego suurem ku
> i mõistus."
>
> "Hetkel on teemaalgataja ja vee
> l mõne siin nn. atraktiivsus=lihtsameelsus ülimalt
> viljatu"
>
> pole väitnud, et ilusad inimesed
> ongi lollid.. kui ma ütlen, et sai on s*tt, kas si
> is sai ongi s*tt.. Ma ei mõista, kes need teised s
> iin veel nii väitsid, või kelle postitusest seda s
> aab lugeda? :)
>
> Ilu on vaataja silmades, või
> ma eksin, kas inimesed polegi erinevad? Kas see v
> õiks natuke rohkem olla arvamus, kui mitte niiväga
> suruvalt, et see kes näeb teisiti, on loll jne..
> vot see juba on kitsarinnalisus ju! :) Ma ei hinda
> asju, raha ega ilu, vaid rohkem hinge! Vabamalt i
> kka! :) Kõigest arvamus!


Aina paremaks läheb, et: ''asjad, raha ega ilu'', ei hinda! :D See ei ole intelligentse inimese hinnang ega arvamus. Siit tulebki välja sinu kitsarinnalisus! Sa ei näe?
Hetkel näid Sina surve all olevat ja mõtlematult sõnu loopides siin, proovides seda katkist piletit valideerida. No, mis ma just ütlesin? Hiirepoiss, iseendale räägid praegu vastu ja seda ma märkasin juba tänu eelmistele postitustele!
Veel pole tõestust leitud, et inimesel hing olemas on!
Tundub, et oled piisavalt intelligentne, et lõigata muru.
Ühesõnaga, sa püüad oma võimetusega TARGA naise peal liugu lasta, lihtsalt laiskuse pärast juba, sest endal haridustee liiga lühikeseks jäänud! Tõesti vabandan, aga hetkel siiralt jääb selline esmamulje! Ema otsid endale? :D Neid memmepoegi leidub küll ja küll, nagu näha!
 
okse 18. detsember 2013, kl 18.35
Hiireposile meeldivad targad ja intelligentsed inimesed, kuid sisemise tarkuse omandamiseks on tal ikka väga pikk tee veel käia....

Ning täiesti nõus Lugeja viimaste kommentaaridega, ise arvan umbes saama, aitäh et ära sõnastasid :D
 
Hiirepoiss 18. detsember 2013, kl 18.37
:( Kas siis inimest väärtustatakse kui kesta? Olgu, lõikan siis muru, rikkusite mu õhtu.. oeh.. :(
 
Hiirepoiss 18. detsember 2013, kl 18.38
Mina teile halba ei soovi, kuid häid jõule ja meeldivat õhtut teile.. Tunnen end taas mittekeellegina.. oeh..
 
:D 18. detsember 2013, kl 18.40
Sa oledki tühi koht! Värdjas111! :)))
 
Luule 18. detsember 2013, kl 18.42
Luuletuste järgi võin arvata, kes see Hiirpoiss olla võiks ja võin juurde lisada, et just nii ongi nagu inimesed arvavad. Ja kui Hiireposist raamat kirjutada, siis võiks selle pealkiri olla:"Kuidas mitte käituda".

Eks selliseid tobukesi ka siia maailma vaja siis on teistel meelelahutus olemas ja elav õppevahend, mis näitab kuidas mitte käituda.
 
issand jumal 18. detsember 2013, kl 18.50
õelust õhkab siin foorumis taas palju!
 
Lugeja 18. detsember 2013, kl 18.52
Selle asemel, et tühje sõnu mõtlematult kirja panna, võiks mõelda ennekõike!
Tunnistada võiks, et eelarvamuslikkus paneb inimesi moonutama, vääriti tõlgendama ja koguni ignoreerima fakte, mis sattuvad vastuollu nende juba eelnevalt nn. kinnistunud hinnangutega.
Kui minu mõttest I postitusega aru ei saanud, siis SELGITA, kes on lihtsameelne? Ja, miks on vaja solvata ilusat inimest?
 
Abiks! 18. detsember 2013, kl 18.55
Kui reaalsuses inimesed teineteisega ausamad oleksid ja räägiksid nii nagu asjad on, siis ei tekiks siia ka sellist jama.
Kahju, aga enamus inimesi on ümberringi ära keeranud. Käib üks muidu kadetsemine ja armukadetsemine. Inimestel hingata ei lasta, normaalselt elu elada. Enda suhteid ei väärtustata ja austata, vaid ikka ahistatakse, et kindlasti keegi kuskil petab. Tegelikult on ikka päris õudne küll, mis toimub. Head inimest teeseldakse siis, kui see vaid kasulik on.
 
Luule 18. detsember 2013, kl 18.58
Vabandust Hiirepoiss, sa oled väga armas inimene, kindlasti, aga palun ära solva teisi inimesi. Mõni tydruk võib ennast väga kurvalt tunda, kui sa ütled talle, et ei taha temaga suhelda, sest ta on lihtsameelne. Palun ära tee teistele haiget!
Mis sa tundis pele seda postitust, mille mina kirjutasin? Kas tundsid ennast halvasti? Teised tunnevad smamaoodi.
 
Luule 18. detsember 2013, kl 19.02
Tagasi teema juurde.

Aitame hiirpoisssi. Jah on küll võimalik sõprus. Sul oleks vaja naissoost sõpra, kes õpetaks sulle kuidas inimestest, eriti naistest lugu pidada.

Ja kui sulk endal on olemas naine, keda sa väga armastad, siis usun, et sõprus teise naisega on võimalik küll. Aga see teine naine peab olema suhteliselt külm ja kinnine, et teie vahel mingeid tundeid ei tekiks.
Noh, sõltub ka sellest, kui kergesti sa armud Hiirepoiss.
 
Lugeja 18. detsember 2013, kl 19.05
Õelus pakib oma kohvrid, nagu alati ja valab pisaraid
(pole needki ehtsad midagi). Õelus ongi see, kes paneb kirja kõike, mis sülg suhu toob. Siis veel ajab tagasi, näidates pisaraid ehk see paneb armu andma või hoopistükkis nõustuvat tagasisidet andma!
 
Hiirepoiss 18. detsember 2013, kl 19.19
Lugeja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Selle asemel, et tühje sõnu mõtlematult kirja pann
> a, võiks mõelda ennekõike!
> Tunnistada võiks, et
> eelarvamuslikkus paneb inimesi moonutama, vääriti
> tõlgendama ja koguni ignoreerima fakte, mis sattu
> vad vastuollu nende juba eelnevalt nn. kinnistunud
> hinnangutega.
> Kui minu mõttest I postitusega a
> ru ei saanud, siis SELGITA, kes on lihtsameelne? J
> a, miks on vaja solvata ilusat inimest?

Ma ei pannud tühje sõnu kirja, vaid avaldasin oma arvamus, just, mis minu jaoks.. Ilu võib jah pimestav olla! Keskpärast võib märgata ilusate seat ja võibolla midagi enamatki.. Minujaoks on lihtsameelne inimene, just siuke halli massi kuuluv väheste huvide ja võibolla huvidetta inimene, kes toetub sellele ja tarbib vaid seda, mida reklaam näitab! Mida "lahe" sõber räägib, kelle tegu ja nägu kõik olla tahavad.. Ilusaid inimesi solvata, miks nii arvate? Mina näiteks ei solva ilusaid inimesi! Kas te ükskord mõistate, et ma ei tee nalja, sellega, mida ütlesin.. et kui ma ei oska suhelda inimesega ei loe seal enam ilu ka midagi..


Kes ma olen, et minu väärtushinnangud peaks kellegile liiga tegema? Mittekeegi ju! Kes ütles, et need väärtushinnangud on õiged? Kas ma väidan siin, et te kõik olete nüüd sellepärast halvemad.. üldse, halvustaks.. Rahulik inimene ja rohkem meeldib vabalt võtta.. saage aru, mul on hetkel palju probleeme.. mõtlesin, et arutleks siin natuke õhtul ja hakkab kivide loopimine hoopis.. :S Keegi luges minu lauset valesti, olgu, oleksin võinud paremini kirjutada lahti ja vabandan selle pärast väga, aga et ma nii haige ja loll.. milleks seda vaja on?
 
Hiirepoiss 18. detsember 2013, kl 19.22
Luule Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vabandust Hiirepoiss, sa oled väga armas inimene,
> kindlasti, aga palun ära solva teisi inimesi. Mõni
> tydruk võib ennast väga kurvalt tunda, kui sa ütl
> ed talle, et ei taha temaga suhelda, sest ta on li
> htsameelne. Palun ära tee teistele haiget!
> Mis
> sa tundis pele seda postitust, mille mina kirjuta
> sin? Kas tundsid ennast halvasti? Teised tunnevad
> smamaoodi.


Sellised tutvused ongi võõramad tutvused vaid ja nad ei oska samamoodi minuga suhelda! Halba ei soovi ma kellelegi..
 
Lugejale 18. detsember 2013, kl 19.23
mida sa sellega ütelda tahtsid? mis pakkimine, mis pisarad?
 
Hiirepoiss 18. detsember 2013, kl 19.24
Lugeja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Õelus pakib oma kohvrid, nagu alati ja valab pisar
> aid
> (pole needki ehtsad midagi). Õelus ongi see
> , kes paneb kirja kõike, mis sülg suhu toob. Siis
> veel ajab tagasi, näidates pisaraid ehk see paneb
> armu andma või hoopistükkis nõustuvat tagasisidet
> andma!

Mis te nüüd sellega ütelda tahate?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!