Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Siin viimane hetk
 
Nii ehk saab parem 30. juuli 2014, kl 10.03
Kas jäämegi ainult siia oma mõtteid avaldama? Olid, oled ja jääd igaveseks minu südamesse ja hinge. Andestan, armastan vaid üht ainust. Olen vabaks lasknud Sind, kuigi armastan. Ma ei ole Sinu teele takistusi seadnud ja Sind kinni hoidnud. Ma ei tohiks midagi võlgu olla, aga miks käid minu unenägudes? Nii ma mõtlen, et tegelikult Sa ei vaja mind, Sa ei armasta mind ja vajad, armastad kegagi teist. Kui vajad, armastad mind-kui peaks nii olema, siis ma ei lepi reaalse vaikimisega ja ootan Sind reaalis. Haavad paranevd ja õnnelikud saame olla vaid siis, kui ise midagi tegudega selleks teeme reaalis! Kõik läheb nii, nagu minema peab ja vaikimisega me ei saavuta midagi. Ehk enam Sa ei ilmuta ennast minu unenägudes, sest ma ei taha Sind unenägudes näha-sellega tuletad ennast jälle meelde:) Parimad lootused jäävad ja loodan, et ka segadused leiavad lahenduse reaalis. Õiged otsused, lahendused tehakse reaalis. Kui usud, usaldad mind, siis võib vaid hästi minna, aga kui ei usu mind, siis kõik jälle nihu läheb. Parimate tervitustega Sulle!:)
 
jälle P 30. juuli 2014, kl 10.18
kas P igatseb sõbrannet järjekordselt taga?
 
Teema autor 30. juuli 2014, kl 11.06
Eiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ole P. :) Kuidas sa julged mind temaga võrrelda? Õhhhh ja kaugeldki ei ole sarnasust P iseloomuga:)
 
.... ja sellised, 30. juuli 2014, kl 21.00
kelle iseloomustamiseks sobib kommentaar: rohud on jälle võtmata jäänud.
 
hm 30. juuli 2014, kl 22.49
Tead,ma tean ainult seda,et need tunded sinu vastu ei kao kunagi..see ajab hulluks mind,sest ei suuda ennast ja enda mõtteid kontrollida..Ootan millal sa mind endale päriseks võtad,reaalis..nii nagu kunagi lubasid mulle..aga kaua,ei tea enam.Kõige tähtsam on see,et tahan sind uskuda,usaldada..aga su käitumine ajab nii segadusse. Teemaautor- oled mees või naine?
 
jummel 31. juuli 2014, kl 13.43
loomulikult naine.
 
kusjuures 31. juuli 2014, kl 14.43
erakordselt halva eestikeele kirjaoskusega naine- see lauseehitus on lihtsalt kohutav ...
 
Eelmisele 31. juuli 2014, kl 15.29
Kusjuures sinu kirjaoskus annab kommenteerimist. Lauseid alustatakse suure algustähega. Võib olla autor pole eestlane. Teistes näed vigu, aga samas ise ka ei oska kirjutada.
 
TO EELMISELE 31. juuli 2014, kl 17.43
Ära vaevu sest neid ortograafia natsidest vanatüdrukutest bibliograafe ikka satub siia aegajalt.
 
Teema autor 31. juuli 2014, kl 18.11
Tean ise ka, et kohati räägin valesti eesti keelt. Aga olen rahul, et nii räägin. Kes õigesti eesti keelt ei räägi, siis järelikult ei ole puhas eestlane. Kes tahab, see saab aru ja kes aru ei taha saada, siis ei olegi vaja aru saada.
 
Teema autor 31. juuli 2014, kl 18.20
To hm: Olen naisterahvas ja ei tea Sulle vastata, sest ei tea, kes oled ja kellelt ootad vastust? Teema alguses on kõik kirjas ja ei ole midagi juurde lisada siin. Täitugu Sinu ootused ja kauneid kordaminekuid Sulle reaalis õige inimesega!:)
 
redisesalat 31. juuli 2014, kl 20.57
Ise lasid vabaks ja nüüd ootad et tema teaks tagasi tulla :) Kui sidet pole kuidas tead et inimene pole edasi liikunud :) Ja unenäod olla soovid sest et nii targad räägivad. Seega sinu enda sees midagi kripeldab kusagil alateadvuses.
Aga võibolla... Näeb tema ka sinust und kuid kumbki ei julge kas kartusest või eneseuhkusest esimest sammu astuda.
 
Võib ka nii olla 31. juuli 2014, kl 21.38
See keda unes nähakse-ehk ei ole ise millegiga rahul ja käib teateid jätmas unenäos.
 
irw 31. juuli 2014, kl 22.10
see viimane post tundub küll eriti reaalne...
 
Teema autor 01. august 2014, kl 10.57
Minul ei kripelda midagi alateadvuses. On varem ka nii olnud, et unenäos nähtu täitub sarnaselt. Unenägudes tahab mulle midagi öelda, sest seletuste järgi-oli tal mure ja ehk nüüd vabaneb murest. Kui tahab tagasi tulla, siis on see võimalus olemas, kui ise sammud minu juurde seab ja ainult reaalselt!
 
Tean,mida tunned 06. august 2014, kl 21.54
Ma tean kindlalt ja olen kindel selles aga see on õige mõte sinul!
Kirjutan lihtsalt välja ja tean sinu tunnetest minu vastu.See on sinu käitumisest aru saada.See on sinul õige jah,sinul ei sobi?Sest töökoht on selline ja ma ei lubakski sinul midagi maha jätta.Nii on õige ja sulle sobib see amet.Armas vaadata,kui kaugelt tuled-uhketes värvides!
See mõte jääb siia sinule,kes sa oled 178cm pikk.Ainult natuke kurb on sind nii näha-sisemiselt põlemas.See pole kerge sinu jaoks.Ma tean seda!
Palun ära tunne end juhtunus süüdi.Me kohtume veel kindlasti aga kas just maximas?Ära iial ütle-iial!
Vabandan-kiire on,kohusetunne paneb sind hommikuti meile lugema.Just enne "kutset"!
 
To 21.54 autorile 07. august 2014, kl 09.01
Sinu kiri kindlasti ei puuduta autorit, aga jätsid siia kellegile kirja. Autor kindlasti selle inimesega (kellest mõtles) ei kohtu maximas ja autor ei ole 178 cm pikk jne.
 
?? 07. august 2014, kl 09.02
päris palju puudega inimesi siin viimasel ajal.
 
see teemaautor 07. august 2014, kl 09.14
paneb ka valusat egopauku siin suust välja. Tema näeb inimest unes ja siis see inimene hoopis mõtleb talle jne. täielik vananaiste rumal jutt selline. Ei tule su juurde keegi tagasi küll näed. See oled sina autor kes niutsub samal ajal mees rammib kindlasti juba teist naist. Saage üle asjadest. Mis läinud see läinud.
 
No ja mis siis 07. august 2014, kl 09.44
Mitte keegi ei saa öelda, kas läheb tagasi või mitte. Las rammib kedagi teist ja edu sellele mehele. Aeg teeb oma ja kas hiljem oodatakse seda meest tagasi autori poolt? Ajaga võivad tunded muutuda ja kõik jääb minevikku. Autor ei niutsu siin ja on siit läinud. Arvamus!
 
Nii ta on 07. august 2014, kl 09.48
Ajaga võib kõike juhtuda. See on kahe inimese omavaheline asi, aga mitte teiste arutada ja teada, kuidas on ja kuidas läheb?!
 
Teema autor 07. august 2014, kl 10.18
Näha on, et siin eksitakse ikka isikutega. 21,54 kiri ei ole mulle. Ei niutsu ma siin midagi. See oli hetk, mida tundsin ja mõtlesin. Las põrutab, kui põrutab. See oli kõik minevik ja las minna! Ajaga kaugenevad ka tunded. Tuleb ehk hetk, kui mõtlen, et kas teda enam ootan, mida ma üldse temas nägin, tundsin? On isikuid erineva iseloomuga ja erinevate arvamustega:) Tuleb tulevikus hetki, mis tulema peavad ja läinud siit olengi:)
 
Nii ongi parem 07. august 2014, kl 10.20
Autorile!
Õige otsus ja samm eetika poole teevad sind õnnelikuks.Õigeid valikuid reaalis,sest õnn on meie endi teha!
 
Teema autor 07. august 2014, kl 10.48
Veel kirjutan siin. See oli mõeldud nii, et kui ei ole koos reaalselt kaua aega, siis lahus oldud/olnud ajaga kaugeneb kõik. Valikud valikuteks:) Üksi ka ei ole halb olla ja ka üksinda on võimalik olla õnnelik:) Elus on ikka nii, et kes on sõbrad olnud-need ka jäävad ja kes ei ole olnud tõeline sõber, siis see ka ei jää sõbraks. Kes teab, kes teab, kuidas kõik tulevikus kulgeb:) Edu ka teistele reaalselt tuleviku teel!:)
 
redisesalat 07. august 2014, kl 10.53
KUI sa ta ise maha jätsid/ ära ajasid / vabaks lasid siis miks sa teda ootad ? Pole ju mõtet oodata sel juhul. Kas sa läheksid tagasi kui sind on maha jäetud ? Ei läheks ju. Sa ise ka ei tea mis tahad:)
 
Teema autor 07. august 2014, kl 16.34
Ei taha seda meenutada, et miks nii läks, aga noh. Olid tema poolt olukorrad ja tegi sõnadega haiget ja ütlesin temale, et ei ole huvitatud mehest, kes mõtleb minust halvasti ja nii lahku läksimegi. Siis hakkas unenägudes ennast ilmutama jne. Tahan seda, et ükskord ta tunneks, kui ebaõiglane ta oli minu vastu. Oleks tagasi oodanud siis ainult, kui minu suhtes oleks oma mõtlemist muutnud. Oli, mis oli ja see on minevik ja ma ei taha enam sellele mõelda ja meenutada:) Tuleb mõelda tulevikule:)
 
Teema autor 18. august 2014, kl 16.28
Kirjutan siia Sulle veel: Ma ei tea Sinust midagi ja kas teada üldse saan? Millegi pärast on mul tunne, et ikka tulevikus veel näeme, kohtume reaalis ja kõik laheneb. Siin on raske selgust saada isikute suhtes ja ei olegi mõtet jääda siia kirjutama. Ära tule enam ilmutama ennast minu unenägudesse. Siia enam mitte kunagi ma tagasi ei tule ja kõike head Sulle!
 
Soovitus 18. august 2014, kl 17.21
Kas nii raske on kokku saada ja oma asjad inimestel selgeks rääkida?Kas tass kohvi maksab tõesti palju või pole kallim seda väärt?Kas väärime siis ilusat tulevikku....!!!
 
küll sa tuled 18. august 2014, kl 18.16
üle kirja lubad mitte tulla tagasi siia- aga ära ei lähe ...
 
E 18. august 2014, kl 18.24
Võtame kellegi siit kaasa aga ei tule kindlasti.Iseasi kas ta tahab kaasa tulla?Kaugel olek ei peaks kedagi häirima!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!