Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Mu suurim õppetund elus on
 
*** 16. veebruar 2015, kl 10.52
Sul on igati õigus, väljendasid või ütlesid täpselt seda, mis on õige.
Ma olen andja ja raske on elada enda poolt kapseldatud maailmas, mis mind ei vaja. Ma vajan olla vajatud. Tänu sellele muutusele, on mu elus palju rohkem soojust ning sära ning ma ei osanud ealeski arvata, et inimesed peavad minust ja minu arvamusest niivõrd lugu. See hämmastas mind ennastki. Ma saan igapäevaselt komplimente, kui avatud, sõbralik ja abivalmis inimene ma olen, kui kerge on minuga suhelda ning, kuidas mu süda on õiges kohas. Ma usun, et taolisi sõnu kuuled Sinagi, ainult Sa oled neid kuulnud tunduvalt kauem kui mina. Pidin lõpuks müürid enda ümbert ära lagundama, et teistele kättesaadav olla.
 
*** 16. veebruar 2015, kl 11.15
Ma mäletan, kui Sa kord rääkisid mulle, et ma olen justkui nagu jalgupidi poodud või rippumas. Sul oli õigus. Mul on olnud erakordselt raske lahti lasta vanast ja häirivast. Ma üldse kiikan liiga palju mineviku poole. Ma usun, et mu enda minevik on ka olnud see, mis on osutunud minu kõige suuremaks takistuseks õnneliku elu poole. Aga ma ise lõin endale need müürid. Mu minevik ei defineeri mind. Südamega elamine aitab elada hetkes ja usun, et see on kõige olulisem "südamega elamise" õppetund, ülesanne.
 
*** 16. veebruar 2015, kl 12.00
Suudlen Sind veel ja veel.
Päev on kiire täna. Kiikan siia aeg-ajalt nii, kuidas saan.
 
,,, 16. veebruar 2015, kl 12.46
Ilusat päeva Sulle!
Aega saad siis saada vastus!
 
MVS 16. veebruar 2015, kl 13.58
:) Tean, et mõtetest Sinule alati ei piisa ja Sa ootad vahetumat suhtlust. Nii minagi. Olen oma tegemiste juures pidevalt Sinu lainel...Mitte, et ma tahaksin, et Sa peaksid mu vastuseid ootama, aga hinge läks ikkagi, et nii palju minust mõtled. See annab mulle vajalikku kindlust, et Sa tõeliselt hoolid.
 
:) 16. veebruar 2015, kl 14.01
Mõtlesin just, et kui me päriselt koos oleme, kas siis on eemalokuid kergem taluda või jääb igatsus ikka sama piinavaks?
Tahaksin Sinuga lähedaseks saada ja ühist elu jagada...rohkem kui varem.
 
:) 16. veebruar 2015, kl 14.08
Kõige vähem tahan pingeid meie vahele. Üritan omalt poolt teha kõik selleks, et Sa ennast minuga hästi ja mugavalt tunneksid ning hindan üliväga Sinu ausust ja avameelsust asjades, mis nii ei ole. Kui oleme ausad, tekib ka usaldus, mis on meie tuleviku alus.
 
:) 16. veebruar 2015, kl 14.20
Kallistan kõvasti! Naudi päikest ja meie head energiat! Jalutasin täna ühe tiiru väljas ja kujutlesin kuidas me koos kõike teeme. Imelik, ma ei ole varem vajanud kedagi sellisel määral, et teda enda tegemistega siduda. Sind ma kujutlen enda kõrvale ühiseid asju tegema. :)
Kuidas Sinu päev kulgeb? Loodan, et endiselt rõõmsates värvides ja hea energia saatel.
Suudlen, suudlen, suudlen Sind mõttes palju ja kirglikult:)
 
M 16. veebruar 2015, kl 15.20
Hästi!
Uuema ja moodsama pesa kujundamisega!
 
*_* 16. veebruar 2015, kl 15.37
Ja nüüd palun tõlge :)
 
:) 16. veebruar 2015, kl 16.07
Kui ma ennist väljs jalutamas käisin, silmasin üht maha, sellise kaarja väljaehitusega, suurte akendega, mis päikese poole. Mõtlesin kui tore oleks kui meie Sinuga saaksime koos sellises valgusküllases ja elada. Kuidas me seda koos enda järgi hubseks sisustaksime ja kuidas Sa mulle seal kamina ees raamatut ette loeksid...nagu kord lubasid. Tahan vaikust ja rahu...hooti. Päris vaikne ei ole ka mknu teema, aga selline amokijooks hakkab tasapisi väsitama.
Me vist üldse täiendame teineteist, see mida ühel liiga palju, on teisel vähe ja vastupidi. Tahaksin Sind kaasata nii palhudesse toredatesse tegemistesse ja tahan, et näitaksid mulle omakorda hingemaailma sügavusi jpm, mida just Sina tead ja tunned.
Kui me vahepeal ei suhelnud, tegi algul igatsus väga haiget, siis aga tekkis harjumus ja enam ei olnud eemalolek nii valus. Aga tühjus ja puuduse tunne seevastu ei kadunud kuhugi vaid suurenesid ajaga. Ma ei saanudki üle tundest, et koos Sinuga kadus oluline tükk minust endast.
Tahaksin Sulle näidata maailma sellisena nagu mina seda näen, tahaksin Sinuga jagada hetki ja tegemisi, mis minule meeldivad. Samuti tahaksin olla Sinu elus, tegemistes ja kõiges mis Sinu jaoks kallis ning tähtis.
Armastan Sind!
 
*** 16. veebruar 2015, kl 16.07
Sinu kirjutatud sõnad tõid kananaha minu ihule ning panid liblikad kõhus lendama.
 
*** 16. veebruar 2015, kl 16.08
Kallis, ma sain aru, et me juba valisime ühe kodu endale valmis? :D
Tegelt nagu Sa tabavalt kord ütlesid, võime me kasvõi pappkastis elada. Tähtis on, et me teineteisel olemas oleksime. Armastan!
 
*** 16. veebruar 2015, kl 16.20
Jaa mulle meeldib valgusküllane, suured aknad ja pastelsed värvid!
Paned mu taaskord unistama ja viid siit töörutiinist välja! Tänan Sind.
 
... 16. veebruar 2015, kl 16.23
Teisiti elada ei oska!
Mis sai 7 aastaselt selgeks tehtud, seda saan täna oma metsade ning merede taga rakendada!
 
*** 16. veebruar 2015, kl 16.44
Minu päev kulgeb väga kiirelt. Väga töiselt. Tunnen, et ma olen kahe maailma vahel jagatud, aga see on hea jagamise tunne, mitte katki kiskuv.

Ma imetlen Sinu võimet mind naeratama panna :) Oled selles väga osav!

Musi-musi!
 
M 16. veebruar 2015, kl 16.55
Ära unusta mett ja Liptoni teed!
Suletekk läheb teele kulleriga!
 
Tase 16. veebruar 2015, kl 17.13
Teil pole isegi pappkasti vaja. Saate oma musitamised siin musitatud. Stiil!
 
:) 16. veebruar 2015, kl 17.14
Naer on ju hea, vallandab terve rea õnnehormoone, nii nagu armastuski. Naerata terviseks. Aga mõtle kui me päriselt koos oleme, ei jää me iialgi vanaks, vähemasti kortse ei teki, sest naeratades ja nardes oleme oma näolihased korralikult tugevaks treeninud. Kui hästi otsida, küllap leiab veel mõnegi hea omaduse, mille meie kahe kooslus loob või tekitab. Kui meil on hea, tähendab see seda, et meil on väga hea, kui paha, siis kahjuks.... Seega, katsuks jätkuvalt elu laineharjal pirjetada, halba on ümberringi meie emotsioonidetagi. Ole tubli kallis ja palun ära endale tööga liiga tee.
Kas ma võin mõttes meie ühist kodu kujundama hakata? Palun :))) See oleks parim osa tänasest päevast ;)
Kallis oled!
Ps. Isegi pappkast on ok, luban, et teen sellest hubase karbikese :)
 
*** 16. veebruar 2015, kl 17.34
Kujunda. Aga palun kujunda see nii, et seal oleks üks suur voodi ka :DDD
 
*** 16. veebruar 2015, kl 17.36
Siis kui Sa mainisid naeratamist, siis mul tuli kohe Sinu naeratus silme ette. ;)


Oled kallis! Naudi õhtut! ♥
 
:) 16. veebruar 2015, kl 17.37
Sinna mahubki ainult üks suuuuur voodi ja tore ju on, sest rohkemat meil vaja polegi. Unustasin lisada, et see pappkast asub kaugel saarel palmi all. Edasi võid juba ise fantaseerida :)))-
 
:) 16. veebruar 2015, kl 17.39
Naudingi, Sinu seltsis on iga hetk nauding.
Palun mõtleme ennast neljapäeva õhtusse. Jalutame käest kinni üle Raekojaplatsi ja avastame vanalinna võlusid...teineteise omasid muidugi ka ;)
 
in my heart 16. veebruar 2015, kl 17.51
There is only you.
 
Süda 16. veebruar 2015, kl 18.33
Naer.....
Sina oledki veel puudu. Seda suurt voodit saate suure kassiga kujundada piisavalt. Nii, et halb hakkab!
Naer....
 
*** 16. veebruar 2015, kl 19.29
Tegin ikka töö juures igast lollusi. Endal ka imelik mõelda.
 
*** 16. veebruar 2015, kl 19.31
Jah, kiisut küll vaja! Sa osta voodi, ma ostan voodipesu :*
 
:) 16. veebruar 2015, kl 19.33
Miks Sa lollusi tegid? Räägi lähemalt, tahaksin ka naerda. Tea Sa oled täna mulle nii hästi mõjunenud...olen kui tuulest viidud. Tähelepanuvõime ka tuulest viidud :P
 
:) 16. veebruar 2015, kl 19.34
Kioolibriidega voodipesu?;)
 
*** 16. veebruar 2015, kl 19.34
Ma väga nõudlik ei ole, võime madratsil ka ainult magada. ♥
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!