Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Mu suurim õppetund elus on
 
:) 16. veebruar 2015, kl 19.40
Ma ikka vähe olen. Võin magada lageda taeva all, aga puhas voodipesu peab olemas olema. Õnneks on voodipesu Sinu rida ;)
 
*** 16. veebruar 2015, kl 19.56
Vabanda, et kohe alguses ei küsinud, et kuidas Sinu päev on läinud? Olin nii hoos enda mõtetega Aafrika mandris :D Tegelt ma mõtlesin juba, kuidas me seljakotte ostame, rändurid nagu me oleme :D On Sul juba suur matkaseljakott? Mul veel ei ole :(
Ma tunnen, kuidas igatsus Su vastu aina suureneb..ma loodan, et see mind taas katki ei rebi. See igatsus, mis tihti mind on vallanud, on selline et üks hetk ma tunnen, et ma ei suuda üldse enam ilma Sinuta elada, sest tunded on nii sügavad ja tugevad. Siis vahepeal mulle tundub, et tülitseme selle pärast, et energia on niivõrd tugev ning kardame teineteisesse "uppumist".
Naljakas on see, et kui täna hommikul üles ärkasin, siis laul, mis mul peaa millegi pärast kummitas oli Smilersi "Tantsin Sinuga taevas" ♥
Kuigi ma ei ole kuulanud seda pikka aega. Aga äkki Sina oled?

Ma üritan mitte sellest energiast üle keeda ja rahulikuks jääda, kuigi see on raske, sest ma tahaksin Sind näha ja ühiselt aega koos veeta, et tõeliselt teineteist tundma õppida. ♥
 
*** 16. veebruar 2015, kl 20.00
Printisin valesid pabereid välja jne. Ma olin nii hajevil, sest ma mõtlesin Sinust. ♥

Jaa loomulikult on voodipesu minu rida. Õnneks lemmikvärvid on meil ühised. ♥

Huvitav, kas teised ka aru saavad, mis meiega toimub?
 
:) 16. veebruar 2015, kl 20.17
Ma väga ei muretse, et mida teised arvavad, tähtis, er meil endil on chill bill olla. Kui neile midsgi ei sobi, siis on kahju küll, aga mis parata. Minu jaoks loed vaid SINA :)
Kas nendest pabetitest tuli palju pahandust?
 
*** 16. veebruar 2015, kl 20.34
Jep veits tuli. Aga ma olen omadega nii seitsmendas taevas, et see on nagu kaitsemull mu ümber väliskeskkonna eest :)

Kuidaa sul läks päev? Väike trenn? ♥
 
*** 16. veebruar 2015, kl 20.38
Kas Sulle ei tundu, et see energia on väga etteaimamatu? Vahepeal mulle tundub, et ta lausa surub meid oma hirmudele otsa vaatama ja justkui madaldab meie vibratsiooni? :( See teeb mind veidi nukraks :(
 
*** 16. veebruar 2015, kl 20.40
Me justkui pidevalt kõõluksime maa ja taeva, valguse ja varju vahel...
 
:) 16. veebruar 2015, kl 20.43
Jah, ma tunnen samuti kohati suurt segadust, aga ei lase sel ennast häirida, pigem kanda. Lase oma hirmud lahti, sest tuleb ikkagi see, mis peab :)
 
*** 16. veebruar 2015, kl 20.47
Ja ma tean, et Sa tuled..õigemini saan aru, tunnen, et astud mu poole. Suudlen ♥
 
:) 16. veebruar 2015, kl 20.50
Ma olen taas Sinusse raskelt armunud...Nii, nagu siis kui me teineteisele silma saime vaadata (aga väga ei julgenud) ja palju kordi peale seda. Ma nii tahaksin, et sel korral oleks kõik teisiti ja me tunne saaks veelgi suurema hoo ning armastus viiks meid alatiseks kokku. Soovin seda südamest. Sa oled parim minu jaoks.
 
*** 16. veebruar 2015, kl 20.52
Armastan Sind nii väga kallis! ♥
Kohati tundub, et Sa oled mulle Jumala poolt määratud abikaasa.


Mis kevadesse puutub, siis varsti peaks minema seemneid varuma, mul jäi eelmine aasta potipõllundus pooleli :(
Kuidas Sul?
 
:) 16. veebruar 2015, kl 20.53
Luba mulle, et kui me taas kohtume ja kumbki ennast ebakindlana või liialt närvis olevana tunneb, suudled Sa mind...
 
:) 16. veebruar 2015, kl 20.55
:) Mis Sa räägid!? Päevalilled akna all jäidki ära?! Viimane aeg ennast käsile võtta! Millal korjele läheme? Koos. Seemnete korjele mõtlen.
 
:) 16. veebruar 2015, kl 20.57
Ma teadsin esimesest hetkest, et Sa oled minu tulevane abikaasa. Ütkesin seda Sulle kunagi...ja nii ongi. Me oleme teineteisele loodud.
 
*** 16. veebruar 2015, kl 20.59
Ma tahaks ka alati koos olla. ♥
Tegelikult me mingis mõttes oleme väga kaua juba "koos" olnud.

Tegelikult ma ei tunne, mitte kohati, et Sa oled mu abikaasa, vaid ma teanseda. Mingi veelgi püham liit on meie vahel.
 
*** 16. veebruar 2015, kl 21.01
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Luba mulle, et kui me taas kohtume ja kumbki ennas
> t ebakindlana või liialt närvis olevana tunneb, su
> udled Sa mind...

Teeme nii, kallis ♥
Ja siis Sa suudled mind vastu...

Musi!
 
Hingesugulane 16. veebruar 2015, kl 21.02
Millal Sina maha jahtud? Annan Sulle palju armastust juurde, saad ükskord uuesti lendama!
Ikka, kuidas siis teisiti!
 
:) 16. veebruar 2015, kl 21.04
Tead, mul on väga suur lootus, et see "kaua koos" on lihvinud lõplikult me kummagi teravalt haigettegevad nurgad. Ja nüüd ootab meid ilus ning harmooniat täis elu. Meie kaks oleme võimelised mägesid liigutama, selline energia valutseb me üle. Ehk on meis nüüd tarkust seda positiivses võtmes ära kasutada.
Armastan Sind meeletult!
 
:) 16. veebruar 2015, kl 21.08
On tõsine oht, et me suudleme teineteist hingetuks :)
 
*** 16. veebruar 2015, kl 21.12
Hingetuks ikka kallis, kuidas siis muidu :)

Aga mis päevalilledesse puutub, siis Sul on hea mälu! :) Mulle meeldivad päevalilled.
 
,,, 16. veebruar 2015, kl 21.12
Seda viimast me kohe proovime?
 
:) 16. veebruar 2015, kl 21.15
Mul on hea mälu treener olnud;)
 
*** 16. veebruar 2015, kl 21.17
Ärme veel päris maandmata lendu mine, hoiame tasakaalu joont, meile on mõlemale vaja soojust ja turvalisust ja ma olen kindel, et me suudame seda teineteisele pakkuda. Meil on lihtsalt vaja aega, et teineteist veelgi enam mõista ja aru saada.. :)

Ma ei usu, et Jumal pani meid kokku sellepärast, et oleme väga erinevad, ma usun, et ta teadis, et meis on midagi väga-väga sarnast! ♥

Kallistame! ♥
 
... 16. veebruar 2015, kl 21.18
Armastus on väga täpne, kas Sina ei leia?
 
:) 16. veebruar 2015, kl 21.19
Kallistame. Ma olen valmis Sinuga ootama ja meile aega andma. Palun Sind ainult, et Sa ei teeks mulle haiget...
 
*** 16. veebruar 2015, kl 21.20
Ma palun sama, palun vaid ära tee mulle haiget.. ♥
 
M 16. veebruar 2015, kl 21.21
Kas kaissu tuled, koos kassiga?
 
:) 16. veebruar 2015, kl 21.22
Segadus hinges on üsna normaalne ja tavapärane ses olukorras. Kui Sa tahad aega, et mõelda ja oma tegemisi teha, siis võta aega ja ole omakeskis. Ma ei karda Sind kaotada ja ei karda eemal olla, mul on niigi miljon muud tegemist. Tähtis, et meil oleks mugav ja kumbki ei tunneks ennast survestatuna :) Kalli!
 
*** 16. veebruar 2015, kl 21.26
Püüdleme tasakaalu poole ja ärme kohe ennast hingetuks kirjuta ega suudle, võib-olla asja võlu peitubki selles, et kuidas vaikselt ja rahulikult koos kulgeda, kuigi tõmme ja kirg on suur...äkki probleem või küsimus seisneb selles, kuidas me saaks seda pühalikku energiat, mis lookleb meie vahel ja meie sees, siia ilmalikku ja maisesse ellu tuua, ilma, et me ühest äärmusest teise ei kalduks..
Et me õpiks arvestama rohkem teineteisega ja meie maisete iseloomude iseärasustega.

Saadan meile mõlemale palju armastust ja tea, et armastan Sind väga ja armastan Sind alati! ♥ ♥ ♥

Sa oled parim. Ja kui me vahel kakleme või väga haiget saame, siis kui meenutan koos oldud aegu, tean, et vaatamata sellele, et oleme saanud palju haiget, ma tean ka seda, et teist nii imelist kui Sina ei ole! ♥

Aga olgem siis lennuhoos, aga jäägem maiseks! Me ei tohiks fookust enda pealt ka täitsa ära keerata, me peame iseendi jaoks olulised olema, siis väärtustame rohkem ka teineteist. ♥ ♥ ♥ (minu arvamus)

Anname lihtsalt teineteisele piisavalt aega.. ja harjumist ja õpime step by step teineteist tundma..♥
 
*** 16. veebruar 2015, kl 21.28
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Segadus hinges on üsna normaalne ja tavapärane ses
> olukorras. Kui Sa tahad aega, et mõelda ja oma te
> gemisi teha, siis võta aega ja ole omakeskis. Ma e
> i karda Sind kaotada ja ei karda eemal olla, mul o
> n niigi miljon muud tegemist. Tähtis, et meil olek
> s mugav ja kumbki ei tunneks ennast survestatuna :
> ) Kalli!

Tänan Sind. Need sõnad tähendavad mulle palju. ♥
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!