Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Mu suurim õppetund elus on
 
:) 17. veebruar 2015, kl 21.01
Kui ma täna oma tegemistega ametis olin, mõtlesin kuidas me oma jõud ühendame ja kui edukad, õnnelikud me oleme ja kuidas me harmoonias elame. Meenutasin aegu, mil koos olime ja milline jõud, energia ja suurepäeane tulemus sündis sellest kui me koos midagi tegime. Me oleme käimalükkav jõud, mis loob kõike kõige paremat.
 
issand jumal anna mõnele mõistust 17. veebruar 2015, kl 21.06
see on jube,kuidas naised siin omavahel kiimlevad. Piinlik ei ole või?
 
:) 17. veebruar 2015, kl 21.07
Kui Sul on vaja hingetõmbe aega vaja, lihtsalt võta see :)
Aga palun mõtle minu kutsele koos jalutada. See mõjub meile kummalegi hästi, usu mind.
 
17. veebruar 2015, kl 21.13
Jah, ma tean :)

Ellu saame unistusi ja unelmaid siis viia, kui me selle nimel ka reaalselt vaeva näeme! Usaldame teineteist ja astume julgeid samme teineteise poole.

Mõtlen Sinuga jalutamise peale...ja ma tean juba ette, et see meeldiks mulle väga. ❤

Aga samas kardan ma ka tülisid, mis võivad tekkida, ma loodan tulevikult ikka head ja parimat. Aga meil võib olla veel ka palju keerukaid õppetunde ees.

Sellest hoolimata armastan Sind väga. Ja kõigest hoolimata armastan Sind alati.

Sul on õigus, selline energia, nagu valitseb meie vahel, ei ole mõeldud ainult eemalt teineteise vaatamiseks, see vajab sekkumist, see vajab, et ta tõeliselt tulise leegina särama lööks! ❤
 
17. veebruar 2015, kl 21.14
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tea, et oled alati minu poolt hoitud!

Väga armas, kallis, suudlen Sind palavalt.
 
:) 17. veebruar 2015, kl 21.23
Mitte ükski suhe ei ole iiaal tülidest puutumata. Kui me õpime teineteist austama, väärtustama, arvestame kummagi vajadustega ja oleme väga ausad, on tülid tühised ja isegi sõbralikud. Ma usun, et meie Sinuga oleme selleks kõigeks suutelised. Ma olen Sinu armastuse ja heaolu nimel endaga palju tööd valmis tegema ja tean, et sama oled Sinagi.
Lihtsalt ärme lase sel energial üle keeda vaid oleme need, kes energiat oskavad targalt kasutada ja selle vilju kui kingitusi nautida.
Suudle mind palun! :)
 
17. veebruar 2015, kl 21.25
Ma soovin kogu südamest, et meie vahel oleks kooskõla. ❤
Minevik teeb mind ettevaatlikuks ja ma ei taha, et me kumbki haiget saaks, äkki ma klammerdun nüüd selle mõtte külge, et me kumbki haiget ei saaks, kuigi elu ju ei saa elada nii, et ühtki kriimu ei saa? :(
See teeb mind veidi nukraks ning ma tunnen, kuidas minus kerkib väike paanika.
Ma ei tahaks Sinuga koos elada nii, et me pidevalt kakleme või et ühel või teisel on alati kohvrid pakitud.. :(
Kas me saame jääda terveks selle energiaga? Ma väga loodan seda, aga mul on siiski enda hirmud nagu Sulgi.

Ma väga vajan harmooniat ja tasakaalu. Ma vajan enda olemust ja ma tahan, et Sa jääksid ka iseendale alles, et me saaksime iseendast aru, et meie liit oleks tugev, aga samas et me ei kaotas enda isiklikku eripära, et me oleksime teineteisele toeks.

Kas see on võimalik? Kas me teeme selle teoks? ❤
Ma tahaksin väga loota, et teeme. ❤
 
17. veebruar 2015, kl 21.31
Suuudlen. Kallistan ka. ♥
 
:) 17. veebruar 2015, kl 21.31
Meie kooselu on vaid meie endi kätes. Me kumbki ei ole inimesed, kes teeks olulisi otsuseid kergekäeliselt ja kui me juba kord oleme teinud otsuse oma elud ühendada, pingutame mõlemad, et selles elus oleks olemas kõik, mis kummalegi tähtis. Minu jaoks oled Sa väärtus, mida hoida ja minu viimane kooselu.
 
:) 17. veebruar 2015, kl 21.35
Ma lihtsalt palun, et Sa veidi rohkem usuksid minusse, sest mima usaldan Sind meie kooselu osas väga. Tean, et Sa oled valmis pühenduma, leiad turvalises keskkonnas tasakaalu ja iseenda ning oled parim kaaslane, ked enda kõrvale soovida. Südsmes olen seda alati teadnud, aga mitte alati tunnistada tahtnud.
Armastan Sind väga!
 
17. veebruar 2015, kl 21.36
See rõõmustab mu südant. Armastan Sind nii väga. ❤
Minu jaoks on lojaalsus tähtis, ma tean, et Sullegi. Ma usun, et me oleme sügaval südames alati teineteisele lojaalsed olnud ja oleme seda ka edaspidi. ❤

Minu jaoks oled Sa mu elu. ❤ Ja ma ütlen seda, sest ma tean, mis peitub nende sõnadega taga, kui käänuline ja raske on kogu see teekond olnud ja kui palju ma olen mitmete aastate jooksul läbi elanud. Ma ütlen seda, sest ma tunnen nii ja ma tean ka, et see ühtib minu südamega. ❤ Ja see pole mingi sõnakõlks, vaid see ongi nii.
 
:) 17. veebruar 2015, kl 21.43
Seda enam oskame teineteist ja ühist elu väärtustada. Higi, vere ja pisaratega välja võideldud elu, mis on kuo kingitus. Just kingitusena peame me oma suhet ja teineteist kohtlema ja ma tean, et seda me ka teeme. Minu kõrval ei ole kunagi olnud tuge, olen alati pidanud kõik ise välja võitlema ja enda eest seisma... Väljaarvatud siis kui Sina minu lähedal olid. Ma tõesti tundsin, et saan Sinule loota ja tundsin Sinu nähtamatut õlga enda kõrval. See oli ka üks olulisemaid põhjuseid miks nii väga hullumoodi Sinusse kiindusin.
 
17. veebruar 2015, kl 21.43
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma lihtsalt palun, et Sa veidi rohkem usuksid minu
> sse, sest mima usaldan Sind meie kooselu osas väga
> . Tean, et Sa oled valmis pühenduma, leiad turvali
> ses keskkonnas tasakaalu ja iseenda ning oled pari
> m kaaslane, ked enda kõrvale soovida. Südsmes olen
> seda alati teadnud, aga mitte alati tunnistada ta
> htnud.
> Armastan Sind väga!

Ma nüüd muutusin veidi uudishimulikuks. Kuidas Sa tead, et ma parim olen? :DD
Äkki tahan võtta 10 kassi ja paar merisiga, et mul turvalisem oleks? :D
Sina pidi voodi ostma ja ma pidin voodipesu muretsema, seda ma juba tean, aga ülejäänud elamine? Äkki ostaks siis vesivoodi? :DD Või paadi?
Minu sooviks oli kunagi baldahhiinvoodi saada, et me saaksime mõnusalt oma energias olla ...

Ostame suurte akendega valgusküllase kodu, suure voodiga..❤
 
17. veebruar 2015, kl 21.45
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Seda enam oskame teineteist ja ühist elu väärtusta
> da. Higi, vere ja pisaratega välja võideldud elu,
> mis on kuo kingitus. Just kingitusena peame me oma
> suhet ja teineteist kohtlema ja ma tean, et seda
> me ka teeme. Minu kõrval ei ole kunagi olnud tuge,
> olen alati pidanud kõik ise välja võitlema ja end
> a eest seisma... Väljaarvatud siis kui Sina minu l
> ähedal olid. Ma tõesti tundsin, et saan Sinule loo
> ta ja tundsin Sinu nähtamatut õlga enda kõrval. Se
> e oli ka üks olulisemaid põhjuseid miks nii väga h
> ullumoodi Sinusse kiindusin.

Oi, seda ma ei teadnudki! Tänan, et ütlesid. See mõjus kui soe pikk pai mu südamele. ❤
Aamen.




uttered at the end of a prayer or hymn, meaning ‘so be it’
•used to express agreement or assent.
"amen to that!"
noun
 
:) 17. veebruar 2015, kl 21.53
Baldahiinvoodi meeldiks mullegi, romantiline. Kassid on ka ok, ainult et merisigadega neid vist kokku lasta ei saa, aga küllap Sa selle loomaaia ära reguleerid ;)
Tegelikult ega ma väga täpselt ei teagi kuidas meie kooselu välja nägema hakkab ja olekski igav kui kõik ette teada oleks. Üllatusmoment, mis meile mõlemale nii väga imponeerib, jääks nii ju ära. Minu jaoks on peamine, et ma usaldan Sind kaaslasena ja see loeb.
Muide, kamin+kiiktool+raamatu ettelugemine on "must have" meie kodus. Aga küllap ma selle õigel hetkel meelde tuletan ;)
 
17. veebruar 2015, kl 22.04
Ei, merisigu ei ole vaja.. loomi üldse nii palju ei ole vaja. See oli väike nali.
Eks me mõlemad oleme romantikud! ;)
 
17. veebruar 2015, kl 22.07
Tänan, et mind armastad, see teeb mind väga rõõmsaks, sest mina armastan Sind ka väga-väga palju. Sinu mõtted ja soovid teevad mulle rõõmu ja on üsnagi teostatavad. ❤
Sa oled väga soe inimene ja Sul on väga suur süda. ❤
 
:) 17. veebruar 2015, kl 22.08
Aja mind palun magama. Väsimus võtab võimust ja mu jutt muutub juba kahtlaseks:) Poen Sulle kaissu ja suudlen Sind enne uinumist kirglikult :)
Armastan Sind väga mu kallis! Magusaid unesid!
 
17. veebruar 2015, kl 22.14
Ajan Sind magama, aga aja mind ka magama, ma pean ka magama sättima.
Nii, et lähme koos unedemaale! Suudlen Sind veel enne Sinu magama jäämist magusasti, sätin Sulle teki mõnusasti peale ning panen pea Sinu kõrvale padjale.

Head ööd kallis, oled imeline! ❤
Näeme unes!
 
17. veebruar 2015, kl 22.16
Ma olen õnnelik, aitäh Sulle. Muudad mind nii-nii õnnelikuks! ❤ ❤ ❤
 
:) 17. veebruar 2015, kl 22.21
Sina teed minu ka väga õnnelikuks ja annad mu tulevikule uue ja parema suuna. On Sul üldse aimu kui tähtis minu jaoks oled ja kui väga Sind vajan? Vist ei ole, aga peagi saad teada :) Lihtsalt hoia mind kaisus, nii on hea...
 
17. veebruar 2015, kl 22.34
Ega vist ..
Armastan Sind kallis!
Head ööd! ♥♥♥
 
17. veebruar 2015, kl 22.35
Ikka hoian kaisus :*
 
mööduja 17. veebruar 2015, kl 23.08
Imal-lääge. Mis teid kudrutuvisi küll paneb end siin niimoodi avalikus foorumis oma intiimseimaid tundeid paljastama? Mul tekib juba tunne, et tegu on delfi palgaliste "õhkajatega", kes klikke koguvad.

Kaine mõistus küsib minult, miks ei ole keegi teist, kes te olete väidetavalt kaotanud omad vanad kontaktid, tegema üht suvalist meilikat ja siia üles riputama, et oma kallistusi ja intiimsusi privaatsemalt jagada.

Võimalik muidugi, et tegu on inimestega, kes naudivad sellist tähelepanu ja oleks valmis ka klaaskastis kõigi ees suurlinnatänaval intiimsusi jagama, sest see on tänapäeval vist väga moes, aga ikkagi näib mulle, et siin on midagi valesti.
 
:) 18. veebruar 2015, kl 08.11
Tere hommikust kullake! Kuidas magasid? Mu süda on pisut rahutu Sinu pärast. Soovin, et Sinu päev ja tegemised tooksid Sulle hingerahu ja tasakaalustavaid emotsioone. Kallis oled mulle!
 
*** 18. veebruar 2015, kl 08.21
Tere hommikust! ♥
Magasin hästi, aga oleksin tahtnud magada kauem. Kuidas Sa?
Ma tunnen ennast tõepoolest pisut ärevalt, sest tööl on hetkel palju stressi. :(
Tänan heade soovide eest!
Saadan Sulle palju armastust, soojust ja positiivset energiat!

Armastan Sind. ♥
 
*** 18. veebruar 2015, kl 08.27
Sul oli eile õigus, kui ütlesid, et see on ainult aja küsimus, millal see energia või pinge meie vahel kõik jälle uperkuuti lennutab.
Me võiksime püsida reaalsuses ja sammud astuda teineteise poole.
Internetis suhtlemine ei too meile kunagi seda täit usaldust, mida otsime. Alustuseks tõepoolest, võiksime jalutama minna. ♥
Aga millal? ♥
 
:) 18. veebruar 2015, kl 08.29
Ehk oleks aeg töömaastikul lahtiste silmadega ringi vaadata? Kahju kui tööõhkkond Sind räsib ja head enesetunnet rikub. Seisev vesi kipub käärima minema. Tean, et oled tubli ja saad hakkama ning tean, et liigud ka selles vallas peagi edasi. Sa oled väärt parimat! Kas Sa tunnetad sama, et meie kummagi elus on käes pöördepunkti aeg? Kuidagi on seatud nii, et kui midagi väga soovid ja selle nimel pingutad, aga aeg pole küps, ei kanna pingutused sugugi vilja. Kui aeg on küps, pole vaja teha suurt midagi, uksed me ees, mis viivad uute tademete, olukordade, inimesteni, avanevad iseenesest.
Kallistan Sind õrnalt ja sosistan vaikselt :"Kõik läheb hästi." :)
 
:) 18. veebruar 2015, kl 08.33
Jalutame. Homme näiteks? Kell 20:00 Raekojaplatsil? Pidime ju Vanalinnas esmalt jalutama.... Lumehelbed ripsmeid paitamas. Kui veel kaua jokutame, viib kevad lumehelbed minema ja toob nad alles aasta pärast tagasi ;)
 
*** 18. veebruar 2015, kl 09.10
Mulle sobib homme kell 20 :) Teeme siis nii :)
Jah, ma tunnen ka, et mingi murdepunkti aeg on käes. Ma usun, et tuleb see, mis tulema peab ja mis on meie kummagi jaoks parim :) ♥

Armastan Sind nii väga kallis! ♥
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!