Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Mu suurim õppetund elus on
 
:) 18. veebruar 2015, kl 09.24
:) Kallistan Sindki ootusärevalt! Toogu Sinu päev vaid parimaid emotsioone ja kogemusi. Oled mulle väga kallis! Tänan ja ootan Sind!
 
*** 18. veebruar 2015, kl 09.31
Mul on Sinuga seoses kõik hirmud kadunud. Ma tean, et Sina oled mu eluõnn!
Suudlen. ♥
 
.. 18. veebruar 2015, kl 09.33
Kui te vabad ei ole, siis see "hea" asi tuleb alati kellegi arvelt. Kas see on siis enam hea ja õige?
 
18. veebruar 2015, kl 11.07
https://www.youtube.com/watch?v=xxagOlmx82w
Inglid juhatagu meile teed..

Läksin tööle ja küsisin ennast vabaks, et saaksin natukenegi puhata, tunnen, et stressi ja närvipinget on viimasel ajal töö tõttu liiga palju.
Nüüd tunnen ennast paremini.

Ma loodan, et Sul läheb kõik hästi. ❤
 
:) 18. veebruar 2015, kl 11.38
Tore, et aja endale võtsid. Kasuta seda otstarbekalt ja tee vaid seda, millest tunned rõõmu ja mis Sind taskaalustab. Õue ma Sind päris ei aja, homme jalutame :)))) Mul on siiralt hea meel, et Su hirmud minuga seoses kaduma hakkavad, sest tunnen minagi, et mu eluteel on oluline käänaku koht ja sama rada pidi edasi lihtsalt enam liikuda ei saa. Hämmastav millised uksed mu ees avanema on hakanud...Elu pakub mulle kõike seda, millest nii kaua unistanud olen. Usun, et koos Sinuga avaneb veel palju põnevamaid ukai, millest käsikäes sisse astuda. Ma tõesti usun Sinusse ja usun meie ühtsusesse. Olen samuti kõik hirmud Sinuga seoses vabaks andnud ja avatud heale, mis tulla tahab :)
Luban, et hoian Sind väga!
 
:) 18. veebruar 2015, kl 13.25
Uskumatu kui tore ja särav päev on täna. Kõik asjad loksuvad iseenesest paika ja mida iganes ma ka ei teeks või kus viibiks, oled kõikjal minuga. Tunnen Sinu kohalolekut ja soojust vägagi reaalselt. Tahaksin seda kõike Sinuga jagada. Püüha esialgu mõttes kinni mu armastus ja parimad mõtted Sinust :)
Armastan Sind väga!
 
,.,. 18. veebruar 2015, kl 13.33
Juba püüdsin aga ikkagi külm on!
 
*** 18. veebruar 2015, kl 13.48
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Uskumatu kui tore ja särav päev on täna. Kõik asja
> d loksuvad iseenesest paika ja mida iganes ma ka e
> i teeks või kus viibiks, oled kõikjal minuga. Tunn
> en Sinu kohalolekut ja soojust vägagi reaalselt. T
> ahaksin seda kõike Sinuga jagada. Püüha esialgu mõ
> ttes kinni mu armastus ja parimad mõtted Sinust :)
>
> Armastan Sind väga!

Mul on hea meel kui kõik sujub ja kõik laabub. ♥
Söö midagi ka kindlasti lõunaajal! :) Olen samuti mõtetes Sinuga ning olen Sulle toeks.

Armastan Sind nii väga kallis! ♥
Suudleme :*
 
:) 18. veebruar 2015, kl 13.59
Kas puhkasid? Ja Sina ise ka ära unusta süüa. Peagi saad pannukaid ja kõike muud head ;)
Katsun omalt poolt teha nii palju kui saan, et hoida energia rahulikult voogavana, mis laseks Sul puhata ja taas akud täis laadida. Sinu heaolu on minu jaoks väga oluline.
Olen Sind täna nii mitu korda mõttes suudelnud ja tundnud Sinu suudlusi. Mmmmmmm kui hea tunde see tekitab.
Suudlen veel ja veel:)))))
Armastan Sind!
Ps. Mul ei saa Sinust iial küllalt :D
 
*** 18. veebruar 2015, kl 14.08
Jaa, ma puhkan, ära muretse :) Kuigi on soe tõdeda, et seda ikkagi teed :) ♥
Ja ma jumaldan Su suudlusi, kallis ♥ Näib, et kevad on tõesti meie poole teel :)
Minagi olen püüdnud hoida energia rahulikuna :)
Kallistan Sind ning armastan väga! ♥

Ära külmeta! ♥
 
:) 18. veebruar 2015, kl 14.27
Võiks ju lihtsalt armastusega mõelda, aga paraku on nii, et kui hoolid, siis ikka veidi muretsed ja tahad parimat. Kõik on hästi siis kui olukorra üle on kontroll ja kindel veendumus, et kõik ongi hästi. Muul ajal tikub sekka ka väheke muret.
Tegelikult on mul täna eriliselt hea ja rahulik olemine. Kui Sina oled mu kõrval, tundub kõik nii õige ja hea.
Kallistan Sind soojalt! Suudlen ka :)))
 
*** 18. veebruar 2015, kl 14.34
Eks ma nägin natukene vaeva ka selleks, et meie vahel oleks rohkem soojust ja vähem hirme. Ma soovin ju samuti, et Sa usaldaksid mind ning, et saaksime vanast lahti lasta, et koos uut alustada! ♥

Ma armastan Sind tõesti väga-väga ning Sinu heaolu on minu südameasjaks! :*
♥♥♥
 
18. veebruar 2015, kl 14.46
Me oleme ikka mõlemad raskelt armunud, aga see on hea tunne. See peab olema õige tunne, sest me armume ju ikka ja jälle, isegi kui oleme arvanud, et seda ei juhtu. Me ei suuda ega saa seda armastust või energia peita, see lihtsalt on meie elus ja ainus asi, mida me saame teha on see vastu võtta! ♥ See on midagi, mis kuulub meile mõlemale ja kui nii on ette nähtud ja ette määratud, siis ma usun, et me mõlemad oleme väga tänulikud, et meie ellu just see energia tuli! ♥ ♥ ♥

Ma armastan Sind väga ja olen Sulle alati toeks. Kanname eluraskusi koos! ♥
 
:) 18. veebruar 2015, kl 15.00
Tean, et oled meie vahel olevat energiat palju ja sügavuti uurinud ning omad paremat ülevaader ja loogilisemat selgitust sellele mis meie vahel aset leiab. Kuigi oleme mõlemad üksjagu palju tunnete pärast piinelda saanud, on just valu see, mis õpetas meid üksteisega olema kannatlikud ja avatud. Mida avatumad me oleme, seda kergemini me ka energiat talume, seda enam häid asju meiega juhtub. Ennast kapslisse sulgedes pressib energia ikkagi mõnest praost sisse ja hakkab omasoodu toimetama. Olen samuti igasugusest vastuseisust loobunud ja andnud vabaks kõik blokeeringud ja tead, palju kergem on olla. Kergem on taluda seda mis minuga toimub, kerge on Sinusse uuesti ja uuesti armuda ja ka tundeid ei ole enam raske väljakannatada. Raskused olid kõik vaid meie endi vastuseisust tingitud.
Ma usaldan Sind ja usaldan elu koos Sinuga. Tean, et oleme mõlemad lojaalsed ning pühenduva loomuga ja teeme selleks palju, et meie liit saaks olema tugev ja elujõuline. Kuidas tean? Need hetked koos andsid sellele piisava tunnistuse.
Tahtsin veel öelda, et Sa ei ole enam kunagi üksi a et Sa võid alati minule loota ja minuga arvestada.
Armastan Sind niiiii väga ja igatsen ka!
 
18. veebruar 2015, kl 15.09
Tänan Sind. ❤

Igatsen ja ootan Sind nii väga. ❤
 
18. veebruar 2015, kl 15.11
Mul on sisetunne, et seekord läheb kõik paremini. Ma lihtsalt lasen ennast sellel energial kanda ja see energia juhatab mind Sinu juurde, juhatab mind Sinu embusesse. ❤
 
18. veebruar 2015, kl 15.13
Kui kokku saame, siis palun kallistame. Ma olen seda nii mitu korda nii ette kujutanud, sest ma väga vajan Sinu kallistust. ❤
 
:) 18. veebruar 2015, kl 15.33
Jah, ma ei lase Sinust enam kunagi lahti :) Kallistame ja laseme tunnetel ning ajal end kanda...Kallis oled!
 
KP 18. veebruar 2015, kl 15.36
Pott on leidnud kaane.
Tea, kui vanad nad on? Vist veidi räsitud, mitte verinoored.
 
:) 18. veebruar 2015, kl 15.36
Tegelikult ongi ju ainult 2 varianti. Kas läheb sama moodi kui varem ja sealt edasi samuti sama moodi või oleme minevikust õppinud ja saabki parem. Ma usun, et saab ja usun Sinusse. Ma ei usu, et me tahaksime kumbki jälle haiget saada ja auku kukkuda. Ma lihtsalt kallistan Sind mõttes ja kalistan homme päriselt :)
Armastan Sind väga!
 
18. veebruar 2015, kl 15.49
Jaa, ma tean, sellepärast olengi veendunud, et edasi saab vaid paremaks minna.
Armastan Sind nii väga! ❤
 
:) 18. veebruar 2015, kl 17.10
Sa ei kujuta ette kuidas ma Sind ootan :)
Musi!
 
*** 18. veebruar 2015, kl 17.19
Kuidas Su päev on möödunud? Kas nii nagu tavaliselt?♥
 
:) 18. veebruar 2015, kl 17.44
Eheeee, väga tabavalt küsitud :) Ütleme nii, et tänane ek erinenud eilsest ega eelmisest kuust ;) Aga armas, et huvi tunned. Ma tahakson tempot aeglustada ja Sulle rohkem pühenduda.
Kuidas Su enesetunne on? Relaxed? Millega tegeled?
Musi.
 
*** 18. veebruar 2015, kl 18.14
;)
Millega tegeled oli hea küsimus, sest tänane päev on läinud laisklemise peale :D
Enesetunne on veidi nõrk, aga okei. Ma olen väga stressitundlik inimene, pikka aega orav rattas jooksmine mõjub mu orgamismile kurnavalt.
Aga kuidas Sina vastu pead? Kas tunned rõõmu ja oled rahul oma pidevas tuhinas? ♥

Ootan ja igatsen Sind. ♥
 
* 18. veebruar 2015, kl 18.26
"Valgus, mis tuleb su sisimast olgu teistelegi õpetuseks. Need, kes kord on ärganud unest ning illusioonist võiksid võtta oma südameasjaks seda valgust levitada.
Mis on hullus? Kas see, et üks jumalik olend tunneb ära teise jumaliku olendi? Südamete kaudu oleme kõik kollektiivses ühenduses AlgAllikaga. Allikas, mida nimetame oma päris koduks. Emakene Maa andis meile kehad, Isake taevalt on pärit meie valgus ja meie oleme nende tulem. Jumaliku valgusega kehastunud olendid, kes kõrgemaid plaane siin Maa peal saavad teostada.
Ütlen teile, et hirmu ei eksisteeri. Juhul kui see tuleb ligi, võtke ta vastu ja öelge :" tänan ennast selle kogemuse eest, kogeda hirmu ning kahtlust." Selline taotlus muudab hirmu sulle abistavaks toeks. Saades aru elust kui rollist või rollidest, mida me kõik siia täitma tulime, muutub kõik palju-palju korda lihtsamaks. Meie kese, meie igavikuline valgus, on suurem, võimsam ja tugevam kui maise elu hirmud. Hirmud haarasime me enda külge, kui siia ilma kehastusime. Ükski hirm ei defineeri meid, ent tihtilugu peame neid enda omaks, enda osaks. Laske need minna ja tõste vibratsiooni! "Tänan hirm, et tulid ja näitasid, et selline olukord võib mind ohustada, aga ma usaldan iseenda südames peituvat valgust rohkem ning tean, et hirm on vaid maine väike takistus edu ees. Ma saan igasuguste olukordadega hakkama, sest olen enesekindel inimene. Enesekindlus algab uskumusest, et olen eneses kindel ja usun, et minuni jõuavad vastused täpselt õigel ajal, täpselt kui minu jaoks on need tarvilikud.
Aamen."
 
*** 18. veebruar 2015, kl 18.30
Minuga on kõik korras :)
Lihtsalt ekslesin natuke sügavatel meditatsiooniradadel, et hirme lahustada.
Teen kohe ühe kohvi ja proovin olla asjalik ning koristada tube :)

Armastan Sind. ♥
 
*** 18. veebruar 2015, kl 18.41
Jah, ja Sul on õigus, me mõlemad oleme lõputud andjad ning tahame, et teistel hästi läheks.
 
:) 18. veebruar 2015, kl 18.59
Ma armastan Sind nii nii nii palju:)
 
*** 18. veebruar 2015, kl 19.00
Ütle palun, kui Sulle see kanaldamise värk ei meeldi :D ma tean, et see on veits kreisi :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!