Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Mu suurim õppetund elus on
 
:) 18. veebruar 2015, kl 21.17
:)))) Mõtle raamidest välja, kõike ei ole kuld mis hiilgab :P
 
18. veebruar 2015, kl 21.18
Aga mul on üks palve. Ärme liiga kiiresti ja liiga üle põle! Me kumbki ju ei raha kuidagi moodi haiget saada. Hoolitseme teineteise eest ja oleme õrnad!
Musi!
 
:) 18. veebruar 2015, kl 21.22
Seadus ja väärtushinnangud kirjutavad meid raamidesse!
 
:) 18. veebruar 2015, kl 21.23
OK, võtan arvesse :) ...kui Sina energiat taltsutad :))))
 
:) 18. veebruar 2015, kl 21.25
Aga tegelikult ka, ära stressa:) Minu julge ja hakkaja kesta all väriseb arglik süda, mis on Sinuga seoses eriti uje. Hoiame teinetesit õrnalt ja ärme kiirusta. Ma tahaksin Sinuga seoses kõik võimalikult hästi ja õigesti teha, sest Sa oled minu elus suurim varandus, mida hoida.
 
:) 18. veebruar 2015, kl 21.26
Ainult meie ise kirjutame ennast raamidesse, seadus ja väärtushinnangud on muutuvad nähtused.
 
18. veebruar 2015, kl 21.26
Mulle tundub, et see energia viib Sind lendu :)
 
18. veebruar 2015, kl 21.31
Jaa,saan aru, ei kirjuta me ennast kuskile raami.
Lihtsalt vahel Su energia ja mõte liigub nii kiiresti, et ma satun segadusse. Ma olen ju aeglasem :D Minu elutempo olgu sellele tõestuseks :D
Aga ära muretse, Sinuga koos õpin kiiremini mõtlema! ♥Ja muid asju ka kiiremini tegema. Kindlasti oled osav õpetaja.
 
:) 18. veebruar 2015, kl 21.31
Väga tõenäoline. Sa annad mulle ju tiivad :)
Ma natuke ikka muretsen Sinu pärast, et Sa energiat täna liigselt ei piitsutaks ja homseks ennast korralikult välja jõuaksid puhata. Tean kuidas see energia märkamatult meie vahel paisub ja kuidas see Sind väsitada võib. Ütle kui Sa puhata tahad ja oma mõtteid teisele, rahulikumale lainele tahaksid viia. Ma tahan, et Sul oleks hea ja mugav minuga.
 
18. veebruar 2015, kl 21.32
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> OK, võtan arvesse :) ...kui Sina energiat taltsuta
> d :))))

Ma ei oska seda taltsutada. Energia liigub oma radu.
 
:) 18. veebruar 2015, kl 21.34
Kui Sulle sobib ja ennast seejuures hästi tunned, võid õppida kiiremini kõike tegema. Mina aga tahaksin, et oleksid Sina ise ja tunneksid ennast hästi. Minu jaoks ei ole ooluline, et Sa asju kiiremini teeksid. Kui ma nüüd omakasulikult mõtlen, sisi oleks ju tore kui üks kiiresti tegutseks (ehk mina siis) ja keegi asjadest põhjalikumalt teaks ja silma peal hoiaks (Sina siis) :P Ma ei taha, et Sa muutuksid, ma armastan Sind sellena ja sellisena kes oled.
 
:) 18. veebruar 2015, kl 21.36
Väga hea! Kui segadusse satud ja ma liigselt tormama kipun, ütle seda mulle palun. See meeldib mulle väga ja aitab mul ennast kõrvalt paremini vaadata ning teha meie kummagi olemine vastatsikku mugavaks. Me oleme ju sarnased ja nii erinevad. Tähtis, et kumbki ennast hästi tunneks.
 
18. veebruar 2015, kl 21.36
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Väga tõenäoline. Sa annad mulle ju tiivad :)
> Ma
> natuke ikka muretsen Sinu pärast, et Sa energiat
> täna liigselt ei piitsutaks ja homseks ennast korr
> alikult välja jõuaksid puhata. Tean kuidas see ene
> rgia märkamatult meie vahel paisub ja kuidas see S
> ind väsitada võib. Ütle kui Sa puhata tahad ja oma
> mõtteid teisele, rahulikumale lainele tahaksid vi
> ia. Ma tahan, et Sul oleks hea ja mugav minuga.

Olgu. Tänan Sind, et nii mõtled.
Pean tõesti oma introverdi akusid laadima.
Aga ma olen alati mõtetes Sinuga ja peagi tagasi.

Ma loodan, et me saame kuidagi selle intro-ja ekstraverdi tasakaalu paika.Ma tahan ju, et Sul ka oleks hea. ♥
 
18. veebruar 2015, kl 21.38
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui Sulle sobib ja ennast seejuures hästi tunned,
> võid õppida kiiremini kõike tegema. Mina aga tahak
> sin, et oleksid Sina ise ja tunneksid ennast hästi
> . Minu jaoks ei ole ooluline, et Sa asju kiiremini
> teeksid. Kui ma nüüd omakasulikult mõtlen, sisi o
> leks ju tore kui üks kiiresti tegutseks (ehk mina
> siis) ja keegi asjadest põhjalikumalt teaks ja sil
> ma peal hoiaks (Sina siis) :P Ma ei taha, et Sa mu
> utuksid, ma armastan Sind sellena ja sellisena kes
> oled.


Tänan, need sõnad tähendavad mulle palju. ♥
 
:) 18. veebruar 2015, kl 21.39
:) Head und mu kallis!
Ma siiski tunnen, et olen veidi väsinud tänasest sagimisest. Õues oli nii hea jalutada...aga samas rammestas see parajat. Loen paar peatükki oma uuest raamatust ja lähen siis magama.
Soovin Sulle imeilusaid unesid ja poen Sulle mõttes juba harjumuspäraselt kaissu. Maga sügavalt ja puhka ennast välja. Homme on tore päev :)
Armastan Sind üliväga!
 
18. veebruar 2015, kl 21.40
Ma arvan, et heidan tänaseks pikali ja jään telerit vaatama.
Sind aga kujutlen enda kõrvale kaissu! ♥

Armastan Sind nii väga! Ja soovin Sulle ilusaid unenägusid! ♥
 
19. veebruar 2015, kl 08.10
Tere hommikust, kallis! ♥
Kuidas magasid? Kuidas on Su enesetunne?

Mina tunnen ennast hästi, küll veidi ärevalt, aga see ootus on hea. Üldiselt olen rahulik.

Ma soovin Sulle ilusat, sooja ja tegusat päeva (mis Sul nagunii on)!

Kallid :)

Armastan Sind. ♥
 
:) 19. veebruar 2015, kl 08.11
Tere hommikust kullake! Soovin Sulle tegusat, tasakaalustatut ja rõõmsat päeva! Loodan, et magasid hästi ning oled täis energiat, et astuda vastu uue päeva tegemistele. Saadan mõttes armastust ja võtan Sind kaasa oka igapäevategemistesse seiklema.
Armastan Sind!
 
:) 19. veebruar 2015, kl 08.26
Tänan, et huvi tunned! Täna ei maganud mina hästi, ärkasin keset ööd üles ja tõenäoliselt ärevusest, ei saanud pilka aega und. Natuke kahtlane olemine on :) Usun, et päeva peale läheb selgemaks.
Nii nagu Sina, tunnen ma ennast õhtuga seoses väga rahulikult ja võtan seda ehk isegi liiga "külmalt". Külmalt selles mõttes, et ma ei ole loonud endale ühtegi illusiooni ega ootust, mis tulema peab see tuleb vaatama muretsemisele. Palun keskendu Sina ka täna rohkem oma tööle ja katsume hoida energia stabiilsena, mis iseenesest loob paremad eeldused kokkusaamiseks.
Kallistan!
 
*** 19. veebruar 2015, kl 09.02
Jah, olen nõus. Võtame asja rahulikult.
 
:) 19. veebruar 2015, kl 09.20
Kallistan Sind mõttes...
 
19. veebruar 2015, kl 09.24
Eile Sa ütlesid mulle ära stressa. Täna ütlen mina seda Sulle. Keakendu toimetustele, mis hetkel vajavad Su tähelepanu.
Ma olen Sulle toeks ja üritan energiat rahulikumaks muuta. :*

Kallistan...
Armastan Sind nii väga. Võtame armastuse, mis meil on teineteise jaoks, vastu...♥ ♥ ♥
 
*** 19. veebruar 2015, kl 09.33
Kui Sa küsiksid, et kuidas ma saan nii rahulik olla, siis ütleksin, et olen endaga palju vaeva näinud, et mitte lasta ekstreemsel ärevusel ennast kammitseda. (Palju mediteerinud)
Ma tahan Sinuga kokku saada ja tahan Sind näha, sest ma nii igatsen Sind.

Ma olen natukene tõre Jumala peale: kui kaks armastavat hinge tahavad kokku saada, miks ta kõik nii emotsionaalselt raskeks muudab?
Või ta usub meisse ja teab, et suudame selle õppetunni edukalt läbida?

Ära muretse palun. Usume teineteisesse ja usume, et me saame hakkama. ♥
 
:) 19. veebruar 2015, kl 09.52
Me lihtsalt PEAME! Peame suutma säilitada rahu ja kuulama oma südant. Ma ei karda, sugugi mitte... Ma lihtsalt ei taha Sinust taas ilma jääda...
Südantlõhestav kuidas Sa mu sisse näed. Pisarad aitavad selgemalt mõelda. Olen Sulle lõpmata tänulik, et tõmbasid sõna otseses mõttes mu emotsioonidelt korgi ja lasid liigse auru välja. Armastan Sind selle eest veelgi rohkem.
Nii nagu ma varem juba ütlesin, olen valmis oma elus ümberkorraldusi tegema ja mitte ainult selleks, et oled Sina. Sina oled kirss tordil :) Olen sisimas valmis elulisteks muutusteks ja küllap vist muudab elu ristteel seusmine meid omakorda tundlikumaks ja haavatavamaks. See, et mulle oma kirjadega palju julgust ja jõudu juurde andsid, tähendab mulle väga palju. Ka minul on olnud piisavalt aega mõelda ja kogeda, otsinud kelleski Sind ja seeläbi ennast. Egk on aeg meid omamoodi teineteise jaoks parajaks "küpsetanud". Minu jaoks oled praegu kõige olulisem Sina ja meie omavaheline suhtlus, mida tahaksin hoida, väga, väga hoida.
 
19. veebruar 2015, kl 10.17
Jah, ma tean, et PEAME! :)
Ma tundsin, kuidas Su energia palju rahulikumaks muutus, miski Sinus vabanes..see oligi vist see "kork", mis sai eemaldatud :) Suudlen.

Minu jaoks on praegu kõige olulisem see, et me saaksime kokku ja saaksime siis edasi mõelda, kuidas edasi.
Sina oled minu jaoks kõige tähtsam ja ma soovin, et me õnnestuks! ♥ ♥ ♥
 
19. veebruar 2015, kl 10.18
Ma armastan Sind ♥
 
:) 19. veebruar 2015, kl 10.23
https://www.youtube.com/watch?v=UBYnT8JY7sE
Olen tõesti palju rohkem mina ise ja "rööpas" kui tund tagasi. Tänan, et nii mõistev oled! Sul on õigus, koos otsustame, seame plaane ja nii, et kumbki ennast võimalikult hästi ja mugavalt tunneks. Vähemasti seda on möödunud kurbus ja valu eriliselt hästi õpetanud...õpetanud teineteist väärtustama ja hoidma. Olen lihtsalt tänulik ja võtan vastu kõik, mida sa mulle pakud ja tahan olla Sinule kõiges avatud. Armastan Sind sügavamalt kui kunagi varem. Sinu kindel õlg on mulle väga tähtis...
Armastan ja igatsen Sind nii väga!
 
:) 19. veebruar 2015, kl 10.30
Ütlesid eile, et tajusid endas murdepunkti ja seda kui palju tegelikult muutunud oled ja kui palju vähem on Sul minuga seoses hirme. Täna võin Sulle kinnitada sama. Tabasin ennast just mõttelt, et olen ennast väga palju Sinule usaldanud ja ei torma enam iseteadlikult enda valitud suunas, vaid olen avatud sellele, mis on meie jaoks parim ja väärtustan seda, et Sina õnnelik oleksid. Mingil moel olen valmis laskma Sul ennast juhtida (saad ju aru, mida mõtlen) :))))
Kallis oled!
 
19. veebruar 2015, kl 10.43
Tänan Sind, hakkasin nutma, kui neid viimased postitusi lugesin. ♥ ♥ ♥
Igatsen Sind samuti väga.

Aastad ja see energia on mulle õpetanud, mis on siin maailmas mulle tõeliselt tähtis ja mis on minu elu prioriteet - See oled Sina! :)
Kui me oleme tasakaalus, kui oleme õnnelikud, siis meil on mõlematel hea olla, kui aga mitte, siis võime küll hambad ristis teeselda, et oleme õnnelikud, aga sügaval sisimas teame, et see pole nii.

Tänan, et mu ellu tulid ja tänan, et Jumal Sind mu teele asetas. Olen lõpmata tänulik.
Tänan, et mu puudutasid mu südant ja mu südame vastu võtsid! ♥ ♥ ♥
Armastan Sind niii-niii väga.
Nutan praegu.
 
:) 19. veebruar 2015, kl 10.49
Suudlen Sind mõtes õrnalt... Hea, et me teineteist sedavõrd peentasandil tunnetada oskame ja saame aru millal oleks vaja teise jaoks maandust või tuge või turgutust. Sa oled minu jaoks KÕIK.
Vabamalt hingates õhtu poole, mu eluarmastus!:)
Armastan Sind!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!