Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Mu suurim õppetund elus on
 
:) 20. veebruar 2015, kl 03.05
Jah.
Aga palun luba, et Sa kohtled mind üliõrnalt ja ei lükka mind eemale. Palun. Tänane trauma oli liialt valus :(((
Kas Sa üldse tahaksid, et ma helistan? Ega ma Sind ebamugavasse olukorda ei pane?
 
20. veebruar 2015, kl 03.08
Aga palun õpeta mind. Mulle näib, et ma ei oska. Ma üritan anda endast parimat, aga midagi läheb nihu, mis tekitab keeristormi meie suhtluses ja siis läheb jälle kõik allamäge..
 
:) 20. veebruar 2015, kl 03.12
Keeristorm tekib siis 100% kui kumbki haiget saab. Katsuks mõnda aega pingesituatsioonides kumbki öelda:"Jah, kallis" Ma olen kindel, et igasugune torm vaibub eos.
Lihtsalt ole homme kõigega nõus kuhu ma Sind kutsun :)))

Ma armastan Sind väga!
 
:) 20. veebruar 2015, kl 03.13
Ütle mulle, kas Sa tõesti tahaksid minuga elulõpuni koos olla?
 
:) 20. veebruar 2015, kl 03.14
Aga ma muretsen praegu tõsiselt Su tervise pärast. Tegelikult ka.
 
:) 20. veebruar 2015, kl 03.15
Nüüd andsid veelgi tugevama tõuke ennast urust välja meelitada.
 
20. veebruar 2015, kl 03.16
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ütle mulle, kas Sa tõesti tahaksid minuga elulõpun
> i koos olla?

Muidugi tahaksin. Ma rääkisin ju Sulle täna igavikulisest armastusest. Ja ma tahaksin olla Sinuga kaua-kaua koos
 
:) 20. veebruar 2015, kl 03.18
Mõistan Sind ja Sinu hirme minuga seoses. Ma ei ole kergeim suhtematerjal... Aga paremat mul kahjuks pakkuda ei ole. Aga ma luban olla püüdlik ja pühendunud kaaslane eluteel.
 
20. veebruar 2015, kl 03.19
Olgu, olgu, lähen tuttu.
Las homne päev toob kõike head meile mõlemale!

Head ööd!
Suudlen Sind ning armastan! ♥

Võiksid ka magama minna, siis saaksime koos pea padjale panna ja ühise teki all ühist und ootama jääda :)
 
:) 20. veebruar 2015, kl 03.21
Lähme palun magama kallis!
Armastan Sind!
Tahaksin pingutada ja teha nii, et me üksteise seltsis hästi tunneksime ja energia meie vahel voogaks, mitte ei tormaks.
Luba mulle üht. Kui Sul on tervisega muresid, annad mukke teada, sest ma tahaksjn, et Sinuga oleks kõik hästi.
 
:) 20. veebruar 2015, kl 03.23
Tõuguna teki sees:)
Armastan Sind väga kallis! Poen kaissu ja suudlen kirglikult... Kaua suudlen :) Head und!
 
20. veebruar 2015, kl 03.25
Kallis, kas ma võin midagi küsida, see võib tunduda tobe aga, ma ikkagi tahaks teada, kas Sa tunned ennast paremini, kui mina olen Sinu kõrval? :)
 
:) 20. veebruar 2015, kl 06.09
JAH tunnen! Ja see ei ole ühestki otsast tobe küsimus. Ma vajan Sind enda kõrvale!
Ma armastan Sind niiiii väga!
 
20. veebruar 2015, kl 07.03
Tere hommikust, kallis! ❤
Kuidas magasid? Kas üldse magasid?
Mida loodan südamest, et see tänane päev, toob Sulle kõike seda, mida vajad! Rahulikkust, soojust ja positiivsust!

http://www.wishafriend.com/goodmorning/id/7414/

Armastan Sind! ❤
 
:) 20. veebruar 2015, kl 07.04
Kas Sina tunned, et Sa tahaksid mind enda ellu ja enda kõevale? Praegu?
Mina Sind tahaksin, nüüd ja praegu :) Kohe oleks veelgi parem.
Armastan Sind väga!
 
20. veebruar 2015, kl 07.10
Oi, kallis, muidugi tahan. Miks ma muidu kohe hommikul esimese asjana siia põikan? ❤
 
:) 20. veebruar 2015, kl 07.10
Tere hommikust ka Sulle mu armas! Magasin sügavalt, aga und jäi napiks. Juba pean tõusma.
Kuidas Sinul läheb? Kas Sa said ka magada ja kuidas Sa ennast tunned?
Tunnen ise end eilse pärast kehvasti. Vastik, et ma ei suutnud ennast taas valitseda ja asjad nii käest pöörasid.
Soovin, et Sinu päev tuleks täis harmooniat ja rahu. Just rahu on meile praegu kõige enam vaja.
Ma helistan Sulle!
Üks tobe küsimus. Kustasin kunagi Sinu numbti ja nüüd on mälu kehvake ega mäleta täpselt peast kas viiest nr oli 6 või ei. Aita mind udupead palun :))))
 
:) 20. veebruar 2015, kl 07.11
:))))) Ah see on tore! Siis ma varsti tulen :P
 
20. veebruar 2015, kl 07.11
Kas Sa üldse said sõba silmale? Näib, et valvasid mu und, sest ma magasin väga hästi. ❤
 
:) 20. veebruar 2015, kl 07.13
Unes valvasime teineteise und! Norskasid? Aga mina? :))) Kallistan Sind mõttes ja igatsen väga!
 
:) 20. veebruar 2015, kl 07.16
Ma ei tee Sulle haiget. Vabanda eilse pärast! Sa oled niigi selle energia pärast nii palju kannatama pidanud, et väärid vaid parimat hoidmist.
 
20. veebruar 2015, kl 07.16
Kallis, kallis, kallis, räägi, mis plaanid Sul minuga seoses on. Kas me jäätist lähme sööma ja harjutusi sabale teeme nädalavahetusel? :PP
 
20. veebruar 2015, kl 07.19
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ei tee Sulle haiget. Vabanda eilse pärast! Sa o
> led niigi selle energia pärast nii palju kannatama
> pidanud, et väärid vaid parimat hoidmist.

Ausalt öeldes olen endiselt eilsest veel shokis.
 
:) 20. veebruar 2015, kl 07.20
Jah. Jäätis on hea ja saba peab saama treenitud. Palun ära ainult närvi mine. Tulen siis kui Sa seda soovid, ma ei taha pealetükkiv olla.
 
:) 20. veebruar 2015, kl 07.22
Mina ka olen eisest shokis ja kõigest meiega toimuvast niisamuti. On siis 6?:))))
 
:) 20. veebruar 2015, kl 07.27
Ära palun erutu kallis! Kõik on hästi, võta rahulikult! Tuleb vaid parim ja see mis peab :)))))
 
20. veebruar 2015, kl 07.30
Ei ole 6 kallis. Kas mõtled mu uut numbrit?
 
20. veebruar 2015, kl 07.31
Muidugi tuleb parim, kallis, sest kui parem ei tule, siis me teame ju mis juhtub. Kõik läheb ühtäkki jälle väga mõruks ning muutub piinavaks põrguks ning kättemaksude ahelaks :))))
Nii, et kindlasti läheb paremaks! :)))
 
:) 20. veebruar 2015, kl 07.32
Ei, vana. Uut ei ole mul üldse. Sa ei taha, et ma helistan?
 
20. veebruar 2015, kl 07.34
Kas Sul on täna mulle üllatusi varuks? :))) Selliseid mahlaseid ja mõnusaid? :))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!