Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Mu suurim õppetund elus on
 
nii 09. veebruar 2015, kl 20.24
Kuhu kutsud? Sinu sooja embusesse? ♥
 
nii (eelnevale lisa) 09. veebruar 2015, kl 20.28
Ma tean, et on raske ja ma tean, et on keeruline. Kui ühe jaoks on raske ja keeruline, on see seda ka teise jaoks. Proovime olla selles armastuse voolus nii, et me kumbki haiget ei saaks.
 
:) 09. veebruar 2015, kl 20.33
Ma ei kutsu Sind vaid embusesse... Üksindus teeb haiget ja isegi kui ma väliselt kange ja vapper olen, ei jaksa üksindust rohkem taluda. Tunnen, et olen oma elu murdepunktile lähemal kui kunagi varem. Jah, ma vajan tuge, vajan lähedust ja soojust. Vajan Sind... Ja kui Sa ei saa tulla, ei ole valmis vms... Liigun ma oma eluga ikkagi edasi.
 
Põhjatäht 09. veebruar 2015, kl 20.44
Käsi.....?!
 
:) 09. veebruar 2015, kl 20.45
Tead, ma mõtlen, et kui meil on määratud komku saada ja ühist elu elada, siis tuleb see niikuinii ja just siis kui peab. Me ei tohiks enam ennast tühjade lootuste ja ootustega katki rebida. Tean, et olnu on meisse kummagisse jälje jätnud ja isegi kui me tahaksime usaldada, olla avatud, kriibib higes ikkagi vastik ja salakaval kahtluseuss, mis teeb ettevaatlikuks ja laseb uskuda vaid seda, mida näeb.
 
:) 09. veebruar 2015, kl 20.59
Vajadus Sinu järele lammutab mind jälle koost.... :( Kuidas saaks nii, et Sina oleksid õnnelik ja mina ka. Ma ei taha teha enam ühtegi viga, mis meid taas pikaks ajaks lahutaks.
 
nii 09. veebruar 2015, kl 21.00
Sul on vägagi õigus.
 
nii 09. veebruar 2015, kl 21.04
Ma ei taha ka ühtegi viga ega eksimust teha enam. Ma soovin, et me mõlemad oleksime õnnelikud. Palun ära lagune koost! ♥
Ma ei luba ega lase Sind lagundada ja saadan Sulle sooja armastuse tunnet.
Kallis oled! ♥
 
Põhjatäht 09. veebruar 2015, kl 21.06
Pole mõtet kiruda halba ilma ega valitsust. Vaja on ka ise käed külge panna ja tegutseda nii kodus - kui tööl!
Oleks see vast õnn, kui saatus ikka õiged inimesed paari paneb. Pole aega midagi taolist teha, et uss peaks sahtlis hallitama!
Koos ollakse nii halvas kui heas ja kui saatus võimaluse annab? Siis saadakse puhtalt lehelt edasi minna!
 
:) 09. veebruar 2015, kl 21.08
Ma armstan Sind niiiii niiiii väga!!!!!! Vajan Sind enda kõrvale... Tahaksin, et oleksid õnnelik. Egoistlikult tahaksin, et oleksid õnnelik minuga koos.
 
nii 09. veebruar 2015, kl 21.16
Suudleme, kallis, suudleme. Sinuga koos olles ei pelga ma olla pööraselt lollakas ja hüpata ringi nagu elektrijänes! Muudad mind nii-nii rõõmsaks.
Ma unistan sellest, et me võiks igasugu lollusi koos teha, ma endiselt arvan, et oleksime hea tiim. :*
Mul on nii palju segaseid ja lapsikuid mõtteid, mida võiksime korda saata!

Armastan Sind väga. Jumaldan ka. Ma tean, et Sa oled tugev ja ma tean, et kõik need aastad oled Sa mind muutnud väga-väga õnnelikuks!
Unenägudes rändan tihti Sinu juurde, kallistan Sind ja panen oma põse vastu Sinu põske ning sosistan, et armastan Sind.
 
Põhjatäht 09. veebruar 2015, kl 21.19
Vaata, et laupäevaks ikka süda terveks jääb!
 
:) 09. veebruar 2015, kl 21.21
Mitte keegi teine ei suudaks meid nii täiuslikult õnnelikuks teha kui meie Sinuga vastastikku. Meis om kummaski vajadus lapseliku mängulusti, tobeduste, seikluste järgi... Me keerame teineteise elu ja iga üksiku päeva peapeale...Ja mis kõige kummalisem, me mõlemad vajame seda hullupööra.. Ma ei häbene tunnistamast, et vajan Sind. Vajan Sind rohkem kui koorejäätist ja igapäevast trenni :)
 
??? 09. veebruar 2015, kl 21.25
Miks laupäevaks? Midagi on juhtumas?
 
Põhjatäht 09. veebruar 2015, kl 21.28
" Seal maal on meil kõik järgi proovitud"

IMELINE MAAILM!
 
:) 09. veebruar 2015, kl 21.30
Kas Sa tunned, et oled nüüd minuks valmis?
 
... 09. veebruar 2015, kl 21.32
Sinul hakkab armastus üle vaadi ääre ajama. Sellepärast proovi ikka laupäevaks terveks jääda!
 
nii 09. veebruar 2015, kl 21.32
Trenn, mina ja koorejäätis võiksid ikka koos käia! Võiksime ikka koos treenida, harjutusi sabale teha, looduses uitamas käia jne
Mis koorejäätis Sulle maitseb? Pean häbi pärast tunnistama, et ma ei teagi.
Täna kui tööle sõitsin, nägin vaimusilmas pilte sellest, kuidas istume kahekesti tikri põõsa varjus ja lihtsalt naerame. Ma ei tea, mis mulle tikripõõsas kangastus!
Ja vahel olen näinud, kuidas me suvel hüppame käest kinni "pommi" jne.
Ihaldan Sind ka. Aga ma palju ei räägi kirest...see võib täitsa segaseks keerata :D Leian, et kirg pole otseselt mõeldud rääkimiseks! ♥
 
Põhjatäht 09. veebruar 2015, kl 21.36
Naer...

Pass on ikka väga vana, et peaks valmis olema küll!
 
:) 09. veebruar 2015, kl 21.37
Armas, et minuga oma unistusi jagad :) Eelistan samuti tegusid...Seda enam, et eelmine Sõbrapäev vajus kuidagi ära ja meie tants lumes jäi tantsimata :) Lootus jääb, et ehk sel aastal ootab mind juhuslik üllatus tänavanurgal, roos hambus ja palub tantsule :) Oh neid segaseid unistusi :))--
 
nii 09. veebruar 2015, kl 21.39
Kas Sa tahaksid minuga käest kinni jalutama minna? Teatrisse minna? Ujuma minna? Trenni minna? Metsa minna? Kohvikusse minna? Poodi minna?
Kas Sa tahaksid.......
 
nii 09. veebruar 2015, kl 21.41
Mida Sa tahaksid minuga teha? Kas Sa hommikuni viitsiksid mind suudelda ja enda lähedal hoida? ♥
Igatsen Sind väga.
 
:) 09. veebruar 2015, kl 21.46
Tahaksin Sinuga iga võimalikkh hetke jagda... Sinuga jalutada, suudelda hingetuks, tantsida varbad villi, ajada igapäeva rutiinseid asju ja jagada lõputut kirge. Tahaksin olla Su kõrval ja lähedal igal hetkel. Armastan Sind väga kallis!
Hüppame koos tundmatusse ja maandume turvaliselt üksteise kõrval!?
 
... 09. veebruar 2015, kl 21.46
Kõik on head aga Manhattan sobib küll. Isegi jäätisetort on päris hea ja juurde kuulata C. C.Catch!
 
:) 09. veebruar 2015, kl 21.47
Ma viitsiksin Sind vahetpidamata kuu aega järjest ka suudelda kui vaid Sina seda tahaksid :)))))
 
nii 09. veebruar 2015, kl 21.51
Aga teeme nii, maraton suudlemine kuu aega, töö juures võtame haiguslehed ja elame sõna otseses mõttes õhust ja armastusest! ♥
Sõidame kuskile sooja päikese alla pappkasti elama ♥
 
Põhjatäht 09. veebruar 2015, kl 21.56
Kevad on käes ja pööraselt hullutab. Naera nüüd kõvasti ja valesti...
Pean minema poodi jah tagasi, sest jätsin kohvi poodi. Oleks nagu mingit iludust veel näinud, teised naeravad nii - et silmad märjad!
Kodus ikka kõige kindlam, seega keegi pööraseid asju ei näe. Sel aastal peolauake teha ja muud põnevad üritused. Kõike peab jõudma ja lähen kuningale ka Tere ütlema!
 
:) 09. veebruar 2015, kl 21.58
Ma ei ole elamistingimuste suhtes väga nõdudlik. Tähtis, et oleksid Sina, päile, soe, meri ja palju suudluseid.
Nii hea ja rahulik on olla, kui oled mu elus tagasi :)
Tunnem, et mulle ongi vaja mingisugust raputavat tõuget, et senisest rutiinist välja astuda ja teha olulised ümberkorralsused oma elus.
Kas Sa oled minuks valmis?Kas Sa riskiksid nii paljuga, et olla minuga koos ja lasta ennast õnneliluks teha?
 
:) 09. veebruar 2015, kl 22.04
Head und kallis! Vallatuid, erutavaid ja lõõgastavaid unesid Sulle! Tulen unes ja suudlen Sind kaua ja kirglikult! :) Musi musi musi!
 
... 09. veebruar 2015, kl 22.08
Häid lambaid mahub palju ühte lauta. Lähen kooki küpsetama siis suudleme edasi... Ja tegutseme edasi parema elu nimel!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!