Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Mu suurim õppetund elus on
 
emotsioon 10. veebruar 2015, kl 17.00
Olen juba ette arvestanud, et hakkad mu suhtele vahele susima ja laimama. Usu, kõik halva saad energeetiliselt koheselt tagasi ja võid veendunud olla, et pirukas tuleb piruka vastu ja kõige ootamatumal hetkel. Kui rikud minu suhte, teen sinu omaga sama, julmalt ja alatult. Võin õiget hetke aastaid oodata. Sinu ähvardused näitavad, et erinevalt minust ei suuda sa oma eluga edasi minna ja oled valmis ennast alandama ning lõhkuma kibestumisest seda, mis sulle ei kuulu. Ma ei karda sind ja kui liiga kaugele lähed, ei pea paljuks sinu vastu krim.asja algatada. Ole siis viks poiss, ela ise ja lase teistel ka elada. Vihaenergia viib sinult esmalt tervise, selliseks ma selle juba programmeerisin. Ise kaevad endale auku kui mind kahjustad.
 
ähvardajale 10. veebruar 2015, kl 17.09
Imelik inimene, esmalt ähvardab jamade keeramisega, siis imeatab, et kes mulle räägib sinust kui käkikeerajast. Ise räägid, eelkõige oma tegudega. Kasva suureks ja rahune maha, sa ei ole maailmanaba, kes süüdimatult tegutseda saab. Lõivu maksad oma tervise arvelt ja see ei saa mitte kerge olema.
 
nii 10. veebruar 2015, kl 17.22
Ära minu pärast muretse! Ei taha midagi halba öelda, loodan südamest ja hingest, et leiaksid südamerahu ja õnnetunde, mis kannaks Sind terve elu!
:)
Ära palun minust mõtle, pole mõtet :)
 
MAS 10. veebruar 2015, kl 17.38
Nutune :((((((
Kas me tõesti oleme valmis üksteisele viga tegema kui viha nii suureks paisub? Ma ei ole Sinust kunagi üle saanud. Vist on tõesti tegemist eluarmastusega. Vastikult valus on olla. Tean, et Sinul ka :((((
 
voova 10. veebruar 2015, kl 18.24
Mõtlesin siia midagi lühidalt kirjutada, aga kas on sel mõtet? Ma pole siin nagunii tõeline. Keegi siin foorumis kirjutajatest pole tõeline. Me oleme kõigest maskid varjamas üht palet.
 
Audi A 8 10. veebruar 2015, kl 18.43
Saa aru, et sina pole " M " keda kõik " N " tahavad!
Saa aru, et sinuga sooviti lihtsalt rääkida? See sulle ei sobinud siis ära oota ka teistelt seda. Ta pole isik, keda jäetakse ootama!
Ära ähvarda minu kolleege oma krim. asjaga, sest sinu vastu on kõik tõendid olemas. Võid omasugustega mängida kui soovid!
Mine oma vigadega edasi ja räägi suurest armastusest kõigile. Mida sa saavutanud oled? Midagi? Mitu maja oled perele ehitanud? 0,0,0!
Jänes oled ja selleks sa jääd. Teisega voodisse ronida siis pole sul silmad märjad!
 
voova 10. veebruar 2015, kl 18.50
ehehehe ... (teeb kavala kurja näo) ma kitun kohe su ülemusele ära ja saadan su elukaaslasele paar sõnumit. Vot selline friik olen. Kas räägime sellest?
 
viimasele 10. veebruar 2015, kl 19.08
Saada sms B - le, tuleb ja annab lahkesti. Võta enne ikka paak täis, muidu jääte veel omadele vahele!
 
nii 10. veebruar 2015, kl 19.25
Usu või mitte, kallis, mul on südames ainult 1 suur soov, see et me oleksime mõlemad õnnelikud! Koos siis või eraldi, las saatus otsustab.
Täna on olnud minu jaoks emotsionaalselt keeruline päev, pidevalt oli tunne, nagu tiirleksin karussellil. :(
Mul pole viha Sinu vastu, ma pole ealeski tahtnud Sulle haiget teha või tuska valmistada. Eks me mõlemad oleme andnud endast parima, vastavalt sellele, kuidas me oleme erinevatel hetkedel suutnud!
Soovin meile mõlemale kõike head ja jõudu ning jaksu ning, et Jumal hoiaks meil silma peal ning, et inglid juhataksid teed!

Kahe maailma vahel elamine on väsitav ja viib tasakaalutuse seisundisse.Soovin, et harmoonia valitseks meie vahel. ♥.
 
lupardile 10. veebruar 2015, kl 19.30
Oled ennast juba mitmesse võõrasse arvutisse häkkinud? Rõve nuuskur ja haige pervert. Su ülemus ikka teab millise krim tegevusega töö arvutis tegeled?
 
arvad, et oled kaval? 10. veebruar 2015, kl 19.36
Häkitud materjal paigutub sujuvalt tööandjalt välapetetud välistele kõvaketastele..
Nii kõva mees on mõni.
 
Kas teil häbi ei ole? 10. veebruar 2015, kl 19.42
See, mis siin toimub on ju lausa õudne. Te manipuleerite tunnetega ja siis loodate, et saate oma olukorrale selgust, loodate selle "õigega" ära leppida ent siin loobite süüdistusi.
Mis "Sul" viga on?
Miks sa ei saa siin inimese kombel oma muret lahata, miks sa pead siin võõraid inimesi solvama ja vastad igale kommentaarile, nagu see oleks "sinule" kirjutatud?
Kui inimene arvab, et siin vaid temale kirjutatakse siis see on vaimuhaigus ja seda on vaja ravida. Mine arstile!
 
!!! 10. veebruar 2015, kl 19.47
see hullumeelne võib see iffi neiu olla?
 
vaevalt 10. veebruar 2015, kl 19.53
see siin on ikka täiesti segane!
 
nii 10. veebruar 2015, kl 20.09
MAS Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nutune :((((((
> Kas me tõesti oleme valmis ükste
> isele viga tegema kui viha nii suureks paisub? Ma
> ei ole Sinust kunagi üle saanud. Vist on tõesti te
> gemist eluarmastusega. Vastikult valus on olla. Te
> an, et Sinul ka :((((
Kas Sa naerad minu üle?

Elame siis ilusasti rahus edasi, eraldi kodudes, eraldi tekkide all.
Pole mõtet liiga teha teineteisele. ♥
 
voova 10. veebruar 2015, kl 20.14
Nii on tugevama iseloomuga, aga isegi tema kurdab kuidas see olukord tasakaalu võib võtta. Nõrgema iseloomuga inimene ehk võibki täielikult tasakaalu kaotada ja püsivalt sassi minna.
Jaja, mõtlen siin minagi omaette ja räägin oma teise poolega. Me mõtleme välja keerulisi ravimeid rasketele haigustele, aga kas keegi on välja mõelnud toimivat ravi hingehädadele?
Hmm, tõepoolest. Haigusi ravisid kunagi posijad ja nüüd on moodne meditsiin asja üle võtnud ning on palju efektiivsem. Hingehädasid ravitakse aga ikka veel eneseabi gurude kirjandust lugedes. On nad posijatest paremad? Miks ei ole keegi suutnud välja töötada sügavamat ja toimivat teadmist inimese hingeelust?
 
:((( 10. veebruar 2015, kl 20.23
Olen üdini šokeeritud, kuidad mees, kellelt ootan tuge ja kindlust, laskub madalate ähvarduste tasemele. Jääb üle loota, et meie Sinuga ei kohtu ensm kunagi. Ma tõesti ei taha Sinust enam midagi teada. Sellist alatut reetmist ei saa andestada.
 
Süda 10. veebruar 2015, kl 20.24
Ja mida on sinul mulle pakkuda?
 
Väga tavaline 10. veebruar 2015, kl 20.34
Et enne Valentiinipäeva on kõik veidikese peast segased ega anna aru oma ütlustele. Minge poodi ja ostke midagi head ning jahtuge ilusti laupäevaks maha!
Mõnel on valimised, on peake sassis? Aga armastus niidab jalust!
 
ah 10. veebruar 2015, kl 20.59
See siinne on muutunud akskui latiinoseep. Huvitav kui palju inimesi siin sõna võtmas on ja teineteist maha jätab, ähvardab jne. Hullumaja puhvet on ka pehmelt öeldud selle kohta.
 
:))) 10. veebruar 2015, kl 21.00
...hullemaks kui latiinoseep.
 
Ja veel tavalisem 10. veebruar 2015, kl 21.16
On ennast korralikult laupäevaks tühjaks naerda. Hakkab tõesti kergem ning adekvaatsemalt asju näha!
 
As 10. veebruar 2015, kl 21.19
Kus linnas kino toimub, sooviks ka tasuta osaleda?
 
M 10. veebruar 2015, kl 21.24
Sina veel oledki puudu!
 
soov 10. veebruar 2015, kl 21.52
Mina ka puudu!
 
Naerdes ja Naeratades 10. veebruar 2015, kl 21.56
Sõnu otsin, et öelda " Elu on väga ilus "

Näeme Laupäeval...
 
mõte 10. veebruar 2015, kl 22.07
Igatsen väga näha!
 
Heldur 10. veebruar 2015, kl 22.10
Pole mõtet! Vahi ekraani!
 
Ahv 11. veebruar 2015, kl 01.42
Ma mõtlen, et keegi pani täiega puuse, jooksis kuskile peaga vastu ekraani ja nii teise arvutisse häkitud saigi. Kuidas saab nii?
 
siinsetele armastuseavaldajatele 11. veebruar 2015, kl 01.44
https://www.youtube.com/watch?v=9TYTwm7tOSM
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!