Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Mu suurim õppetund elus on
 
põgene 11. veebruar 2015, kl 01.48
https://www.youtube.com/watch?v=RipQ5DeLzto
 
ei 11. veebruar 2015, kl 01.49
ma ei viitsi
 
põgene 11. veebruar 2015, kl 01.53
Võta jalad selga ja lippa, lippa
 
Ene Põgnova 11. veebruar 2015, kl 08.13
Ma ei saa, kui proteesid selga võtan! :S
 
chemicals 11. veebruar 2015, kl 09.11
Eeeeek, väike konjak?
 
Sulle 11. veebruar 2015, kl 09.37
Mida Sa tahad minust? Oma üleolekut näidata? Mind paika panna? Kakelda? Mulle haiget teha? Arvad, et nii hakkab parem? Arvad, et mina olen Su lükanud auku, kus juba enne minuga kohtumist kükitasid? Kui Sinu jaoks on oluline rääkimine ja see tõesti midagi lahendab, tule ja räägime. Siin edasi ärbeldes kaevud vaid sügavamale. Kahtlustan, et silmast silma Sa rääkida siiski ei julge.
 
arvata võis 11. veebruar 2015, kl 10.05
Et nüüd on suu vett täis ja paanika majas. Mida Sul mulle öelda olekski? Et keerad jah kibestumusest seljataga. Et ei suuda siiani leppida minu lahkumisega ja täieliku ignoreerimisega? Et ei oska lahti lasta lapsepõlvemäleatustest, mida on nii mugav kilbi ja õigustusena kasutada kui tekib hetk, mil peaks elu ees vastutuse võtma? Et halvad suhted emaga on pannud Sind kogu naissugu vihkama ja see viha leiab väljapääsu naiste alandamises ja halvustamises? Et palju lihtsam on oma räpast ja alatut tegutsemist jätkata saades hetkelist naudingut kellegi kahjustamisest või kellegi solvamisest?
Saamaks taas eneseväärikaks inimeseks on vaja palju jõudu ja tahet. Ma ei hakka spekuleerima, eks Sa ise tead kas Sinus on see olemas või mitte. Sinu hädad saavad alguse vaid Sinust endast, mitte Su emast, Su lapsepõlvest, Sind hüljanud naiatest või halbadest kolleegidest. Kui suudad lõpuks endale otsa vaadata, hakkabuutuma ka maailm Sinu ümber.
 
eelmisele 11. veebruar 2015, kl 10.32
Kas sa oled emotsionaalselt tasakaalutu?
 
Sulle 11. veebruar 2015, kl 10.38
Millega/kellega võrreldes? Sinuga?:)Kui tasakaalust välja lähen, maandan ennast füüsilise koormusega trenni tehes, voodis kuumalt seksides jne. Kuidas Sina ennast maandad?
 
+++++ 11. veebruar 2015, kl 10.47
Lähen südamesse ja saavutan tasakaalu.
 
mhmm 11. veebruar 2015, kl 11.01
Pole ammu südamesse läinud, et viimasel ajal nii tasakaalust välja kisub?
 
eelmisele 11. veebruar 2015, kl 12.34
Sa pole vä?
Ära muretse, minuga on kõik korras.
 
Sinule 11. veebruar 2015, kl 13.34
Sinu ringi hooramine L - ga voodis jätab meid ammu külmaks. Lase edasi aga, kuid sinusugune on häbipost oma lastele. Hea, et endal sellist siga kodus pole!
Sa ajad kõigile naistele ligi, isegi mulle? Ja räägid teisele armastusest?!
Mari!
 
Sulle 11. veebruar 2015, kl 13.40
Kui külmaks jätaks, ega siis oma haisvat sõnnikut seljataga salaja loobiks vaid elaks oma õnnelikku pereelu iusa ja truu kaasaga, kasvataks armsaid lapsi ja oleks eeskujulik pereisa. Siis ei tekiks vajadustki võõraste naiste arvutitesse häkkida jne.
 
Sinule 11. veebruar 2015, kl 14.21
Lähme sulle 110 - ga külla siis vaatame, kes kelle arvutisse sisse häkkis? Sa pole selline iludus, kelle pilti peaks igapäevaselt vaatama!
Ja sa tead, mis sind selle eest ootab!
 
musi 11. veebruar 2015, kl 14.30
Ja juba armukadetseb. Väike test sai positiivse vastuse. Ela oma elu ja oma arvutis, jobu!
 
Sinule 11. veebruar 2015, kl 14.38
Sinu endine kolleeg rääkis, mida sa oma nina teiste ellu topid? Kui sinust rääkijat pole, kõik on ära tõestatud. Sa pole isegi võimeline tõtt rääkima!
Eelmisega olid sa tõesti paras paar, kodus ei saa oma asju ära lahendada. See s...tt voolas juba siis, kui ta sind veel ei tundnutki? Keda sa siin süüdistad? Kui haige oled siis mine arstile. Küsisin järgi, kes seda rääkis? Saad aru küll : HN ja sulle pakub suurt lõbu veel seal tegutseda??? Palun vabandust aga ei hakka sind kunagi tundma. Sinu enda elus pole mingit korda ja jultumus on veel teisi süüdistada!
Hoia oma lukk paremini kinni ning tee parimaid valikuid. Siis on ka s...a vähem ja ise valisid omale sellise kaaslase. Ennast pead süüdistama, mitte teisi!
 
*_* 12. veebruar 2015, kl 08.01
Ükskõuk millised on tunded, ei saa ma kuidagi üle möödunust. Sinu alandavad sõnad, mõnitused ja ähvardused on teinud Sind minu jaoks füüsiliselt vastuvõetamatuks. Seda blokki või barjääri enam ületada ei ole võimalik. Tean, et enamjaolt oli Su teguviis enda haigetsaanud ego päästmiseks ja rünnakuga otsisid leevendust enda hingehaavadele. Mõtlematult lendu lastud sõnad hävitasid tuleviku. Absoluutselt ei õigusta ennast, käitusin ise samuti mõtlematult ja kahetsen, et ennast sedavõrd emotsioonidest kanda lasin ja Sulle palju valu tekitasin. Isegi kui tunne ob alles, pole suhtel, milles puudub füüsiline lähedus, mõtet. Jah ma tean, et viimase tüli provotseerisin mina, mitte küll tahtlikult, aga füüsiline tõrge Sinu suhtes tekitas sedavõrd suure sisepinge, et otsustasin lõpetada taaskord pead tõstma hakanud suhtlusel. Kui lihtne on tekitada mõtlematusest pöördumatut kahju. Loodan südamest, et leiad enda kõrvale väärilise kaaslase ja et meil kummal on piisavalt tarkust edaspidi teise elu mitte kunagi enam häirida.
 
Mi 12. veebruar 2015, kl 11.53
Pahandada said õige asja eest. Selgita välja enne õige põhjus, vaata üle oma + ning - sed. Kõiki asju saab viisakalt selgeks rääkida!
 
Sulle 12. veebruar 2015, kl 12.33
Ma ei arva, et meil oleks midagi selgeks rääkida, aeg on andnud vajalikud vastused. Kunagi oli minulgi palju küsimusi, vajasin eelkõige seda, et oleksid nõus olnud inimlikult minuga rääkima, aga Sa ei tahtnud. Valus oli ja see mis järgnes, valusam veel.Algul oli põrgulikult raske, aga haavad on paranema hakanud ja elu taas rööpasse saanud.
 
viimasele 12. veebruar 2015, kl 13.20
Vb kunagi ta loeb seda!
Täpselt nagu sina ise ei tahtnud rääkida ja millest ongi enam rääkida? Kui sinul uued juba põlvel? Väga lihtne on kõigest ilma jääda ning kõik sõltub südame suurusest. Sellises olukorras, oleksid pidanud toeks olema - Kõik muu oli sinul tähtsam!
Kahju, et sinu tunded polnud tõelised!
Hüvasti!
Mari!
 
kii 12. veebruar 2015, kl 14.06
Inimene, inimene, mitu korda ma kohal käisin ning Sind kohale ei ilmunud? Kes tegelikult süüdi on ning milleks on vaja süüdlasi otsida?
Ma olen üsna rahulik olnud, aga näib, et Sa endiselt ei saa aru ja ma ei jaksa midagi "raiuda", sest see jutt, mida Sina räägid on Sinu jaoks õige ja see jutt, mida mina räägin, on minu jaoks õige. Igaüks kuulutab oma tõde.
Jäägu sulle see tõde, mida Sa uskuda tahad :)
Mina käisin iga kord kohal ja ootasin Sind. Hiljem riidlesid Sa minuga ja tõid vabandusi. Võimalik, et kohtusimegi valede inimestega. Üks loodab leida meest, teine naist! Tegelikult on mõlemad naised või mehed. Vastavalt Sinu tõele muidugi. Ma tean, et Sulle meeldib olla nii "peidus".
Ole siis! :)
Jää terveks ning adu lõpuks, et see oli lihtsalt üks piiritu unistus ja unelemine.
Jää terveks!
 
kii 12. veebruar 2015, kl 14.11
Sulle Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ei arva, et meil oleks midagi selgeks rääkida,
> aeg on andnud vajalikud vastused. Kunagi oli minul
> gi palju küsimusi, vajasin eelkõige seda, et oleks
> id nõus olnud inimlikult minuga rääkima, aga Sa ei
> tahtnud. Valus oli ja see mis järgnes, valusam ve
> el.Algul oli põrgulikult raske, aga haavad on para
> nema hakanud ja elu taas rööpasse saanud.

Tore kuulda, et kõik sujub hästi. Mul ka. Valus oli see, et Sa ei saanud olla aus, et Sa "keesid üle", et vahepeal saan meeletult haiget, aga ikkagi naiivselt loodan.

Astume mõlemad eraldi teed, selleks, et terveks jääda!
Senikaua kuni oled "peidus", pole mul milleski rääkida. Olen andnud Sulle võimalusi olla Sina ise, aga Sa ei kasuta neid.
 
Marjaana 12. veebruar 2015, kl 16.05
Ma tahaks oma eksi tagasi. Kandis mind kätel ja oli parim. Tahtsin vaid korraks ta sõpra proovida, aga mees sai teada.
Õppetund! Mehed on kõige hullemad latataarad ja kodu juurest ei ole tark murda.
 
Mõtlen kaugelt kaasa 12. veebruar 2015, kl 16.19
Paistab, et sina pole veel maha jahtunud. Pole sina teda kuhugi kutsunud ja keda sina siin süüdistad? Õpi enne elementaarne viisakus selgeks siis teed ka vigu vähem. Sulle vb sobib kuskil nurga "peal" passimine ning mõtle....Et keegi loeb sinu mõtteid?!
Arvan, et peaksid haridust juurde hankima. Sellises olukorras, oli see päris õudne... Mida sa korraldasid?
Elu ei käi sinu taktikepi järgi ega siis kui sulle sobib. Sulle sobib ainult siis kui teistest aega üle jääb!
 
lille 12. veebruar 2015, kl 16.50
Võid väga rahulikult võtta, mulle ei sobi enam ühelgi moel ja ühelgi ajal. Katsud ehk lõpuks üle saada. Mulle sobib juba mõnda aega keegi teine. Ei pea viha, ei ole solvunud ja südames on uus tunne. Ära sinagi liialt kauaks vanasse ja mahakäinud asja liialt kinni jää!
 
Mariaanale 12. veebruar 2015, kl 17.03
Kahetsusväärne lugu,et Sa oma head meest petsid.Kindlasti ei olnud ta seda väärt.Andestada võib ta küll Sulle, aga kas enam usalab.
Edaspidi pea meeles, et elus ei saa ühtegi sekundit tagasi keerata.
 
Andres 12. veebruar 2015, kl 17.30
Vähe sellest ,et sinu tunded võltsid olid? Oled sa üdini võlts oma eelmise suhtes ning uue vastu? Kaks päeva tagasi rääkisid suurest armastusest? Ja nüüd sobib juba keegi teine?
Ei ole sa enne õnne leidnud ega leia ka peale teda. Edu sullegi asendus " ema " otsingul!
 
:) 12. veebruar 2015, kl 18.01
Vaata Andres, mänguritega juhtub pahatihti nii, et mängutuhinas kaob reaalne mõtlemine ja vint keeratakse ootamatult üle. Laksakas vastu näppe ei ole pooltki nii valus kui mänguasjast ilmajäämine ning teadmine, et tegelikult ei ole süüdistada peale enda ja oma haiglasliku mängukire kedagi. Lootus, et tulevikus ollakse targem.
 
:) 12. veebruar 2015, kl 18.08
Mhmm, kaks päeva varem ja suurtest tunnetest? Selleks ajaks olid sa kullaje minu silmis lihtlabane mängur, kellele vastutasuks natuke mänguilu pakkusin. Mu tunded olid selleks ajaks ammu otsas. Pealegi see uus ei tulbud ootamatult, eks ma teadsin kuidas saladust hoida.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!