Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Mu suurim õppetund elus on
 
A 12. veebruar 2015, kl 18.14
Ära süüdista teisi oma vigades ja veel vähem armastusest ilma jäämises. Talle pole kunagi lõtvade elukommetega mehed meeldinud!
Minul endal on kõik korras ning plõksin harva kaasa. Kui tuju ja aega on!
Ära inimesi segi aja. See, et keegi sind armastab? Ei tähenda veel, et sinuga koos elama hakatakse!
Mine arene kuskil mujal või tegele oma lastega. Kui moraal sinul seda lubab!
 
kii 12. veebruar 2015, kl 19.36
Tunne ennast nüüd võidukana, sest rääkisid siin ilmselgelt tundmatuga! Tunen Sulle kaasa !
 
... 12. veebruar 2015, kl 19.44
 
Karu 12. veebruar 2015, kl 20.00
Kaua Teil see proovi " abielu " kestab?
 
ise tehtud, hästi tehtud 12. veebruar 2015, kl 20.01
Saa aru, et elu ei ole elu ja surma, võidu ja kaotuse peale lahing. Elu on lihtsalt elamiseks, nii nagu keegi oskab ja suudab. Vastutust oma tegude eest kanname alati, ka siis kui see meile sugugi ei meeldi.
 
enam ei suuda 12. veebruar 2015, kl 20.10
Karu, kas mesi sai läbi?!
Laupäeval lähme MV allkirja andma. Vaata, et hiljaks ei jää!
Jeerum küll, kus siin saab alles nalja ja naerda!
Näeme!
 
K 12. veebruar 2015, kl 20.32
ha - ha - ha - ha, ja rüü on kindlasti valge - sinisega nagu põhjatu meri!
 
saa yle juba 12. veebruar 2015, kl 21.01
Puhka jalga tütreke, väsid enne ööd viimati ära :)
 
ufonaut 12. veebruar 2015, kl 21.13
Rahune maha. Kellega sa siin arust räägid?
 
-( 12. veebruar 2015, kl 21.15
Aga sina?
 
anonyymkirjavärdile 13. veebruar 2015, kl 00.42
Hoia minu asjadest heaga eemale, sest krim asi on sulle väga lähedal. Pane mu sõnu tähele. Ka kord algatatud krim asi on võimalik avada. Kui sina ei torgi mind, ei torgi mina sind. Pruugib sul mind vaid sõrmeotsagagi puudutada, saad täie rauaga. Ma ei kõhkle millegi ees!
 
hommik 13. veebruar 2015, kl 08.50
Milline imeline hommik! Küsid, kas olen õnnelik? Jah, olen küll. Õnn, rahulolu ja rõõm kiirgab minu seest. Jagan oma armastust kõigi vastutulevate teekäijate ning kaasteelistega sellel eluteel.
Mu südames pole kibestumist ega hirmu, vaid mõistmine ja arusaamine.
Ma olen tänulik selle eest, et mulle on antud selline võrratu kingitus nagu elu. Ma saan aru, et vahel käituvad või tegutsevad inimesed alateadlikest progammeeritud hirmudest lähtuvalt. Ma saadan neile oma soojust ning armastust ning soovin neile parimat! ♥
Elu on ilus! ♥
 
hommikulaul 13. veebruar 2015, kl 08.56
http://youtu.be/NJsa6-y4sDs
 
:) 13. veebruar 2015, kl 09.13
Soojuse ja tänutundega üksteise peale mõtlemine toob lõpuks vabaduse. Hingel in kerge kui omavahelises energias ei ole viha. Mine rahus :)
 
päev 13. veebruar 2015, kl 14.13
Head teed! ♥
Lasen inglitel ja taevastel vägedel oma südant juhtida. Teen kõik, mis hetkel vajalik ja hetkel võimalik. Ei kiirusta. Elan hetkes. Ühe päeva kaupa. Me kõik oleme oma elu alkeemikud. Usun, et iga inimene on ise isenda õnne sepp ning kõik tõkked on inimeses eneses. ♥
Minu süda on avatud ning kiirgab armastust ja soojust igaühele, kes tahab sellest osa saada. Meie kõigi südamed on meie elu eesmärgi teostamisel toeks ja selleks nad ju ongi mõeldud, et olla õnnelik ning, et elada harmoonias. ♥
Inimestena ei saa me kedagi muuta, andke inimestele võimalus tegutseda omas tempos ning omal viisil. Ei ole olemas õiget ega valet. On ainult see, mis tundub ühele õige ning, mis tundub teisele õige. Igaüks talitagu oma südamekutse, südamepigistuse järgi. ♥


Palju soojust, armastust ja teineteise mõistmist siia foorumisse!
Elagem südamega kooskõlas! Süda teab, mis on sinu jaoks õige ning millal on õige aeg. ♥

Rahu teie südametesse! ♥

Kanaldatud minu poolt kaitseinglite toel ning abil

Aamen.
 
kass kes peitis küünised 13. veebruar 2015, kl 15.03
Lahe. Kas Sa ise ka tunnetad kui palju paremaks muutus energia Sinu ümber. Palju lihtsam on Sinust mõelda ja ehk nii jätkates, on kunagi võimalik isegi suhelda.
 
hommikulaul 14. veebruar 2015, kl 08.19
http://youtu.be/E7SyjOX44UY
"Siis kui torm meid jätnud maha, seisab meri peeglina..."
 
hommik 14. veebruar 2015, kl 08.28
Suhelda? Milleks suhelda? Sa ei tahtnud ju suhelda. Milleks suhtlemine üldse vajalik on? Selleks, et teineteisele haiget jälle teha? Ei, tänan.
Mul pigem las olla fantaasiakujutlus Sinust ja meie ühistest tegemistest ning retkedest. Sedaviisi jääb see armastus inimlikul tasandil puutumata ning see saab õitseda tõelises õitsengus! :)
Kunagi oleksin palunud kõike ja teinud kõike, et Sa mulle vaid haiget ei teeks. Iga Sinu hoop tuli ootamatult ja nõrgestas mind. Lõpuks sain ma aru, et tegelikult olen ma immuunne Sinu vastu. Sa ei saa mulle haiget teha, kui ma sellesse loosse ei usu ega Sind enda jaoks pedestaalile ei aseta. Sestap Sinule jäägu Sinu tõde, sest kaklema ma ei hakka.

Ma loodan, et Sul läheb elus kõik hästi! ♥
Sinu südamesoov täitus ja Sa said must lahti! ♥
See on minu sõbrapäevakingitus Sinule, mida olid oodanud aastaid! ♥
Kõnni siis ikka selg sirge ja pea püsti!
Olgu Sa õnnistatud!
 
ommmik 14. veebruar 2015, kl 08.46
Ma ei unusta meie ühiselt käidud teid ja radu ning koosveedetud hetki kunagi. ♥
Ja ma tean ka, et meie suhtlus jätkub kuskil kõrgemal tasandil. ♥
Jumala palge ees. Seal, kus me kõik varem või hiljem kohtume.
Ma pole pahane ega solvunud, näib, et selles elus on meil teised partnerid/kaaslased kelle juures või kõrval oma õppetunde õppida. ♥

Jääd mulle alati kalliks. ♥
Namaste.
 
hoooomik 14. veebruar 2015, kl 08.52
http://youtu.be/wo07t6XjNO4
 
Valentina 14. veebruar 2015, kl 09.12
Head sõbrapäeva kallis! Hindan Sinu kingitust väga! See on olulisem kui arvata oskad. Loodan, et kingitus kestab kauem kui ühe päeva ;) Musi :)
 
hommikupoolik 14. veebruar 2015, kl 10.29
Kindlasti kestab. See hakkas kehtima juba varem. Palju varem.
 
Valentina 14. veebruar 2015, kl 11.42
Südamest soovin head ja ootan hetke, mil ka nõrkushetkedel ei teki tahtmist pahatahtlikeks üritusteks. Halvaga kahjustame vaid ennast. Tean, et saad kunagi väga õnnelikuks, oled seda igati väärt.
 
keskpäevane 14. veebruar 2015, kl 12.55
Saan kunagi? :O Miks mitte kohe praegu? Kas õnn on liblikas, mida püüda?
Minu jaoks on õnn elustiil. ♥ Sündisin õnnelikuna, suren õnnelikuna. Vahepeale võib jääda palju maise ilma keerukaid õppetükke, aga püüan/proovin olla usin õppur. Ma tean, et seda on teisedki!
Mitte ainult mina ei ole õnne väärt, vaid ka kõik teised!

Ja ljublju vseh!.
 
keskpäevane praam 14. veebruar 2015, kl 12.57
Miks peaks üks inimhing ootama õnnekookonist koorumist, selleks, et liblikaks saada? Elu ongi üks lõputu lend, kuni mateeria teistsuguseks muundumise/muutumiseni. ★
Olge õnnelikud siin ja praegu!
 
Viimane kord 14. veebruar 2015, kl 13.00
Igaühel oma lugu!
Minu suurim õppetund Sinu ajal oli jääda ellu!
Meist keegi pole asendamatu ja tulevad uued südamed. Kes täidavad meie soovid on ausad ja siirad. Meist keegi ei vaja võltsi armastust. Saatuse teed on käänulised ja me lendame veel koos. Leia endale armastus, mis teeb Sind õnnelikuks. Mind Sina teha ei suutnud!
Unusta see lugu on endal edaspidi kergem elada!
 
ei usu, et viimane 14. veebruar 2015, kl 13.30
Kullakene,kas sa tõesti arvad, et oma haige mänguga tegid Sins mind kuidagi moodi õnnelikuks? Kõik oleks algusest peale teisiti olnud kui oleksid aus ja siiras olnud. Lõpeta alatu süüdistamine ja õpi tehtud vigadest.
Ma ei peagi armastust väga kaugelt otsima, ta on üsna lähedal :) Eks katsun minagi uuesti udaldama õppida ja peale kogemust Sinuga ei arva kohe kindlsti, et kõik mehed on sead. Kõik ei ole :)))))
 
viimane kord vol.2 14. veebruar 2015, kl 15.22
Hea tõdeda,et olemas oled!
Ja,et unustanud pole!
Miks siis minagi peaksin...
Palun ära sina pruugi sõnu-aus,siiras...
Asendus? Milleks?
Õnnelikuks saamine pidi olema meie ühine projekt.
 
Viimane kord 14. veebruar 2015, kl 15.33
Ma pole enam ammu Sinu kullake!
Mina polnud saatja aga jäägu Sinule sinu arvamus. Vb oli põhjus selles, et ma poleks Sinuga kunagi sel teemal rääkinud? Aga lõpuks ikka jah?!
Ära arva, et mina kelleltki luba küsin. Ei küsi, veel vähem ( I ) taoliselt? Kes on ikka tõeline siga, vabanda minu otsekohesus. Mida Sina veel ei teadnud?
Ausalt, tahtsin talle üks aasta jalaga anda? Et ta ükskord aru saaks? Edasi mõtle ise, mida inimesed Sinust arvavad?!
On küll, sest kõik on peensusteni lahti räägitud!
 
mu arm 14. veebruar 2015, kl 15.35
Kallis, Sina võid omal vastutusel pruukida kõiki sõnu. Sellest ka meie kahe erinevus :)))))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!