Saatmata kirjad
Mu suurim õppetund elus on
 
hing 15. veebruar 2015, kl 20.55
Tee proovi, ega enne teada ei saa!
 
:) 15. veebruar 2015, kl 20.57
Kahtlustan samuti, et tõde selgub töö käigus :) Oled Sa aga valmis minuga suhtlema?
 
hing 15. veebruar 2015, kl 21.03
Ikka vastan, kui on sõnum - millele pean vastama. Mis siis muret teeb?
 
... 15. veebruar 2015, kl 21.07
Miks Sina siis ei suhtle? Eks ma siis ootan tunnikese. Annan kontaktid edasi siis saad ise pakkumise teha!
 
:) 15. veebruar 2015, kl 21.11
Sa ei pea vastama ja ma tegelikult mõistaksin kui Sa seda asjaolusid arvesse võttes ja olnule mõeldes otsustad mitte teha. Tahan, et vastaksid siis kui tunned, et ka Sinul on soov minuga suhelda. Ütlen ausalt, et mul ei ole praegu suhtlusest suuremat eesmärki, on soov, aga esmalt tahaksin näha, et me kaks suudame eelkõige inimlikul tasandil suhelda, üksteist austada ja teineteisega arvestada. Rääkida omavahel, õppida Sind inimlikul tasandil tundma ja siis vaataks edasi kuhu suhtlus meid viib.
 
... 15. veebruar 2015, kl 21.26
Ok!
Sina ei vasta ja mina ennast peale ei suru. Inimese vaba valik, kellega suhtleb. Sõnad on öeldud igaveseks, seda ei muuda vabandused ega enam armastus!
Saadan Sinule smsi siis otsusta edasi!
 
MAS 15. veebruar 2015, kl 21.32
Kas mina ka võin Sinule sms-i saata? Sinu omale vastan rõõmuga. SINU sms'ile ;). Sa ei pea kartma. Tead ju, et kui Sa suhtluseks valmis ei ole, ei hakka ma Sind tüütama. Sama vabadus on ka minul. Just see meie suhtluse juures mind ka paelub...kõige muu imelise kõrval. Lootuses, et oleme nüüd targemad ja paindlikumad suhtejad.
 
:) 15. veebruar 2015, kl 21.52
Sinu energia on viimasel ajal palju muutunud. Rahulikumaks, stabiilsemaks... Mida Sa selle nimel teinud oled?
 
*** 15. veebruar 2015, kl 22.15
Ühendasin ennast Allikaga. Allikas toob mind sinuni ja mõjutab meie mõlema olekut. See polegi uni. Me oleme tõepoolest seotud. Isegi rohkem jui me arvatagi oskame.
Allikaga ühendus - olen palju oma südamekeskusega tööd teinud ja seda puhastanud. Paar head tõeliselt meisterlikku õpetajat on ka mul aidanud cvabaneda vanast ja raskest energiast.
 
*** 15. veebruar 2015, kl 22.19
Mida rohkem oma südamega töötan, seda rohkem sa mind tõenäoliselt tunnetad. Novembrist alates on üks vaimne õpetaja mind toetanud, et ma saaksin enda südamehäält rohkem rääkida. Pea ja südame tasakaal.
 
*** 15. veebruar 2015, kl 22.23
Armastus avas tõeliselt mu südame. Ma olen äärmiselt avatud ja voolan nagu jõgi (mu energia voolab nagu jõgi).
Soovin, et teistelgi see asi õnnestuks! Et nad oleksid pidevas voolamises ja voos :)
 
:) 15. veebruar 2015, kl 22.28
Ehk oligi mõneti meie lahusolekut kummagi arenguks väga vaja. Paistab, et meie mõlema elu on võtnud uusi pöördeid ja ehk aitab uus ning hea energia mei teineteist tulevikus paremini mõista. Kas Sa tahaksid mind enda ellu? Mõtlen esmalt suhtluse tasandil...
Ja mul on hea meel, et keegi Sind toetab, annab Sulle jõudu ja aitab leida tee Sinu endani. Tunnen, et Sinus on viimasel ajal midagi väga oluliselt muutunud ja see muutus köidab mind ning avab üha enam uksi, mis meie vahel kord pauguga kinni said löödud. Tahaksin leida taas tee Sinuni.
 
*** 15. veebruar 2015, kl 22.38
Küllap oli.
 
*** 15. veebruar 2015, kl 22.53
Ma tunnen ise ka ennast paremini ja rohkem iseendana kui eales varem. Selleks aga ma pidin paljudest asjadest aru saama, et mõistmine/arusaamine pidi minuni jõudma, et ma suudaksin asjadest, mida ma ei saa kontrollida, lahti lasta ja võtta elu kui kingitust.

Nüüd ma tean, et mu enda õnn ja rahulolu on kõige tähtsam. Hoolimata kõigele, elan ma siiski endale. Nii nagu me kõik. Ma ei ole selles suhtes erand. Minu aru saamist mööda ei saa inimene enne pakkuda teistele palju, kui ta iseendas ei ole selgusele jõudnud. Seda ma olengi terve oma elu üritanud teha, üritanud endast aru saada.

Nüüd olen ma ka teadlik, et me kõik loome enda elu. Varem tundus see justkui nagu ainult teooria, aga mõtetel, tunnetel ja kavatsustel on väga suur jõud. Energia ei kao kunagi ära, see vaid muundub ühest olekust teise.

Kindlasti tahan Sind enda ellu, aga eelkõige soovin, et suhtlus oleks tasakaalustatud, maandatud energeetiliselt (maandamiseks on erinevai viise) ja harmooniline. Ma ei taha haiget saada, sest ma ei usu, et keegi meist siin maamunal väärib haiget saamist, kuigi läbi valu tulevad õppetunnid, millegi pärast jäävad kõige paremini meelde ja nendest õpitakse kõige kiiremini :(

Tegin täna läbi mini-ärkamise, sain aru, et reaalne maailm on kõigest illusioon, inimeste poolt kokku kirjutatud stsenaarium, kollektiivsel mõttel on väga suur jõud, aga kujuta nüüd ette kui kõik südamed ärkavad üks päev ja kui palju valgust võib sellest siia maale kiirata ja kuidas me kõik oleme tegelikult oma enese elu loojad ja meil on see võime tõmmata oma ellu just seda, mida ma ise tahame.
Mida rohkem on illusioonist ärganud südameid, seda kergem on ühiselt kollektiivset mõttetasandilt tõsta, sest kogu kollektiiv algab üksik inimese tasandilt. Iseenda aeda tuleb harida.
 
*** 15. veebruar 2015, kl 22.54
Ma ei ole mingi kõiketeadja ega tea paljusid asju, aga ma tean seda, et kui iga inimene teeb seda, mida ta oma südamesoppides õigeks peab ja mida intuitiivselt tunneb, et on tema jaoks õige, on maailm meie kõigi jaoks helgem paik.


Aamen.

Ilusaid unenägusid ja palju armastust Sulle! ja teistele lugejatele muidugi ka! Olgu te kõik kaitstud!
 
*** 15. veebruar 2015, kl 23.02
Ma ei ole religioosne, aga ma usaldan Jumalat ja jumala tahet, samamoodi ingleid ja igasuguseid teisi vaimolendeid, kes on meile igapäevaselt toeks, nõuks ja abiks. Nad on meie ümber kogu aeg, aga me tõukame nad eemale ja hoiame kinni sellest illusioonist, tegelikult me oleme kõik ülimalt andekad ja meie potentsiaal siin Maal midagi imelist korda saata on üüratu. Sestap, mida rohkem kastist välja mõelda, seda parem, ei ole vaja enda maailmavaadet kitsendada!
Ise olen kunagi seda teinud ja kindlatest arusaamadest kinni hoidmine hakkab isikule endale hiljem liiga tegema ja muutub nagu "koormaks", mida peab kandma ning mis välistab voolamise. Voolamine on vaba, inimene lihtsalt laseb ennast kanda, see ei tähenda, et ta ei juhi enda elu, juhib küll, aga see on enesearmastuse üks alustala, lasta minna asjadel, mis ei ole inimese jaoks loodud ja võtta vastu kõik see hea, mis tegelikult on just loodud. Tihti me tahame sarnaneda teistega, aga samas me unustame enda, meie oma unikaalsuse ja potentsiaali, oma oma eesmärgi ja kire, kuidas muuta maailm paremaks paigaks. Ärge naerge, pole midagi siin naljakat, meil kõigil on võimalus muuta maailma paremaks paigaks, just nimelt nii, kui võtame vastutuse iseenda elu eest ja teame, et me oleme toetatud ning meid aidatakse ning meil kõigil on siin maailmas mingi eesmärk. Keegi ei liigu sihitult ringi, kuigi vahel võib äkki nii tunduda. Aga kõigil on meil tee, mida mööda me liigume.
 
Sinule... :) 15. veebruar 2015, kl 23.32
Kas ma tahaksin Sind enda ellu? Pean tunnistama, ma ei oska sellele hetkel vastata, seda näitab aeg... Jah, minus on viimasel ajal väga palju muutunud, olen leidnud hingerahu, saanud kogemuse võrra rikkamaks ja küpsemaks. Tean nüüd, et minu õnn ei saa sõltuda teisest inimesest... Ma tahaksin võtta väga rahulikult, et kiirustades mitte korrata minevikus tehtud vigu. Usun, et me mõlemad oleme muutunud. Soovin kogu südamest, et Sa oleksid õnnelik:) Et Sa julgeksid lõpuks olla mina ise, et Sa järgiksid alati oma südame häält... Et Sa julgeksid olla aus iseenda ja oma lähadaste vastu.

Kui minuga suhelda soovid, siis palun võta ise ühendust, mul kahjuks ei ole enam Su kontakte.

Ilusad unesid Sulle:)
 
*** 15. veebruar 2015, kl 23.45
Mul ka ei ole paraku Sinu kontakte.

Head ööd!
 
*** 15. veebruar 2015, kl 23.58
Ma pean tunnistama, et isegi kui kirjutad siia, siis kisud minust igasuguseid mustreid ja mõttemalle välja. Mõned asjad teevad mulle endiselt väga haiget ja nagu Sa ütlesid, ei ole Sa veel kindel, mida tahad. Mulle ei meeldi selline nö vee katsumine, alguses küsid mitu korda minu
käest, et kindel olla..jne Vabanda, aga see ajab mind natukene segadussse. Kas see tähendab, et Su tujud ja mõtted muutuvad kiiresti ??

Emotsionaalsel karussellil ma ka ei ole nõus keerlema. 1 selline läev juba nüüd möödunud nädalal oli. Mulle väga see ei "istunud". Vabanda.

Ma lihtsalt räägin nii nagu asi on. Ma hindan stabiilsust ja rahulikkust. Kakelda ma ei taha. ♥
 
Selgituseks... 16. veebruar 2015, kl 00.16
Minu eelmine kl. 23:32 postitus oli mõeldud kasutajale... :)

Vabandan, ei soovinud kuidagi segadust külvata...

Rahulikku ööd ja hingerahu:)
 
Rahulikku ööd ja hingerahu:) 16. veebruar 2015, kl 01.03
naisteka delfis? Saaatmata kurjades? Really?
 
ufonaut 16. veebruar 2015, kl 07.16
Selgituseks... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minu eelmine kl. 23:32 postitus oli mõeldud kasuta
> jale... :)
>
> Vabandan, ei soovinud kuidagi s
> egadust külvata...
>
> Rahulikku ööd ja hingera
> hu:)

Kasutajale? Millisele? Kiisuke333? Batman8? Kumb? Või miski muu?
 
:) 16. veebruar 2015, kl 08.16
Tere hommikust, mu armas! Soovin, et Su päev tuleks täis soojust ja valgust, mis juhatab Sind kõige poole, mis Sulle hea, kasulik ja vajalik.
Kuidagi soe hakkas sisimas kui Sinu kirjad siit hommikul leidsin. Vististi on oma osa sel ka nostalgial, meenusid ajad kui igapäevaselt suhtlesime ja rõõm, mis sellest hinge täitis.
Küsisin Sinult soovi mind enda ellu lasta vaid oma sisemisest ebakindlusest. Nii nagu Sinagi, väärtustan ka mina energiate, suhete ja kõige vabana voolamist ning usun, et vabana saab voolata vaid hea energia. Tahtsin mõttes saada kinnutust, et olen õigel teel ja et meil kummal on sama soov, olla teineteise jaoks olemas. Mõistan, et Sa ei soovi tülisid ja ka mina ei tahaks rohkem negatiivset energiat meie vahele kui seda juba niigi olnud on. Just seepärast küsisingi, et võiksin kindel olla, kas oled minu jaoks endiselt avatud. Just meie kaks peame omavahel palju rääkima, sest karmid õppetunnid minevikust näitavad kui palju me kumbki suudame ülemõtlemise ja väära tõlgendamisega tõelisi emitsionaalseid orkaane põhjustada. Ja ma kindlasti ei tahaks, et Sa minu küsimuse taga hakkaksid otsima minu sisemisi kahtlusi Sinu suhtes. Sa oled mulle kallis, tähtis ja vajalik. Kui ma Sind varem negatiivsete mõtete eest hurjutanud olen, siis vaid selleks, et need ei kahjustaks Sind, mind ja meie omavahelist energiat. Katsun ka ise meele positiivsel lainel hoida ja olla avatud heale, mis meid ümbritsev. Olgu see siis Sina mu kallis, kingitus meid kaitsvatelt Inglitelt või katsumus vaimolenditelt, kõik see kokku õpetab ja aitab olla täna parem kui varem, targem kui eile ja armastavam.
Ma armastan Sind väga!
 
:) 16. veebruar 2015, kl 08.26
Eile juhtus paar huvitavat seika ja esimene mõte mis tekkis, oli see, et need on kui uksed, mis avanevad, jõudmaks Sinuni :)
Kõik me elus tuleb siis kui selleks on aeg. Just sellisele mõttele olen saanud oma elus hiljuti kinnituse ja tunnen, et ka meie omavaheline sein, on hakanud tasapisi kokku kukkuma, mis teeb mind südames väga rõõmsaks.
Rõõmustan Sinu isikliku edu üle enese leidmise vallas ja olen tänulik, et sellest mulle rääkisid. Saan Sind nüüd veelgi paremini mõista ja kui on vastastikune mõistmine, ei teki ka torme, mis meid elumerel kreeni keeraksid.
 
*** 16. veebruar 2015, kl 08.45
Tere hommikust kallis! ♥
Mulle tundub tõesti, et oleme ühel laineharjal. Vahel tundub, et meie kummagi emotsionaalsus tõukab meid väga tugevalt teineteisest eemale.
Ma olen ka viimasel ajal palju mõelnud, sestap usungi, et kuna me oleme nii palju juba läbi elanud igas mõttes, siis edasi saab ainult kergemaks ja voolavamaks minna. Ent ma tean ka, et on olukordi ja hetki, mil me kukume taas emotsionaalsesse pimikusse, aga me alati oleme sammu võrra ülevamal pool sellel trepiastmel kui varem. Me oleme iseenda minevikku palju valgust viinud ja kindlasti teeme seda ka edaspidi. Iseendaast aru saamine aitab meil ka teisi paremini mõista. ♥

Ma pean veel mainima, et Sa oled väga tugeva kirjanikualgega, kui mitte oledki kirjanik äkki? :) Inimene, kellele meeldib kirjutada..ja muidugi ka rääkida. Kunstnik, kes valib värve ja värvi kombinatsioone, et neid paberile kanda, et osa enda maailmast edasi anda. Oled väga meisterlik sõnadega kirjeldamises ja oma maailma - mõtete, tunnete edasiandmises. Seda olen minagi Sinult õppinud -ennast paremini, selgemalt ja otsekohesemalt väljendama ja ma pean olema oma sõnades ja lausetes ääretult täpne, et sa mõistaksid mind ning saaksid osa minu maailmast, kuhu ma Sind kutsunud olen. ♥

Ilusat, mõnusat, naerurohket, sooja ja säravat päeva Sullegi kallis! ♥

Millegipärast ma olen alati olnud veendumusel, et meie energias on midagi jumalikku, midagi ettemääratut, midagi, mis pidi olema ja mida ma tundsin juba enne ette, kui Sind esimest korda nägin. Ma usun, et Jumalal kn siiski mingi plaan meie kõigi jaoks.
Leian, et see energia meie vahel on ülevam kui armastus. ♥
Armastan Sind väga. Ja austan ning imetlen ka Sinu omadusi olla väga hooliv, hea kuulaja ja nende jaoks alati olemas, kes Sind vajavad. Oled väga pühendunud lähedastele inimestele. See on üks valus õppetund, mida mõistsin alles siis kui Sind enam minu elus ei olnud.


Musi! ♥
 
*** 16. veebruar 2015, kl 08.58
Kunagi me olime väga naiivsed, arvasime vist mõlemad, et meie küll kunagi ei kakle. Aga juhtus vastupidi ja väga valusalt. Nagu kaks sügavat kaevu, kes vastastikku teineteist puhastavad. Puhastavad vett, mis on kawvus, puhastavad energiat eemaldades takistused. Takistused meie vava voolamise teel tekitavadki tülisid ja lahkhelisid, viha, pettumust ja teevad haiget.
 
*** 16. veebruar 2015, kl 09.01
Peale energiat on koma, neljandas lauses

Mis loodusesse puutub, siis minu arvates on kevad juba õhus. Kevadeootus. Pikk pime aeg on taas vaheldumas pikkade päikeserikaste päevadega. Mulle meeldib kevades. Kevades on alati peidus mingi uus algus, mingi ärevus.
 
:) 16. veebruar 2015, kl 09.12
Nüüd ma küll nutan...
Lihtsalt kallista mind mõttes, seda on meile mõlemale väga vaja. Kallistan Sindki.
Kartsin oma pühendumust ja samas ei osanud kuidagi teisiti. Mu süda mis tõeliselt armastab, pühendub jäägitult ja nii ma Sind oma suure tundega segadusse ajasingi. Sain ise ka sellest aru ja üritasin rahulikuma õhkkonna nimel oma tundeid peita, aga asjatult. Tegelik tulem oli soorus vastupidine, sest Sinus tekitas minu kummaline käitumine segadust ja mina olin kui viitsütikuga pomm, mis tiksus pidevas plahvatuse ootuses. Ma lihtsalt ei osanud lõpuks enam muud teha kui lahkuda... Edasi Sa juba tead.
Tunne, energu, side me vahel on müstiline. Ma ei tea kust ta tuleb, kelle poolt see kord loodud sai või veelgi vähem milleks ja milleks just meie Sinuga, aga ma olen tänulik, et mul oled seeläbi Sina ja hetked, mis olnud ja veel ees. On olnud aegu, mil olen selle sideme ja kogu kupatuse peale südamest solvunud, aegu mil otsinud meeleheitlikult pääsemist ja sisimas samas soovinud, et kõik hea, mis sellega kaasnes, kordades suuremaks muutuks.
Tead, ma arvan, et me oleme ühesugused pühendujad, loomingulised olevused ja lõputud andjad. Selline on juba kord me põhiolemus. Ainult, et minul on olnud neid, kes minu poolt pakutut vastu on osanud võtta, mis teeb minu olukorra hoopis lihtsamaks. Sina oled oma andmisvajadusega üksi olnud (mitte küll päris üksi, aga selles osas üksi) ja see tekitab suuri sisepingeid ning ma usun, et mõneti oli andmisvajaduse kuhjumine ka pljude tasakaalutushetkede põhjuseks. Nüüd, kui sa ennast juba paremini tead ja oskad oma vajadusi hinnata, leiad ka võimaluse ennast rakendada nii, et oleksid seesmiselt paremini tasakaalus. Mina oma väljundi leidsin ja tean, et leiad selle Sinagi :) Ja loomulikult eelkõige on meil teineteisele nii palju anda ja kumbki meist oskab antut vastu võtta ning vajab just seda mida kummalgi palkuda on. Kas pole imeline? Just see teebki meie suhtluse, omavahelise energia jne, tasakaalu. You are my perfect mach :). Usun, et tänaseks teame me mõlemad, teist nii sobivat teineteise jaoks ei ole :))) Mina küll tean.
Mäletan kui kunagi saatsid mu ühele täiesti süütule küsimusele paar vastuserida. Mu nahale tekkis sõna otaeses mõttes kananahk ja seda selleks, kui osavalt ja väljendusrikkalt need üksikud sõnad olid ritta seatud. Lugesin seda meili vist mutukümmend korda ja ikka ei saanud küllalt;)
Kallis oled mulle!
 
:) 16. veebruar 2015, kl 09.13
Kevades oled Sina :)
 
:) 16. veebruar 2015, kl 09.57
Tean, et kui meie kaks omavahel läbi saame. oskame üksteist austada, ei kaevu vanadesse asjadesse ja omame slegeid ühiseid eesmärke, lahenevad meie ümber takistustena näivad olukorrad.
Kõik tuleb tasapisi ja esmalt peame uuesti õppima usaldama, harjuma ja austama. Tegelikult võiks kõige esimese asjana kumbki lõpetada endale jalga tulistamise ja selels teise süüdistamise. Relv, millega enesekaitseks ringi käime, mis tundub et annab meile vajaliku kaitse ja turvalisuse, on me kõige suurem vaenlane. Relv, mille padruniteks on teravad sõnad ja argus.

Suudle mind mõttes, ma tunnen seda :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!