Saatmata kirjad
Mu suurim õppetund elus on
 
MV 16. veebruar 2015, kl 21.38
Piisavalt palju aega on ära võetud. Ei saa enam öelda, et aega on piisavalt. Igat päeva tuleb nüüd võtta nii, nagu oleks see viimane päev. See on hetkel minu soov!
 
:) 16. veebruar 2015, kl 21.39
ILY. Hingame nüüd veidi rahulikult ja ilma hirmuta. Me oleme ja jääme teineteise jaoks alles, alati. Kallistan ja soovin imeilusaid unesid! Mõttes suudlen Sind enne uinumist ja poen Sulle kaissu!
 
*** 16. veebruar 2015, kl 21.46
Sulle ka ilusaid ja värvilisi unesid kallis! ♥
Я люблю тебя.
 
... 16. veebruar 2015, kl 21.49
Head ööd Sulle!

Need on väga armsad mõtted aga kas need ka täituvad? Oled olemas küll mõttes aga mitte päriselt!
 
,,, 16. veebruar 2015, kl 21.56
See mis sobib ühele, ei sobi enam teisele!
 
:) 17. veebruar 2015, kl 00.14
Suures tunnete ja emotsioonide tuhinas oli üks Sinu kirjadest vahele jäänud. Seda armsam oli üllatus kui selle praegu meie kirjavahetust ülelugedes siit leidsin.
Me soovime sisimas samu asju, ka mina tahaksin Sind päriselus tasapisi tundma õppida ja loodan vargsi, et selline võimalus avaneb meile peagi. Tunnen samuti hooti hirmu ennast kaotada ja olla tunnete poolt ääretult haavatav... Aga mida see muretsemine muudab? Tunded meie vahel on juba ammu olemas ja haavatavad oleme nende pärast niisamuti. Lihtsalt kohati on õhku vaja ning mõistlike iniemstena saame me üksteise vajadustest aru ning oskame neisse lugupidavalt suhtuda. Mida enam me seda energiat ja vastastikust armastust austuse ja lugupidamisega kohtleme, seda kergem ja mugavam meil teineteisega olla on. Vajame teineteist niigi hullupööra palju :)
Armastan Sind kallis väga ja olen valmis samm haaval Sulle veelgi lähemale tulema ja Sindki endale tüeliselt lähedale laskma.
 
17. veebruar 2015, kl 09.33
Tere hommikust, särasilmne südameteeline! ♥ ♥ ♥
 
17. veebruar 2015, kl 09.35
Ma tunnen ennast täna, justkui oleks kaikaga vastu pead saanud. :D Võib-olla olengi. Läbi une.


Täna on Vastlapäev. Soovin Sulle pikka liugu ja vahvat vahukoore limpsimist! ♥

Armastan Sind.
 
17. veebruar 2015, kl 09.45
Kiiret pole, vasta millal saad või kui üldse tahad. Hingetõmbeaega on ka vaja. :)

Peace!
 
:) 17. veebruar 2015, kl 09.47
Toredat Vastlapäeva Sullegi! Naudi päikest ja toibu :) Mingisugused olukorrad tekitavad minuski vastureaktsioone ja nüüd on mul vaja aega, et mõelda. Toibume mõlemad ja vaatame kuhu oma suhtlusega välja jõuame. Päriselus olen Sinu jaoks olemas ja ootan Sind avasüli...kui Sa selleks kunagi valmis oled :)
Musi!
 
:) 17. veebruar 2015, kl 12.03
Väga raske on neid energeetilisi võnkeid läbielada. Me oleme nii väga tihedalt ühenduses, et ühe madalseis tõmbab ka teise auku. Ma armastan Sind väga ja olen endiselt valmis Sinuga oma elu jagama ja Sulle pühenduma. Armastan Sind väga! Toibu ja mõtle, mida me saaksime koos ära teha, et meeletuks paisunud energia meid omakorda laastama ei hakkaks. Sellisel viisil kui seni, see enam ei toimi, pigem lõhub asjatult.
Armastan Sind!
 
17. veebruar 2015, kl 12.07
Olen nõus. Tegelengi hetkel informatsiooni "seedimisega". Armastan Sind ka väga.
Oled mulle väga kallis! ♥
 
:) 17. veebruar 2015, kl 12.10
Sina mulle ka :) Seedi hästi :)))) Sa sobid mulle sellena kes oled ha me saame koos minevikust üle ja liome koos parema tuleviku. Ma usun Sinusse!
 
*** 17. veebruar 2015, kl 12.28
Lugesin eile enne magama minekut meie postitusi ja Sa esitasid väga õige küsimuse: "Kas me hakkame teineteist võtma nii nagu me oleme või armastame igavesti kaugusest?"

See viis mu mõtte lendu ja kohati oli tunne, nagu ma kanaldasin mingit teksti, mis voolas läbi minu.

Siis on see tekst siis, mida ma kirja panin:

Sõnad- teadlikkus. Sõnad võivad väga haiget teha ning võib tekkida tunne, nagu see oleks rünnak, üsna verine rünnak kellegi vastu. Selline rünnak aga paneb tundma inimest äärmiselt haavatult, segaduses, katkisena, sest sõnad teevad vahel nii palju haiget.

Hingede vaheline energia on jumalik, meis kõigis on jumalikkuse alge ning kuna meis kõigis on jumalikkuse alge, siis on vaja omavahelises suhtluses olla ka jumalikult õrn.
Iga inimene on looja. Kui me vaid suudaksime omanda nii palju soojust ja kaastunnet, et teiste hirmud ja eksimused ei takistaks neil meid kohelda jumalikult, et meiega suheldes oleks neil alati soe ja jumalik tunne.
Inimesed reageerivad ägedalt, kui nad saavad haiget. Haiget saame sellepärast, et meil on kujutus, kuidas asjad peaksid täpselt juhtuma või kuidas keegi peaks käituma. Kui meie programmeering ühtib nende omadga, siis kiidame neid taevani ja tunneme kokkukuuluvust, kui mitte, siis küsime endalt, kuidas küll nad saavad nii käituda? Kas nad ei saa aru, kuidas nad sellise käitumisega meile haiget teevad?
Meil kõigil on programmeering (keskkond, perekond, perekonnamustrid, harjumused, hobid) jne.
Ainuke võimalus mitte haiget saada on teha pühendatud taotlus selleks, et iga kord kui inimeses tekib mingisugune ebakõla tulenevalt tema programmeeringust, siis seda ebakõla saab vabaks lasta tänutunde kaudu. Tänutunne, teisisõnu aktsepteerimine. Tänutunne on väga võimas tervenedamise viis. Aktsepteerimine kõige olnu eest, näha ka rasketel hetkedel, mil inimene programmeeringutega, teises jumalikku alget, sest meie enda reageeringud vastavalt meie programmidele kahjustavad lõpuks vaid meid ennast ning viivad meid tasakaalutuse seisundisse.
Jumaliku alge äratundmine teistes - on see südamekeskuse avardumine? On see tõeline ärkvel olek?

Sõnad "palun ära mulle haiget tee, palun ära mind haava", märgib seda, et inimene arvab, et tal pole oma elu üle kontrolli, et tema ei ole meister oma elus, et tema pole looja. Aga ta on! Keegi teine ei saa kelellegi haiget teha, kui taotlus on sisse antud selline, et võtta vastu kõik hea, mis ellu tahab tulla ja olla tänulik ka kõigi raskuste eest, sest "raskused" tegelikult ei ole midagi muud kui vaid veidi keerukamad ülesanded, mida läbida, aga mis tulevad alati täpselt õigel ajal, et inimest õpetada.

Soojus, me kõik vajame soojust.

Taotlus:
"Ma lasen oma hingel särada ja ma säran läbi oma hääle ning sõnade kaudu. Sõnadel on väga suur jõud inimese maailma vormida, olen teadlik sõnade jõust ning võtan vastutuse oma sõnade mõju eest. Soovin alati teistele head ja suhtlen kõigi inimestega lugupidavalt ning austavalt koheldes neid kõiki kui jumalaid. Olen teadlik oma jumalikust algest ning tunnen seda ära ka teiste puhul. Ma ei soovi oma ellu ebakõlasid ning tasakaalutust, toimin nii, et minu sõnade kaudu oleks maailmas rohkem valgust ning minu sõnad toetaksid ainult seda, kes ma sügaval sisimas südamesoppides olen. Hääle ning sõnade kaudu väljendan seda, mis toimib minu jaoks, mida ma pean enda jaoks oluliseks ning mis laseb mul minu elu eesmärke täita. Aamen."
 
*** 17. veebruar 2015, kl 12.38
Võtsin millegi pärast paar päeva tagasi piibli jälle kätte, sest viimasel ajal on väga palju huvitavaid nägemusi olnud mul.
Ma ei ole usklik, aga olen vaimne. Usun kõrgematesse jõududesse ja ülestõusnud meistritesse. ♥
 
*** 17. veebruar 2015, kl 12.48
"Kahe maailma - ajaliku ja ajatu - ühendamine on keerukas ülesanne, selleks peab süda olema niivõrd ärkvel, et see kiirgab valgust ja on suuteline vastu võtma seda kõike, mida elul on pakkuda. Sügav teadmine iseenda kohta, mis südamest võrsub - kes ma olen, kuhu lähen ning kuhu ma kuulun.

Me kõik oleme võrdsed. Keegi pole kellestki parem. Ometi rõhutatakse seda iga päev, et keegi peab olema parim jne. Me elame oma kollektiivsetes mõttemustrites, kogu see praegune maailm vibreerib teatud tasandil just meie endi mõtete pärast. Me arvame, et hirmudest lahti laskmine on väga keerukas ülesanne. Hirm kontrollib meie emotsionaalset struktuuri. Aga emotsionaalsus on ainult üks boonus, mis maa peale kohastumisega on kaasa tulnud. Samuti nagu ka see keha ja meie mõtted selle kohta, et surm lõpetab kõik. Olles näinud surma liiga ligidalt, tean, et surm ei lõpeta midagi, sest energia saab vaid muunduda ühest olekust teise, aga mitte täiesti ära kaduda.

Ma mäletan, kuidas üks jogi rääkis kord sellest, et kui vajalik on söömine, sest söömine hoiab meid maa peal kinni, kujutage nüüd ette, kui energia on nii võimas teis ja te avardatute tohutult, mis siis edasi? Lendute siit maailmast minema? Mõni suudabki elada ainult päikesest just selle tõttu, et tema energia on nii tugev, valgusallikatega ei vaja me tegelikult ei süüa ega ka und. Olete kunagi olnud väga sügavas meditatsiooni seisundis? Ja pärast seda, kui sealt toibute ja üles ärkate tunnete, et olete maganud mitu mitu tundi ning teie kogu väsimus on kadunud.
Nii me tegelikult kõrgemal tasandil toimimegi. Me oleme oma füüsilise keha ajutised omanikud, sest see on meie kehastus siin maa peal. Füüsiline kehastus aitab meid olla selles hetkes, selles ajas, kuigi aega kui sellist kõrgemas plaanis ei eksisteeri."
 
*** 17. veebruar 2015, kl 12.50
Sorry, kallis läksin veits hoogu :D Ära muretse, olen veel mõistuse juures. Lihtsalt ma tean, et on olendeid ja palju abistajaid nähtamatus maailmas, kes meil aitavad leida valgust.
Osa neist on ka sellised, kes püüavad meie hirmudega meid ennast hirmutada, haagivad ennast meile külge, selleks, et meid hirmutada, et meid natukene kahjustada, et me ei suudaks särada. Aga me särame niigi! Valgus niigi kiirgab igalt poolt välja, seda ei saa varjata. Õnne, rahulolu ja armastust ei saa varjata! ♥ ♥ ♥

Loodan, et Su päev lookleb kenasti! :*
 
17. veebruar 2015, kl 13.01
Jah, me saame minevikust üle, ma olen selles kindel. See võib-olla lihtsalt veidi keerukam ülesanne. Aga me saame hakkama.

Ma vabandan, võin vahel olla väga intensiivne ja võib-olla harjumatult sügav.
 
:) 17. veebruar 2015, kl 13.27
Ära kunagi vabanda selle eest kes Sa tegelikult oled. Sina oled Sina ja armasta ning värtusta ennast sellena kes oled, sest ma armastan Sind just Sinu enda pärast. Oleme sarnased ja samas väga erinrvad, kumbki imetleb teises seda, mida endas puudu jääb. Õpetad mind näga seda, mida ma üksi näha ei oskaks ja ma loodan, et Sina omakorda oled avatud sellele, mida minul on Sinule õpetada. Tahan Sulle nii palju anda ja näidata elus kogemise väärtusi nii, nagu Sina avardad minu vaimseif teadmisi.
Me peame õppima ka valulikest olukordadest avatult rääkima, sest lahendamata pinged laastavad meid energeetilise sideme kaudu rängalt. Paraku näeme me ikkagi olukordi hooti erinevalt, meil kummal on omad hirmud jne. Kui me ei räägu, ei saa me teineteise jaoks kunagi mõistetavaks, aga ma tahaksin, et mõistaksime teineteist parimal võimalikul moel.
 
:) 17. veebruar 2015, kl 13.27
Sa oled minu jaoks alati paras :)
 
:) 17. veebruar 2015, kl 13.44
Minevikust saame üle kindlasti, eriti siis kui enamjaolt tänases elame ja pilgu homsesse suuname. Vanad ja valusad asjad ei ole kinnijäämiseks :)
 
17. veebruar 2015, kl 14.32
You are my home :)
 
:) 17. veebruar 2015, kl 14.49
You are my destiny:)
 
*** 17. veebruar 2015, kl 14.49
Tänan Sind energiavahetuse eest! ♥ (if you know what i mean ;) )
 
:) 17. veebruar 2015, kl 14.53
I don't know but i feel :) I love you so much! Miss you!
 
*** 17. veebruar 2015, kl 15.45
I miss you too! ♥ ♥ ♥
 
:) 17. veebruar 2015, kl 17.28
Kuidas Su päev möödus? Loodan, et energia me vahel hakkab tasakaalustuma ja tunned ennast juba rohkem jalad maas olevana.
Minus on seletamatu rahu, jõudsin sisimas väga olulisele äratundmisele.
 
*** 17. veebruar 2015, kl 17.48
Tere õhtust kallis! ♥
Ma tunnen, kuidas kogu minu olemus igatseb Sind. Igatsen Sind nii meeletult. ♥

Käisin kelgutamas ja nüüd hakkan vastlakukleid meisterdamas. Mul on vaba päev.
Ostsin kuklid, vahukoore ja moosi. Võtan kukli, lõikan ühe väikese viilaka pealt ära, see läheb hiljem mütsiks. Siis teen kukli sisse panen moosi, siis panen peale vahukooretörtsu ja mütsi pähe!

Kuidas Sul päev on kulgenud?
 
17. veebruar 2015, kl 17.49
Millisele arusaamise Sa jõudsid? Kas sellisele, et mina armastan Sind? :)
 
*** 17. veebruar 2015, kl 17.51
Igatsus kisub mind ikkagi vahetevahel katki ja ma tunnen, kuidas minus on kaks poolust. Üks tahaks mitte nii väga intensiivseid tundeid tunda ja teine tahaks täielikult lahustuda...Ma tunnen, et ma olen Sinusse täiesti eksinud. Heas mõttes eksinud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!