Saatmata kirjad
Mu suurim õppetund elus on
 
ei saa aru 17. veebruar 2015, kl 18.00
Head inimesed, miks te kulutate siin oma energiat tühja ja räägite võõrastega asjadest, mida tuleks öelda päriselt õigele inimesele või jätta üldse enda teada? Siin ei jõua teie mõtted eales õigete isikuteni.
 
:) 17. veebruar 2015, kl 19.49
Kas saaks kuidagi nii teha, et rakmed, mis meid teineteisega seises ohjes hoiavad, oleksid mitte nii väga pingul. Et me saaksime energial vabamalt voolata lasta, mis vähendab pingest tekkivat amerikamägede efekti. Ma tõesti tahaksin, et saaksime üksteist rohkem usaldada ja usaldaksime ka vastastikuseid tundeid.
Mõistsin täna kui vaba ma olen senisest elust ja kui tõeliselt olen valmis ennast Sinuga siduma. See oli hea ja kerge tunne :)
Kuidas kuklid välja kukkusid? Millist moosi eelistad?:(
Minu päev oli nagu ikka- hommikul kiirrongile, paar peatust vahepeal ja õhtu leiab mind tubaste tegemistega.
Saatsin Sulle mõttes täna palju armastust. Tahtsin, er mu armastus tasakaalustaks Sind ja peseks välja ebavajaliku hirmu.
Kallis oled!
 
:) 17. veebruar 2015, kl 20.01
Mul on praegu üks suur, suur soov Sinuga seoses. Tegelikult on neid väga mitu, aga kusagilt peab ju alustama ja vaikse hooga ;)
 
... 17. veebruar 2015, kl 20.10
Ja milline soov see on?
 
:) 17. veebruar 2015, kl 20.13
Soov Sinuga pikalt vanalinnas jalutada. Käest kinni hoides... Jalutada ja lihtsalt olla Sinuga koos. Jalutada meie ühisele tulevikule vastu.
 
... 17. veebruar 2015, kl 20.15
Hetkel on Pirital mõnus tuuline!
 
:) 17. veebruar 2015, kl 20.17
:)))) Kui Sulle sobib Pirita rohkem, mis saaks mul selle vastu olla. Tähtis ei ole ju kus vaid tähtis on kellega.
 
*** 17. veebruar 2015, kl 20.20
Ma olen nõus. Hingamisaega on vaja ja aega oma toimetusi teha, mitte et oleks selline tunne, nagu mingisugune pingutatud niit oleks meie vahel, mis kui kiiresti ei reageeri, võib katki minna. Tegelikult ju nii ei ole. Kas me tekitame selle oma ootustega? Millest see tingitud on? Kas need võivad olla need rakmed, millest kirjutasid?

Tunnen, et oma südame energiakeskus on puudutatud või ma ei oskagi seda kirjeldada, parem oleks seda tunda, ma ei tea, kuidas Sina seda tunned. Mina tunnen seda nii nagu miski oleks minuga südame kaudu ühenduses.

Kuklid tulid välja imehead. Panin vahele hapukamat moosi, mis sai suvel tehtud. Hapukat seetõttu, et tasakaalustaks vahukoore magusust. Kunagi teeme süüa kindlasti koos :)
 
... 17. veebruar 2015, kl 20.21
Sinna jäi midagi olulist maha. Kuid vaja on mõlemasse jõuda. Paar nädalat veel ja siis lendan!
 
17. veebruar 2015, kl 20.22
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Soov Sinuga pikalt vanalinnas jalutada. Käest kinn
> i hoides... Jalutada ja lihtsalt olla Sinuga koos.
> Jalutada meie ühisele tulevikule vastu.

Jah, ilus soov! Meeldiks mulle väga. ❤
 
:) 17. veebruar 2015, kl 20.23
Kunagi teeme kõike koos, süüa, külvame seemneid, kaevame aiamaad, päevitame rannas, suudleme ohjeldamatult jne.
 
17. veebruar 2015, kl 20.26
Sa oled mu armastust ja Sinule olen ma pühendanud oma elu. See tundub nii loomulik ja nii kodune ja ma tean, et ma olen alati endaga vaeva näinud, isegi enne seda, kui me polnud veel teineteist üldse kohanudki, Sinu pärast. ❤

Minu armastus Sinu vastu on sügav kui ookean. Ei see lõppe. ❤
 
:) 17. veebruar 2015, kl 20.27
Mulle tundub, et meie teineteise vajadus paisutab energiat me vahel ja kui energia ei leia väljundit või maandust, hakkab ta kontrollimatuid asju tegema. Keerab meie tasakaalu paigast, pingestab meid, viib rahu ja plahvatab lõpuks. Kaks inimest ei oe loodud oma tundeid allasuruma ja ainult eemalt armastama. Ma usun, et elulist näidet sellele väitele ei pea me kaugelt otsima.
 
,,,, 17. veebruar 2015, kl 20.28
Kunagi teeme kõike koos......? Kunagi tuleb aeg, kui sind enam ei vajata!
 
:) 17. veebruar 2015, kl 20.30
Tahaksin Sinuga nii paljut jagada. Sa oled minu jaoks kõige lähedasem inimene, kes teab minust ehk rohkemgi kui ma ise. Oled inimene kellega koos on kõik loomulik ja kellega olen kõikjal kodus. Sa oledki minu turvapaik ja kodu.
Aemastan Sind nii väga!
 
17. veebruar 2015, kl 20.30
Ise kui oleme eemal või oleme solvunud...ma ikka töötan endaga. ❤

Mul on kergem sellest rääkida, kõigest sellest rääkida, sest ma tean, et see on õige. Õigemini, ma ei tea, ma tunnen, et see on õige. See on alati olnud nii ja küllap see nii on ka mõeldud olema. ❤
 
:) 17. veebruar 2015, kl 20.32
Sa oled tasakaalust väljas? Räägid?
 
17. veebruar 2015, kl 20.33
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mulle tundub, et meie teineteise vajadus paisutab
> energiat me vahel ja kui energia ei leia väljundit
> või maandust, hakkab ta kontrollimatuid asju tege
> ma. Keerab meie tasakaalu paigast, pingestab meid,
> viib rahu ja plahvatab lõpuks. Kaks inimest ei oe
> loodud oma tundeid allasuruma ja ainult eemalt ar
> mastama. Ma usun, et elulist näidet sellele väitel
> e ei pea me kaugelt otsima.


Sul on õigus, et ei ole.
Ma usun, et step by step astume ihaldatud eesmärkide poole. ❤
Aga ma kardan haiget saada, meie hirmud on ühised. Me ei taha enam haiget saada ning ma ei usu, et me ka ei taha täiesti tasakaalu kaotada. ❤
 
:) 17. veebruar 2015, kl 20.35
See on hea, et Sa endaga töötad kallis, aga ela ka vahepeal. Lihtsalt võta vastu see hea, mis elul ja minul Sulle pakkuda on. Sa oled minu jaoks just paras sellena ja sellisena nagu oled. Ära piitsuta ennast, lihtsalt ole ja lase elul ennast kanda.
 
17. veebruar 2015, kl 20.36
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa oled tasakaalust väljas? Räägid?

Rääkimisena ma pidasin silmas, mida ma nüüd paari päeva olen siia kirjutanud, kanaldusi ja asju, mida varem teinud ei ole. Mul on täiesti suva, mida teised meist arvavad, sest ma armastan Sind! ❤

Hakkasin praegu nutma. Ühtäkki oli mu nägu pisaratega täidetud. Ma olen väga emotsionaalne inimene.
 
17. veebruar 2015, kl 20.38
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See on hea, et Sa endaga töötad kallis, aga ela ka
> vahepeal. Lihtsalt võta vastu see hea, mis elul j
> a minul Sulle pakkuda on. Sa oled minu jaoks just
> paras sellena ja sellisena nagu oled. Ära piitsuta
> ennast, lihtsalt ole ja lase elul ennast kanda.

Tänan Sind muret tundmast. ❤

Aga ma ei ole enam selline piitsutaja, nagu ma kunagi olin. Väga rahuolematu ning iseendaga pahuksis. :(

Usun, et oskan nüüd rohkem iga üksikut päeva ja hetke väärtustada kui kunagi varem. Praeguses hetkes oled Sina ja see hetk on jumalikult hea! ❤
 
:) 17. veebruar 2015, kl 20.42
Mõneti olen ma Sinuga nõus, oleme palju haiget saanud ja peame rahulikult võtma, sest usaldus ei taastu tormates. Teisalt liialt kaua paigal seistes paisub energia, mis ei leia maandust, me vahel tahes tahtmata liialt suureks ja ma tean, et päädib see tahes tahtmata plahvatusega. Ma väga loodan, et meis on ajaga ja kogemustele tuginedes, nii palju tarkust, et oskame hoida seda mis on ja ei hoia hambad ristis jäikadest tõekspidamistest kinni, mis on siiani vaid kaost tekitanud. Ma väga loodan, usun ja palun Sinult koostööd ja avameelsust. Avameelsust just tulevikus tekkida võivad pingeseisundid koheselt ausalt lahtirääkida. Paratamatult ei pruugi me alati ühte ja sama olukorda sarnaselt mõista ja sarnaselt tunnetada. Aga ma soovin südamest harmooniat meie vahele.
 
17. veebruar 2015, kl 20.42
My heart was touched by your light.
 
:) 17. veebruar 2015, kl 20.44
Suudlen Su põskedelt pisarad... Sa ei pra neid häbenema, olen samasugune. Hea, et ma selles osas üksi ei ole. Las pisarad aitavad Sul ennast maandada. Ma armastan Sind nii nii väga!
 
17. veebruar 2015, kl 20.46
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mõneti olen ma Sinuga nõus, oleme palju haiget saa
> nud ja peame rahulikult võtma, sest usaldus ei taa
> stu tormates. Teisalt liialt kaua paigal seistes p
> aisub energia, mis ei leia maandust, me vahel tahe
> s tahtmata liialt suureks ja ma tean, et päädib se
> e tahes tahtmata plahvatusega. Ma väga loodan, et
> meis on ajaga ja kogemustele tuginedes, nii palju
> tarkust, et oskame hoida seda mis on ja ei hoia ha
> mbad ristis jäikadest tõekspidamistest kinni, mis
> on siiani vaid kaost tekitanud. Ma väga loodan, us
> un ja palun Sinult koostööd ja avameelsust. Avamee
> lsust just tulevikus tekkida võivad pingeseisundid
> koheselt ausalt lahtirääkida. Paratamatult ei pru
> ugi me alati ühte ja sama olukorda sarnaselt mõist
> a ja sarnaselt tunnetada. Aga ma soovin südamest h
> armooniat meie vahele.


Jaa ma tean ja ma annan endast parima. Ma palun Sinult sama, et see oleks ühine kokkulepe, olla avameelne ja koostöövõimeline :) ❤

Ma olen teadlik ka sellest, et on olukordi või situatsioone, mil näeme asju erineva mätta otsast. Aga armastus oleks ju vist igav kui me kogu aeg päevast päeva ühte moodi mõtleks?

Ma armastan Sind sellisena, nagu Sa oled. ❤
Sest see oled ju Sina ja mina armastan Sind. ❤
 
17. veebruar 2015, kl 20.49
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Suudlen Su põskedelt pisarad... Sa ei pra neid häb
> enema, olen samasugune. Hea, et ma selles osas üks
> i ei ole. Las pisarad aitavad Sul ennast maandada.
> Ma armastan Sind nii nii väga!

Tänan Sind. Sa ei ole üksi kallis, õnnes või õnnetuses, rõõmus või mures, selguses või segaduses, lahkhelides või kooskõlas, me oleme alati koos. ❤
Ja mõningatel hetkedel teeb see kõik nii raskeks ja keeruliseks, aga samas ka lihtsaks, sest me tunneme, kuidas me teineteist mõjutame.

Suudle mind. ❤
 
??? 17. veebruar 2015, kl 20.50
Mõttelage pläägutamine, milleks?
 
:) 17. veebruar 2015, kl 20.51
Pane silmad kinni ja suudle mind vastu...
 
17. veebruar 2015, kl 20.54
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pane silmad kinni ja suudle mind vastu..


Suudlen, kallis, suudlen.... ♥♥♥
 
:) 17. veebruar 2015, kl 20.57
Tea, et oled alati minu poolt hoitud!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!