Saatmata kirjad
Mu suurim õppetund elus on
 
18. veebruar 2015, kl 19.06
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma armastan Sind nii nii nii palju:)
Kui palju on palju? Kas nii palju kui tigu armastab oma karpi? Kas nii palju kui Koit armastab Hämarikku ja Hämarik Koitu? Kas nii palju kui taevas on tähti? Kas nii palju kui raamatutes on sõnu?

Ma armastan Sind nii palju ja rohkemgi. Igavikuliselt armastan Sind. Tähtedest edasi...♥
 
:) 18. veebruar 2015, kl 19.10
Oleneb mids Sa mulle kanaldada tahaksid:))))
 
:) 18. veebruar 2015, kl 19.17
Tee jah toad puhtaks. Korras eluruumides voolab hea energia sujuvamalt ja tekitab parema tunde.
Küsid kuidas ma selle rahmeldamise juures vastu pean. Kusjuures üllatavalt hästi. Esiteks oled mul nüüd ju Sina, kes mind laeb ja teiseks laeb selline sebimine mind ise omakorda. Mulle on seda vaja, sest paigalseis tõmbab mind energiast tühjaks. Mul tekkis täna nii palju häid ideid meie tulevikuga seoses... Homme räägin.
Ja tead, mul on siiralt hea meel, et oma hirme maandada, sest kui me juba kord energeetiliselt seotud oleme, jagame ka hirme. Tänu Sinule olen ka mina rahulikum. ILY
 
* 18. veebruar 2015, kl 19.19
Sulle ei taha hetkel midagi kanaldada :D Sa nagunii tunned mind läbi ja lõhki ja paned minu sees toimuvaid protsesse tähele, sest oleme ju ühenduses. ♥
Tegelikult see kanaldamise jutt käis nende üldiste jutumärkides olevate posituste kohta, et kas see häirib Sind väga või mitte :D Mõtlesin, et lihtsalt ergutan natukene siinseid lugejaid
 
*** 18. veebruar 2015, kl 19.26
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tee jah toad puhtaks. Korras eluruumides voolab he
> a energia sujuvamalt ja tekitab parema tunde.
> K
> üsid kuidas ma selle rahmeldamise juures vastu pea
> n. Kusjuures üllatavalt hästi. Esiteks oled mul nü
> üd ju Sina, kes mind laeb ja teiseks laeb selline
> sebimine mind ise omakorda. Mulle on seda vaja, se
> st paigalseis tõmbab mind energiast tühjaks. Mul t
> ekkis täna nii palju häid ideid meie tulevikuga se
> oses... Homme räägin.
> Ja tead, mul on siiralt h
> ea meel, et oma hirme maandada, sest kui me juba k
> ord energeetiliselt seotud oleme, jagame ka hirme.
> Tänu Sinule olen ka mina rahulikum. ILY

Tänan Sind. ♥ Seda on hea meel kuulda, et ma kuidagigi Sulle abiks olen. Olgugi siis hetkel vaid energeetilselt. Aga homsest kindlasti teistel viisidel ka. Ära muretse, olen Sulle toeks ka rasketel hetkedel ega jäta Sind. Oled minu jaoks väga oluline.

Jah, Sul on õigus. Küllap olen ma väga palju muutunud. Tundsin seda põhjalikku muutust, mis minus on toimunud alles väga selgesti täna.
Ma tean, et kuulume kokku ja nii ongi.
 
18. veebruar 2015, kl 19.29
Kõigepealt meid kuskil üleval pandi paari, siis meie kaks jonnakat last hakkasime protesteerima selle vastu, kuni lõpuks jõudsime arusaamiseni, et küllap nii vist peabki olema, et kui meid koos kord tantsima pandi...siis..

Armastan Sind!♥
 
:) 18. veebruar 2015, kl 19.49
See keegi, kel on võim määrata inimeste saatusi, kelle tahe alati loeb, teadis kindlasti ette, et ega meiega kerge saa olema. Meil üksteisega niisamuti. Ükskõik kui jonnakad, kanged, iseteadvad me ka poleks, Tema on meist kõrgem, kangem ja vägevam. Mida enam me vastu hakkame, slikerdame või tõrgume, seda enam valu ja kurbust taluma peame. Tean, sest olen selle õppetükki üsna varvaliselt selgeks saanud. Tean ka seda, et kui me ei leebu, saab meil taas väga valus olema. Millegi pärast on just meid kahte juurikat kokku pandud, et üksteisele tasakaalukust, kannatlikkust, leebust ja järeleandlikkust õpetada. Ma ei ole kindel, et kui õpetajaks oleks olnud keegi teine kui Sina, keegi pehmem tegelane, et kas ma siis nii hästi oleksin õppinud ja selle õppetunni nii selgeks saanud. Vist mitte. Sina ka ma usun.
Igal juhul on kõigel seos ja kõik omavahel seotud, sh ka meie kaks.
Tantsime Sinuga taevas :) Põrgu oli juba ära :P
 
:) 18. veebruar 2015, kl 19.50
Jutumärgid ei sega mind. Olen õppinud teatavatele asjadele läbi sõrmede vaatama või siis pigem mööda vaatama :)
 
:) 18. veebruar 2015, kl 19.55
Märkasin Sinu muutust juba mõne kuu eest. Peamiselt muutust energias, mida kannad. Nii nagu Sa ütlesid, oleme energeetiliselt seotud ja kumbki tunneb teise emotsioone, tujusid, madalseise ja tõuse. Tundsin kuidas Sa oled palju vabamaks muutunud ja kui palju avatum oled. Mul on hea meel, et minu jaoks olemas oled ja luban, et saad ka minuga alati arvestada. Sa teed pelgalt oma olemasoluga minu väga õnnelikuks :)
 
:) 18. veebruar 2015, kl 20.09
Hakkasin mõtlema, et mina ise olen samuti muutunud ja ehk on ka sellel oluline osa meiensuhtluse sujuvamaks muutumisel. Kuidas Sina mind nüüd tunnetad? Teisiti? Sama moodi kui varem? Lihtsalt huvitav oleks teada kuidas Sina tajud energait meie vahel nüüd ja kuidas varem.
 
:) 18. veebruar 2015, kl 20.21
Armastus saadab meile palju, et sina ei jõua vastu võtta. Ole tänulik, mida saatus sulle saadab!
 
18. veebruar 2015, kl 20.24
Armsad postitused, täis ilusaid sõnu! ♥
Aitäh. ♥

Ma arvan, et meie mõlema energia on muutunud, üks ei saaks olla ilma teiseta, sest muidu ei oleks sellist kokkukõla.
Ma usun, et me saime aru, et me oleme mõlemad suutelised selle energia endast eemale lükkama, aga me ei suuda takistada selle kulgu, sest see lookleb meie vahel. Ma usun, et suurim õppetund oli teineteisest lahti laskmine, sest arvasime tõesti, et kõik on lõplikult läbi ja liikusime oma eludega edasi. Ometi kondab see energia etteaimamatuid radu ning tõi südametesse ikkagi selle pigistava igatsuse tunde.
Mitu korda tabasin end tollel ajal mõttelt, et kuidas me saime kõik, mida me üles ehitasime, minema visata? See tegi mind nii kurvaks. Ma surusin oma tunded alla ja mõtlesin, et kui Sina oled õnnelik, siis olen mina ka õnnelik ja püüdsin olla õnnelik kellegi teisega. Aga pikapeale sain ma aru, et ma otsisin temas Sind. Aga temas ma Sind ei leidnud, sest Sina oled Sima ja ma armastan ja tahan olla Sinuga koos just sellepärast, et Sina oled just Sina. ♥
Hoolimata sellest, kas see energia on meie vahel või mitte, armastan ma Sind Sinu enda pärast, mitte energia.
 
18. veebruar 2015, kl 20.27
Ma tean, et ma ei saaks kunagi kellegagi nii õnnelik olla, kui ma saan seda olla Sinuga!
Ma tean ka seda, et nüüd armastame ja austame me iseennast rohkem, mis toob meie vahele rohkem tasakaalu. Me arvestame nii iseenda vajadustega kui ka teisega.
 
18. veebruar 2015, kl 20.30
Ma usun, et meil oli vaja seda õppetundi, sest me olime nii klammerdunud teineteise külge, et näis, et me ei suuda eraldi olles üldse hingata.
Aga nüüd me teame, et ka elu teineteiseta on võimalik ja me oskame ka eraldi olles olla õnnelikud. Lihtsalt koos olles on väga palju parem!
Armastan Sind väga kallis! ♥
Ja olgu meie teekord harmooniline ning täis teineteise mõistmist! ♥
 
18. veebruar 2015, kl 20.34
Ma tean, et me koos põleme väga ereda leegina! ;)
 
kas annab veel võltsim olla 18. veebruar 2015, kl 20.36
2 tola hämavad siin suurtest tunnetest ent tegelikkuses pole neil aimugi kes on teine pool, kellega suheldakse. Naeruväärne.
Päris valus laks saab olema, kui siin luuakse omale valede põhjal illusioone ja reaalis on edaspidi endiselt tühjad pihud :DD
Imal ja võlts ajaviide siin, mis ei vii mitte kuhugi vaid hävitatakse vabatahtlikult vaid ennast.
 
:) 18. veebruar 2015, kl 20.38
Sa oskad nii osavalt mõtteid kirja panna. Kohati on tunne, et kõik millest ma mõtlen, kirjutad Sina üles. Hämmastav kui sarnaselt me olukordi ja seda, mis meiega toimub, näeme.
Tean samuti, et me suudaksime teineteiseta elada, aga kas see elu oleks selline, mis meid kumbagi õnnelikuks teeb? Mina ei usu. Sügaval südames jääme me ikka ja alati teist igatsema ja puudust tundma, mis teeb me elu kellegi teisega poolikuks ja õnnetuks. Usu, ma tean mida see tähendab ja milleni välja viib... Kahjuks. Me oleksime küll pidevalt füüsiliselt kohal, aga mõte on ikkagi üksteise juures, rebides ennast emotsionaalselt pikapeale ribadeks. Väga valusalt muideks.
 
:) 18. veebruar 2015, kl 20.41
Mulle meenub aegajalt mõte, mis Sind kohates iseenesest, ja teadmata kust kohast , tekkis. Mõte, mis hakkab realiseeruma :)
 
:) 18. veebruar 2015, kl 20.48
Kui ma praegu midagi südamest soovin, siis seda, et me küll põleksime koos ereda leegiga, aga samas arvestaksime ja oskaksime üksteise tunnetega hellalt ümber käia. Ma ei tahaks kuidagi Sulle haiget teha ega tahaks ka ise rohkem haiget saada.
Usun, et me oskame olla teineteise jaoks parimad kaaslased kui vaid tahame :) Ja mina tahan.
Mulle tundub, et oleme paljudes asjades äärmiselt sarnased ja seega on lihtne kõike koos teha, sest meid huvitavadki samad asjad. Ja teisalt oleme nii erinevad, mis omakorda rikastab kumbagi. Ja mis kõige tähtsam, meil on tahe olla parim kaaslane, hoida ja armastada :)
 
18. veebruar 2015, kl 20.49
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa oskad nii osavalt mõtteid kirja panna. Kohati o
> n tunne, et kõik millest ma mõtlen, kirjutad Sina
> üles. Hämmastav kui sarnaselt me olukordi ja seda,
> mis meiega toimub, näeme.
> Tean samuti, et me
> suudaksime teineteiseta elada, aga kas see elu ole
> ks selline, mis meid kumbagi õnnelikuks teeb? Mina
> ei usu. Sügaval südames jääme me ikka ja alati te
> ist igatsema ja puudust tundma, mis teeb me elu ke
> llegi teisega poolikuks ja õnnetuks. Usu, ma tean
> mida see tähendab ja milleni välja viib... Kahjuks
> . Me oleksime küll pidevalt füüsiliselt kohal, aga
> mõte on ikkagi üksteise juures, rebides ennast em
> otsionaalselt pikapeale ribadeks. Väga valusalt mu
> ideks.

Usu, Sinagi oskad minu mõtteid kirja panna.
Kallistan! ♥
 
18. veebruar 2015, kl 20.52
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui ma praegu midagi südamest soovin, siis seda, e
> t me küll põleksime koos ereda leegiga, aga samas
> arvestaksime ja oskaksime üksteise tunnetega hella
> lt ümber käia. Ma ei tahaks kuidagi Sulle haiget t
> eha ega tahaks ka ise rohkem haiget saada.
> Usu
> n, et me oskame olla teineteise jaoks parimad kaas
> lased kui vaid tahame :) Ja mina tahan.
> Mulle t
> undub, et oleme paljudes asjades äärmiselt sarnase
> d ja seega on lihtne kõike koos teha, sest meid hu
> vitavadki samad asjad. Ja teisalt oleme nii erinev
> ad, mis omakorda rikastab kumbagi. Ja mis kõige tä
> htsam, meil on tahe olla parim kaaslane, hoida ja
> armastada :)

Jah, Sul on õigus. Soov ja tahe on meil samad. Ma tahan Sinu jaoks olla parim, kõige hoolivam ja kõige hoolitsevam kaaslane!
Armastan Sind väga! ♥
 
*** 18. veebruar 2015, kl 20.53
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mulle meenub aegajalt mõte, mis Sind kohates iseen
> esest, ja teadmata kust kohast , tekkis. Mõte, mis
> hakkab realiseeruma :)


Mis mõte? Kas räägid mulle sellest homme?
 
:) 18. veebruar 2015, kl 20.55
Ma väga ootan Sind enda ellu ja ka seda, et saaksin olla osa Sinu omast.
Kujutlen kuidas me puhkepäeva hommikul baldahiinvoodis unesegastena esimesi päikesekiiri püüame ning lihtsalt kaisus oleme... Kananahk tekib kehale kui sellele mõtlen :))))
 
*** 18. veebruar 2015, kl 20.57
Aga pannkoogid? :P
 
:) 18. veebruar 2015, kl 20.57
Jaa, kindlasti räägin. Kui unustan, tuleta palun mulle meelde, et lubasin rääkida.
https://www.youtube.com/watch?v=sc7BdAd4Ejs
 
:) 18. veebruar 2015, kl 20.58
Eks ma vean ennast mingil hetkel Sinu kaisust (korraks) kööki, et Sulle pannkooke teha :) Rõõmuga vean, et siis hiljem vaikselt tagasi libiseda.
Luba, et läheme suvel koos mereäärde telkima :)
 
18. veebruar 2015, kl 21.06
Ikka lähme :) Me saame kõike, mida soovime koos teha! :)

Ärme nüüd väga üle kuumene :)



 
:) 18. veebruar 2015, kl 21.08
Hea nõuane, aga kahjuks pisut hiljaks jäänud...nii mõnedki head pikad aastad ;)
 
:) 18. veebruar 2015, kl 21.13
Saatus saadab meile väärt kaaslase juhul, kui oskame oodata vääriliselt oma väärt kaaslast!
 
18. veebruar 2015, kl 21.15
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Saatus saadab meile väärt kaaslase juhul, kui oska
> me oodata vääriliselt oma väärt kaaslast!


Mida see tähendab? Kas seda, et vananeme väärikalt koos? ♥
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!