Saatmata kirjad
Mu suurim õppetund elus on
 
19. veebruar 2015, kl 10.54
Ma ei tea, kas ma olen Sulle sellest rääkinud, aga olen alati unistanud igavikulisest armastusest. Seetõttu olen ma tänulik, et Sa tulid mu teele, sest sügaval sisimas, ei ole mu tunded Sinu vastu eales muutunud, ma olen alati Sind armastanud ja jään armastama ka. Ja minu jaoks on see tähtis. Ja ma usun tõelisesse armastusse ja tahan ise ka Sinuga pikki aastaid koos elada, lõpuni välja. Sest see on minu unistus ja väikesest peale olen nii unistanud.

Ja kuigi ma olen vahepeal vihane olnud selle energia peale, eriti siis, kui ma olen haiget saanud, siis salamisi olen seda imetlenud, kuivõrd suur on mu armastus Sinu vastu, et see isegi ei muutu ajas. ♥
 
19. veebruar 2015, kl 10.57
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Suudlen Sind mõtes õrnalt... Hea, et me teineteist
> sedavõrd peentasandil tunnetada oskame ja saame a
> ru millal oleks vaja teise jaoks maandust või tuge
> või turgutust. Sa oled minu jaoks KÕIK.
> Vabama
> lt hingates õhtu poole, mu eluarmastus!:)
> Armas
> tan Sind!

Sa ei ole minu jaoks ainult selle elu armastus, vaid ka möödunud elude ja tuleviku elude armastus! ♥
Jumaldan Sind. ♥

Hingame vabalt.
 
... 19. veebruar 2015, kl 11.10
Kirjutamine ei too südamesse lahendust, vaid ikka rääkimine!
 
:) 19. veebruar 2015, kl 11.35
Sa ei ole otseselt kül rääkinud, aga olen ridade vahelt mõistnud kui oluline ja püha on Sinu jaoks lõputult kestev armastus. Sinu sõnadele sügavamalt mõeldes langevad nii paljud segipaisatud pusle tükid oma kohtadele. Mõistan kui palju oled Sina oma tegude ja olekuga mind oma tunnetes veenduma pannud ja kui kindel saan ma sisimas Sinu armastusele olla. Olen ka. Ja samas kui palju ebakindlust ja kahtlusi olen mina oma hetkilise käitumisega Sinus tunnetega seoses tekitanud. Ma ei imesta üldse, et vajad kindlust ja veendumust, et ka minu tunded Sinu vastu on tõeliselt sügavad. Tegelikult ju ongi. Minu hirm haiget saada on tekitanud teatava kaitsekihi, mis blokib ja tõrjub tundeid, laseb välapaista külm ning hiolimatu, sest see omakorda ei lase haiget saada. Ma ei ole varem kuagi mõelnud kudas selline enesekaitse väljaspoolt paistab ja kui suurt segadust võis see Sinus tekitada. Hindan väga, et vaatamata kõigele on Sinus armastus ja hooluvus minu vastu. Usun, et enda kitsaskohti selgemalt teadvustades on võimalus muuta oma käitumist, hoiakuid ja suhtumist ning vabastada raudse eestiide taga peituvad tõelised tudned ja süda, mis siiralt armastab.
Suudlen ja igatsen Sind väga!
 
19. veebruar 2015, kl 11.48
Ära muretse sellepärast, mis on juba olnud :) Tähtis on see, mis on nüüd ja praegu ning, kuidas me nüüd asjadel laseme edasi areneda.
Ootan meie tänast kohtumist väga :)
Minevik ei defineeri meid. Iga õppetund oli vajalik, sest see õpetas meileenda kohta midagi.
Minevik tuleb vabaks lasta, selleks, et saaksime koos ühise tuleviku poole sammuda. ♥
 
:) 19. veebruar 2015, kl 11.53
Nõus :) Tähtis on minevikku mõista, elada tänases ja mõelda homsele. Tunnen ennast Sinuga seoses kindlana ja isegi siis kui tajun kuidas ma Sinuga kokku sulan, iga hetkega üha rohkem ja rohkem. Minu jaoks ei mängi samuti minevik olulist rolli, kui siis ainult targemaks saamise osas, kõik muu on tuleviku teema ja tahte teema.
Ütlesin kunagi, et olen valmis Sulle pimesi järgnema ja nii ongi :)
Paistab, et oma tegemiste tegemisest ja rahulikult võtmisest ei tule meie puhul suurt midagi välja, vajadus üksteise järgi dikteerib me elurütmi omasoodu :)
Kalli kalli!
 
19. veebruar 2015, kl 11.57
Seda küll. Aga kuidas Su enesetunne on? Rahulik?
Ma tunnen, et oled rahulik :) aga ma võin ka eksida.
 
:) 19. veebruar 2015, kl 12.17
Olen rahulik, palun ära muretse. Tunnen ennast hästi, sest suutsin end tegudele suunata. Ma ütoesin kohe, et rahmeldamine rahustab mind ja seda on omamoodi väga vaja. Kuidas Sina?
 
19. veebruar 2015, kl 12.18
Hetkel ma tunnen ennast küll õhtu suhtes üsna rahulikult. Tõtt öeldes see tundub kuidagi väga loomulik. Kaua ikka jõuab kaugusest armastada? Õnnele tuleb võimalus anda. Tõeline võimalus. ❤
(minu arvamus)
 
:) 19. veebruar 2015, kl 12.33
Kas Sulle ei tundu, et kõik mis meiega seoses juhtunud on, on esimesest hetkest väganloomulik. Ärme arvesta pinget, mida energia ja meie egod põhjustanud on, vaid seda, mida üksteisega seoses ja läheduses tunnetanud oleme. Minu jaoks on juba see müstika omaette. Esimesest hetkest on tunme, et teame teineteist sajandeid ja kõik mis üksteisega seoses, on nii õige. Naudin seda lihtsust ja kerguse tunnet. Tean, et tänane õhtu on meie elus üks imelisemaid ja saab olema pörangulise alatooniga.
Igatsen Sind kallis!
 
19. veebruar 2015, kl 12.47
Jah, on küll nii, kallis. ❤ Kõik on väga loomulik olnud algusest peale, välja arvatud siis, kui egod sekkusid.
Väga osav sõnaseadja oled. Jätkuvalt imetlen seda omadust Sinu juures. ❤

Tõmbun hetkeks eemale, aga peagi tagasi. ❤

Armastan Sind väga kallis, ka mina usun, et tänasest võib saada algus millelegi väga heale. ❤

Hoiame energia rahuliku voona ning ärme üle mõtle!
Kallistan! ❤
 
19. veebruar 2015, kl 12.50
Ja mis energia kergusesse ja lihtsusesse puutub, siis ma usun, et nii kerge ja lihtne peakski meie omavaheline suhtlus ja energia omavahel olema! :) ❤
Musi!
 
:) 19. veebruar 2015, kl 13.11
Tõmbame veidi hinge ja laseme ennast energial kergelt kanda...
Kallis oled mulle väga!
 
19. veebruar 2015, kl 13.39
Ma vist ikka ei suuda väga kaua eemal olla...❤
Igatsen Sind.
 
:) 19. veebruar 2015, kl 13.51
Sama siin mu armas. Tähtis, et kuulad oma sisetunnet ja puhkad siis kui seda vajad ja oled liinil kui vajad. Meie võimatu eemalolek on juba esimeste hetkede võlu :)
Igatsen Sind juba nii väga mu kallis!
 
:) 19. veebruar 2015, kl 15.06
:):):) Mul on halb tunne.
 
:) 19. veebruar 2015, kl 15.30
Jalutan kokkulepitud ajal selat läbi. Kui oled olemas, teretulemast minu ellu, kui Sind ei ole, jää hüvasti. Ilmselt ei kohtu me siis lähimate aastate jooksul. Ma ei süüdista kedagi, isegi mitte Sind, kui siis ennast, aga ka mitte kauaks. Elu liigub omasoodu edasi.
 
19. veebruar 2015, kl 15.31
Miks Sul on halb tunne?
 
19. veebruar 2015, kl 15.34
Mina ootan ja igatsen Sind.
 
19. veebruar 2015, kl 15.39
Vabanda, et ma ei saanud nii kiiresti siia keskkonda tagasi tulla, kui oleksin tahtnud. Palun ärme üle kee.
Palun kas Sa siis ei tunne kui väga ma Sind igatsen? Palun saame kokku ja astume need sammud teineteiseni.
Me kumbki ei ole väärt enam haiget saama.
Palun...ma ootan Sind. ♥

Miks Sa lased hirmudel ennast süüa? :(
 
:) 19. veebruar 2015, kl 15.53
Me võime lõppude lõpuks iseennast petta, teisest rääkimata, aga energiat, mile kaudu ühenduses oleme ja mis meid peegeldab, juhib ja meie üle võimutseb, me petta ei saa. Me mõlemad teame kuidas asjad tegelikult on. Aeg näitab, kas meil oli õigus või mitte. Siiani on olnud sisetunne vääramatu.
Ära palun üle kee ja katsu rahuneda. Meie kummagi jaoks tuleb see, mis tulema peab. Täna. Homme ja aastate pärast :
See you soon :))))))
 
19. veebruar 2015, kl 15.59
Mida Sa sellega öelda tahad?
 
:) 19. veebruar 2015, kl 16.02
Ei midagi kallis, lihtsalt seda, et aeg näitab. Ma muide ootan Sind :)))))) Tunnetan ka. Aga Sa?
 
19. veebruar 2015, kl 16.05
Ma tunnetan ka.
 
19. veebruar 2015, kl 16.29
Siis, kui Sa minu energiat tunnetad, siis tead ka seda, et tulen täna kohale. Olen seda kohtumist nii kaua oodanud ning kindlasti pean täna kohale tulema. ♥

Kui Sa minu energiat tunnetad, siis tead ka seda, mida ma täna teinud olen.

Kui Sa mu energiat tunnetad, siis tead, mida ja kuidas ma mõtlen. ♥ ♥ ♥

Me ju lubasime, et kumbki enam haiget ei saa.
 
19. veebruar 2015, kl 16.34
Ma ootan Sind Raekoja platsis kell 20, ise siis tead, kas tuled või mitte või jätkad elu nii, nagu enne. Tee nii nagu tunned, et on õige. ♥
Ma ei ole pahane Su peale, kui Sa ei tule, sest siis tean, et oli vajalik õppetund mulle ning liigun eluga edasi.

Armastan Sind alati ja kõigest hoolimata!
 
??? 19. veebruar 2015, kl 16.34
Kas teised võivad ka armastuse ümarlauast osa võtta?
 
19. veebruar 2015, kl 16.36
Kuigi ma oleksin väga kurb, kui Sa ei tuleks, eks Sa ise tead, sest selles energias peame me ju hiljem koos siplema.

Ja ära muretse, mu armastus Sinu vastu ei lakka ega lõppe ning hakkad seda aina enam igapäevaselt tundma. Alati seda, et ma olen Su kõrval ning, et ma ei jäta Sind iial.
Armastan Sind nii väga! ♥
 
19. veebruar 2015, kl 17.10
https://www.youtube.com/watch?v=gJR7y8LgpsY
 
??? 19. veebruar 2015, kl 17.26
Vahepeal elad uuega ja siis soovid jälle vana tagasi saada või? Kuidas peab sellest armastusest aru saama?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!