Saatmata kirjad
Mu suurim õppetund elus on
 
eelmisele 19. veebruar 2015, kl 17.29
Kes elab uuega?
 
??? 19. veebruar 2015, kl 17.38
Nimesid me ei nimeta aga reaalne elu räägib midagi muud. Kes tahab, see tunneb ennast ära!
Huvitav on mitme aasta armastust järgi lugeda!
 
eelmisele 19. veebruar 2015, kl 17.41
Kellega sa siin jutustad?
Kas sina oledki üks neist peategelastest siin?
 
19. veebruar 2015, kl 18.24
Ootan Sind. ❤
 
19. veebruar 2015, kl 18.49
Nii, olen kell 20 Raekoja platsis, ära mind alt vea! :)
Näeme! :)
 
??? 19. veebruar 2015, kl 19.22
Meil on nõupidamine kell 20.00!
Ei lähe meie noori segama!
Loodan, et Teil kõik hästi läheb!
 
19. veebruar 2015, kl 20.00
Ma ei näe Sind hetkel. :(
 
19. veebruar 2015, kl 20.13
Käisin kohal, Sind ei olnud. Kurb tõdeda, aga küllap Sa tahtsid nii.
Nüüd tean ka, miks Sa öösel magada ei saanud.
Las Jumal juhatagu teed, juhul kui me üldse peaks kunagi eluteel veel kohtuma!
Tänan Sind koosveedetud hetkede eest, mis viisid mind lendlema!
Kõike head! ♥
 
uudishimu 19. veebruar 2015, kl 20.21
Millise linna raekojast jutt oli?
 
19. veebruar 2015, kl 20.27
Mul on kurb Su lahkumist vaadata, sest oled minu jaoks kõik. Ja ma armastan Sind lõpuni välja. ♥
 
19. veebruar 2015, kl 20.28
Aga ma tean ka seda, et ma ei ole loodud üksikuks!
Aamen.
 
19. veebruar 2015, kl 20.29
St et olen õnnelik!
 
sedasi 19. veebruar 2015, kl 20.42
blabla-bla bla

jobud
 
*** 19. veebruar 2015, kl 21.04
Veider, et seekord tundsin väga tugevasti, et olen valmis. Küps nagu varasügisene ploom. Ja ma olengi valmis, aga vist pole Jumalal sellised plaanid. Küllap Jumalal oli tõsi taga, kui ta palus mul Sinust lahti lasta.
Võib-olla on õppetund armastada kaugusest, nii nagu kord soovisid. ♥
 
******** 19. veebruar 2015, kl 21.26
Sa ei soovinud armastada lähedalt, lasid armastusest lahti. Läksid kellegi teise juurde, et leida parem armastus. Keelatud vili maitses paremini, kui teemant. Kuid mida ootad veel teemantist? Jääb Jumalale endalegi arusaamatuks!
 
õpetuseks nii mõnelegi 19. veebruar 2015, kl 21.38
see olukord, mille tunnistajaks siin paljud olid, peakski siinsetele jutulindudele elu ruurimaks õppetunniks olema - vähem blabla imalat ja võltsi mõla ja rohkem tegusid.

2 tola tegid siin ennast naerualusteks, ülistati oma armastust ja kiideti teist taevani aga kui oli vaja kohtuda siis tõmmati uttu.
 
:) 19. veebruar 2015, kl 21.39
Vabanda, hetk enne kohrumist tekkis taas Sinu vastu tõrge ja põgenesin. Mõistsin, et mu tunded kellegi teise vastu on tugevamad ja ta on minu jaoks sobivam kaaslane. Sina olid lõpetamata suhe, mille olemus sai täna väga selgeks. Tänan, et selle minu jaoks nii lihtsaks tegid. Olin paaril viimasel päeval liimist lahti, sest Sinu väljailmumine tekitas küllnsegadust, aga tunne Sinuga seoses ei olnid enam õige. Mõtlesin ikka ja jälle paralleelselt Temast. Sain üsna selgeks kes on kes ja keda oma ellu soovin. Ratsionaalselt mõeldes soovivad ju kõik oma elu jagada terve psühhikaga inimesega, mis on vägagi inimlik soov. Kindlasti on kuskil keegi, kes just Sinule sobib ja kes on sama meeleheitel, üksik ja sõltuvusprobleemidega.
Soovin Sulle parimat ja olen südames tänase eest väga tänulik. Kaitseinglid on siiski olemas ja meie üle valvamas :)
 
kle :) 19. veebruar 2015, kl 21.50
sina küll terve psühhikaga pole, oled haige inimene, kes mängib teiste tunnetega. See on suurim patt siin elus, anda kellegile vale lootusi ja meelitada enda magusa jutuga kedagi enda võrku. Usu, küll saatus sulle selle eest veel kätte maksab.
 
??? 19. veebruar 2015, kl 21.52
Paistab, et sulle maksis ja väga valusalt. Miks muidu üksik, suutmatu looma suhteid, sõltuvustes ja majanduslikus kaoses. Mõtlemiskoht.
 
???-le 19. veebruar 2015, kl 21.59
see, mis olukorras sina oled, see ei huvita kedagi, sinu elu, omad vitsad. Üksi oled ja üksinda ka jääd!
 
??? 19. veebruar 2015, kl 22.02
Tulistasid endal munad küljest ja nüüd nutad. Imelik inimene. Miks taganutta midagi, millest nii ehk nii midagi kasu polnud.
 
19. veebruar 2015, kl 22.10
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vabanda, hetk enne kohrumist tekkis taas Sinu vast
> u tõrge ja põgenesin. Mõistsin, et mu tunded kelle
> gi teise vastu on tugevamad ja ta on minu jaoks so
> bivam kaaslane. Sina olid lõpetamata suhe, mille o
> lemus sai täna väga selgeks. Tänan, et selle minu
> jaoks nii lihtsaks tegid. Olin paaril viimasel päe
> val liimist lahti, sest Sinu väljailmumine tekitas
> küllnsegadust, aga tunne Sinuga seoses ei olnid e
> nam õige. Mõtlesin ikka ja jälle paralleelselt Tem
> ast. Sain üsna selgeks kes on kes ja keda oma ellu
> soovin. Ratsionaalselt mõeldes soovivad ju kõik o
> ma elu jagada terve psühhikaga inimesega, mis on v
> ägagi inimlik soov. Kindlasti on kuskil keegi, kes
> just Sinule sobib ja kes on sama meeleheitel, üks
> ik ja sõltuvusprobleemidega.
> Soovin Sulle parim
> at ja olen südames tänase eest väga tänulik. Kaits
> einglid on siiski olemas ja meie üle valvamas :)


Tänan Sindki selle ülestunnistuse eest!
 
19. veebruar 2015, kl 22.12
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vabanda, hetk enne kohrumist tekkis taas Sinu vast
> u tõrge ja põgenesin. Mõistsin, et mu tunded kelle
> gi teise vastu on tugevamad ja ta on minu jaoks so
> bivam kaaslane. Sina olid lõpetamata suhe, mille o
> lemus sai täna väga selgeks. Tänan, et selle minu
> jaoks nii lihtsaks tegid. Olin paaril viimasel päe
> val liimist lahti, sest Sinu väljailmumine tekitas
> küllnsegadust, aga tunne Sinuga seoses ei olnid e
> nam õige. Mõtlesin ikka ja jälle paralleelselt Tem
> ast. Sain üsna selgeks kes on kes ja keda oma ellu
> soovin. Ratsionaalselt mõeldes soovivad ju kõik o
> ma elu jagada terve psühhikaga inimesega, mis on v
> ägagi inimlik soov. Kindlasti on kuskil keegi, kes
> just Sinule sobib ja kes on sama meeleheitel, üks
> ik ja sõltuvusprobleemidega.
> Soovin Sulle parim
> at ja olen südames tänase eest väga tänulik. Kaits
> einglid on siiski olemas ja meie üle valvamas :)


Aga miks Sa mulle ei öelnud, et mõtled temast ja tahad olla temaga koos? Ma oleksin mõistnud.
Nüüd õnneks tead, kes on Sinu jaoks õige ja kellega kokku kuulud ning see ongi kõige tähtsam. Näib, et siiski mina ei olnud Su teine pool ega ka Su oodatud kaaslane!
Kõike head!
 
:) 19. veebruar 2015, kl 22.17
Tegelikult ma tahaksin, et Sinul oleks sama lihtne lahti lasta kui minul. Kummagi energiale ei tee head asjatult kibestunud ripikud. Tõesti leia endale keegi, kes hoolib ja kellest ka Sina tegelikult hoolid ning liigu oma eluga edasi. Ennast nõmedalt kahjustades terd haiget ainult iseendale. Ole tulbi!
Ps. Kartsin, et see läheb mulle rohkem korda. Kui poleks olnud Teda, kes mulle nii palju tähendab, oleksin ehk solvunud. Nüüd tesn, et haiget saab teha see, kellest hoolitakse. :)
 
:) 19. veebruar 2015, kl 22.19
Ükski manipulaator ei saa olla kellegi teine pool, kui siis vaid põgusaks hetkeks. You know what i mean.
Ju ma tahtsin oma tunded tema vastu proovile panna ja mõista kui tähtis ta minu jaoks on ja mida Sinu vastu veel tunnen. Tänane õhtu tõi selguse. Ma ei ole pahane. Kõigel on oma hind, ka selgusel.
 
:) 19. veebruar 2015, kl 22.22
Täna tõestasid kõik oma väärtust. Mina ei kurda.
 
19. veebruar 2015, kl 22.25
Ausalt öeldes ega minagi ei kurda.

Ma leidsin selle vajaliku teadmise, mida mul vaja oli. Loodan, et nüüd saame lõplikult rahus elada oma elu ning see energia jääb igaveseks vaka alla :)
 
:) 19. veebruar 2015, kl 22.28
Loodan sama. Mulle juba tundub, et see energia oli Sinu ettekääne, vastasel juhul oleks teda ka praegu tunda. Lihtsalt vihjeks, et inimkatsete käigus võib oskamatu katsetaja eluohtlikult viga saada.
 
19. veebruar 2015, kl 22.29
Mis mõttes energia oli ettekääne?
 
19. veebruar 2015, kl 22.29
Miks Sa üldse liimist lahti olid? Täiskuu pärast?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!