Saatmata kirjad
Mu suurim õppetund elus on
 
:) 19. veebruar 2015, kl 22.30
Kus kohas on kirjas, et liimist lahti olin?
 
19. veebruar 2015, kl 22.31
Ma sain täna aru, et me elame täiesti erinevat elu, erinevates maailmades ja see oleks raske, ent mitte võimatu, seda toimima panna.
Mul on hea meel, et oled leidnud endale väärt kaaslase, kes Sind mõistab, toetab ja abistab, et Sa ei peaks iial ennast tundma hingeliselt üksinda :) ♥
Sul on temaga järelikult väga-väga vedanud. Väärtusta teda ja hoia teda hästi! ♥
 
:) 19. veebruar 2015, kl 22.32
Mulle tundub, et praegu oled Sina hoopis liimist lahti. Miks küll?
 
19. veebruar 2015, kl 22.32
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vabanda, hetk enne kohrumist tekkis taas Sinu vast
> u tõrge ja põgenesin. Mõistsin, et mu tunded kelle
> gi teise vastu on tugevamad ja ta on minu jaoks so
> bivam kaaslane. Sina olid lõpetamata suhe, mille o
> lemus sai täna väga selgeks. Tänan, et selle minu
> jaoks nii lihtsaks tegid. Olin paaril viimasel päe
> val liimist lahti, sest Sinu väljailmumine tekitas
> küllnsegadust, aga tunne Sinuga seoses ei olnid e
> nam õige. Mõtlesin ikka ja jälle paralleelselt Tem
> ast. Sain üsna selgeks kes on kes ja keda oma ellu
> soovin. Ratsionaalselt mõeldes soovivad ju kõik o
> ma elu jagada terve psühhikaga inimesega, mis on v
> ägagi inimlik soov. Kindlasti on kuskil keegi, kes
> just Sinule sobib ja kes on sama meeleheitel, üks
> ik ja sõltuvusprobleemidega.
> Soovin Sulle parim
> at ja olen südames tänase eest väga tänulik. Kaits
> einglid on siiski olemas ja meie üle valvamas :)


Siin äkki on kirjas, et olid liimist lahti?
 
:) 19. veebruar 2015, kl 22.33
Usu, ma teengi seda. Ma oskan väärt inimesele pühenduda. Katsu Sina ka, siis ei ole nii üksi.
 
:) 19. veebruar 2015, kl 22.37
Ju see oli nii ebaoluline ja hetkeline liimist lahti olek, et par hetke hiljem ei meenunudki. Arvasid, et Sinu mõju laastab rohkem? Kullake, nedd ajad on ammu juba möödas. Ma usun, et Sa ei taha teada mida manhetk enne kella 8 tundsin :) Ehk selleks oligi nii kerge leppida veendumusega, et Sa oled see, kellena ennast tõestanud oled.
Ma ei saa aru miks Sa üldse erutud mingisuguse netivestluse peale? Pärisininestesse kiindutakse. Minu jaoks oli see viga, milles täna taas veendusin ja mis aitas mind elus edsasi liikida ilma, et hooti uuesti nostalgitsema halkaksin. Segab see Sind?
 
19. veebruar 2015, kl 22.39
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mulle tundub, et praegu oled Sina hoopis liimist l
> ahti. Miks küll?

Miks mina peaksin liimist lahti olema. Leidsin oma tee, oma mõtte, milleks ma siia maailma loodud olen. Sa võid praegu naerda, aga see on nii.

Aga pean tunnistama, et ma sain väga täpselt aru, et Sa mind ei taha oma ellu. Oled mulle alati selle väga selgeks teinud.
 
:) 19. veebruar 2015, kl 22.40
Kas Sina tahasid oma elu endasugusega jagada?
 
:)-le 19. veebruar 2015, kl 22.40
odav linnuke oled, kes lendab oksalt oksale ent lõpuks jääb ikka üksi. Ja paras sulle.
 
19. veebruar 2015, kl 22.41
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ju see oli nii ebaoluline ja hetkeline liimist lah
> ti olek, et par hetke hiljem ei meenunudki. Arvasi
> d, et Sinu mõju laastab rohkem? Kullake, nedd ajad
> on ammu juba möödas. Ma usun, et Sa ei taha teada
> mida manhetk enne kella 8 tundsin :) Ehk selleks
> oligi nii kerge leppida veendumusega, et Sa oled s
> ee, kellena ennast tõestanud oled.
> Ma ei saa ar
> u miks Sa üldse erutud mingisuguse netivestluse pe
> ale? Pärisininestesse kiindutakse. Minu jaoks oli
> see viga, milles täna taas veendusin ja mis aitas
> mind elus edsasi liikida ilma, et hooti uuesti nos
> talgitsema halkaksin. Segab see Sind?

Ei see ei sega mind.
 
19. veebruar 2015, kl 22.41
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas Sina tahasid oma elu endasugusega jagada?

Mida Sa sellega mõtled?
 
19. veebruar 2015, kl 22.43
Miks Sa praegu nii erutunud oled selle peale, et ma kohal käisin ning Sind eest ei leidnud?
Pole mõtet ju erutunud olla.
 
19. veebruar 2015, kl 22.45
Sain teada nüüd täpselt, et see siin, mida kirjutad, on lihtsalt aja parajaks tegemine ning tugevate tunnetega pole sellel mingit seost. Õige inimene on Sinu jaoks juba olemas ning mina pole see õige küll kunagi olnud, sellest ma olen ka Sinu juttude põhjal aru saanud. Sestap tänan Sind ja head ööd!

Andsid mulle võimaluse näha maailma palju avaramalt ja eredamates värvides. Nüüd ma tean, mis on minu jaoks õige.
 
:) 19. veebruar 2015, kl 22.45
Pole vaja seda veelgi inetumaks teha. Me teadsime enne tänast niigi kellega kummagi näol tegu on. Ega muidu poleks ma ju kellessegi teisesse kiindunud ja Sinust nii kiiresti üle saanud ja Sina poleks süüdimatult ennast täis teinud kellegi ees, kellest tõeliselt hoolid. Me saime oma vastused ja liiguks nüüd oma eludega edasi, nii kuis kumbi oskab ja suudab.
Ps. Ma ju ütlesin, et pole mõtet endale jalga tulistada. Antud juhul teigime seda mõlemad, korduvalt. Jää hüvasti!
 
19. veebruar 2015, kl 22.48
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pole vaja seda veelgi inetumaks teha. Me teadsime
> enne tänast niigi kellega kummagi näol tegu on. Eg
> a muidu poleks ma ju kellessegi teisesse kiindunud
> ja Sinust nii kiiresti üle saanud ja Sina poleks
> süüdimatult ennast täis teinud kellegi ees, kelles
> t tõeliselt hoolid. Me saime oma vastused ja liigu
> ks nüüd oma eludega edasi, nii kuis kumbi oskab ja
> suudab.
> Ps. Ma ju ütlesin, et pole mõtet endal
> e jalga tulistada. Antud juhul teigime seda mõlema
> d, korduvalt. Jää hüvasti!

Antud hetkel ei saa ma aru, millest Sa räägid.
Täis teinud kellegi ees?
 
:) 19. veebruar 2015, kl 22.50
Hais reedab, kes täis tegi. Liigu selles suunas. Kaebleb see, kel püksid märjad.
 
19. veebruar 2015, kl 22.51
Oot, aga miks Sa üldse tagasi tulid? Ja silmade ees virvendama hakkasid?
Ütlesid ju ammu juba, et asjadega on vsjo, miks siis tagasi langeda, kui oled leidnud selle, keda otsid?
(lihtsalt küsimus)
 
19. veebruar 2015, kl 22.53
Kes kaebleb mida?
Et Sa ei tulnud?
Mida ma kaeblen?
Kas tunned mu energiast, et olen nördinud?
 
:) 19. veebruar 2015, kl 22.58
Ju olin rumal ja tahtsin oma tunnetes selgusele jõuda. Oli selles midagi halba? Sina ju ka testisid omaarust midagi...iseasi kui õnnestunult. Mina sain vähemasti vajaliku vastuse. Kõik peaksid ju rahul olema. Või jäi midagi väga kripeldama? Ma usun, et lähinädalad peaksid selgemad vastused andma, meile kõigile. Lihtsalt ole kannatlik.
 
19. veebruar 2015, kl 22.59
See ei olnud väga ilus jah, et Sa nii tegid, olgem ausad. Mida Sa said nüüd sellest? Said selle, et Sa tead seda, et mul endiselt on tunded Sinu vastu? Oled õnnelik?
 
:) 19. veebruar 2015, kl 23.01
Ja mida Sina sellest said? Õppetunni, et kõik ei ole manipuleeritavad? Ahjaa, munadest jäid ka ilma, aga see ei ole oluline kaotus.
 
19. veebruar 2015, kl 23.03
Kuigi südame purustamises oled maailma osavaim, selles saad kindlasti ühel päeval medali. Neid asju muidugi enam ei saa, mida mina olen Sulle kingituseks kokku ostnud, aga see selleks.
Pole oluline ju.

Ma tahtsin teada, kas veeretad ennast kohale või ei veereta. Sain oma vastuse. Ära mulle palun kunagi ütle, et mulle pole Sa oluline vms. See oleks lihtsalt liigne luksus, sest tead isegi, et see pole nii.

Aga miks mina pean tegelema kogu aeg mingite energeetiliste blokeeringute vabastamisega, osa energiast ju tuleb Sinult. Oled tunginud juba mu kehasse ja kogu mu energiasüsteemi.


Mul on tõsiselt hea meel, et leidsid endale kellegi ja lasid minust lahti.
 
19. veebruar 2015, kl 23.05
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja mida Sina sellest said? Õppetunni, et kõik ei o
> le manipuleeritavad? Ahjaa, munadest jäid ka ilma,
> aga see ei ole oluline kaotus.

Kas Sa tead üldse kellega räägid? Vist mitte.

Seda ma tõestasin ka enda jaoks, et ma olen vaba hing ja see armastus ei hoia mind lõksus või see energia, mis iganes meie vahel ka ei ole. Ära integreeru minu energiaga. Ära igatse mind ja ära mõtle minu peale.
Ma ütlesin Sulle Valentinipäeval, et said must lahti ja pärast seda lõi see nostalgia Sinus eriliselt liimendama. Mis siis nüüd?
See taotlus on Sul aegade algusest sisse antud ju.

Ma ei tea, kas asi on mu suures varvas või kõõrdi vaatavates silmades, aga...
see on ju kõigest nett, kallis, nettttttttttt
 
:) 19. veebruar 2015, kl 23.05
Mina sain mitu olulist kinnutust täna
1. See oli uudishimu ja lõpetamata asi, mitte tunne, mida aevasin end Sinu vasru tundvat
2. Sa ei ole muutunud ja sellist Sind ma oma ellu ei taha, ka suhelda ei taha
3. Ma olen valmis oma eluga edasi liikuma
4. Mul on tunded Tema vastu ja Temal minu vastu ( viimabe teadmine oli kõige väärtuslikum.
Kõik peaks rahul olema :)
 
19. veebruar 2015, kl 23.07
Tänan, kallis, Sa oled parim.
Täna Sa ütlesid, et see energia on meie vahel, et kas ma siis ei tunneta seda.. eheee... nüüd Sa rääkisid küll ennast supi sisse. Mis kanaldamisse puutub, siis ma kanaldan kohe su tunded ja mõtted ka endale siia samma paberi peale ja ongi asi ants.

Asi läheb humoorikaks! Tänan, et mind lõbustad :)
Musi-Musi!
 
19. veebruar 2015, kl 23.10
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina sain mitu olulist kinnutust täna
> 1. See ol
> i uudishimu ja lõpetamata asi, mitte tunne, mida a
> evasin end Sinu vasru tundvat
> 2. Sa ei ole muut
> unud ja sellist Sind ma oma ellu ei taha, ka suhel
> da ei taha
> 3. Ma olen valmis oma eluga edasi li
> ikuma
> 4. Mul on tunded Tema vastu ja Temal minu
> vastu ( viimabe teadmine oli kõige väärtuslikum.
>
> Kõik peaks rahul olema :)

Nii, mida mina täna teada sain:

1. Sa ei ole muutnud
2. Sellist Sind ma enda ellu ei taha
3. Elu on ilus, uksed ja aknad avanevad mulle, olen tänulik elu eest, mis mulle on antud


Mida see teie vaheline armastus või pühalik suur tunne peaks hetkel mulle andma? Kas Sa täna leidsid ta ülesse? :) Miks Sa mulle seda nina alla hõõrud? Et minus mingisugust reaktsiooni esile tuua?

Põnev eksperiment Sul.
 
:) 19. veebruar 2015, kl 23.11
Mind ei huvita asjad, mind huvitasid Sina, enne kui ennast minu silmis ebaussldusväärseks mänguriks tegis. See selleks, ma ei ole ka selle peale pahane, oma elu ise tead mida sellega tedd, minusse see ei puutu. Ma tõesti tahan kellelegi, kellel on mini silmis eriline väärtus, võimaluse anda. Jah, ta on nii väga Sinu sarnane, sellise Sinu, keda ma algul imetlesin ja kellesse armusin, enne kui Sind päriselt tundma õppisin ja pettusin. Ehk on ta omamoodi minu jaoks paranemine Sinust, aga kas seal ongi vahet. Tähtis, et ta kannab väärtusi, mis minu jaoks tähtsad on.
 
19. veebruar 2015, kl 23.14
Oi, kallis, ära karda, mina kellegi vahele ei tule, olen piisavalt vana juba, elage rahulikult. Mina kedagi segama ei tule.

Mis tema sellest arvab, et Sa nii palju aega igasuguste uduluulude peale raiskad internetis? Tehke midagi koos, kasuta seda aega, mis Sul temaga on antud väärtuslikumalt, Sa tead ju, et aega pole kunagi liiga palju, aeg kaob kiirelt käes.
Soovin teile lõppematut õnne ja palju lapsi!
Ma tean, et teete teineteist kindlasti väga-väga õnnelikuks, nii nagu meie kunagi ei teinud! Edu! ♥
 
19. veebruar 2015, kl 23.18
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mind ei huvita asjad, mind huvitasid Sina, enne ku
> i ennast minu silmis ebaussldusväärseks mänguriks
> tegis. See selleks, ma ei ole ka selle peale pahan
> e, oma elu ise tead mida sellega tedd, minusse see
> ei puutu. Ma tõesti tahan kellelegi, kellel on mi
> ni silmis eriline väärtus, võimaluse anda. Jah, t
> a on nii väga Sinu sarnane, sellise Sinu, keda ma
> algul imetlesin ja kellesse armusin, enne kui Sind
> päriselt tundma õppisin ja pettusin. Ehk on ta om
> amoodi minu jaoks paranemine Sinust, aga kas seal
> ongi vahet. Tähtis, et ta kannab väärtusi, mis min
> u jaoks tähtsad on.

Anna siis võimalus.
Ma annan ka võimalusi teistele. Ära sellepärast muretse, et ma üksinda jään. Ka minu elus on eriline inimene, kes aitab mind lappida kõigest sellest, mis meil omavahel pooleli jäi. Võimalik jah, et tunne pole temaga nii sügav, aga kehaline keemia on hea ja mõttelaad sama! Mis veel tahta, eksole? Sina olid ju meil see, kes füüsilistest tegevustest erilist lugu pidas. ♥

Ma ei arva, et ma peaksin hakkama igasugustest inimestest siin rääkima, sest ma kaitsen neid igasuguste energeetiliste rünnakute eest. Sest ma ei taha, et keegi tuleks kellegi vahele ja ma tõesti tahan olla õnnelik inimesega, kes suudab mind võtta sellisena, nagu ma olen. :) ♥ ja kes suudab mind õnnelikuks muuta.
Võib-olla pärast Sinu lahkumist seetõttu ei kukkunudki auku, et mul oli abistav käsi, kes mind kohe sealt uuesti püsti aitas ja olen temale selle eest äärmiselt tänulik.
 
:) 19. veebruar 2015, kl 23.18
Mida ma täna valesti tegin?
Ära minu pärast muretse, küllap ma saan selle, mids tahan. Ainult, et Sinule see ei meeldi ja ma tean, et ei suuda Sina oma näppe sellest eemale hoida. Ikka tahaks, et mul ju halvasti läheb. Ma ei ole teist nii kadedat ininest varem näinud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!