Saatmata kirjad
Mu suurim õppetund elus on
 
19. veebruar 2015, kl 23.22
Mida ma ei suuda eemale hoida? Mida Sa ise ei suuda eemale hoida? :D
Asi kisub jälle humoorikaks. Peaksid vist natukene armukadedusega tööd tegema. Lase vabaks!

Lõppude lõpuks on veel teisi inimesi maailmas, kes võivad olla imeliselt head ja ideaalsed hingesugulased meile! ♥ ♥ ♥
Ma usun sellesse, et meil mõlemal on tee, mida mööda käia ja ju siis ei olnud meil mõeldud kokku saama selles elus ega ka võib-olla mitte järgmises.

Mina kavatsen küll palju lapsi saada ja vägeva pulmapeo korralda! Ära muretse, kui tahad, kutsun Sindki! ♥
 
:) 19. veebruar 2015, kl 23.24
Tore teada, et ründasid mind igal võimalikul moel ja mõnitasid kuis jaksasid peale minu minekut. Kas seda kõike selle abistava käe tõttu. Ega sel käel ometi olemstud rinnad pole ja õhuke rahakott ning üksikema alavääristamist vääriv staatus? Paistab, et oskad abistajaid vääriliselt hinnata.
Mul on temast ausalt öeldes vägabkahju. Vaeseke ei tea oma lihtsameelsuses kelle otsa ta tegelikult koperdanud on. Aga kuj ta hoiab Sinu kibestunud frustratsiooni minust eemale, siis saage õnnelikuks. Igaüks on oma õnne sepp ja vastutab oma suhete eest ise :))--
 
19. veebruar 2015, kl 23.26
Ma olen avatud sellepärast, et ma olen õnnelik inimene. Ma saan olla avatud sellepärast, et mind armastatakse ja aktsepteeritakse sellisena, just nimelt sellisena, nagu ma praeguses hetkes olen. See on suurim õnn, mis mulle eales osaks on saanud.
Võib-olla sellepärast tajuski muutust minus. Ei, ma ei saanud temaga eile kokku ega ka mitte üle eile ega ka mitte kuu aega tagasi ega ka mitte kaks kuud tagasi.

Ta on inimene, kes on nagu Sina, aga mitte päris.. ta on väga aus, väga mänguline, samas meid seob väga hea kehaline keemia, ta mõistab mind ning tunnustab mind sellisena nagu ma olen, ta kuulab mind ja mu segaseid arutelusid ja lagedaid mõtteid ja ta oleks võimeline mägesid liigutama.

Ta võiks väga lihtsasti olla mu parim sõber ja mu hingesugulane, sest me temaga oleme nii sarnased. Kõik on peaaegu sama. Ma usun, et sama oled kogenud Sinagi. Mitte muidugi minuga, vaid kellegi teisega. A
 
19. veebruar 2015, kl 23.28
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tore teada, et ründasid mind igal võimalikul moel
> ja mõnitasid kuis jaksasid peale minu minekut. Kas
> seda kõike selle abistava käe tõttu. Ega sel käel
> ometi olemstud rinnad pole ja õhuke rahakott ning
> üksikema alavääristamist vääriv staatus? Paistab,
> et oskad abistajaid vääriliselt hinnata.
> Mul
> on temast ausalt öeldes vägabkahju. Vaeseke ei tea
> oma lihtsameelsuses kelle otsa ta tegelikult kope
> rdanud on. Aga kuj ta hoiab Sinu kibestunud frustr
> atsiooni minust eemale, siis saage õnnelikuks. Iga
> üks on oma õnne sepp ja vastutab oma suhete eest i
> se :))--

Mina ründasin keda? Mida mina Sind mõnitasin?

Lõpuks läheb asi Sul vist veits käest ära. Palun pane see pokaal ära ja jäägu see sõõm täna viimaseks!
 
:) 19. veebruar 2015, kl 23.28
Usu, mind ei huvita Sinu pulmad ega ka võõraste laste kasvatamine. Mina ei kelgi oma suhte ja võimaliku abieluga, sest tunnen ennast selles osas kindlana. Abiellu kiiremini, jõuad oma vaest ja haletsusväärset naist delfis kauem mõnitada :) Vähemasti ei jää Sul aega minunelektroonikas sopedamiseks, saad oma uue pere, kasulapse ja naise rindadega tegeleda :)))))))
 
19. veebruar 2015, kl 23.29
Oi, Sa oled nii kirglik vaidleja ja oma väärtushinnangute eest seisja! Ja Sul on ka väga terav ning mürgine astel, millega mind nõelata!
Väga viis!
 
19. veebruar 2015, kl 23.30
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Usu, mind ei huvita Sinu pulmad ega ka võõraste la
> ste kasvatamine. Mina ei kelgi oma suhte ja võimal
> iku abieluga, sest tunnen ennast selles osas kindl
> ana. Abiellu kiiremini, jõuad oma vaest ja haletsu
> sväärset naist delfis kauem mõnitada :) Vähemasti
> ei jää Sul aega minunelektroonikas sopedamiseks, s
> aad oma uue pere, kasulapse ja naise rindadega teg
> eleda :)))))))

Sa oled osav, kirjanik.
 
19. veebruar 2015, kl 23.31
Mis see abielu siia puutub?

Issand, Sa võid vahel olla nii naljakas.
 
19. veebruar 2015, kl 23.32
♥ Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> :) Kirjutas:
> ----------------------------------
> ---------------------
> > Usu, mind ei huvita Sin
> u pulmad ega ka võõraste la
> > ste kasvatamine.
> Mina ei kelgi oma suhte ja võimal
> > iku abielug
> a, sest tunnen ennast selles osas kindl
> > ana.
> Abiellu kiiremini, jõuad oma vaest ja haletsu
> >
> sväärset naist delfis kauem mõnitada :) Vähemasti
>
> > ei jää Sul aega minunelektroonikas sopedami
> seks, s
> > aad oma uue pere, kasulapse ja naise
> rindadega teg
> > eleda :)))))))
>
> Sa oled o
> sav, kirjanik.


Kallis, mille osas Sa ennast kindlalt täpselt tunnedki? Ainuke kindel asi Sinu elus on see ma usun, et mina Sinu ellu ei kõlba ega sobi, eks? :)))))

Musimusi kullatükk oled! teed mu nii rõõmsaks!
 
:) 19. veebruar 2015, kl 23.33
Usun, et ta hindab Sinu objektiivset pilti temast väga, omab ta ju samu väärtushinnanguid ja sama huumotimeelt kui Sina. Vaevalt ta paneksi pahaks kui terve Delfi naistekas ta olematute rindade üle irvitab ja tema viletsa rahalise seisu ja üksikema staatust arvustaks. Ta mõistaks Sind täielikult, sest ainult teine samasugune netilammas suudaks kuide ja aastate kaupa netis määgida, ilma päriselu elamata. Ju teil logisevad samad kruvid. Palju õnne!
 
19. veebruar 2015, kl 23.34
♥ Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma olen avatud sellepärast, et ma olen õnnelik ini
> mene. Ma saan olla avatud sellepärast, et mind arm
> astatakse ja aktsepteeritakse sellisena, just nime
> lt sellisena, nagu ma praeguses hetkes olen. See o
> n suurim õnn, mis mulle eales osaks on saanud.
>
> Võib-olla sellepärast tajuski muutust minus. Ei, m
> a ei saanud temaga eile kokku ega ka mitte üle eil
> e ega ka mitte kuu aega tagasi ega ka mitte kaks k
> uud tagasi.
>
> Ta on inimene, kes on nagu Sin
> a, aga mitte päris.. ta on väga aus, väga mängulin
> e, samas meid seob väga hea kehaline keemia, ta mõ
> istab mind ning tunnustab mind sellisena nagu ma o
> len, ta kuulab mind ja mu segaseid arutelusid ja l
> agedaid mõtteid ja ta oleks võimeline mägesid liig
> utama.
>
> Ta võiks väga lihtsasti olla mu par
> im sõber ja mu hingesugulane, sest me temaga oleme
> nii sarnased. Kõik on peaaegu sama. Ma usun, et s
> ama oled kogenud Sinagi. Mitte muidugi minuga, vai
> d kellegi teisega.

Loo point oli selles, et tean teda ammu.
 
19. veebruar 2015, kl 23.37
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Usun, et ta hindab Sinu objektiivset pilti temast
> väga, omab ta ju samu väärtushinnanguid ja sama hu
> umotimeelt kui Sina. Vaevalt ta paneksi pahaks kui
> terve Delfi naistekas ta olematute rindade üle ir
> vitab ja tema viletsa rahalise seisu ja üksikema s
> taatust arvustaks. Ta mõistaks Sind täielikult, se
> st ainult teine samasugune netilammas suudaks kuid
> e ja aastate kaupa netis määgida, ilma päriselu el
> amata. Ju teil logisevad samad kruvid. Palju õnne!


Aga huvitav, kui Sina oled leidnud oma õnne ja oma tõelise hingejoovastuse, huvitav milline on tema? Kas ka Sinuga sarnane? :)
 
kuulge lollid 19. veebruar 2015, kl 23.38
Kas teil juba küllalt ei ole ennast siin naeruvääristada ja üksteise kallal närida?
 
:) 19. veebruar 2015, kl 23.42
Üks hes omadus sellele astlal siiski on, vaatamata mürgile ei ole ta ühelgi moel lipitsev ja võib olla vägagi aus.
Samas kui mõtlema hakata, siis pole Sul vaja nende rindade üle nii väga vigiseda midagi, frigiidse inimesena vaatad neist nii ehk nii mööda. Ja lapsed Sulle ju meeldivad, paljude oma laste sekka kasvatad selle võõragi meeleldi üles. Jõukust Suk ju on. Naine peabki lasteaias kesiselt teenima, et mees ennast ikka mehe ja perekonna toitjana tunda saaks.
Kõike seda arvesse võttes ei teki kuidagi kadedust, pinguta kudas tahad. Kui mõelda natuke minu olukorda ja seda, et mul ei ole siiani olnud põhjust teda kiruda ega millessegi temaga seonduvasse üleolevalt suhtuda, on niigi kõik selge.
Aga saagu teid palju, väga palju, geneetilime materjal võimaldab seda hästi!
 
:) 19. veebruar 2015, kl 23.44
Tema on selline nagu on ja mul ei ole ühtegi põhjust temasse kuidagi üleolevalt suhtuda või teda alaväristada, delfi naistekas eriti. Erinevalt Sinust austan ma teda väga :) Juba see fakt räägib enam kui sada eneseõigustavat fantaasiat.
 
19. veebruar 2015, kl 23.45
Vabanda, mind palun, pean minema tegelema inimesega, kes mind päriselus vajab! Neti pole ju Sinu jaoks. Mine heida Sinagi oma kalli abikaasa kõrvale ja saagu teid palju! :)
 
:) 19. veebruar 2015, kl 23.48
Maini siis kindlasti ka seda kuidas teda ja tema last delfi naistekas mõnitamas käid. Hingesugulasena mõistab ta Sind ega pane pahaks, sest sarnased väärtushinnangud ei luba solvuda. Head kibestunud üksikute õhtut mu kullakesed!
 
:) 19. veebruar 2015, kl 23.56
Mine rahus! Truu koer on juba tundide viisi suu ammuli Su haigeid heietusi oodanud, lõpuks jõudiski järjekord temani. Vahvat õhtut teile kahele ja ve mitmele netinaisele paralleelselt! Kui päriselus tegude meest ei ole, ajab nett kehval ajal asja ära. Kehv aeg on vist viimase kümnendi või veidi peale kestnud. Ära siis viha pea ja katsu veidi tolerantsem olla kui minu päris elus päris inimesed ja päris suhted on. Sülekoerale võid ikkka pisut kurta, tema kuulab ja usub meeleldi.
 
19. veebruar 2015, kl 23.56
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tema on selline nagu on ja mul ei ole ühtegi põhju
> st temasse kuidagi üleolevalt suhtuda või teda ala
> väristada, delfi naistekas eriti. Erinevalt Sinust
> austan ma teda väga :) Juba see fakt räägib enam
> kui sada eneseõigustavat fantaasiat.

Oot, misasja? Sa austad teda väga, aga tood ta ikka ja jälle siia meie teemade keskele, et ennast kaitsta?
Kas Sa kaitsed temaga ennast? Ära too teda vahele. Tema on süütu hing ning ei ole aus, et tema olemus meie omavahelistesse kraaklemistesse seotakse!
Ma loodan, et tal läheb kõik hästi! ♥

Erinevalt Sinust ma soovin Teile kõike head ja mitte halba ega midagi labast! Ma tõesti siiralt soovin, et inimesed leiaksid enda õnne, kas Sa arvad, et selles on midagi halba? Mina ei arva ja mina olen õnnelik, kui Sina oled leidnud selle superinimese, kes Sulle kõik annab ja Sind niiviisi ravitseb, et Sul mind ealeski vaja enam poleks.
Au ja kiitus talle! ♥
 
19. veebruar 2015, kl 23.58
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mine rahus! Truu koer on juba tundide viisi suu am
> muli Su haigeid heietusi oodanud, lõpuks jõudiski
> järjekord temani. Vahvat õhtut teile kahele ja ve
> mitmele netinaisele paralleelselt! Kui päriselus t
> egude meest ei ole, ajab nett kehval ajal asja ära
> . Kehv aeg on vist viimase kümnendi või veidi peal
> e kestnud. Ära siis viha pea ja katsu veidi tolera
> ntsem olla kui minu päris elus päris inimesed ja p
> äris suhted on. Sülekoerale võid ikkka pisut kurta
> , tema kuulab ja usub meeleldi.

Millest Sa räägid? Kust küll see viha kõik Sinu seest tuleb? Lapsepõlve rauast mänguasjadest? Milleks? Milleks selline õelus ja milleks selline sapp, kallis?
 
20. veebruar 2015, kl 00.01
Kas Sa oled vihane millegi peale? Millest see alla surutud viha? Miks? Miks? MIks?
Kas Sa oled pahane või solvunud, et me täna kokku ei saanud? Et me koos veini ei joonud?
Sapp räägib ainult sügavatest tunnetest, muu asja pärast poleks vaja teist niimoodi mõjutama tulla :), eksole.

Tore, kui leidsid täna selguse, et mina oleks üks vana mannatera ning valisid uue ja parema. Tore! Ma ei pane seda pahaks. Miks Sa arvad, et ma seda pahaks panen? Ainukene asi, mis mind häirib on see, et Sa kasutad teist inimest justkui nagu enda kaitsekilbiks. Kas sellepärast oletegi koos, et ta Sind kaitseks?
 
:) 20. veebruar 2015, kl 00.04
OMG. Mina toon kellegi kolmanda meie jutu vahele? Ega Sa midagi segi aja? Keda Sina siia vahele tood? Kellegi, kelle vastu pole Sul elementaarsematki austust, kes on ennast allasurudes Sulle pühendanud ja keda Sa kohtled kui jalamatti. Lepi oma emaga ära ja muuda suhtumist naistesse. Naised ei pea kannatama Sinu ja ema halbade suhete pärast!
Sa ei ole iialgi mind ühelgi moel ravitsenud, üritadid vaid enda kõrvale musta auku tõmmata ja kui see Sul ei õnnestunud, haklasid kibestumusest tümitama. Saa suureks ja hakka elama ning võta vastutus! Enne ei teki Sinu vastu ka austust!
Ja mis sülekoerast sai? Ikka ooatb truult kui Sina oma tuuleveskitega sõdid? Lase lahti ja ela oma elu!
 
20. veebruar 2015, kl 00.07
Millest Sa räägid? Võta vastutus ise oma elu eest ja siis vaatame! :)
 
20. veebruar 2015, kl 00.11
Mille vastu mul austust ei ole? Mul on vägagi austust.
Kohtle Sina ka inimesi enda ümber austusväärselt. Ja küll Sa näed kallis, et kõik uksed ja aknad avanevad Sulle ja ainult Sulle!
 
:) 20. veebruar 2015, kl 00.13
Miks Sa arvad, et see viha on? Kas Sa ei ole mõelnud, et selline ongi tegelikkus, ila haigkase fantaasia poolt ilustamata reaalsus? Ma ei e vihane, et Sa taas kord ennast ja oma jobult süüdimatust tõestasid ja välja ei ilmunud. Teadsin juba ette ja olin sellega arvestanud. Ma ei oleks Sinuga veini joonud ega kuhugi tulnud. Hetk enne 8 tekkis mul Sinu ja Sinu eelnevate tegude vastu vastik põlgus ja tegelikult tindsin kergendust, et Sind pikalt saata ei pidanud. Arvadin, et olen sellest blokist üle saanud, aga tean nüüd, et see jääb Sinuga seoses alatiseks. See oli aastaid tagasi ja on ka nüüd.
Mine nüüd rahus oma kaitsekilbi juurde muret kurtma ja fantaasiasituatsioone kokku luuletama, ta on tänulik kuulaja, kahjuks vist suurema ajulotensiaalita, sest muidu ta ju Sinu peale aega ei raiskaks ja suu ammuli väljamõeldud heietusi ei kuilaks vaid saaks aru, et temaga mäbgitakse haledaid mänge. Sul temast kahju ei e hakanud? Ego vajab pai?
 
20. veebruar 2015, kl 00.13
See ei juhtunud varem kui nüüd, kui ma hakkasin aru saama, miks Sa päriselt nii tõrges nõges oled! :)))))
 
:) 20. veebruar 2015, kl 00.16
Ma ei ole nõges, lihtsalt ütlen otse välja mida Sinust arvan. Sina oled küllalt kõike ja kõiki delfis ja mujal mõnitanud arvates, et Sul on õigus oma arvamusele. Minul on ka, meeldib see Sulle siis või mitte.
 
:) 20. veebruar 2015, kl 00.18
Miks Sulle see kaitsekilbi teema nii vastukarva käib? Kas selleks, et ta on Sinust ilusam, edukam ja targem? Või selleks, et oled ehk armukade?
 
20. veebruar 2015, kl 00.19
Mina mõnitanud, mida?
Sa naudid tülisid mulle tundub, Sa lähed kohe eriliselt põlema.
Ma ei mõista, eile või oli see isegi täna hommikul lubasime põleda ereda leegina koos, täna õhtul ütlesid Sa mulle, et see oli lihtsalt väike katse ja test, et Sa saaksid aru oma tunnetest? No tore-tore. Mida ma nüüd selle peale peaksin kostma? Ah?
 
20. veebruar 2015, kl 00.21
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks Sulle see kaitsekilbi teema nii vastukarva kä
> ib? Kas selleks, et ta on Sinust ilusam, edukam ja
> targem? Või selleks, et oled ehk armukade?

Mulle see kaitsekilp närvidele ei käi, lihtsalt küsisin seda Sinu kohta.
Jah, tõesti, ta on seda kõike, sellepärast ongi tore, et te olete koos! ♥ ♥ ♥

Nii saan mina rahulikult olla oma ette, teades, et oled oma eluõnne leidnud! ♥
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!