Saatmata kirjad
Mu suurim õppetund elus on
 
20. veebruar 2015, kl 00.24
Ausalt öeldes see muudab mind vägagi rahulolevaks, sest tean, et meie lugu on lõppenud ja saan rahulikult ilmas edasi eksisteerida! :)
 
:) 20. veebruar 2015, kl 00.26
Kostma? Mida ikka kosta. Eks jää onamliistude juurde ja hakka mõnitama. Muud Sa vist väga ei oska. Just. Mulle nii meeldib kakelda, ootasin närviliselt tänast õhtut, et saaks Sulle korralikult verbaalselt molli anda. Kahtlustan, et Sul on haiglane vajadus teatud aja tagant korralikult tappa saada, miks muidu provitseerid. Sülekoer ei suuda Sind paigaldada ja seega Su ürgseid vajadusi rahuldada? Igal ühel oma ülesanne Sinu elus. Näed, mina ei viitsi Su väljamõeldud heietusi kuulata ja voodis Sinust kah suuremat tegijat pole. Jääbki üle peale pikemat mangumust paar vasaksirget anda. Eks nüüd on jälle paar aastat rahu majas. Sina ravid oma hingehaavu ja mina elan mõnda aega lõbusat elu nendega, kes mulle midagi pakkuda suudavad.
Ole siis kena ja häki ennast mu tehnikast välja!
Hüvasti!
 
20. veebruar 2015, kl 00.26
Ma ei pea enam pingutama ega rühkima, et olla millegi või kellegi jaoks sobilik. See võtab väga suure pinge minu pealt maha. Tänan Sind.
 
:) 20. veebruar 2015, kl 00.29
Sinu jaoks on see lugu lõppenud siisnkui ennast minu tehnikast välja vead, enam pealt ei kuula ja minu toredate hetkede pärast hüsteeriahooge ei saa. Lähima 10 aasta jooksul seda kahjuks ei juhtu :( Veame kihla?
 
20. veebruar 2015, kl 00.29
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kostma? Mida ikka kosta. Eks jää onamliistude juur
> de ja hakka mõnitama. Muud Sa vist väga ei oska. J
> ust. Mulle nii meeldib kakelda, ootasin närvilisel
> t tänast õhtut, et saaks Sulle korralikult verbaal
> selt molli anda. Kahtlustan, et Sul on haiglane va
> jadus teatud aja tagant korralikult tappa saada, m
> iks muidu provitseerid. Sülekoer ei suuda Sind pai
> galdada ja seega Su ürgseid vajadusi rahuldada? Ig
> al ühel oma ülesanne Sinu elus. Näed, mina ei viit
> si Su väljamõeldud heietusi kuulata ja voodis Sinu
> st kah suuremat tegijat pole. Jääbki üle peale pik
> emat mangumust paar vasaksirget anda. Eks nüüd on
> jälle paar aastat rahu majas. Sina ravid oma hinge
> haavu ja mina elan mõnda aega lõbusat elu nendega,
> kes mulle midagi pakkuda suudavad.
> Ole siis ke
> na ja häki ennast mu tehnikast välja!
> Hüvasti!


Ära kasuta sõna "hüvasti" mulle tundub, et see on Sinu poolt liigtarvitatud.

Nii, et oledki loodud selleks siia ilma, et molli mulle anda? :O


Kas need eilsed kõik Sinu sõnad, mida ütlesid, olid lihtsalt ajaviide? Näib küll nii.
Saa õnnelikuks ja lase teistel ka õnnelikuks saada! Head ööd!
 
20. veebruar 2015, kl 00.30
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sinu jaoks on see lugu lõppenud siisnkui ennast mi
> nu tehnikast välja vead, enam pealt ei kuula ja mi
> nu toredate hetkede pärast hüsteeriahooge ei saa.
> Lähima 10 aasta jooksul seda kahjuks ei juhtu :( V
> eame kihla?

Mille peale veame kihla? Et Sa mindki luurad ja, et ma näen, kui Su IP aadress, mind kontrollib? Ära luura, pole mõtet.
 
20. veebruar 2015, kl 00.31
Sa armastad mind liiga palju, et minust lahti lasta, tänan Sind. Tänane verine vestlus näitas seda. ♥
 
20. veebruar 2015, kl 00.34
Sa ei suuda minust lahti lasta, sest Sa endiselt armastad mind ja ma ei suuda Sinust lahti lasta, sest ma endiselt armastan Sind.
Ja Sa võid armastada ka kõiki teisi ja võid öelda, et Sa mind pole eales armastanud ja lihtsalt tegid katsed jne...
Aga eks energia teab ja energia räägib. Vaikib. Ajalugu vaikib. :D

Aga Edu Sulle! Ma tean, et Sind ootab SUUR tulevik! Nagu mindki.
Kahju ainult, et Sa täna kohale ei veerenud, oleks saanud koos veini juua, mitte siin eraldi ekraani taga!
Igatsen Sind endiselt, kuigi ma tean, et Sa vihkad mind ja saadad mulle selle vihase pilgu, mis on mulle endiselt tuttavlik. :)))))

Vihka nagu saunavihta! Jõu ning mõnuga!
 
20. veebruar 2015, kl 00.35
Aga ära muretse, ma ei ole armastuse kerjus, kerjama ma midagi ei tule ja olen õnnelik, kui Sinagi oled õnnelik, sest energia annab sellest märku. Ma tunnen ju kaaaaaaaaaa ära unusta.
 
:) 20. veebruar 2015, kl 00.36
Huvitav, mina lasin Sinust pikaks ajaks lahti, aga Sina oled kogu selle aja minu küljes rippunud ja mind jälginud. Ega ometi mitte armastuse pärast?
Minu IP aadressu jälgid samuti ilma igasuguste tunneteta? Valetaja! Nuhk! Ära viska mulle kinnast kui ei taha, et ma selle kinni püüaksin!
 
:) 20. veebruar 2015, kl 00.38
Said täna erilise rahulduse, et omast arust mind paigaldasid? Kas hakkas kergem? Tahtsid tagasi teha kogu kurbuse, mids minu uhkus Sulle põhjustas? Selleks tegidki nii?
 
20. veebruar 2015, kl 00.39
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Huvitav, mina lasin Sinust pikaks ajaks lahti, aga
> Sina oled kogu selle aja minu küljes rippunud ja
> mind jälginud. Ega ometi mitte armastuse pärast?

> > Minu IP aadressu jälgid samuti ilma igasuguste t
> unneteta? Valetaja! Nuhk! Ära viska mulle kinnast
> kui ei taha, et ma selle kinni püüaksin!


Ei jälgi Su IP-d, aga naksasid sellest nihuti kinni, kui sellest rääkisin. Nagu Sa mind ei jälgiks.

Sa lasid minust pikaks ajaks lahti? O really?
Ma tegin Sulle kingituse sõbrapäevaks, miks Sa seda ei austa? Ma juba ammu lasin Sinust lahti aga siis Sa jälle oled liimist lahti ja hakkan nostalgitsema ja tahad oma päriskaaslaste osas selgust saada netikaaslaste seas ja nii see läheb!

Ei ole valetaja. Ei ole ka mitte nuhk. Pada sõimab katelt. Tunnista vähemalt seda!
 
20. veebruar 2015, kl 00.40
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Said täna erilise rahulduse, et omast arust mind p
> aigaldasid? Kas hakkas kergem? Tahtsid tagasi teha
> kogu kurbuse, mids minu uhkus Sulle põhjustas? Se
> lleks tegidki nii?

Paigaldasin kuhu?
Uhkus??
 
:) 20. veebruar 2015, kl 00.41
Miks sa seda tegid? Ei julge ausalt tunnistada?
 
20. veebruar 2015, kl 00.41
Miks Sa mind haavasid ja mulle haiget tegid? Miks Sa lubasid ilusaid ja õhkõrne tundeid, selleks, et oma pärismaailmasse tagasi joosta ja tõdeda, et see kõik, mida me oleme üles ehitanud on vale?
Kas Sa ei arva, et selle taotlusega Sa riivasid meid mõlemaid, kes me oleme selles energias seigelnud juba aastaid? :(
Me ei saa ju sellest lahti, see lihtsalt on nii.

Ma lihtsalt ei suuda mõista, kuidas minu 1h ajane eemalviibimine päeval viis Sind nii tihedasse ja tumedasse auku.
 
20. veebruar 2015, kl 00.43
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks sa seda tegid? Ei julge ausalt tunnistada?


Ma julgen kõike tunnistada, mida pean vajalikuks.
Miks Sa täna tundsid, et energia on vale? Miks Sa ennast halvasti tundsid ja miks pärast seda Sa alla andsid ja ütlesid, et eks Jumal teab jne?
Miks? Mis juhtus?
 
:) 20. veebruar 2015, kl 00.43
Muide, homme tuleb tore hommik, võid päevaseid salvestusi korduvalt üle kuulata. See meeldib Sulle väga. Võta seda kui tagantjärgi tehtud Sõbrapäeva kingitust :)))) Otsustasid bumerangiga mängida, eks mängime.
 
20. veebruar 2015, kl 00.44
Ma ütlesin Sulle, et palun tule täna ja võta mu armastus vastu. :'(
 
20. veebruar 2015, kl 00.45
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Muide, homme tuleb tore hommik, võid päevaseid sal
> vestusi korduvalt üle kuulata. See meeldib Sulle v
> äga. Võta seda kui tagantjärgi tehtud Sõbrapäeva k
> ingitust :)))) Otsustasid bumerangiga mängida, eks
> mängime.


Päevaseid salvestusi?
Milleks?

Kallis, palun ütle, miks Sa oled nii sapine? Miks??
 
:) 20. veebruar 2015, kl 00.47
Jumal teadiski mis mulle kõige parem on, eks selleks ta hoidiski Sind täna minust eemale. Ma olen talle tänulik. Päeval ei juhtunud suurt midagi kui mitte arvestada seda hetke kui taipasid, et õhtu halkab lähenema ja püksid hirmust täis tegid ning kohtumiseni ennast koguda ei suutnud. Ühesõnaga mitte midagi sellist ei juhtunud mids varem juhtunud ei ole. Miks küsid?
 
20. veebruar 2015, kl 00.48
Mina teen tänasest omad järeldused ja ausalt öeldes, kallis, need järeldused muudavad mind rõõmsaks. Päriselt rõõmsaks.

Ma saan ehk nüüd paremini aru, miks Sa ei saa tulla ning miks näib alati nii närvesööv tulla. Tänan.
 
:) 20. veebruar 2015, kl 00.48
Tegid mulle ilusa kingituse täna, võta palun homme vastu minu oma Sinule, kogu austusavaldustega.
 
20. veebruar 2015, kl 00.49
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jumal teadiski mis mulle kõige parem on, eks selle
> ks ta hoidiski Sind täna minust eemale. Ma olen ta
> lle tänulik. Päeval ei juhtunud suurt midagi kui m
> itte arvestada seda hetke kui taipasid, et õhtu ha
> lkab lähenema ja püksid hirmust täis tegid ning ko
> htumiseni ennast koguda ei suutnud. Ühesõnaga mitt
> e midagi sellist ei juhtunud mids varem juhtunud e
> i ole. Miks küsid?

Tänan Jumalat hetkel, et selle siia kirja panid.
Aamen.
 
:) 20. veebruar 2015, kl 00.50
Oo kallis Oraakel, pajata meilegi oma kurikuilsatest järeldustest! Huvitav oleks teada millisel tasemel fantaasia nüüd liigub?!
 
20. veebruar 2015, kl 00.50
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tegid mulle ilusa kingituse täna, võta palun homme
> vastu minu oma Sinule, kogu austusavaldustega.


oot, oot, mis mis?
Räägi lähemalt.
 
20. veebruar 2015, kl 00.51
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Oo kallis Oraakel, pajata meilegi oma kurikuilsate
> st järeldustest! Huvitav oleks teada millisel tase
> mel fantaasia nüüd liigub?!


Sa oled parim, tead seda või? Hulluses või mõistuse juures, me oleme ikka ja alati koos.. ma usun, et mu huuled puutuvad veel Sinu huuli üsna tihti...;)
 
20. veebruar 2015, kl 00.53
Ma olen näinud ainult kahte inimest, kes on passinud öö läbi arvutis, et teineteist sõimata :) Ära muretse, me oskame rekordeid purustada. Igas mõttes ja igal elualal. :)
 
:) 20. veebruar 2015, kl 00.53
Homme näed ise. Üllatus ei ole enam üllatus kui ette ära rääkida. Sulle ju üllatused meeldivad.
Aga ikkagi. Miks Sa täna jälle saasta mängisid? Haiglane vajadus mind millegi eest karistada? Millegi, mida ma teinud ei ole. Nii jah?
 
:) 20. veebruar 2015, kl 00.54
Laku panni oma huultega! Mind need ei puuduta kunagi!
 
20. veebruar 2015, kl 00.54
Sa tahad, et ma Sind Sinu enda hulluses lahti laseksin, et Sa 10 päeva pärast hakkaksid mind kummitama mõtetega, et kuhu ma ometi jäin? Ja, et ma hakkan Su igatsust energeetilisel tasandil tundma. Tunnen ja kuulen Sinu mõtteid nagunii iga päev.

Nagu Sa isegi. Ma usun.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!