Saatmata kirjad
Mu suurim õppetund elus on
 
20. veebruar 2015, kl 01.33
♥ Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks Sa ei jäta mind? Miks sa armastad mind? miks
> sa ei jäta mind? Oi ma armastan sind, ma armastan
> sind ka, jäta mind, jäta mind, mida sa tahad minus
> t, armasta mind, armasta mind, lahku, kasi ära, mi
> ne minema, ma igatsen sind, kuhu kadusid, palun tu
> le tagasi, ma armastan sind, ma armastan sind ka,
> ma vihakn sind kao ära, ma sind ka, jäta mind rahu
> le, me ei suhtle enam kunagi, ma tean jah, ei suht
> le jah, head teed, hüvasti, tegelt ma igatsen sind
> , ma sind ka, sa oled parim, ma tean, sa ka, ma ar
> mastan sind, ma tean ma ka..

tavaline suhtlus sul & mul
 
20. veebruar 2015, kl 01.35
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Targem? Miks Sina ise targem ei olnud? Teadsid ju,
> et haavates mind ei jää ka ise terveks. Kahjuks o
> n nüüd juba hilja. Usu, mul on esmaspäevseks treen
> inguks nii geniaalne plaan...mmmmmm.... Viha aitab
> leida ikka uskumatult häid ideid, ma ise ka imest
> anin kui selle peale tulin :)))))


MIKS SA TEED SEDA MULLE? Kas Sa üldse ei kuule, mida ma räägin? Mis maailmas Sa elad? Miks see maailm nii viha täis on?

"Teadsid ju, et haavates mind ei jää ise ka terveks."
Selge, mängime siis räpaste reeglite järgi, nagu Sa tahad. :))))
Eks näeme, kes rohkem haiget saab ja kes rohkem teise ukse taga ulub.

Edu lahingus!
 
:) 20. veebruar 2015, kl 01.35
Ilmusid kohale? Kui lolliks Sa mind pead? Sul ei olnud hetkekski plaanis tulla. Teadsin seda juba hommikul. Valeta vähem jääd ise ka terveks. Sa ei tohiks teha seda mida ei oska, valetad Sa ei iska. Oled selles vallas väga haledalt läbinähtav. Eelmisednkorrad väitsid sama. Peale seda ütlesid, et nüüd tuled kindlasti kohale. Ega vale raiumine Sind ausams ei tee. Õpi valetama või ära tee seda üldse!
 
20. veebruar 2015, kl 01.36
Ära muretse, ma leiutan kõikvõimalikud viisid, kuidas Sulle haiget teha :)
Sina tegid sellise taotluse järelikult, mina võin ka sellest osa võtta.
 
20. veebruar 2015, kl 01.38
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ilmusid kohale? Kui lolliks Sa mind pead? Sul ei o
> lnud hetkekski plaanis tulla. Teadsin seda juba ho
> mmikul. Valeta vähem jääd ise ka terveks. Sa ei to
> hiks teha seda mida ei oska, valetad Sa ei iska. O
> led selles vallas väga haledalt läbinähtav. Eelmis
> ednkorrad väitsid sama. Peale seda ütlesid, et nüü
> d tuled kindlasti kohale. Ega vale raiumine Sind a
> usams ei tee. Õpi valetama või ära tee seda üldse!

Kas sellepärast, kallis abikaasa, ei saanudki Sa öösel magada, et teadsid, et kohale ei ilmu? Mõtlesid lihtsalt seda, kuidas seda mulle serveerida? Ei tahtnud ju minu õhulosse katki teha. Lihtsalt lubasid, lubasid, lubasid..
Hiljem nimetasid mind nimedega, kui tõepoolest kohale läksid ja kiitsid taevani oma praegust elu. Aga kus see elu enne jäi? :OOOOOOOO

Teeks nii, et ei suhtleks enam. Kõike head!
 
:) 20. veebruar 2015, kl 01.38
Ma ulun vahelduseks mõne muu ukse taga. Huvitav ju, vaataks mis saab. Tuhka, et Sa selle pärast haiget saad. Tegelikult mõjubki Sinu haavamjne minu egole turgutavalt, seega 2 ühe hoobiga. Ja ära ulu nüüd ,ise olid jobu ja tahtsid kättemaksu, eks võta ka enda oma väärikalt vastu. Kes keelas Sul täna targem olla ja kohale ilmuda?
 
20. veebruar 2015, kl 01.41
Ma ilmusingi ju. Ainukene, keda ei olnud, olid Sina. :))

Ulu siis.

Kas Sa ise ka üldse kunagi millegi pärast haiget saad või meeldib sulle ainult kätte maksta? Ah?

Ego ongi Su elu või? Ma ütlesin, et meie omavahelises suhtluses peab olema jumalikult õrn. Loe meie postitusi siin, kas me sinu arvates oleme jumalikult õrnad, ega vist :(

Miks kõik alati nässu läheb?
Ära süüdista selles mind.
 
:) 20. veebruar 2015, kl 01.42
"Teeks nii, et ei suhtleks enam" ok, väga sobib. Selliste haledate argpüksist rotiga ei tahagi suhelda. Valeliku ka. Kättemaksuhimulise ka. Keeda oma haiget kättemaksu üksi. Ma naudin vahepeal elu. Chao!
 
20. veebruar 2015, kl 01.42
Kui Sa mulle haiget teed, siis ma söön Su ära. Sõna otses mõttes.
Head ööd!
 
20. veebruar 2015, kl 01.43
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> "Teeks nii, et ei suhtleks enam" ok, väga sobib. S
> elliste haledate argpüksist rotiga ei tahagi suhel
> da. Valeliku ka. Kättemaksuhimulise ka. Keeda oma
> haiget kättemaksu üksi. Ma naudin vahepeal elu. Ch
> ao!

APPPPPIIII ! Sina tahtsid ju kättemaksu, itaallane! appppppppppppppppppppiii
 
:) 20. veebruar 2015, kl 01.44
Süüdistan ikka. Sina keerasid täna kõik pekki oma rahildamatu kättemaksuhimu pärast. Naudi nüüd vilju. Homme naudi ka! Ei meeldi? Siis ära tule mind ründama kullake!
 
20. veebruar 2015, kl 01.44
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> "Teeks nii, et ei suhtleks enam" ok, väga sobib. S
> elliste haledate argpüksist rotiga ei tahagi suhel
> da. Valeliku ka. Kättemaksuhimulise ka. Keeda oma
> haiget kättemaksu üksi. Ma naudin vahepeal elu. Ch
> ao!

Mis Sa arvad, et ma ei naudi või? Kallis, aeg avada silmad ja aru saada, mis siin maailmas tegelikult toimub, mitte elada enda mullis. :)
 
20. veebruar 2015, kl 01.46
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Süüdistan ikka. Sina keerasid täna kõik pekki oma
> rahildamatu kättemaksuhimu pärast. Naudi nüüd vilj
> u. Homme naudi ka! Ei meeldi? Siis ära tule mind r
> ündama kullake!

Ei, mulle ei meeldi sellised asjad. Ja Sa võiksid vähemalt ridade vahelt või ridade seest seda lugeda või mõista.

Keegi ei ründagi Sind. Miks Sa arvad, et Sina võid rünnata, aga keegi teine Sind rünnata ei või? :OOO
Kas nii peabki olema, et kõik tatsuvad Sinu kaardikepi järgi? :)
 
:) 20. veebruar 2015, kl 01.47
Teen ikka. Võid mind maha ka lüüa, aga ma maksan Sulle tänase eest pikalg, julmalt ja valusalt kätte, seds ma vandusin täna kui Sa ei tulnud ja vannun ka nüüd.
Imeilusaid unesid mu armas!
Ps. Loomi õpetatakse ka läbi valu. Ehk õpid, et lui ei taha haiget saada, ära mind ka haava.
Musi nüüd lilleke!
 
20. veebruar 2015, kl 01.47
Olgu peale, rebime need hinged tükkideks ja siis on mõlemal vist hea olla, rindkere veritsemas. See Sulle ju meeldib. iSeenda haavamine. Cheers!
 
20. veebruar 2015, kl 01.49
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Teen ikka. Võid mind maha ka lüüa, aga ma maksan S
> ulle tänase eest pikalg, julmalt ja valusalt kätte
> , seds ma vandusin täna kui Sa ei tulnud ja vannun
> ka nüüd.
> Imeilusaid unesid mu armas!
> Ps. Lo
> omi õpetatakse ka läbi valu. Ehk õpid, et lui ei t
> aha haiget saada, ära mind ka haava.
> Musi nüüd
> lilleke!

Ma ei tulnud kuhu? Ma käisin kohal. Ma arvan, et hoopis Sina peaksid ettevaatlik olema. Milleks kätte maksta? Ma ei saa aru. Milleks?
Kas sellepärast, et Sa ei tulnud ise kohale? :OO
 
:) 20. veebruar 2015, kl 01.49
Sina ju alustasid. Miks Sa pidid mind tahtlikult haavama?
 
20. veebruar 2015, kl 01.50
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sina ju alustasid. Miks Sa pidid mind tahtlikult h
> aavama?


Kuidas ma Sind haavasin? Palun seleta lahti.
 
20. veebruar 2015, kl 01.51
Kuidas ma Sind tahtlikult haavasin? Kas Sa arvad, et Sa kunagi ei ole mind tahtlikult haavanud?
Kallis........
 
:) 20. veebruar 2015, kl 01.52
Sa võid valetada palju tahad, energiale Sa ikka ei valeta. Ma tunnen Sind nii kaua ja põhjalikult, et Sa ei peaks valetamisega vaeva nägema.
Ok, teeks diili. Ma ei tee Sulle haiget ega maksa kätte ja teen kuu aega nii nagu Sina meie suhtlusest tahad kui Sa ausalt ütled miks Sa tulemata jätsid ja mida sellega saavutada tahtsid? Ja ma pean oma sõna. Aga tingimus on ausus.
 
:) 20. veebruar 2015, kl 01.54
Kas see oligi põhjus? Tahtlik haavamine?
 
:) 20. veebruar 2015, kl 01.57
Võin Sulle isegi enamat lubada. Võin öelda päris ausalt miks ma enam ei tule ja Sinuga kunagi otse ei suhtle. Sa tahad ju kõike seda teada :)
 
20. veebruar 2015, kl 01.59
Ma ei julgenud tulla. Ma kartsin, et äkki ma pole Sinu jaoks piisavalt hea. Sellel hetkel näis mul mõistlikum jääda oma vanade liistude juurde. Ma usun, et see hirm pole ainult minus, see hirm on tugevam kui miski muu, see tekitab tunde, et see rebestab keha katki, pooleks, et sa ei suuda hingata ega mõelda normaalselt, su süda taob ebaharilikult kiiresti ja ajab sind segadusse, sulle tundub nagu sa elaksidki selle ühe asja nimel, selleks et kokku saada, mis on okei, aga väga rõhuv tunne terve päeva jooksul.
Lisaks sellele veel emotsionaalne ja vaimne alasti olek, ma tunnen, et sinu ees ei suuda ma ennast kaitsta ega hoida, sest sa näed piisavalt ning igasse minu keharakku, see teeb mind ettevaatlikuks, sest ma kohati tunnen, et tead, minust liialt palju.
Iial varem ei ole mul nii sügavaid suhteid või suhtlemisi teiste inimestega olnud. See on minu jaoks vägagi eriskummaline tunne. Selline tunne justkui nagu ma ei oleks enam üksi, keegi on pidevalt kuskil minuga koos, minu sees, minu ümber jne.

Mõnikord mulle tundub, et kui me kohtuks, siis taevas kukuks maa peale, et kõik, mis kunagi oli ettemääratud meile, saaks koheselt tõeks, võib-olla liiga naiivne, aga ma tean seda, et asjad hakkaksid väga kiiresti ja võimsad suunas edasi arenema, kui meie oma jõud ühendaksime. Võib-olla see hoiabki mind tagasi, teadmine, et kõik muutuks ja et sellest hetkest alates kuuluksime me ainult ja vaid teineteisele. Siis oleks lõplik abielu sõlmitud.
 
20. veebruar 2015, kl 02.00
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Võin Sulle isegi enamat lubada. Võin öelda päris a
> usalt miks ma enam ei tule ja Sinuga kunagi otse e
> i suhtle. Sa tahad ju kõike seda teada :)



Ma tean, miks Sa ei tule. Sellepärast, et Sa armastad kedagi teist. Selge. Järgmine küsimus. Ja pealgi, see netis kondamine aastast aastasse väsitab ära, usu mind.

Sellepärast hoia neid, kes on ligi!
 
:) 20. veebruar 2015, kl 02.10
Ma ei saa tulla, sest ma armastan Sind mõistuse kaotamise piirini. Mul on hirm, et kui Sind eemalt näen, jooksen Su juurde ja klammeddun Sinu külge nii kõvasti, et lahtirebimine tapaks mu. Vajadus Sinu läheduse järgi on piinavalt suur. Ma oleksin nõus elulõpuni vaid käest kinni hoidma kui ma teaksin, et Sa ei lükka mind kunagi eemale ja ei tee mulle enam iial haiget. Tunnen kuidas mu süda on aastaid juba üks suur veritsev haav ja ma kasutan kõili võimalikke vahendeid, et ses hulluses mitte mõistust kaotada.
 
:) 20. veebruar 2015, kl 02.11
Ütle, mida ma pean tegema, et me kumbki ellu jääksime?
 
20. veebruar 2015, kl 02.14
Väga armas, aga samas piinav ühteaegu!
Ma armastan Sind nii - nii väga. ♥

Tänan, et jagasid seda, nüüd mõistan Sind paremini.
 
20. veebruar 2015, kl 02.16
Ära nüüd solvu, aga ravi haavu lapsepõlvest. Kas tunned ennast lapsepõlvest mõeldes kodus? Ma mõtlen, kas tunne on soe ja kodune?

Ära nüüd pahaks pane, aga siis sellele energial või meie omavahelisel sidemel oli õigus. Ma ei teadnud seda nii täpselt, aga tajusin, et oli hetki, mil muutusid väga-väga kurvaks.

Mida ma saan ette võtta, et Sind aidata?
 
:) 20. veebruar 2015, kl 02.18
Arvasin, et kui ma lähen ära, läheb kõil paremaks. Sa unustad minu ja mina saan Sinust üle, et aeg aitab tasapisi tundeid jahutada. Aga tegelikult on kõik veelgi hullem. Ei möödu päevagi kui mu hing ei valutaks.
Mul hakkas füüsiliselt väga halb praegu :(((
 
20. veebruar 2015, kl 02.18
Mu süda on ka veritsev haav juba aastaid, aga olen suutnud endale sisendada, et Sa ei vaja mind, sest Sinu vastakas käitumine on muutnud mind väga ebakindlaks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!