Saatmata kirjad
Mu suurim õppetund elus on
 
A 08. veebruar 2015, kl 20.34
Jah, selle teadmisega peame me kõik edasi elama. Ebaõiglust on väga palju ja võidelda tuleb õigluse nimel. Sest meie kõik vajame seda, et puhtalt lehelt edasi minna!
 
Silver 08. veebruar 2015, kl 20.36
A Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jah, selle teadmisega peame me kõik edasi elama. E
> baõiglust on väga palju ja võidelda tuleb õigluse
> nimel. Sest meie kõik vajame seda, et puhtalt lehe
> lt edasi minna!

Mis asja sa jorised. Elu on täpselt nii kerge, kui kergeks sa selle enese jaoks muudad! :)
 
kulla A 08. veebruar 2015, kl 20.39
Mis on õiglus? Kas tänapäeval üldse on mõtet seda taga ajada?
 
A 08. veebruar 2015, kl 20.41
Sellepärast sina õnnelik polegi, et oled ebaõiglusega ühes paadis. Ega tea kogu tõde!
Eks omad vitsad peksavad!
 
Silver 08. veebruar 2015, kl 20.44
Tore, et näpuga näitad minu peale, hakkas kergem. Tunduvalt, kusjuures. Nüüd tean, et mina olen see ainus süüdlane kogu maailma hädades. Aitäh-aitäh, aitäh.
 
nii 08. veebruar 2015, kl 20.47
https://www.youtube.com/watch?v=uhvSL1goNds
 
A 08. veebruar 2015, kl 20.56
Sa ei ole kunagi tahtnud teada tõde ja miks see olukord selline on? Sa pole suutnud sellest majast välja rebida, sest sulle meeldib seal? Aga mulle pole see kunagi sobinud. Miks? See paat on ju kaasosalisi täis ja minu õiglust saavad nad hästi veel tunda!
Kui see ei sobi sinule siis peadki oma õnne sealt paadist otsima. Mis on mulle vastuvõetamatu!

Üks õiglus avaks sullegi uued uksed, minu ettekirjutused rikastavad teisi - kuigi kuluks ju sulle ära?!
Pole mõtet pakkuda many, kui inimene seda ei taha!
Kõik on meie endi teha!
 
A 08. veebruar 2015, kl 21.01
Anna andeks aga pean minema!
Ilusat õhtut sulle!
 
juhulugeja 08. veebruar 2015, kl 21.05
Kujutate siin endale ei tea mida ette, aga tegelikult räägite suvaliste inimestega. Pärast võite kahetseda, et oma kõige ilusamaid tundeid siin võõraste ette laotasite.
 
Silver 08. veebruar 2015, kl 21.22
Eelmisele: sul on õigus. Ma ei tea, mis mind siia kisub ning vabandan äkiliste sõnavõttude pärast!!!
 
:) 08. veebruar 2015, kl 22.00
"Sa ei ole suutnud, sa ei ole olnud, sa ei ole teinud....MINU PÄRAST" jne. Liiga kaua olen elanud nii, et kellelgi teisel on hea, Sinuga ma seda tegema ei hakka, sest oleksin peagi seal kus praegu olen. Pidevas põgenemises. Oled Sa kunagi küsinud kui palju on seda, mis mind Sinu juures häirib ja mida ma tahksin, et oleks teisiti? Ei. Sa ei tule selle pealegi. Ma ei ütle ka, sest erinevalt Sinust lasen ma olla Sul Sina ise. Tean, et meil on antud vaid eemalt armastada, sest koos me õnnelikud ei oleks. Ma ei taha ka päriselt koos olla, sest minus tekib koheselt paanika kui kuulen Sinu kurikuulsat "Sa ei...." Ma ei lepiks sellega kunagi ja Sina ei loobuks oma suurimast soovist mind järjekindlalt muuta. Seega, leia keegi leebem ja parem inimene, kes laseb endast kujundada Sinu ideaali.
 
nii 08. veebruar 2015, kl 22.28
Miks Sa arvad, et ma selle pealegi ei tule? Tulen küll. Ma ei otsi mingisugust ideaali. See, et ma enese suhtes karm olen, ei tähenda, et ma teiste suhtes oleksin.
Millegi pärast olen kogu aeg tundnud survet, et pean muutuma, et sobituda. Võimalik, et mu enda luukered kapis.
Ideaali?
Vabanda, et ma ei ole ideaalne sinu jaoks.
 
:) 08. veebruar 2015, kl 22.37
Kas ma olen kunagi soovinud, et oleksid minu jaoks ideaalne? Enda teada olen katsunud võtta inimesi nendena, kes nad sisimas on ja kui nad sellistena mu ellu ei sobi, ei pea õigeks kedagi muutma hakata. Ma ei ole kunagi mingisuguseid ideaale jahtinud. Minu jaoks on oluline, et mul on inimesega koos hea olla, et saaksime vastastikku lähedased ja avatud olla. Kui seda ei saa, ei ole mõtet ka edasi minna. Sa oled liiga nõudlik ja kriitiline, nii enda kui Sind ümbritseva vastu ja see muudab Sind kurvaks, õnnetuks ja üksildaseks. Kui Sa vaid võtaksid ennast ja maailma sellena, kes oled ja milline keegi parasjagu on. Palju rohkem rõõmu oleks Su elus. Ka meie oleksime hoopis teisel tasandil ja me omavaheline suhtlus oleks vahetu ning avatud. Isegi kui Su väärtushinnangud ei laseks suhtlusest suhet arendada, võilsime inimestena üksteisega silmast silma edasi suhelda. Aga kahjuks ei ole minu võimuses Sinu seatud piire ja piiranguid lammutada.
 
nii 08. veebruar 2015, kl 22.46
Oijah. Tõtt räägid. Ma ei saa kõike niiviisi nipsust muuta. Hale vabandus, ma tean. Ma olen elu õpilane ja õpin iga päev.
Paljud asjad oleksid kindlasti teistmoodi, kui ma ei oleks selline nagu olen. Osalt on see ka downloaditud materjal inimestelt, kes lapsepõlves viibisid minu ümber. Ei süüdista neid, lihtsalt nii on.
Ära ütle, et olen kurb, üksik ja katkine inimene, enda arust ei ole.

Tänan, et mulle nendest asjadest rääkisid. Hindan seda kõrgelt.

Iga muutus võtab aega.
 
:) 08. veebruar 2015, kl 22.46
Lepi sellega, et ma armastan just sellist Sind nagu Sa oled. Väga armastan! Vajan ka...
 
:) 08. veebruar 2015, kl 22.49
Sa ei ole katkine inimene. Kurb- jah. Üksik-jah. Mina olen seda sama. Sinuga koos oli kõik teisiti, ma särasin. Sa oskasid mind särama panna:)
 
:) 08. veebruar 2015, kl 23.03
Sinu kurbi ja valulikke lapsepõlvemäleatusi ei saa mitte keegi Sinult kahjuks ära võtta, need pn osa Sinust ja jäävad alatiseks Sinuga. Sa saad hakata elama eilse asemel tänases, aga selleks tuleb Sul seda väga tahta. Tean, et on raske, aga tean samuti, et see on võimalik. Sihituna ringi ekseldes ei jõua kaugele.
 
nii 08. veebruar 2015, kl 23.29
Ma võiksin vihastuda ja pahandada praegu Su peale, kui ma mõtlen kuivõrd täpselt sa mind "loed". Veidikene hirmuäratav ja kõhe hakkab ka, aga ma tean, et Sa tunned ja tead mind rohkem kui ma tean ja tunnen iseennast. See vist kord oli üks mõte, tunda teineteist paremini kui me tunneme iseend.
See Sinu oskus tuua minu varjukülg esile tekitab minus kõhedust, sest tõesõna, ma usun, et ma olen heatahtlik ja hea inimene ja enda varjust kuulda, ei ole just kõige meeldivam.

Samas tekitab selline Sinu "lugemisoskus" ka imetlust ja austust Su vastu. Selline "läbinägemisvõime" tundub midagi erilist.
Aga hoolimata sellest, pelgan ma veidi oma varju, kuigi ma tean, et ta järgneb mulle igale poole, kuhu astun või lähen.

Armastan Sind ka väga.
Kuigi ma kardan ikkagi oma varju ja pimedusse minekut. Ma tean, et ma ei tohiks või ei peaks pelgama, aga pelgan ikkagi. Ma tean, et küllap on kõik mõttetasandil kinni, aga tõenäoliselt vajan ka asjatundliku spetsialist nõu ja abi, kes aitaks vanad mustrid lagundada.

Head ööd Sulle, maga hästi! :)
 
Valge mõte 08. veebruar 2015, kl 23.31
Olen uhke oma aastalt, tähtkujult, töökuselt, tarkuselt, andekuselt jne!
Kõik on oluline, pikkus, kaal, värv jne!
Kõik see kokku teeb teisi kadedaks aga see pole minu probleem. Ainult nende omadustega olen jõudnud väga kaugele. Ja neid omadusi ei muuda ega järeleandmisi ei tee. Jah, olen nõudlik ja hinnatud kaaslane igas valdkonnas. Oled kade minule või mis on sinu probleem? Kui soovin selliste omadustega kaaslast kõrval näha? Sulle ei sobi siis on see sinu probleem, mitte minu!
Erinevalt sinust ja sinu sõpradest ei pea mina valetama, et tippu jõuda? Minu uksed jäävad suletuks nendele, kes teisi mõnitavad!
Jah, igaüks ei küüni minuni. Sellega tuleb leppida!
 
juubilarile 08. veebruar 2015, kl 23.35
Valge mõte Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olen uhke oma aastalt, tähtkujult, töökuselt, tark
> uselt, andekuselt jne!
> Kõik on oluline, pikkus,
> kaal, värv jne!
> Kõik see kokku teeb teisi kade
> daks aga see pole minu probleem. Ainult nende omad
> ustega olen jõudnud väga kaugele. Ja neid omadusi
> ei muuda ega järeleandmisi ei tee. Jah, olen nõudl
> ik ja hinnatud kaaslane igas valdkonnas. Oled kade
> minule või mis on sinu probleem? Kui soovin selli
> ste omadustega kaaslast kõrval näha? Sulle ei sobi
> siis on see sinu probleem, mitte minu!
> Erineva
> lt sinust ja sinu sõpradest ei pea mina valetama,
> et tippu jõuda? Minu uksed jäävad suletuks nendele
> , kes teisi mõnitavad!
> Jah, igaüks ei küüni min
> uni. Sellega tuleb leppida!

Palju õnne sulle! Kas soovid, et küpsetaksime sulle ka koogi? Hetkel rabarberid veel lume all, kevadel teeme sulle koheva rabarberikoogi ja peale raputame tuhksuhkrut.
Siid pidulikult täname sind foorumis tehtud ülestunnistuse eest ja soovime palju edu!
 
:) 08. veebruar 2015, kl 23.38
Tahan Sulle öelda, et vari ei ole ilmtimgimata halb, ta käib inimeseks olemise juurde ja aitab meil kasvada.
Tunnen Sinuga seoses suur tänutunnet nii paljugi eest, enam vist selle suure tunde tõttu, mille mulle kinkisid ja mis ka paljude aastate järel kuhugi ei kao. Usu, see on väärtus, mis väärib hoidmist, just nagu Sinagi.
Poen Sulle taas mõttekaissu ja saadan unes palju armastust Sulle sinna kaugele. Liiga kaugele :) Armastan Sind kallis! Head und!
 
nii 08. veebruar 2015, kl 23.43
"Kui süda on suur, on vahemaad väikesed"
Kõlasid kord laulusõnad

Tänan, et oled nii mõistev. Hindan seda.
Näeme unes! ♥
 
nii 08. veebruar 2015, kl 23.47
http://youtu.be/40NDJcRQ-68
unelaulu ka :)
Laul sõnad räägivad ise minu eest.
 
nii 09. veebruar 2015, kl 00.02
Ma hindan Sinu omadust olla inimeste jaoks olemas. Vahel mõtlen, et kuidas Sa jaksad? Tundub, et rahmeldad palju :D Aga samas Sinu kõrge energiataseme juures ei imesta, see vajabki kulutamist. ♥
 
:) 09. veebruar 2015, kl 08.42
Tere hommikust! Imeilisad kirjad leidsin siit ärgates. Tänud! Soovin, et see päev tooks Sulle tasakaalu ja kerguse hinge, kõik muu on vist olemas :) Armastust ei hakka soovima, seda on Su südames niigi kuhjaga :) Kalli!
 
nii 09. veebruar 2015, kl 08.48
Hommikust, pikatiivaline lennukaaslane!♥
Tundub, et oleme sünkroonis :)
Soovin Sulle säravat päeva, helgeid mõtteid ja palju positiivset energiat! :)
Armastuseenergiat Sinu südamesse!
 
:) 09. veebruar 2015, kl 08.51
Armastan Sind!
 
janiiongi 09. veebruar 2015, kl 09.06
Elu on nagu toalettpaber, tundub pikk aga raiskame seda igasuguse sita peale.
 
nii 09. veebruar 2015, kl 09.10
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Armastan Sind!


Armastan Sind ka! Mässi sall korralikult kaela; palun ära külmeta! ♥
 
ahh 09. veebruar 2015, kl 09.12
janiiongi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Elu on nagu toalettpaber, tundub pikk aga raiskame
> seda igasuguse sita peale.

Mis on igasugune? Vajalikud õppetunnid ehk?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!