Saatmata kirjad
Mu suurim õppetund elus on
 
nii 09. veebruar 2015, kl 22.08
Kui me teineteisele haiget ei tee. Meie suhtlus on alati täis kirglikke pöördeid ja käänakuid..ma tahaksin Sinuga koos rahulikult elumere lainetel kulgeda...et me hingaksime ühes rütmis ja oleksime teineteise jaojs alati olemas, mõistad? :)
Ma tahan sumedatel õhtutel Sinuga veini juua ja tähti vaadata...tahan meiw igasugustest plaanidest, soovidest ja unistusteks rääkida...
Ma tahan Sind enda ellu ja ma tahan, et Sa hoiaksid mul käest, aga ma soovin, et me tegutseksime tasakaalukalt ja arukalt, et me ei teeks äkilisi pöördeid ja kurve, et me saaksime saavutada teineteise suhtes selle kindluse ning stabiilse tunde, mõistad? :)
Et me püüaks alati oma probleeme lahendada, isegi siis kui on raske, mitte ei valiks kergema vastupanu teed...

Ma armastan Sind väga ♥
Ja need kolm sõna ei kulu kunagi ega muutu liiga igavaks, sest need alati väljendavad minu tõelisi tundeid Sinu vastu ja need sõnad on alati südamest ja soojalt mõeldud just Sulle! ♥
 
nii 09. veebruar 2015, kl 22.14
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Head und kallis! Vallatuid, erutavaid ja lõõgastav
> aid unesid Sulle! Tulen unes ja suudlen Sind kaua
> ja kirglikult! :) Musi musi musi!

Head und Sulle! "Hoia mind, hoia mind ära lase mul kukuda, Sinu juurde lendan igavikku, üle mere, üle kuristiku.."


Olgu Sul magusad ja meelihõrgutavad uned, kallis! ♥
Minu armastus Sinu vastu on suur.
 
einohh 09. veebruar 2015, kl 22.18
lesbid on päris pööraseks läinud :DD naised tunnistavad üksteisele oma kepinälga.
 
p-iff 09. veebruar 2015, kl 22.28
einohh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> lesbid on päris pööraseks läinud :DD naised tunnis
> tavad üksteisele oma kepinälga.


Kas oled ise ka naine, et teistele naistele etteheiteid teed? Kas sa tunned, et oled nende seltskonnast puudu?
 
puudu? 09. veebruar 2015, kl 22.40
mõnel on aju puudu!
 
voova 10. veebruar 2015, kl 00.22
ae, kellel on aju puudu? Üks prantsuse restoran vanalinnas müüb soodsa hinnaga konnaajusid. Võin soovitada, ise ostsin ka sealt. Täpset asukohta ega nime sel restoranil ei mäleta küll ... ei tea miks
 
voova 10. veebruar 2015, kl 00.30
Ai kus teema on arenenud. Mida peab üks mees tegema, et sellist õhkamist ära teenida :D
 
:) 10. veebruar 2015, kl 07.21
Tere hommikust kallis! Et Su päev oleks soe ja särav!
Olen natuke kurb. Tunnen kuidas hing käriseb ja ma ei saa seda peatada. Kogu sisemus tuikab valusalt.
 
nii 10. veebruar 2015, kl 09.08
Tere hommikust! Loodan, et Su päev tuleb päikseliselt imeline! :)
Miks rikud nukrate mõtetega oma tuju? :(
Ma tunnen ka, kuidas olen katki rebitud kahe maailma vahel, aga rahulikult samm-sammult, tasakesi. Eriti kui tunded on suured tuleb leida tasakaalupunkt eneses. Ma tean, et seda in raske teha, aga usun, et see on väärt üritamist.
Proovi oma mõtete jõul rohkem positiivsust päeva tuua! Ma ei taha, et oleksid õnnetu või kurb, Sa väärid olla õnnelik.
Mõtle sellele, et alla saab anda iga hetk - " ma ei jaksa" , "ma ei saa", "ma ei taha". Alla andmist oleme juba korduvalt proovinud. Kas see muutis midagi kergemaks? Võib-olla hetkeks, aga siin me oleme jälle...
Ära karda. Lase ennast sellel tundel kanda, las see tunne juhatab meid. Samal ajal proovi olla tasakaalus, jalad maas. Ma tean, et see võib tunduda võimatu missioon, aga mina vähemalt proovin nii. Koos tasakaaly poole! Tarkuse poole! Nutikuse poole!
Ära tõuka mind eemale kui tahan Sulle armastust pakkuda. Rahulikult samm-sammult kulgeme. Jooksmise, rahmlemise ja rapsimisega ei saavuta me lõppkokkuvõttes midagi ning käristame teineteisele veel suuremad hingehaavad. Aga me kumbki ei taha ju haiget saada.

Katsume asja võtta pea ja südamega koos :)
Armastan Sind! Ära palun seda kunagi unusta! ♥
 
nii 10. veebruar 2015, kl 09.51
Ära kindlasti trenni ära unusta ega jäätist! Mmm.
Tegele asjadega, mis Sulle naeratuse suule ja rõõmu südamesse toovad!
Kallistan!
 
:) 10. veebruar 2015, kl 09.55
Aitäh, et olemas oled ja et oled selline, nagu parasjagu oled:)!
Arsin, et need tunded on igavesti möödas ja ei haara mind enam kunagi endasse, vähemasti sellisel määral enam mitte. Kaos, mis on oma olemuselt nii tuttavlik, tas ikkagi kõige ootamatumal hetkel ja moel. Katsun leida leevendust paanikale enda sees. Just nimelt paanika on kõige õigem sõna iseloomustamaks seisundit milles viibin. Pean leidma mooduse, kuidas rahuneda ja samm haaval oma igapäeaelu jätkata. Ma ei tohi lasta paanikal paisuda, sest see tõukab mind taas rumalusi tegema, kui pinge liialt suureks paisub ja elamist segama hakkab. Justkui ellujäämisinstinkt. Tean, et olen Sulle sellega varem palju haiget teinud ja Sa ei ole seda kuidagi mõista suutnud. Isegi kui oleme sarnased, on meis kummas nii palju mõistetamatut salapära. Südames tahan ju alati parimat. Üritan omakeskis mõelda ja tegeleda asjadega, mis mind laevad ja maandavad.
Tead niigi, et oled mu südames ja mõtetes alati minuga kaasas...
Armastan Sind!
 
:) 10. veebruar 2015, kl 09.58
:))))))
Tänud meeldetuletamast. Õnneks või kahjuks ei unusta sõltlane nii lihtsalt sõltuvusobjekte :)))
Ps. Trenn ei ole selle seisundi põhjustaja kui Sa nii arvad. Asi on minus ja Sinus ja meie omavahelises energias ning selles, mida ta meiega teeb.
 
nii 10. veebruar 2015, kl 13.05
Sa oled nii südamlik ja hooliv!
Hoia mu südant enda soojas põues, usun, et meie südamed on ka omavahelises sõltuvuses!
Suudlen Sind ja soovin Sulle rahulikku meelt!
Võtame tasapisi, vaikselt ja rahulikult. Soovin Sulle tegusat päeva, kallis!
Armastan ja hoolin Sinust väga.

 
:) 10. veebruar 2015, kl 13.25
Oh Sind vallatut! :) Tänan, et kiire aja sekka tähelepanu osutasid ;) Ära muretse, mis Sinusse puutub siis ei kiirusta ma kuhugi. Me oleme juba palju aastaid kogu seda asja üliaeglaselt võtnud, sest Sina nii soovisid. Algul see ärritas mind ja tekitas trotsi, sest mulle tundus, et kõik peab Sinu tempos ja Sinu taktikepi järgi käima. Siis aga loobusin ja mõtlesin, et tuleb ikkagi see, mis tulema peab. Vahepeal on minu oma elu ja elan selle eelkõige endale. Ma ei oita enam pühendunult Sind, sest mina ise olen endale kõige tähtsam. Kui Sa omas tempos minu teele satud, siis ma otsustan, kas me sobime koos olema või on minevikus juhtunu liialt karm, et sellele tilevikku luua. Ja Sina otsustad siis sama. Oled mulle alati kallis, aga nüüd olen seda enda jaoks ka :) Musi!
 
nii 10. veebruar 2015, kl 13.28
Kuldsed sõnad, kuldsed sõnad :)
 
:) 10. veebruar 2015, kl 13.47
Tean kui oluline on Sinu jaoks tõde. See oli vähim mida Sinu jaoks teha sain :)
 
nii 10. veebruar 2015, kl 14.43
Hindan seda kõrgelt, et armastad isennast rohkem! :)
 
:) 10. veebruar 2015, kl 14.46
Andesta kui Sind tahtmatult haavasin. Ei tahtnud Sulle ühelgi moel haiget teha. Ükskõik kui väga me ei pingutaks, kui palju head tahet ja algatust meis on, jookseb ikkagi kogu üritus uperkuuti. Vanad, valusad ha lahendamat asjad seisavad läbimatu kaljuna me teel. Ütlesid, et alla anda jõuab alati, aga kas meus on jaksu unustada, andestada ja oma egost nii palju loobuda, et meie ühtsus võimalikuks saaks? Mind läbivad täna meeletu kiirusega vaatandlikud mõtted ja emotsioonid, olen kümneid kordi mõttes uusi võimalusi andnud ja sama palju alla andnud ning loobunud. Kui õiglane on mul üldse Sinu elu segada, oled ju leidnud enda kõrvale kellegi, kes Sind kalliks peab ja ka minu süda ei ole enam ainult Sinule avatud. Need mõtted ajavad mind hulluks ja hullune on kõige targem põgeneda...
 
Põhjatäht 10. veebruar 2015, kl 15.05
Mis igatsus see selline on? Kui sinu süda on avatud kellelegi teisele siis ära neid sõnu enam kasuta!
Ära tee haiget endale ja teistele, sest kõiki asju ei saa ka andeks anda!
Kui sina ei suuda otsustada siis ongi targem põgeneda, nagu jänes!
Minu juurde pole vaja tulla, kui kellestki teisest aega üle jääb!
Ilusat päeva jätku sulle!
 
emotsioon 10. veebruar 2015, kl 15.10
Ok, selge. Ei tule. Oled ise parem? Kellegi teisega ja vannud tundeid minule? See oli viga siis üldse tagasi tulla ja korjutada. Ma lihtsalt ei suuda elada silmad pidevalt märjad. Eemal on kergem. Sinul ka. Hüvasti!
 
... 10. veebruar 2015, kl 15.46
Tule siia ja räägime ükskord südame puhtaks. Kes sulle neid valesid pähe paneb, aru ei saa?
Kas I - s või? Too isik olgu üldse vait!
Pole mina ühtegi näinud - 9 jooksul. See ,et sina sellist s...a usud, panebki mõtlema kõige hullemast!
Jään ootama!

Ps! Armastus ei tee kunagi silmad märjaks!
 
nii 10. veebruar 2015, kl 16.03
Põhiline, et oleksid õnnelik! :)
 
emotsioon 10. veebruar 2015, kl 16.04
Lõid julmalt ukse mu ninaees kinni...kaua aega tagasi. Sul oli ükskõik, et purustasid mu südame ja jätsid mind hingehaavadega üksi. Sul oli kuskil lõbusam ja parem. Sain pikapeale taas jalgele ja hakkasin arglikult uuesti mõtlema, et ka minu jaoks on taas võimalikud tunded. Arvasid, et jäängi üksi ja Sind igavesti taganutma? Jah, mu südames on veel keegi, kelle vastu ei ole tunded küll nii suured, aga kellega seostub turvatunne ja stabiilsus. Sain järjekordse tõestuse, et tunnetest alati ei piisa.
Kui palju ma Sind kutsusin ja kui palju Sa mu hinge keeldumisega käristasid? Usu mind, sel ei ole tulevikku. Elame stabiilset elu nendega, kes meist tõeliselt hoolivad, ilma pisarate ja südamevaluta. Saa õnnelikuks!
 
nii 10. veebruar 2015, kl 16.17
Kõike head Sulle! :)
Tegid mullegi haiget, aga ma ei taha hakata vanu asju meelde tuletama. Jäägu Sulle Sinu tõde. :)
Ma ei taha vaielda ega kakelda ning ei taha ka, et see tunne mind pidevalt katki rebestaks.
Ole õnnelik, et must lahti said! :)
 
:) 10. veebruar 2015, kl 16.22
Katsume tulevikus teineteist vältida, jääme mõlemad terveks.
 
Armastus 10. veebruar 2015, kl 16.23
Sa ei julge näha südamega, paljud ei julge. Sinu suurim voorus on uskuda valesid. Kui sind oli vaja siis veetsid juba uuega aega? Ma pole ju pime, nagu sina arvad. Sa ei suuda end kõrvalt jälgida ja kardad minu öeldud tõde!
Sa ei oska isegi lugeda, mis on tõde ja kuhu peab tulema. Pole midagi valesti teinud ja ikka uhkes rüüs liigun edasi!
Sa petsid mind korduvalt, sõbrad on sulle tähtsamad. Ja tunnen ka neid nime järgi. Saan aru, miks sa ei julge mulle helistada ja otse öelda? Ja soovid, et sinust lgp. - ks? Õpi enne ise selgeks siis õpeta teisi!
Mina saan ikka puhtalt lehelt edasi minna. Kuidas sina oma musta südametunnistusega edasi elad??? Las uus kaaslane õpetab sulle, kuidas edasi elada. Ja kindlasti räägi talle, kui suur elu " Armastus" ta sulle on. Sulle ju meeldib valedes elada aga edu sulle!
 
emotsioon 10. veebruar 2015, kl 16.27
Nii Sinulik maaslamajale jalaga virutada. Aga puhas on su südametunnistus küll, siiani särab kirkalt. Arvad tõesti, et ma ei saa sinust kunagi lõplikult üle? :)
 
emotsioon 10. veebruar 2015, kl 16.37
Sinu otse suhtlus ja otse minule tehtud avameelsed kõned räägivad enda eest. Eelkõige kajastavad Su puhasr südamerunnistust ja ausat meelt. Jätka samas vaimus! Reeturliku inimesena on sul alati sadu paralleelsuhteid olnud ja neid kõiki lollitad haledalt. Ma lihtsalt nägon sind läbi ja see lasknud mul sinusse enam austavalt suhtuda.
 
A 10. veebruar 2015, kl 16.43
Miks sa arvad, et sind löön? Ei, ma ei lasku sinu tasemele!
Sa võid üle saada, unustada, meenutada, kaasa võtta - laevas ju ruumis piisavalt!
Minul on üks lemmik koht, kus pole armastust raske kaasas kanda. Mind ei sega, ei tee kurvaks, ei tee õnnetuks, pigem vastupidi. Very happyks!
Anna andeks, tead edaspidi neid vigu vältida. Ei tuletanud meelega meelde!

Ps! Minust võid ikka üle saada aga targad üleval ütlevad järgmist: " Tõelisest armastusest ei saa kunagi üle" !
See on 100% õige ja teeb meil veelgi rohkem toimekamaks!
 
Ainus ja õige 10. veebruar 2015, kl 16.48
Vabandust, unustasin ära - jäta minu endised töökaaslased rahule. Lõpeta laimamine, sest võin sinu uuele kaaslasele tõtt rääkida!
Tean I - sest piisavalt räpaseid asju. NN - 0:1!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!