Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
ei pea olema geenius, et mõista
 
deadmau5 09. detsember 2014, kl 23.18
Kuskohas need tunded on? :D Kui mul tunded olid, oli samuti võetud hoiak, et ükskõik kus ja kellega ta on, asi on põhimõttes. Ei saa teha üksi otsust, sõpruse üle mida ta hindas väga. Alatusega sain siiski hakkama jah, aga olen samuti kõigest inimene oma murdumispunktiga. Arvasin, et ehk rahuneb maha ja mõistab, aga tuli vist see teistsugune hoiak, et eelarvamused hoopis põimusid ta hinge ja nüüd ju siis nii ongi nagu tema arvab! Mul ka haav lahti ja siis läks jälle nii nagu läks. Mis öeldud, see öeldud, mis ütlematta, las jääb siis nii. Mõistan, kõik me oleme erinevad!
 
vvt 10. detsember 2014, kl 00.11
Need kirjad läbi lugeda siis jääb tunne, et sa ise mängid? Lühikese ajaga kaovad tunded või? Sa pole järelikult õiget armastust tundnud? Armastus tuleb ja jääb, see ei lenda aasta või kahe pärast minema? Sinul käib kõik üles- alla, nagu rong mägedes? Nii ei päästa ju midagi ega kedagi? Vahest sa kirjutad ju kellegi sõbrannaga? Kuidas saadki oma edasist teed planeerida???
Mine magama ja head ööd!
 
deadmau5 10. detsember 2014, kl 00.18
Ei mängi midagi, tõsi taga! Kui on ühepoolsed tunded siis tead, kuidagi tuleb nad ise kaotada.. Õiget olen ikka tundnud, üles alla käib selle, et valu oli nõme ja ma ei viitsi 6 kuud oodata, kuni keegi avastab midagi.. Ei ole aega suurt suhelda netis ja neid sõbrannasi suurt pole kellega suhelda, 2 inimest omade toimetuste ja asjadega.. Mida ikka planeerida, kulgen lihtsalt.. Ei lähe magama.
 
vvt 10. detsember 2014, kl 00.36
Ja see on siis elu või? Ei ela ega sure? Kui mina oma asju ei planeeriks siis oleks mustas augus. KAS SINA õhtu ees hirmu ei tunne?
Mida sa 6 kuud ootasid? ÕIGET?
 
deadmau5 10. detsember 2014, kl 00.40
kinnitust ootasin, kas sellel nii hinnatud sõprusel on veel jumet, sest tundus, et mitte..
 
vvt 10. detsember 2014, kl 00.44
Siin ei saa küll midagi kellelegi lubada, jummel taevas teab.. Kes siin vastu kirjutab, annad lubaduse veel valele inimesele. Selleks on ikka teised teed, suhtlemiseks. Tel-meil-fb jne!
 
deadmau5 10. detsember 2014, kl 00.48
oi ei, ei saada jumala eest talle ühtegi kirja ja temasugustest hoian eemale, et mitte meelde tuletada.. Kirjutasin ka sellest juba. Finito, siin pole midagi teha!
 
vvt 10. detsember 2014, kl 00.51
Kes on temasugune?
 
deadmau5 10. detsember 2014, kl 00.53
üks on üllatavalt sarnane, väldin kokkupuudet..
 
vvt 10. detsember 2014, kl 00.55
Tuleb õppida andeks andma ja ise vigadest õppida. Meist keegi pole 101% täiuslik ja teise inimese sisse ei näe!
Lähen Jõulukontserdile, tule sina ka!
 
deadmau5 10. detsember 2014, kl 01.01
Olen seda teinud! Teinud ka eelnevalt. Keegi loomulikult pole meist täiuslik! Teise sisse ei näe on üks minu põhireeglitest..

ei ole jõuluinimene!
 
vvt 10. detsember 2014, kl 01.02
Kuidas saab temasugust vihata, kui inimest ei tunne? Õpi enne väljaspool arvutit inimest tundma. Kes teda hästi tunnevad, tuleb ainult väga head/ armastatud kuju-fenomen igal üritusel!
 
deadmau5 10. detsember 2014, kl 01.05
Plaan ju oli ja temagi väitis, et näeb mind reaalse sõbrana..

minujaoks muidugi peale seda jama..

endex
 
vvt 10. detsember 2014, kl 01.14
Millisest jamast jutt on?
 
deadmau5 10. detsember 2014, kl 01.18
kogu see ühepoolsete tunnete teema..
 
vvt 10. detsember 2014, kl 01.25
Seda ühepoolsete juttu usun mina siis kui olen sellest reaalis inimesega rääkinud. Siis on näha, kas on ikka ühe või kahepoolsed tunded. Siin õiget vastust ei saagi. Vot nii ja see on tõde!
Lasen nüüd sind magama, ehk sai veits kergem!
Head ööd!
 
chillik 10. detsember 2014, kl 01.27
Jäi eelenevalt silma vvt postitaja täitsa huvitav motlemapanev, samas ka leian, et väga oige tähelepanek.
>Näed millest hakkab juba probleem pihta? Üks vale lause: Ma ei näe mõtet?

Jah, tõepoolest. Kes arvab, et tal pole nii palju aega, et seda mõtlemisele raisata, see on augus kinni edasi niikaua, kuni mõistab kumb on esmatähtis, kas õige ja loogiline mõte, millele järgneb arukas jõudusäästev tegevus või mõttetu rabelemine, millele järgneb tõdemus, et elus pole eesmärke saavutatud ja tervis on ka nii läbi lõpuks, et midagi uuesti alustada on juba hilja. Inimese elu on õppimine ja mida kiiremini inimene oma vigadest aru saab, seda kiiremini ta paraneb ja edasi liikuda paremuse poole saab. Et mõista, on vajalik ju mõelda. Et mõelda, on vaja rahu ja enesega olemise võimalust. Kes liigselt kiirustab, jääb pinnapealseks ja hakkab tegema vigu ja hirm suleb arukuse ning kiirustades me jõuamegi kiiremini ainult surma.
 
deadmau5 10. detsember 2014, kl 01.32
oeh, ma ei viitsi hakata seletama, lühidalt, sellest olen rääkinud juba, neid asju on samuti arutatud juba!
 
deadmau5 10. detsember 2014, kl 01.35
to vvt

Sa ei mõista, teen lihtsaks. Võib olla midagi väga head, kuid tundeid netu. Samuti kui on räägitud, et asi jääb ühepoolseks, siis tuleb tunded maha matta!
 
chillik 10. detsember 2014, kl 01.55
Ka minu poolt head mõmmitudumist!
 
vaataja 10. detsember 2014, kl 14.01
miks te ära ei lepi siis?
 
vvt 10. detsember 2014, kl 15.31
Sõltub " südame" suurusest, kui palju andestust mahub ühte südamesse?!
Mina olen selleks valmis, kuigi nõuan ka teistelt palju!
 
deadmau5 10. detsember 2014, kl 15.54
kui see küsimus minule oli suunatud, siis loe rahulikult siit ja leiad vastuse!
 
-RAHU- 10. detsember 2014, kl 18.39
Tähele pannud siin foorumis üldiselt: Siin on ikka palju armastuse kerjamist-arvamus! Kes peab seda loomulikuks, siis pidagu, sest inimesed on erineva iseloomuga... Seda ei saa kõigi isikute suhtes kirjutada, aga nii ta on minu nägemuse läbi...
 
chillik 10. detsember 2014, kl 19.56
vvt nõustuma pean, et võta ja anna käivad käsikäes. :)
Armastuse kerjamine?
Umb. nii siis> (kui teisiti, siis oleks see lihtsalt mingi loosung)
Tahetakse armastust ehk kerjatakse, aga vastu lihtsalt pole midagi pakkuda, et siis ei suudeta samga vastata
''aga'' nii väga soovitakse saada armastust ja kõike seda kaasaarvatud, mis PEAKS kaasnema kellegi arust armastusega.
Kui ei anta kerjajale, siis ollakse püha viha täis, sest nemad arvavad, et on igatepidi seda väärt.
Seega tekib hulk küsimusi>
Miks teine?
Miks teine?
Miks?
Ja, siis leitakse keegi teine, kes on sind nõus võtma, kui armastuse orjaks.
Lõppkokkuvõttes inimestel puudub ju täielikult enesekriitika, siis andmata vastuseid endale.
Mida ma nõuan, loodan, ootan, unistan ja kas suudan ka ise vastata samaga? Sest ka teisel omad soovid, unistused, lootused, ootused jne.
Miks mitte ise armastada ja pakkuda seda teisele ja JAGADA seda teisega, armastusväärse inimsega.

Miks näitena, muidu öeldakse, et: Eluks vajalik!
Aga ka Elul on vajadused. :)
Mis on õnn? Õnn on elu. Elu on armastus. Ja armastusel on samuti vajadused ja vajadus areneda, nii nagu kõigi ja kõigega siin elus.
 
Rahu-le! 10. detsember 2014, kl 20.00
Keegi on armastusest katki,
Keegi, lohutab ja paitab,
Keegi, kes kuulab ja aitab...!

Sinu nägemus elust ei kattu teistega, pole õige inimene ütlema....Kes kerjab armastust? Sellist asja pole võimalik kerjata. Saa ükskord aru, et kõigi tunnetele ei saa vastata? Sinu nägemus on järgmised 50+ A tunda end üksikuna ja õnnetuna. Aga teised ei soovi seda ja igaüks leiab endale parima ravi? Kuidas haavale leevendust saada!
Ära ole kade, sest kõike me elus korraga ei saa!!!
 
deadmau5 10. detsember 2014, kl 20.12
ja nigu rahu end ilmutab.. :D
 
-RAHU- 10. detsember 2014, kl 20.12
Kõigil on õigus oma arvamusele ja see oli minu arvamus... Ei ole vaja minu kirju võtta pahatahtlikult... Mina ei ole üksi ja ei ole kade... Praegu lähen siit netist eemale ja head õhtut!
 
deadmau5 10. detsember 2014, kl 20.19
siit edasi, kuidas kedagi edasi usaldada, kuidas teha midagi millegi nimel.. kui on tekkinud tõsised eelarvamused.. Kaovad need ajaga?
 
vvt 10. detsember 2014, kl 20.32
deadmau5 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui see küsimus minule oli suunatud, siis loe rahu
> likult siit ja leiad vastuse!


------------------------------------------------------
Elus on palju head, oska seda näha ja kuulda. Ära viska seda head minema, hoia see ajaks? Kui vajatakse sind kõige rohkem!
Soovin, et leiaksid parima - mis elul sinule veel pakkuda on.. Kõik pole veel kadunud, kuigi lõid varakult käega!
Armas sõber, pean minema - ees ootab tähtis juhtum!
Ära arva, et see lihtsalt käib? See on väga raske kõigile!

Lgp! Vaatan, veel tagasi!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!