Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
ei pea olema geenius, et mõista
 
My life 30. detsember 2014, kl 19.21
Ja sina ise oled aus? Ära topi oma nina teiste suhetesse, need lahenevad ka ilma sinuta? Üks valesti öeldud sinu poolt lause ja suhtlemisel ongi lõpp!
Nii lihtsalt ja loogiliselt käib elu. Kui sina ise vastavalt käituda ei oska siis ära nõua ka teistelt!

Kui sinuga ei soovita olla:

Sõber - Ei!
Kallim - Ei!
Tere - Ei!

Siis tuleb sellega leppida!
 
6aastasele deadmau5 30. detsember 2014, kl 19.56
deadmau5 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> blaablabla.. Ahjaa.. ma pole 6 aastane! :P Kui kir
> i juba nii algab, siis võib vaid oletada! Pealegi
> , mina ei küta siin seda kollet! :D

blabla
Nii vastabki 6 aastane, sest ei ole võimeline enamaks.
Miks sa ei ole siis aus?
 
deadmau5 30. detsember 2014, kl 22.09
enamaks? Ma ei näe mõtet enamaks, kui siin lihtsalt üteldakse, et loll ja paha! Jah, just täpselt, ennast kaitsta valearvamuste eest võib, kuid kaua sa jõuad, kui siin mõni arvab lausa, et minu elu lõpetamine oleks vaid lahendus ja siis need sõnad: P'sk, v'rdjas jne! No halloo?

Olen ju siin väga inimlikult ja rahulikult rääkinud juba, mida ma võin arvata ja ausalt, nii ongi.. aga siis tullakse ja hakatakse süüdistama jälle ei tea milles, on ka minul kohe mõtted peas, et mängur ta ikka vist oli ja olen ärritunud jne..

Vahepeal ma ei jõua, ei jäksa teie "arvamusavaldustele" taas ja taaskord vastata! Kuhu tavaliselt kokkuvõttes tuleb alati vastus, iff on loll ja paha ja kuidas sa julged, minul anonüümsel õhul on õigus! Vältides teatud fakte minu kirjutises! See on siis normaalne arvamusavaldus? Ole vaiiiiit, sa oled loll ää!!

Ma vastan blablabla, seep. et on siiber sellest kõigest juba pikemat aega!
 
viimasele 31. detsember 2014, kl 10.04
Kas sa suhtled teisega reaalis ja ta on omaks võtnud need nn faktid. Või on kellegi luulud?
Ei peaks ikka süüdistusi loopima paremale- vasakule, kui kindlalt ei tea.Või kardad tõtt teada saada?

Ilusat aasta-vahetust!
 
deadmau5 31. detsember 2014, kl 15.45
bla bla, b l a !!!
 
põhjused 05. jaanuar 2015, kl 23.28
http://visioonid.ee/blog/2014/3/24/51-psuhhopaatia-vaimsed-pohjused
 
empaatia puudumine 06. jaanuar 2015, kl 01.10
sellest ju iff siin rääkiski!
 
eelmisele 06. jaanuar 2015, kl 10.44
Millest täpsemalt ''sellest''? nt?
 
viisakas ja argumenteeritud postitus! 06. jaanuar 2015, kl 11.50
Kõik on siin ära öeldud. Ei saatäpselt aru, millistest ''teatud'' faktidest deadmau5 räägib siin? Pigem sogab vaid vett siin.


siniroheline botas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Esitades ultimaatumi vormis, kui sõber saab edasi
> olla, siis võib tunded minetada, seab kindlasti ka
> htluse alla nii väidetavad tunded kui hilisema sõp
> ruse eesmärgi, kus kindlasti enam ei saa rääkida u
> saldusväärsest sõprusest. Olulisel kohal on siiski
> iseenda käitumine, kus puuduvate kogemuste või se
> da enam ka empaatia võime puudumine ei luba endas
> ka vigu näha.
> Nagu näha siinsest ülipikast ja
> segasest teemaarendusest ei anta aru mida tuntaks
> e, kas üldse ning mida taga nutetakse.
> Selge o
> n see, et mitte tundeid, sest nii pika aja peale o
> llakse kindlasti aru saanud, et on pikalt saadetud
> . Aga ka mitte sõprust, sest mingist sõprusest ei
> saa rääkida tunnete varjus. Ning igatsus on tingit
> ud vaid soovist olla aktsepteeritud endas vigu näg
> emata, millest tuleb ka teise süüdistamine. Nii na
> gu kõik siin elus, tuleb ka sõprus ning tunded väl
> ja teenida ehk oma käitumist analüüsides saab kind
> lasti küsida, kas üldse ollakse teise sõpruse või
> vastutunnete vääriline.
> Olukorras kus enda ar
> vates ollakse tehtud kõik endast oleneva, mida sii
> ski teise poolt piisavalt ei hinnata, on küsimus v
> äärtushinnangutes. Teise väärtushinnanguid aktsept
> eerimata puudub austus ja mõistmine, mis omakorda
> välistab sõpruse või tunded ning rajaneb vaid egoi
> stlike vajaduste rahuldamisel.
> Sõprus on kahe
> inimese vaheline väljateenitud väärtus, mis nagu k
> a tunded vajab pidevat tõestamist ja kinnitamist,
> austust, usaldust, mõistmist ja aktsepteerimist. T
> eiselt nõuda oma soovide täitmist usaldust ettekää
> ndeks tuues, on egoistlik. Mõrv on mõrv ka siis ku
> i seda nimetada mõrvaks armastuse nimel. Siin vare
> m toodi antud näide, millest ilmselt aru ei saadud
> .
> Kuid nii mugav on viinamarjad hapuks tembel
> dada kui nendeni ei ulatuta ning otsida õigustusi
> oma küündimatusele. Leppimata iseenda suutmatuse j
> a laiskusega arenemisvõimetuse valguses, sest aren
> gut ja mõistmist selles itkes ei kajastu.
 
Chilliku küsimused 06. jaanuar 2015, kl 12.07
Miks deadmau5 v iff neid ise väldib ja vett sogab?

Millega sina ära teenisid teise usalduse? Ja miks kaotasid teise usalduse?
 
deadmau5 06. jaanuar 2015, kl 13.12
mina ei alustanud siin "oma" teemaga, vaid teie kiskusite siit esile selle, millest järeldan, et mul polegi mõtet siinseid arvamusi üldse tähele panna, tegu on pigem vaenuga!! Kui millestki muust sünnitatakse kiirelt midagi teist!

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?62,13372501,page=1
 
deadmau5 06. jaanuar 2015, kl 13.21
kuule viisakas ja argumenteeritud postitus, sellest ma temale rääkisingi, et mul on tunded ja kõik on metsas, see oli just TEMA, kes vastu hakkas punnima, peale seda alati, minul oli vale ja temal õigus! Tema viga on pigem empaatia puudumine, samuti pole inimene konkreetne, siinkohal ka, kas aus? Kuidas usaldada kedagi, kui sul on tunded ja ta nagu väidaks küll, et kõik on ok ja eemaldumine on vale, jääme sõpradeks, muidu peab ta end halvasti tundma, samas käitub ristivastupidi ja pigem eemaldub! Meil oli usaldus, tõesti, kuid see lagunes kiiresti. Ma teadsin seda, ütlesint talle seda.
Ainuke mida soovisin, oli tunded eemal maha raputada, et pärast naasta puhtana! Olenn siin ikka päris palju haiget saanud! On konkreetseid küsimusi?
 
deadmau5 06. jaanuar 2015, kl 13.28
kas teist keegi ütleks heale sõbrale, kes on teil järel rippunud, osaliselt sellep. et just teil valus ei oleks, endal muidugi vererida taga, ütleksite talle, et miks sa minuga ei suhtle? miks sa minuga läbi ei taha saada? jne, ise te midagi ette suurt ei võta, et suhtleks ja kirjutaks.. See kiri on mul alles..

Mul olit tunded, mul oli valus, segaduses ja seeläbi ka pahane, ning siis pidin veel suhtlema ja nunnutama teda? Teda kes sõimas ja käitus külmalt !wtf?
 
??? 06. jaanuar 2015, kl 13.56
Miks sa hakkad ennast õigustama ja teisi süüdistama, kui sa tegelikult ei saa aru teise inimese postitusest?
Sogad vett moonutades siin teiste sõnu, neid kopeerides ja meeleheitlikult otsid poolehoidu. See näitab, et valel on lühikesed jalad!
Aga milles probleem, et sa ei suuda eemale hoida?
Eriti veel, kui sa ei ole päris täpselt aru saanud, mida teine öelda tahtis?
On ikka viitsimist üritades kõikidele inimestele meeldida!!! Eks seal sinu probleem olegi, mille ka kasutaja botas välja tõi, ning tegelikult ka kõik ära öeldud seal.
 
deadmau5 06. jaanuar 2015, kl 14.13
Miks sa nii arvad? Ma ei süüdista kindlalt, pigem oletus, puzzlel on tükke puudu! Keda ma kopeerin ja moonutan? Konkreetne küsimus! Sogan vett, milleks? Eemale hoida? Mina TAHTSIN eemale ja ka eemaldusin. . ... .... .
ei saa tunnetega jääda sõbraks, eriti kui juba tunded teevad liiga. Mida ta siis ütelda tahtis? Inimestega võibki mängida, suu kinni sõbra piirile lükata, et ta murduks, siis pole enam hinnatud sõber, vaid ta on ise süüdi? Nii või? Ei taha "kõigile" inimestele meeldida, paljudega tahan vaid ilusti läbi saada ja üllatus, saangi! Sinu probleem on hinnata inimesi foorumipostituste alusel! Kui vaadates botase postitust ja seda kuidas tema kõitus, kui sõbrana, tekib küsimus, kas ta siis tõesti valetaski mulle, et hindab mind väga sõbrana? Sõber mõistaks, sõber saaks aru, olgem ausad! Seda probleemi poleks, kui on hea hinnatud sõprus, siis kasvõi ise lükkad eemale ja kirjutad, et jätkame peale tundeid. Lihtne, tehke.. Aga ei, ikka peab koos olema, ühepoolsete tunnetega? See on enda mõnitamine praktiliselt, kui teine tegelikult suurt ei hooligi.. seda ma kartsingi ja seda ma siin suurt arvangi hetkel.. Tõestage mulle vastupidis, miks ta käitus nii?
Äkki proovime nüüd niipidi, et mõtleme, miks tema käitus, nimodi nagu ta käitus?
 
??? 06. jaanuar 2015, kl 14.56
Sry, aga sa oled rumal inimene. Seda tõestavad sinu järgmised /postitused, et sa ei saanud botase postitusest mitte midagi aru. Ka teiste omadest mitte. Lootusetu juhtum.

Miks ja miks?
Teine, sõber, ei ole kohustatud sinu tunnetega tegelema, sest tal on oma elu!
inaff
Ja veel, ära karju siin caps lockiga. See näitab juba sinu iseloomu ja pole midagi head seal. On eemaletõukav!
 
??? 06. jaanuar 2015, kl 15.09
''Mina TAHTSIN eemale ja ka eemaldusin. . ... .... Aga ei, ikka peab koos olema, ühepoolsete tunnetega?''

Selle peale ütleks, et kui tahad valetada, siis mõtle, mida kirja paned.
Kui lähed sõbra, naabri ukse taha sitale, siis ära kella lase ja paberit küsi. Pühi varrukaga kas või!
 
deadmau5 06. jaanuar 2015, kl 15.25
Missasja, äkki selgitad? Pole tahtnudki, et minu tunnetega tegeletaks, vaid teada, miks mängitakse, või, kas üldse mängitakse! Lihtne on sellele vastust ju anda, kuid tema ei andnud, asi pole minu vajadustes, st. tunnetes, vaid sõpruses! Selle nimel ta ei teinud suurt midagi!
 
deadmau5 06. jaanuar 2015, kl 15.25
mina ei alustanud siin "oma" teemaga, vaid teie kiskusite siit esile selle, millest järeldan, et mul polegi mõtet siinseid arvamusi üldse tähele panna, tegu on pigem vaenuga!! Kui millestki muust sünnitatakse kiirelt midagi teist!

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?62,13372501,page=1
 
??? 06. jaanuar 2015, kl 15.36
deadmau5 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Missasja, äkki selgitad? Pole tahtnudki, et minu t
> unnetega tegeletaks, vaid teada, miks mängitakse,
> või, kas üldse mängitakse! Lihtne on sellele vastu
> st ju anda, kuid tema ei andnud, asi pole minu vaj
> adustes, st. tunnetes, vaid sõpruses! Selle nimel
> ta ei teinud suurt midagi!


Sõber ei ole kohustatud tegelema sinu tunnetega ja otsuseid vastu võtma neid sinu eest!
Mida ta tegema pidi siis?
Proovi veel valetada siin, sest tuleta meelde, mida oma eelmistes postitustes oled kirja pannud.
 
??? 06. jaanuar 2015, kl 15.38
Sina alustasidki oma teemaga siin. Mis lähed närvi ja võtad siin kõike isiklikult ja siis ajad tagasi ka veel!
Selle peale ütleks, et kui tahad valetada, siis mõtle, mida kirja paned.
Kui lähed sõbra, naabri ukse taha sitale, siis ära kella lase ja paberit küsi. Pühi varrukaga kas või!
 
deadmau5 06. jaanuar 2015, kl 15.46
ma ei kasuta selliseid väiteid nagu sitale minek, sest pole ärritunud! Pealegi, mille kohta ma siin valetan nüüd? Või milline väide on mul kindel sinuarust?
Sõpruses on kaks inimest ja otsused mis puudutavad sõprust langetatakse koos! Mina alustasin selle teemaga siin, et miks on saatmata kirjades niipalju vaenu ja halba! Teie siin ise kujutate ette, vahel vaatan loen mõnda teemat siin, pole aimu autoritest ega ka kirjutajatest ja jälle mõni näeb iffi seal ja kuykkub närima ning närvitsema. Valetasin?
 
??? 06. jaanuar 2015, kl 16.13
??? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ''Mina TAHTSIN eemale ja ka eemaldusin. . ... ....
> Aga ei, ikka peab koos olema, ühepoolsete tunnet
> ega?''
> Sõpruses on kaks inimest ja otsused mis puudutavad sõprust langetatakse koos!''
> Selle peale ütleks, et kui tahad val
> etada, siis mõtle, mida kirja paned.
> Kui lähed
> sõbra, naabri ukse taha sitale, siis ära kella las
> e ja paberit küsi. Pühi varrukaga kas või!

Mine vaata eelmistele lehekülgedele, kuidas sa sõimad seal caps lockiga ja sõnad on kordades hullemad! Ära aja tagasi, see ei tööta.
 
deadmau5 06. jaanuar 2015, kl 16.22
mida? See ühel lehel täispeaga siinsete tegelaste laialiaiamine, sest teemal pole mõtet, konkreetsus puudub (va minul) =) Nojamh, mida iganes, aga sellised enese õigustusupitused teist halvaks tembeldada minu peal ei tööta, saage aru ükskord. Töötab vaid inimlik ja rahulik suhtlus, mida siin olen üritanud korduvalt, samuti ka vabalt vätta, mitte kedagi tembeldades, vaid oletades! Pealegi närides teatuid lausejuppe, jättes kõrvale küsimused ja muu, näitab, et inimene ei keskendu suurele pildile, vaid urgitseb, siit ka edasi, arvamused, kui hane selga vesi!

Kui midagi keegi siin veel midagi ütelda tahab, siis rahulikult ja vastan samuti rahulikult!
 
deadmau5 06. jaanuar 2015, kl 16.23
Sõpruses on kaks inimest ja otsused mis puudutavad sõprust langetatakse koos! Mina alustasin selle teemaga siin, et miks on saatmata kirjades niipalju vaenu ja halba! Teie siin ise kujutate ette, vahel vaatan loen mõnda teemat siin, pole aimu autoritest ega ka kirjutajatest ja jälle mõni näeb iffi seal ja kuykkub närima ning närvitsema. Valetasin?
 
??? 06. jaanuar 2015, kl 16.25
Sa ei vastanud keskendudes oma uinamuinale, et mida siis sinu sõber tegema pidi? nn sinu arust.
Vastus on see, et sõbral on oma elu ja kui proovid makaaki mängima hakata, on mäng läbi!
Sest ma ei näe siin probleemi ja leian, et teine tegi õige otsuse kui sinusse külmalt suhtus ja su oma elust välja viskas. Teeks ise arvatavasti samamoodi ja usun, et paljud teeks nii. Seda näha ka eelnevatest postitajatest, et targem annab järele, sest süüdimatu ja rumalaga vaidlemine on nagu vastutuult sülitamine.
Ära ka ei tüdine ja häbi ei tunne, nagu mingi tüütu kärbes, kelle vastu aitab ainult teadagi mis!
 
deadmau5 06. jaanuar 2015, kl 16.27
30.detsember kirjutasin veel:

enamaks? Ma ei näe mõtet enamaks, kui siin lihtsalt üteldakse, et loll ja paha! Jah, just täpselt, ennast kaitsta valearvamuste eest võib, kuid kaua sa jõuad, kui siin mõni arvab lausa, et minu elu lõpetamine oleks vaid lahendus ja siis need sõnad: P'sk, v'rdjas jne! No halloo?

Olen ju siin väga inimlikult ja rahulikult rääkinud juba, mida ma võin arvata ja ausalt, nii ongi.. aga siis tullakse ja hakatakse süüdistama jälle ei tea milles, on ka minul kohe mõtted peas, et mängur ta ikka vist oli ja olen ärritunud jne..

Vahepeal ma ei jõua, ei jäksa teie "arvamusavaldustele" taas ja taaskord vastata! Kuhu tavaliselt kokkuvõttes tuleb alati vastus, iff on loll ja paha ja kuidas sa julged, minul anonüümsel õhul on õigus! Vältides teatud fakte minu kirjutises! See on siis normaalne arvamusavaldus? Ole vaiiiiit, sa oled loll ää!!

Ma vastan blablabla, seep. et on siiber sellest kõigest juba pikemat aega!

---------------

Nii ta ongi, minule jääb oma oletused ja temale tema kinnistunud arvamus.
 
deadmau5 06. jaanuar 2015, kl 16.28
??? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa ei vastanud keskendudes oma uinamuinale, et mid
> a siis sinu sõber tegema pidi? nn sinu arust.
> V
> astus on see, et sõbral on oma elu ja kui proovid
> makaaki mängima hakata, on mäng läbi!
> Sest ma e
> i näe siin probleemi ja leian, et teine tegi õige
> otsuse kui sinusse külmalt suhtus ja su oma elust
> välja viskas. Teeks ise arvatavasti samamoodi ja u
> sun, et paljud teeks nii. Seda näha ka eelnevatest
> postitajatest, et targem annab järele, sest süüdi
> matu ja rumalaga vaidlemine on nagu vastutuult sül
> itamine.
> Ära ka ei tüdine ja häbi ei tunne, na
> gu mingi tüütu kärbes, kelle vastu aitab ainult te
> adagi mis!


mitte teda torkida "geenius" !!! ;)
 
deadmau5 06. jaanuar 2015, kl 16.29
MInu sõber olek pidanud käituma vastavalt oma väidetele!
 
deadmau5 06. jaanuar 2015, kl 16.30
sõbral on loomulikult oma elu, sellest sai ka temaga pikalt räägitud.. damn.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!