Saatmata kirjad
ei pea olema geenius, et mõista
 
deadmau5 10. detsember 2014, kl 20.43
see oli suunatud kasutajale "vaataja" !

Teist vvt pole mul õrna aimugi..
 
chillik 10. detsember 2014, kl 21.22
deadmau5 Kirjutas:


Tema süüdistas mind üha enam manipuleerimises, armukadeduses, tähelepanuvajaduses, tegelikult minu küsimused otsisid vastust, et kas on sõprusel jumet..

kinnitust ootasin, kas sellel nii hinnatud sõprusel on veel jumet, sest tundus, et mitte..
-------------------------------------------------------
> Plaan ju oli ja temagi väitis, et näeb mind reaal
> se sõbrana..
>
> minujaoks muidugi peale seda j
> ama..
>
> endex

Väga veider, sest sa tegelikult said ju vastuse. Aga edasi olid sa ju juba kiusaja rollis. Kas sa ise ei näe siis?
Esiteks sõprus on vaimne väärtus, nii nagu armastuski jms. elus. Ühesõnaga sa tahtsid, et sulle teine seda tõestataks ja püüaks meeleheitlikult tõestada, kuigi mõistmata, et see pole ju võimalik.
Miks?
Sest sõprus on vaimne väärtus, nii nagu armastuski jms. siine elus, aga tõestamine on sulaselge maine tegevus k.a töö.
See meenutab neid koolikiusajaid, kes sunnivad teist tegema igasuguseid asju, sest vastasel korral, ei ole ta sõprust väärt. Kuna esialgu peab tegevuste jms kiusajale vajalikuga tõestama, et on ikka sõber ja ega ei usu enne ka, sest valetab ka veel. Saab peksa ka veel karistuseks, kui ei täida ülesandeid õigesti, nii nagu kiusaja või suisa kiusjate kamp soovib. Seniks-kuniks nõudmised ületavad piiri ja teine lihtsalt vastu hakkab kiusajatele. Ei taha, ei tee, sest ei peagi, kuna ei soovi olla ise kiusaja ega ka teisi kiusata> siis miks üldse suhelda kiusajga ja kuuluda selliste kampa.

Mõtle sellele!
 
deadmau5 10. detsember 2014, kl 22.53
Asi oli selles, et mul olid tunded ja segadus! Ta peale tunnete avaldamist käitus teisiti.. nn "keeras kraanid kinni" mõistsin, mul ju ikka tunded, aga.. ta väitis, et suhtub ja käitub minuga täpselt samamoodi nagu eelnevalt! Aga ikka ta pigem käitus teisiti! See ajas veel enam segadusse! Kui juba mainida, et ei, nii ikka ei ole ja minna ning tõestada kohe vastupidist. Tõesti ei soovinud kedagi muuta või kontrollida, kiusata, allutada tahtmisele.. See oligi veider, et üha enam ei tegeletud minuga, siis muidugi veel kirjutati, et "miks SA ei kirjuta" - mul olid sügavad tunded kah ja sellised asjad ärritasid, et no mis siis nüüd, pean veel ise huvi tundma seal, kus seda ei tohiks, kuskohas peaks üldse pausi tegema! Muidugi ta arvas, et küsimused tulenevad tunnetest ja nüüd otsin armastrust.. tähelepanu ja kõike muud, mida need asjad tekitavad. Kohati oli seal kindlasti jah, omad vajadused, kuid üldiselt ja suur eesmärk oli, kui vajab mind oma ellu, olen seal ka alati olemas, kui vaja! Veel kartis ta, et ma teen "mingi pausi", aga tegelikult ei naasegi.. see on puhas lollus minuarvates (tundes ennast). On teatud inimesed, kes ununevad siis, kui suren.. Sellel segasel perioodil meie vahel vastust kahjuks ei saanud, üritas vältida, kas siis keskendudes muule oma vastukirjutises, või siis mitte vastates! Arvasin isegi, et ega ta ei tule konkreetselt päevavalgele vastusega, mis arvab! Tema arvatavasti arvas, et teen seda tähelepanuvajadusest! Siis kui tõesti tunded haiget tegid, kukkusin uuesti pärima ning soovisin oma pausivarianti, just kartes, et käin pinda. Kusjuures kirjutasin ka temale taoliselt tooaeg, aga jusiis ta ei uskunud mind.. Mõtlesin, et ta ei näe minus mittemidagi enam peale tunnete avaldamist ja see pausi tegemine on mõttetu, võin pigem lihtsalt minna. Nojah, ma ka ei tea.. igatahes oli tooaeg see ülitähtis minujaoks..
 
-RAHU- 11. detsember 2014, kl 12.07
Just nii ongi, et armastust on võimalik jagada armastatud isikuga ja mitte kõigiga. Armastada on võimalik erineval moel=Armastatud isik, kellega on ka intiimsus, armastada sõpru, kus ei ole intiimsust, armastada lapsi jne, jne-arvamus! Üldiselt: Kui suhtes oleks jätkuvalt ikka midagi nihu, siis oleksin pigem üksi, kui nirudas suhtes, suhtluses... Tormamine ei ole hea ja kannatlikkus mõnes olukorras viib sihile-arvamus! Selge on see, et ei saa kõigile tunnetega vastata ka mina... Kui armastan isikut ja on ka intiimsus, siis seda kellegi teisega teha ei suuda... On endal juba mõned olukorrad selgeks tehtud reaalis mõne isikuga, et kui sobib sõprus, siis jääme sõpradeks ja kui ei sobi, siis ei ole midagi parata...
 
-RAHU- 11. detsember 2014, kl 12.09
Ma ei ole rahu, sest siin foorumis on keegi teine isik kirjutanud ''rahu'' autorina.
 
no 11. detsember 2014, kl 17.53
Kes sa rahu siis oled kui mitte rahu või oled rahu kes pole rahu, kes oled sina rahu?
 
no 11. detsember 2014, kl 18.00
See ajab segadusse, kas saad aru, rahu?! Hinges enam ei ole rahu. Rahu mida võib mõista rahuliku rahuna, kas mõistad? Mitte rahuna, hinge segadust vaid külvates, kus sellega harjudes võib ka näilist rahu rahuks pidada.
 
to no 11. detsember 2014, kl 18.39
Aga mida siis inimene sellises olukorras tegema peaks?
 
deadmau5 12. detsember 2014, kl 01.28
 
no 12. detsember 2014, kl 17.37
to no Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga mida siis inimene sellises olukorras tegema pe
> aks?

Jääma ettearvamatult rahulikuks.
 
deadmau5 12. detsember 2014, kl 22.31
võtke rahulikult..
 
vaataja 14. detsember 2014, kl 15.45
deadmau5 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui see küsimus minule oli suunatud, siis loe rahu
> likult siit ja leiad vastuse!


ei leidnud?
 
deadmau5 14. detsember 2014, kl 16.13
no mõtetu nikuinii..
 
vaataja 15. detsember 2014, kl 10.40
oled siis alla andja?
 
vaataja 15. detsember 2014, kl 10.41
kui asjal on väärtust peaks ju pingutama?
 
-RAHU- 15. detsember 2014, kl 13.36
Tere! -RAHU-= rahulik inimene. Eks kõik vajavad hingerahu...
 
deadmau5 15. detsember 2014, kl 20.15
kui vaja, tuleb see luua! :)
 
deadmau5 15. detsember 2014, kl 20.16
to vaataja

Olen teinud oma jagu, tema tõlgendab kõike valesti ja siili ei tasu torkida enam.. pühaviha täis..
 
deadmau5 18. detsember 2014, kl 10.42
huvitav, et mul on tekkinud sellised eelarvamused, et kui masendus peal ja keegi meeldivalt käitub, tekkitab see veelgi halvema enesetunde! Automaatselt pidurid peal ning arvan, et see on vale.. Kas see läheb üle? Ongi kibestumise piirile astutud... Vihkan inimestega mängimist siin maailmas!
 
Otse 18. detsember 2014, kl 11.52
Ma isegi ei mõista, milleks teisega mängida.
Mõni manipulaator võiks oma kogemusi siin jagada.
 
Siil 18. detsember 2014, kl 12.15
Väga õige, ära torgi mind!
Minul on viimane võitlus käes ja võib tuua ainult piima!

Kui oled sõber, siis ole sõber:
Kui oled võõras, siis ole võõras:
Midagi rohkem sinust ei saa, isegi kasukat mitte!
 
deadmau5 18. detsember 2014, kl 12.17
täpselt!
 
deadmau5 18. detsember 2014, kl 12.23
to siil, tema ei pea mind s6braks, muidu poleks see olukord selline!
 
Siil 18. detsember 2014, kl 12.38
Kas mina pean teadma, kes on tema sõbrad? Või kes on tema kallim?

Sõbraga ei suhelda siin, selleks on teised teed. Kui sõbraks ei peeta siis on inimene ise midagi teinud? Et ei peeta!

Kui pole sõber siis oled Kallim!

Muidugi Siil on see kõige targem, kellelt küsida!
 
deadmau5 18. detsember 2014, kl 13.55
ei pa teadma! Pole vaja ka siis siia kirjutada! Kes mida tegi, tegematta jättis saab lugeda siitsamast
 
Siil 18. detsember 2014, kl 14.32
Mina pole Tema!

Siin kirjutavad võõrad oma arvamuse, kui on midagi tarka öelda!
Kes ongi siin sõbraks saanud siis suheldakse teist teed mööda!
Kes ongi siit ka Kallima leidnud, suhtlevad samuti teist teed mööda!

Mina olen isane Siil ja sina võid vabalt mulle peale istuda, nii 5 min - ks. Lööb kiiremini mõistuse selgeks, üks nutab siin ja teine oma ootustega urus!
 
deadmau5 18. detsember 2014, kl 14.50
ja ma torgin sind? Wtf? Muidugi ju suhtleks, kuid asi on temas!
 
killumeister 18. detsember 2014, kl 15.15
Vot see oli hea kild, naera või puruks!

Mis Temaga siis on? Ta pole ju surnud veel? Peab ikka tähtis persoon olema? Kõik aina küsivad ja pärivad ja mõni veel igatseb ka!
 
deadmau5 18. detsember 2014, kl 16.00
emh.. mis kes kus ettekujutate siin? Kisute mingi vana asja üles jälle.. Mul õhtu rikutud..
 
deadmau5 20. detsember 2014, kl 22.14
küsimus, mis te ise teeksite kui väärt sõbral tekivad tunded?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!