Saatmata kirjad
ei pea olema geenius, et mõista
 
Soovid ruttu targaks saada 20. detsember 2014, kl 22.38
Kui on võimalus siis veedaks aega koos, pole välistatud.. Et tunded ei muutu kahepoolseks. Ühepoolset on tunda piisavalt, kui mõõdud juba ei sobi siis Sorry!
Kui ikka midagi ei tunne siis oledki hea sõber. Siin virtuaalselt tõesti midagi ei tunne, ainult inimesest pilt muutub veel halvemaks. See eemaldab ka automaatselt juba reaalis...
 
deadmau5 21. detsember 2014, kl 00.14
emh.. et siis kui sinu sõber armub ja sa midagi ei tunne, siis muutub ta halvaks ja lahkud sõprusest vaikides? Aga sinu "sõber" ?
 
Soovid ruttu targaks saada 21. detsember 2014, kl 00.24
Kirjuta arusaadavalt palun...
Kui minu sõber armub ning tunded jäävad ühepoolseks siis jääb ikka sõbraks edasi. Tean kes siin kirjutavad, mõtlen sõnavara, teiste mõnitamist jne. Enamus on reaalis samasugused, seega ei soovi enam suhelda!
Aga minu sõber? Millist silmas peetakse?
 
deadmau5 21. detsember 2014, kl 00.41
ma lootsin, et sa kirjutad arusaadavamalt..
 
deadmau5 21. detsember 2014, kl 00.42
Vahet pole, mulle lasti "kuul pähe" !
 
Sorry 21. detsember 2014, kl 01.08
Soovitan sinul nr5 rääkida reaalis, oma tunnetest kellega vaja.. Või on midagi segaseks jäänud, sest mina siin sõpradega ei suhtle. Aega enam ei jää siin olla, seega lahkun!
Head ööd!
 
deadmau5 21. detsember 2014, kl 01.16
seda toda ja kolmandat soovitas see too ja too kolmas ka siin, iga lehekülg, uuesti, kuigi sai siin eelnevalt räägitud, miks ei suhelda reaalis ja mis juhtus.. LOL! Muidugi keegi ei peagi lugema kogu seda teemat, aga arvestage sellega, et ma ei korda ennast ja samuti need ühed ja samad nõuanded, mis lihtsalt antud olukorras pole võimalikud, nendele ma ka ei viitsi suurt vastata ikka ja jälle, iga lehekülg kordub umbes sama asi..
 
Sorry 21. detsember 2014, kl 01.25
On ka teisi teid, kus suhelda. Kui sina reaalis inimest tunned siis räägi oma süda selgeks? Või ootad, millal 50+ ette lööb? Selline saamatus on minu jaoks vastuvõetamatu!
 
deadmau5 21. detsember 2014, kl 01.29
kuule, kui sa seda teemat natukene loeksid, siis sa ei küsiks neid küsimusi, ning ei ärritaks mind sellega.. Just seletasin eelnevas kommentaaris.. oemh..
 
Sorry 21. detsember 2014, kl 01.35
Mul on kahju sinust, kuidas üks inimene oma elu siin raiskab. See on sinu valik ja ei tule sind siia segama!
Imelisi jõule sulle!
 
deadmau5 21. detsember 2014, kl 01.37
Raiskangi ja forever, kuni selgusele saan, võõras mure, ära ärrita..
 
kordub 21. detsember 2014, kl 01.41
ja kordub. See näitab vaid üht, et sa di õpi oma vigadest. Eelnevalt sul kirjas vaid üks lõputu hala ja eneseõigustamine. See on sinu probleem, et sul tunded ja muud sada vajadust otsa. Teine ei ole süüdi, et sul on probleemid ja muud vajadused.
Peab olema täisidioot, kui nii lihtsast asjast aru ei saa. Ja tahad veel väärt sõber olla? Sul on probleem ja vajab ravi!!!
Enne kui hilja...
 
deadmau5 21. detsember 2014, kl 01.46
Sul on endal probleem mis vajab abi ma vaatan.. -_-

Tahad ma selgitan?
 
to kordub 21. detsember 2014, kl 02.04
Miks üldistame? Viimased kirjutised olid siin üsna head tooni! Arusaamatuks jääb minulegi, et milleks lapsikud mängud ja ignoreerimine?
 
deadmau5 21. detsember 2014, kl 02.10
Las arvab mis tahab siin, ettekujutajaid siin ennegi nähtud..
 
deadmau5 21. detsember 2014, kl 02.18
ja kordub. See näitab vaid üht, et sa di õpi oma vigadest. Eelnevalt sul kirjas vaid üks lõputu hala ja eneseõigustamine. See on sinu probleem, et sul tunded ja muud sada vajadust otsa. Teine ei ole süüdi, et sul on probleemid ja muud vajadused.
Peab olema täisidioot, kui nii lihtsast asjast aru ei saa. Ja tahad veel väärt sõber olla? Sul on probleem ja vajab ravi!!!
Enne kui hilja...

------------------------------------------------------------------------------------------------

ja kordub, kuni haavad paranevad. See näitab vaid seda, et väärtustasin kedagi üle ja haav on sügav! Eelnevalt on mul kirjas üks lõputu väljakirjutamine olude sunnil ja oletamine. Aiman, et ta ei pidanud mind sõbraks ja see oligi vaid minu probleem, sellep. ei võtnutki ta midagi ette, vaid hämas. Temajaoks olidki minu tunded probleem ja küsimused hoopis vajadused, mainisin ka seda, kuid ei midagi.. ikka olevat mul valearvamus.
Peab olema täisidioot, kui nii lihtsast asjast aru ei saa. Mõtlen, kas olin siis ikka väärt sõber? Aeg pidi parandama kõik haavad!!!
Sellega läheb kaua aega...

Kumb neist kirjutistest on nn "must-valge" ??
 
siniroheline botas 21. detsember 2014, kl 12.50
Millistele alustele rajaneb sõprus?
 
IRW 21. detsember 2014, kl 16.11
Iff ju psühhootiline skiso otseses mõttes. Sellise hullu aju on nii sile, et sealt pole midagi arukat loota. Peksab siin segast juba oma mitu aastat ja lõppu ei näi tulevat.
Ta ei oska vastata küsimustele, mida terve mõistus suudab vaid adu. Hullu ainukeseks eesmärgiks siin, maksku mis maksab, on tõestada, et targa lollus on suurem kui lolli lollus. irw
 
to irv ää vää 21. detsember 2014, kl 16.30
aga sinu roosa maailm piirdubki ju vaid csellega, kui sõber armun , on ta kohe haiige Adidaaas ja andke gini ma sõbrandsidega tahan skisolikult tegelasi taga rääkioda!!!!
 
IRW 21. detsember 2014, kl 16.36
Läbi kogu kirjapasa kajab see, et miks keegi naissoost ei hooli temast, ei taha teda, ei pööra talle tähelepanu?! See osa on temast kõige nõmedam üldse, aga loll ei taha lihtsalt sellest aru saada.
Raske on sellisele skiso tüübile selgeks teha, et talle öeldi kenasti ja viiskalt ei ning sõpruse pakkumine oli lihtsalt viisakas žest, seepärast et tegelikult see neiu oli ilmselt tema ülisuurest tähelepanuvoost juba väsinud! Ta lihtsalt ei suuda end panna teise inimese rolli ja vaadata maailma ka teise nurga alt! Selle asemel ta hoopis hammustab enda hoidja kätt! Mõistus on lihtsalt nii nüri juba, et ei adu ööd ega mütsi! Neiust kahju.
 
IRW 21. detsember 2014, kl 16.37
to irv ää vää Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga sinu roosa maailm piirdubki ju vaid csellega,
> kui sõber armun , on ta kohe haiige Adidaaas ja an
> dke gini ma sõbrandsidega tahan skisolikult tegela
> si taga rääkioda!!!!


Mis kell nali algab?
 
irv ää väüjpäöä 21. detsember 2014, kl 16.40
selleltmaalt, et mängimine inimhingedega on õigusta<tud.. va popp tropp
 
irv ää väää 21. detsember 2014, kl 16.43
kui siin inimene väidab, et talle ei selgitatud, siis järelikult on s4ellises koormavas ja survestavas teemas tegu mänguga!!! ime seda lonti ka natu aja<viiteks???
 
IRW 21. detsember 2014, kl 18.50
Miks iff sa oma kasutaja alt ei kirjuta? Aga ju sul mingi häbitunnetus ikka mängu tuleb.
No selge selge, et siis nali ei tule mitte kunagi. Mida oligi arvata.
Peksa edasi segast. irw
 
deadmau5 21. detsember 2014, kl 19.16
selline põhikoolitasemel torge on väga labane irw
 
chillik 25. detsember 2014, kl 14.47
Iff, deadmau jne.
Loe seda teemat: http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?9,13167153

Täpselt sama roll sul nagu P seal teemas.
Näe iseennast kõrvalt ja avasta, motle!
Kes tahab tark olla, see peab mõtlemise selgeks õppima!


*Oma meeleparanduse eest peab iga inimene ise hoolitsema, mitte viga teises otsima. Etteheited ja süüdistused siin, on su enda kasuahnusest, mida lootsid saada aga jäi saamata. Sest vastasel korral ei teeks sa seda ega nõuaks ega halaks siin. Aga just need, kes kasutavad teist tulu saamiseks ära, vajavad alati rohkemat, nõuavad enamat, sest arvavad, et neil on vähem, kui vaja. Teevad etteheiteid, et neil pole nii palju, kui vaja ja mis nad tegelikult väärt on jpm sada vajadust otsa. Kes aga neile head teevad, ei suuda aidata sel määral, mil abistatavad tahavad. Pettuvad, sest kõik rajaneski kasule ja tulebki viha ning etteheited, süüdistuseda jne.
Räägi, mis kasu lootsid saada teiselt? Mis oli see hea, mis sulle kasulik näis ja lootsid saada? Ei, mitte see hea, mis teises kindlasti hea oli, vaid see hea, mida lootsid saada aga pettusid, sest ei saanud.
Mis kasu lootsid saada? Ehk räägi tegelikest põhjustest!

Teised näevad seda aga sina seda näha ei taha!
 
chillik 25. detsember 2014, kl 15.04
See oli hea küsimus :)

siniroheline botas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Millistele alustele rajaneb sõprus?
 
deadmau5 25. detsember 2014, kl 19.04
leidsid ka aja torkimiseks..
 
deadmau5 25. detsember 2014, kl 19.46
kes "teised" näevad mida? netianonüümikud?

Lugesin, kuid ei leidnud algust ülesse, et miks konkreetselt P kirjutab, paistab üks pikk teema, kus torgitakse.

Oi kasuahne nüüd küll pole, minul on omad järeldused sellest tema mängust, kui see oli ikka mäng, ma ei tea ju! Saad aru, inimestega ei mängita, nii võib väga palju haiget teha ja mõne nõrgema isegi kuuse otsa oksa rippuma lükata!
 
chillik 25. detsember 2014, kl 19.47
Tuleb endale teadvustada, et ega alkoholis ei ole asi, vaid joojas on viga. Kui käsi pokaali poole küünitab, siis küsi iseendalt: "Miks ma nii teen???
Samuti ei ole asi ajas ja minus või teistes siin.
*Oma meeleparanduse eest peab iga inimene ise hoolitsema, mitte viga teises otsima.

Enda vigades süüdistad teisi. Häbi peaks olema!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!