Saatmata kirjad
ei pea olema geenius, et mõista
 
deadmau5 25. detsember 2014, kl 19.53
minu viga oli siis jääda sõbraks?
 
deadmau5 25. detsember 2014, kl 19.57
> Millistele alustele rajaneb sõprus?

usaldus kohe kindlasti! Ise mainisin tegelasele, et selliselt ta õõnestab usaldust, kuid ei kuulatud, järelikult polnudki vajalik inimene, sõber, kas nüüd valetati või eneseuhkus, segadus, kes seda teab!
 
chillik 25. detsember 2014, kl 21.41
Järjekordselt sa õigustad ennast.
Sa ei räägi tegelikest põhjustest.
Etteheited ja süüdistused vaid.
Enda kasuks vaid kõik ja näib ja nagu eelnevalt mainisin, siis kõik vaid enda kasuks. See ongi kasule rajanev sõprus! Ehk siis sealt on saada midagi seniks-kuniks see vajalik sinule, hoolimata teise tunnetest ja vajadustest jpm, mis teise jaoks oluline. Aga see pole oluline sinu jaoks, sest just sina vajavad alati rohkemat ja väärid enamat, sest arvavad, et sinul on vähem, kui vaja. Teed etteheiteid, et pole nii palju, kui vaja ja mis sa tegelikult tegelikult väärt oled ja ei ole, ning seda sul vaja jpm sada vajadust otsa. Koik sul siin kirjas eelnevalt aga vastpidist üritad väita. See näitab sinust ju hoopiski vastupidist, et sind ei saa usaldada. Ja sinu siinse jutupõhjal kokku on võimatu normaalsel kaine mõistusega inimesel sinusugust usaldada.
Aga ok...
Millega sina ära teenisid teise usalduse? Ja miks kaotasid teise usalduse?
Elu ongi mäng, ja loomulikult kus peab ka tundma mängureegleid, siis on elu pikk ja õnnelik. See on küll sul mingi enda väljamõeldis.
Kuidas see mäng ka välja nägi? Et sina nõuad sõbralt et tema sinuga tegeleks palju ja oleks sulle meele järgi, kuna see on sulle oluline ning vajalik piirates teise hingamisruumi. Aga mis teise jaoks oli oluline? Tema soovid ja vajadused? Onnetunne? jne.


Küll elu sind õpetab! Kannatus on rumalate õppetund ja seni kuni ei ole oma häda teket lahti mõtestanud, pead veel kannatama ja läbi selle õppima. Ei ole võimeline enamaks, siis, jah, sul on õigus omal vabal tahtel ning valikul kannatada.
Aga teist sundides, oma meele järgi muutuma jne, on vägivald.
Loe, mis on vaimne vägivald. Tunne huvi ja õpi ennast tundma! Ära sunni teisi ja neid hukka mõistes, ilma tegelike põhjuseid teadmata.. Sest sa ei tea ja ega tea sa isegi, mida tahad ning ei oska vastata.


Igatahes lähen kaunist lumeilma nautima koos mulle kallite inimestega ja siiski on jöuluaeg ja perepüha :).
Soovitan sul lugeda ja mõelda. Kui ei taha, ei suuda, siis ära oota seda teistelt ka, sest võid kindel olla, et teised ka ei taha.
Egoism sinus kasvatab ka egoismi teistes.

Ja eks sa ise tead, mis tegelikud põhjused olid ja miks inimene sind oma elus välja viskas. Eks ise tead!


Häid Jõule kõigile!
 
deadmau5 25. detsember 2014, kl 22.12
Järjekordselt sa tuled kaevad selle teema üles, süüdistad ei tea milles! Vigade urgitseja ja märk kiirelt külge! Mõne jaoks on jah võibolla nii lihtsam, endale valetada ja teist süüdistada! Mis on tegelik põhjus, seda MA EI TEA, võin vaid oletada, et tunnete tekkides viskas mu prügikasti, seda oli näha, tunda ja pigem oleks eemal teadmistega, et jah, nii oligi, kui edasi suhelda tegelasega, kellejaoks oled muutunud tühjaks kohaks! Ma ei vajanud tema ligidust, vaid olla kindel, et oma tunded maha raputades saab sõprust jätkata, kuid tema pigem näitas, et pole vaja, tal on savi kas eksisteerin või mitte, kuid ta ei ütelnud seda välja kui küsida, vaid keerutas ja mängeldes edasi.. Tegelikud põhjused on tema käitumises väga valel ajal ja olukorras lihtsalt niisama.. Peaks nii ütlema? Ei tea, konkreetselt ei oska ütelda, saan vaid oletada! Ise tahtsin eemale, teadsin, et asjad lähevad üha halvemaks! Elu õpetad temasugustest ringiga mööda käima.. teistega mul ju probleeme pole, kuigi olen nii halb ja paha, et ka jõuludeajal kaevame teemad üles ja hakkab uuesti tulema..
 
oled muutunud 25. detsember 2014, kl 22.36
https://www.youtube.com/watch?v=UQG1ukGVQuI
 
siniroheline botas 26. detsember 2014, kl 18.38
Esitades ultimaatumi vormis, kui sõber saab edasi olla, siis võib tunded minetada, seab kindlasti kahtluse alla nii väidetavad tunded kui hilisema sõpruse eesmärgi, kus kindlasti enam ei saa rääkida usaldusväärsest sõprusest. Olulisel kohal on siiski iseenda käitumine, kus puuduvate kogemuste või seda enam ka empaatia võime puudumine ei luba endas ka vigu näha.
Nagu näha siinsest ülipikast ja segasest teemaarendusest ei anta aru mida tuntakse, kas üldse ning mida taga nutetakse.
Selge on see, et mitte tundeid, sest nii pika aja peale ollakse kindlasti aru saanud, et on pikalt saadetud. Aga ka mitte sõprust, sest mingist sõprusest ei saa rääkida tunnete varjus. Ning igatsus on tingitud vaid soovist olla aktsepteeritud endas vigu nägemata, millest tuleb ka teise süüdistamine. Nii nagu kõik siin elus, tuleb ka sõprus ning tunded välja teenida ehk oma käitumist analüüsides saab kindlasti küsida, kas üldse ollakse teise sõpruse või vastutunnete vääriline.
Olukorras kus enda arvates ollakse tehtud kõik endast oleneva, mida siiski teise poolt piisavalt ei hinnata, on küsimus väärtushinnangutes. Teise väärtushinnanguid aktsepteerimata puudub austus ja mõistmine, mis omakorda välistab sõpruse või tunded ning rajaneb vaid egoistlike vajaduste rahuldamisel.
Sõprus on kahe inimese vaheline väljateenitud väärtus, mis nagu ka tunded vajab pidevat tõestamist ja kinnitamist, austust, usaldust, mõistmist ja aktsepteerimist. Teiselt nõuda oma soovide täitmist usaldust ettekäändeks tuues, on egoistlik. Mõrv on mõrv ka siis kui seda nimetada mõrvaks armastuse nimel. Siin varem toodi antud näide, millest ilmselt aru ei saadud.
Kuid nii mugav on viinamarjad hapuks tembeldada kui nendeni ei ulatuta ning otsida õigustusi oma küündimatusele. Leppimata iseenda suutmatuse ja laiskusega arenemisvõimetuse valguses, sest arengut ja mõistmist selles itkes ei kajastu.
 
IRW 26. detsember 2014, kl 18.49
Iff on psühhopaat, kes lihtsalt ei tee ega tunnista kunagi vigu ja mida oligi vaja tõestada, et hull oma ainsaks veaks tunnistabki kellegi liigset USALDAMIST. Veel vähem, ei võta hull endale kunagi vastutust selle eest, mida hull undaja ise teinud on ja loomulikult oma tegude kaitseks on vaja ju ohvrit süüdistada.
Ohver, kui tema jaoks ''isiklik omand'' kadus ja keeras teise põse ja nüüd vajab psühhopaat tähelepanu, mis aitaks tal kaotusest üle saada. Konfliktolukorda analüüsides on ta võimeline nägema üksnes seda, kuidas teda minakesksust solvati, mitte seda, mida ta ise seejärel tegi, ehkki ta enda käitumine oli mitu korda hullem. Ta peab seda õigustatuks. Haiglane eneseimetleja üritabki meeleheitlikult jätta endast kui tundliku inimese mulje, ent tegelikult piirdub tundlikkus vaid tema endaga ja undamisega ning luuludega. Ta oskab nutta üksnes vaid solvumise pärast, sellepärast, et temaga ei ole piisavalt arvestatud, ta on pidanud pettuma, pole oma eesmärke saavutanud NOH!
Undab siin aastaid ja tähelepanu äratmiseks on kõigeks nõus, nagu näha siin, siis kas või tolaks hakkama.
Kõige tähtsam on see, et teo imetlejaid oleks piisavalt.
Iff24 undaja masenduse taga pole SUUR mure, vaid SUUR alandustunne, külm ja tundetu nartsissistlik raev, mille suurus ei ole vastavuses seda põhjustanud sündmustega.
Ehk undab ja ulub siin, sest ta on loll ja tõde see, et ta ei suuda muuta seda ja peabki süüdistama enda nõrkustes teisi.
Ehk Peksabki segast siin, sest pole väljapääsu! veel.
 
IRW 26. detsember 2014, kl 18.51
siniroheline botas, Häid Jõule! :D
 
IRW 26. detsember 2014, kl 19.18
Jackpot ”Teiselt nõuda oma soovide täitmist usaldust ettekäändeks tuues, on egoistlik.”
Haritud inimese jutt Iffini ei jõua, sest temasugususele lollile ongi tark jutt blablabla. Lihtsalt ei saa aru ja raske hoomata, mõte katkeb, sest on loll ning harimatu oblikas!
Räägib siin, et “laia silmaringiga” ja “suudab laiemat pilti näha” jms paska siin ajanud. Täielik tainas ikka.
 
unetu 26. detsember 2014, kl 20.16
üldse ei pea geenius olema... ei tea, kuidas see küll juhtus, aga olen oma süda sulle kaotanud. anna palun tagasi, sest sul ei ole seda vaja.
 
kuidas ometi see teema nii pikalt kajastust on leidnud? 26. detsember 2014, kl 20.43
Kedagi ei anna ju ümber teha, eriti, kui ta on siia kirjutanud ainult selleks, et see probleem endast välja oksendada... rohkem ei maksa loota? Inime on ikka enamuses ainult endast ja oma maailmast huvitatud ja peab seda Oma maailma kõikse õigemaks. Nii lihtne näiteke, alles mõni päev tagasi- kellelgi sünna, mina otsin numbri üles, kolimise ja moblavahetamisel ma ei olnud kindel, kas ta lauakanr mul on alles, kunagi suhtlesime 3-4 aastat, mul loll mälu, sünnad jäävad meelde...sain nr kätte, abikaasa võttis vastu, et maal lastega, ei saanud enam tagasi ka lükata, kui teine saatis mopsinr. ja siis meeldib üllatades rõõmu teha! ja jälle kindlust juurde saades, et INIMEST huvitab ainut TEMA ise ja TEMA tegemised... vist niisugune ongi lihaliku inimese elukoodex, et siin teiste seas ellu jääda... õnnitlesin moblatsi/kallim variant/ ja vestlesime temast, tema perest... laulmine ühendab meid, läkski jutt Laulupeole ... ja milline Hõise, kas sa mind TV-s nägid!! milline hääl!! mina, et ei, ma olin ka laulupeol( mind on ka suurel ekraanil ja Tv näidatud, mul ei ole tulnud pähegi seda hõisata?)... aga hiljem ju näitas ka, nii pikalt ja mitmeid kordi olla näidanud/ta kena näokesega! 42 a inime/... aga see ei meenunud, et minu sünna oli 3 p tagasi. Me käisime aastaid vastastikku sünnadel!!
Täna, teine Egoga lugu, sõbrants hellab ja laseb oma kallimaga seotud ainsat tantsulugu Küünlavalgusõhtu valssi". ma muidugi mäletan tal seda valssi, aga ma istusin eile tema juures ja see oli kunagi MINU Noorusaja Tipppäev-öö- PÜHA ÖÖ, seda mina ei meenutanud talle, kuigi ta sellest oli teadlik... minule rõõmutegemiseni tavaliselt ei ole jõutud- kõlab nagu kiitlemise ja ootustena... tegelikult reaaalne elu ja pole vaja oodatagi, see inimeste empaatiapuudus on üüratu. Kunagi saatsin jõulukaarte ca 40, suur sõpradering oli... mulle tuli 6 kaarti, mis olid samaaegselt saadetud, mitte vastusaadetud.nüüd ma ei saadagi, suhtlen arvutis. ometi oli siis see saatmine mitmekordne rõõm, mõelda, mida kirjutan, mitte, et head uut aastat või häid jõule, ja tahaküljele perek Kased, ikka midagi ++ temast veel?! Üks inimene on loodud suhtleja teine mitte, eriti kirjutamisega on sageli raskusi?! aga piinlik on, kui siis kuskil veebr tänaval näeme, kuulda, et kui keegi kaarti ei saada, siis sinult ikka tuleb... ise ei ole kunagi mulle saatnud, kas arvab, et nii ongi, temal tore saada ja kaugemale mingi viisakus, mingi Rõõmuvalmistamine teisele ei tule pähegi, sest oma maailmamulliga lõpeb ju maailm ära... ainult minult kaastunne/ väike ja umbne tal seal mullis, aga tal endal seal soe, äraraisatud hapnikusudus mugav/ ja muide, ei ole nad ennast parandanud edasise 30 a jooksul ka mitte... nali. No, selline ta on see MAAILM OMA MINAMAAILMADEGA. Lepime sellega ja ajamöödudes on see naljanumber!
 
siililegi selge 26. detsember 2014, kl 22.10
Keegi ei ole kohustatud kedagi armastama ega vastu tahtmist kellegi sõber või üldse kuidagi lähedane olema. IFF, ära suru kellelegi ei oma armastust ega sõprust peale ning jäta too inimene lihtsalt rahule. Vägisi armsaks ei saa. Head vana aasta lõppu!
 
deadmau5 27. detsember 2014, kl 04.27
pole kedagi kunagi survestanud!!! FU*KERS!!
 
deadmau5 27. detsember 2014, kl 04.32
samuti viimased ulmetekstid eksivad rängalt ning ei muuda MITTEKUIMIDAGI! samuti põhikoolilikud salvamised, ala iff bad, et nüüd olengi, haha võta su*u!!!!
 
deadmau5 27. detsember 2014, kl 04.37
to siniroheline botas

sa alles ärkasid kusagilt ja teed seriaalile poolepealt lühikest sisukokkuõtet? Idi!!
 
deadmau5 27. detsember 2014, kl 04.45
irw on meil haritud pasa kuse sita oksendamise jms asjadega ilus suuke!
arvab, kui sitaga valab teist üle näeb tark välja! Eat my cock honey! see on põhikoolitasand, pasand!!~:P
 
deadmau5 27. detsember 2014, kl 04.49
see teema saab pikka kajastust seeläbi, et inimesed arvavad siin, et mängimine on põhjendatud ja ma pidingi haiget saama!!!!! kui ma ka seda väidan pole nad ühtmeelt vaid hakkavad teisest otsast närima või tuleb üliharitud irw ja las iff paneb end põlema vms väärikat!! :D
 
6aastasele deadmau5 27. detsember 2014, kl 18.35
Mis mängid siis kui kaotada ei oska! Jah, nuta laamenda, mossita hala palju tahad- see su enda probleem, et vastik oskamatu kaotaja oled. Ei tasu imestada, kui sinust eemale hakatakse hoidma ja kedagi ei huvita sinu jorisev negativism, nutt ja hala. Õpi suhtlema ja teistega arvestama!
 
deadmau5 27. detsember 2014, kl 20.09
pole mänginud ja selle teema kaevamine teiste poolt näitab, et kedagi ikka huvitab niivõrd!!!
 
deadmau5 27. detsember 2014, kl 20.37
Kas keegi saab siis väita siin, et ta pidas mind sõbraks ja tema segadust tekitav käitumine polnud mäng?
 
viimasele 27. detsember 2014, kl 20.44
Sa ei saa siin kõiki oma sõbraks pidada, kes sinule viisakusest vastavad!
Sina ei teagi, kes sinule siin vastab!
 
deadmau5 27. detsember 2014, kl 20.49
vahet pole ju tegelikult! :D
 
Taevas, tule appi 27. detsember 2014, kl 20.59
Kuidas ei ole? Sinu jutt on täpselt nagu koera s...tt?
Sa ise aru ei saa? Kui pole vahet siis on sinul siin kõigi vastu tunded? Ja põgenev pruut pani siit suuska, 100 km tunnis? Mine roogi lund väljas, lööb pea ükskord selgeks. Aastatega läheb sinul mõistus täiega looja? Võta teine teema lahti ja loe, seal oled veel norm. mõistusega!
Kahju küll, et salapärase käest puuga vastu pead said!
 
deadmau5 27. detsember 2014, kl 21.05
haha! :D Vahet pole, mis siin vastatakse, see ei muuda midagi!
 
??? 29. detsember 2014, kl 19.29
Miks ta küll on selline?
Keegi pole mänginud?
 
!!! 29. detsember 2014, kl 22.14
 
deadmau5 30. detsember 2014, kl 14.58
blablabla..

vaadake, mina siinseid ei kuula, ainult inimesi, kes mind teavad.. Samuti ma EI LAHENDA, ega otsi LOHUTUST ega midagi siin.. lihtsalt tolknen kuni asi ununeb! :)

Pealegi alustasin seda teemat hoopis teisiti, välja jättes enda teema ja vaadates üldpilti, mis siin foorumis toimub! Klikkige esimesele lehele! ;)

Muidugi, paljudele siin ma ei meeldi ja ei istu mitte, selles ongi asi, miks! :D
 
6aastasele deadmau5 30. detsember 2014, kl 18.52
Sa ei ole just kõige kirkam kriit karbis. Kõik ei saagi olla ega oskagi, pigem laiskus ajab ajud rasva. Aga sel polegi tähtsust!
Millest sina aru ei saa?
Sellest, et inimesed avaldavad siin oma arvamust. See on sinu enda paranoiline luul, et keegi sinu vastu huvi tunneb! Kui inimene ütleb, et vahet pole ja ei huvita, siis ei suruks meeleheitlikult oma rumalust siia kirjade vahele. Sul puudub igasugune loogika. Kui ei huvita, siis ei kirjutaks sa siin ja ei õigustaks siin end! Mis tegelikult näitab, et valetada sulle meeldib ja siin siluda, et oma paremust näidata.
Sinu jaoks on inetrnet kogu sinu elu, aga teiste jaoks mitte! Sa oled foorumis! Taju reaalsust!
Aga arusaamatu on see, et mis võimled siin? Mis stressad?
Mine ühine parem afrikaanidega, kes kõigega rahul, kel on primitiivsem elulaad ja vähem stressi!

NB! Kui ütled, et pole mänginud, siis loogika ütleb, et ka teine ei ole sinuga mänginud! See ongi sinu ekslik veendumus, mis on vastuolus tegelikkusega ehk pranoliline luul. Õpivõimetus siin ja võimetus aru saada viitabki juba madalale intellektuaalsele võimekusele.
Sinu probleem ja luul seisenbki selles, et hindasid oma võimeid üle, aga reaalsus andis vastu näppe ehk said oma õppimata õppetunni kätte. Kui sellest ei õppinud, siis tuleb järgmine ja veel valusam.

Mängust:
Kui tahad mängida, siis pea reeglitest kinni ja ära muuda neid, see tekitabki segadust, sest üritad valedega võidule pääseda. Aga reaalsus on see, et kaotad seni, kuni pole sa õppinud kaotama, hindad oma võimeid üle ja pole endale reegelid selgeks teinud.

Arva ja oleta vähem ehk valeta vähem ja mine arene ehk ÕPI!Õpi suhtlema, mõtlema ja teistega arvestama!
Õpi elama!
 
deadmau5 30. detsember 2014, kl 19.06
blaablabla.. Ahjaa.. ma pole 6 aastane! :P Kui kiri juba nii algab, siis võib vaid oletada! Pealegi, mina ei küta siin seda kollet! :D
 
deadmau5 30. detsember 2014, kl 19.06
Mõni võiks õppida aus olema! ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!