Saatmata kirjad
ei pea olema geenius, et mõista
 
IRW 06. jaanuar 2015, kl 16.35
kesta muutmine ei muuda sisu veel. iff lollpea ei saa aru lihtsalt sellest ja arvab teisiti. nii need probleemid tulema hakkavadki ja valetamine. eht psühhopaat. halab, sest kaotas.
 
deadmau5 06. jaanuar 2015, kl 16.39
IRW arvab, et ta kleebib sildi külge ei tea mille põhjal (isiklik vihapiha lalala) siis ta on tark ja äge! :)

Paki end kokku lilleke, see ei tööta, kesta pole kunagi muudetud, halva kesta mõtlesid siin ise välja! ;)
 
deadmau5 06. jaanuar 2015, kl 16.42
mina ei alustanud siin "oma" teemaga, vaid teie kiskusite siit esile selle, millest järeldan, et mul polegi mõtet siinseid arvamusi üldse tähele panna, tegu on pigem vaenuga!! Kui millestki muust sünnitatakse kiirelt midagi teist!

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?62,13372501,page=1

Sõpruses on kaks inimest ja otsused mis puudutavad sõprust langetatakse koos! Mina alustasin selle teemaga siin, et miks on saatmata kirjades niipalju vaenu ja halba! Teie siin ise kujutate ette, vahel vaatan loen mõnda teemat siin, pole aimu autoritest ega ka kirjutajatest ja jälle mõni näeb iffi seal ja kukub närima ning närvitsema.

Minu sõber olek pidanud käituma vastavalt oma väidetele!
sõbral on loomulikult oma elu, sellest sai ka temaga pikalt räägitud..
 
??? 06. jaanuar 2015, kl 17.10
Väitlusest on asi kaugel, sest väitlus on viisakas ja argumenteeritud, see siin on lihtsalt pasandamine.
 
deadmau5 06. jaanuar 2015, kl 17.16
näha on, muidugi ise ma proovin koguaeg rahulikult võtta, kuid jah, nagu näha!
 
deadmau5 06. jaanuar 2015, kl 17.18
Äkki teeks nii, et ei kasutaks enam vulgaarseid väljendeid ja ollaksegi viisakas . rahulik, kalkuleeriv?

Muidugi jah, see siin on helesinine unelm, varsti keegi tuleb ja on jälle xsõnu ja sõimu kõik teema täis.
 
??? 06. jaanuar 2015, kl 17.38
1.Sa väidad igas oma kirjas hoopis midagi muud ja muudad seda, et seda serveerida vastavalt postitajale.
Ütlesid, et said alatusega hakkama. Selge. See ei olnud aktsepteeritav teise jaoks. Ise teed, siis lürbid oma suppi ise. Eksisid, siis astu eemale, sest teine ei taha enam sinu rumalust taluda. Pead leppima sellega, et rikkusid ise oma rumalusega kõik ära! Teine liikus edasi.

2. Söö oma sõnu! Sulle antakse võimalus ja kui maha mängid, siis omal süül. Ka siin foorumis. Ei ole mõtet mängida viisakat, sest sa ei ole seda. Sa valetad, siis tagajärjed on ka sel. Valel on lühikesed jalad!

pole kedagi kunagi survestanud!!! FU*KERS!!

irw on meil haritud pasa kuse sita oksendamise jms asjadega ilus suuke!
arvab, kui sitaga valab teist üle näeb tark välja! Eat my cock honey! see on põhikoolitasand, pasand!!~:P
to siniroheline botas

sa alles ärkasid kusagilt ja teed seriaalile poolepealt lühikest sisukokkuõtet? Idi!!

samuti viimased ulmetekstid eksivad rängalt ning ei muuda MITTEKUIMIDAGI! samuti põhikoolilikud salvamised, ala iff bad, et nüüd olengi, haha võta su*u!!!!
 
deadmau5 06. jaanuar 2015, kl 17.45
sõnade sõõmisest, ei hakka end alkoholitaha peitma, kuid igal asjal on murdepunkt, nii ka tookord! ;) Mind te survestate siin ja ajate segadusse oma valesüüdistustega!

Ütlesin, et sain hakkama lõpus, samas see puzzle on ikka päris mitme jupita!
Tema jaoks, mina ei tea üldse mis tema jaoks see parim lahendus oleks olnud, alatus oligi see, et okey noh, ning tegi otsuse ÜKSI. Yup, feels bad.. aga end piinata mingi tegelasega, kes ei suuda otsustada, kas näeb minus veel sõpra või mitte, seda mitu kuud, polnud ka hea.. Mina ei rikkunud usaldus, pidasin tema sünnipäeva meeles, hindasin teda, hoolisin, tahtsin lahendad, olla sõber ja ei midagi enamat..
 
deadmau5 06. jaanuar 2015, kl 17.46
""Sulle antakse võimalus ja kui maha mängid, siis omal süül. Ka siin foorumis.""

Tead, thats retarded, just see, siin foorumis. Ausalt, vabandust.. ma ei taha kedagi halvustada või maha teha, kuid kuidas peaks keegi siin teadma kellega ta räägib?
 
IRW 07. jaanuar 2015, kl 15.05
deadmau5 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ??? Kirjutas:
> ---------------------------------
> ----------------------
> > Sa ei vastanud keskend
> udes oma uinamuinale, et mid
> > a siis sinu sõbe
> r tegema pidi? nn sinu arust.
> > V
> > astus on
> see, et sõbral on oma elu ja kui proovid
> > ma
> kaaki mängima hakata, on mäng läbi!
> > Sest ma e
>
> > i näe siin probleemi ja leian, et teine tegi
> õige
> > otsuse kui sinusse külmalt suhtus ja s
> u oma elust
> > välja viskas. Teeks ise arvatava
> sti samamoodi ja u
> > sun, et paljud teeks nii.
> Seda näha ka eelnevatest
> > postitajatest, et t
> argem annab järele, sest süüdi
> > matu ja rumala
> ga vaidlemine on nagu vastutuult sül
> > itamine.
>
> > Ära ka ei tüdine ja häbi ei tunne, na
> >
> gu mingi tüütu kärbes, kelle vastu aitab ainult te
>
> > adagi mis!
>
>
> mitte teda torkida "ge
> enius" !!! ;)

Geniaalsuse ja lolluse vahe on see, et geniaalsusel on omad piirid.
Irwwww
Sina oled siin foorumis ainuke halaja, pidev vabandaja ja siis jälle pasandaja, mehe kombel käituda ei suuda.
Ma näitan ainult kõigile su sisemist paska. Hale kuju oled lihtsalt. Väga nõrk esinemine sinu poolt.
 
??? 07. jaanuar 2015, kl 15.23
Miks siniroheline botas idi on? Ta ei ole sind sõimanud ja nii oled koguaeg käitunud. Ja arvad lihtsalt unustatakse kõik v? Kedagi ei huvita, kas alkohol või mitte. Lihtsalt ise teed ja sööd ise oma sitta. Sõber ei taha keegi olla sellisele, kes sõimab ja siis arvab, et vabandustega on kõik unustatud, seega saab jälle samamoodi käituda, aga siis on juba hilja. Kedagi ei huvita enam sinu sitt iseloom.
 
IRW 07. jaanuar 2015, kl 15.35
Sittagi sul iff oleks olnud, aga unistada võib, sest üks normaalne naine ei saa nii rumal olla, et ennast sellise sinusuguse sitaratta peale raisata. Ja kui saab, siis sinu endasarnane loll. Aga enamat soovides, võib küll tuld saada. Millega sa leppida ei taha! Sooda!
 
??? 07. jaanuar 2015, kl 16.45
Õudselt mõttetu tüüp, aga ma jään enda juurde, alkohol või mitte. Kui juua ei oska, siis hoidku pudelist eemale ja kui seda ka ei oska, lülitagu parem internet välja ja telefon ja siis mingu magama. Sama hea, kui mees tõstab naise vastu käe ja siis vabandab end välja rumalusega. See ei ole andestatav ja veel vähem õigustatud. Siis võib usalduse jutu täielikult ära unustada. Ja alkohol toob välja inimese tõelise sisemuse.
Inimene kes on täiskasvanu aga käitub nii nagu teismeline - totaalne arengupeetus!!!
 
deadmau5 07. jaanuar 2015, kl 16.46
Selgita mulle, miks sa loed mu teemasid, seda jama ja hala? Paremat pole teha, kui minu seda nn p'ska lugeda? Siis ütled, et minul pole empaatiavõimet.. sooda ja kõike muud..
 
deadmau5 07. jaanuar 2015, kl 16.48
Mina jään ka enda juurde, inimestega ei mängita!
 
arengupeetus 07. jaanuar 2015, kl 17.33
 
deadmau5 07. jaanuar 2015, kl 17.40
provotseeri palju tahad, mina olen sootuks rahulikum hing! :)
 
Sherlock 07. jaanuar 2015, kl 17.48
Kulla deadmau5, sa ehk pole veel märganud, et pead siin tegelikult - dialoogi. Sinu vestluspartner on regulaarselt vahetanud oma nime (cc; *-*; niioli; chillik; ohnii; siniroheline botas; My life; 6aastasele...; ??? ja ehk veel mõni), siis
tsiteerib ta iseennast (muu nimega), kiidab toda (iseennast) ja on ühel nõul (iseendaga) ning sellisel moel püüab näidata, et NEID on palju, kes sinuga suhtlevad. Kui vaevaks võtad ja jutustiili uurid, saad selgesti aru. Sinu vestluspartner on sama võtet, isegi 1 : 1 sõnu ja väljendeid kasutanud teisteski teemades, ajades segadusse teemaalgatajaid. Lobise pealegi, las ta teeb end veel enam nähtavaks! Kuid ära mine „õnge“.
 
IRW 07. jaanuar 2015, kl 17.50
Lisaks sellele olen ma üsna kindel, et kuna tal pole kunagi olnud vajadust täiskasvanuks saada, siis on tema tase jäänud kusagile sinna 15 aastase kiusliku teismelise piirimaile. Ah, kui üks mees on juba pea 30 aastaselt nagu vastutustundetu 15 aastane, siis sellest enam elulooma ei saa!!!
Ei näe põhjust miks tunda end nii haavatuna. Ilmselgelt on tüüp, siin foorumiski seda näidanud, ise üle astunud teatud piiridest kus on väga küsitav kas tegu on normaalselt mõtleva inimesega. Eks see elus ole valus õppetund - Mida külvad seda ka lõikad. Ja kui valis lolli peaga enesele tee siis peabki kõndima selle püstipäi lõpuni ja pole mõtet, eriti siin meile foorumis etendada solvatud ja kiusatud inimest. Vigu ei tehta selleks, et neid saaks korrata ja need oleksid õigustatud. Vaid neid parandatakse, et nendest õppida ja mitte korrata.
Vale on eesmärgipärane eksimus!
 
??? 07. jaanuar 2015, kl 17.50
Usalduse kaotabki väga lihtsalt, milleks on igasugused rumalad vabandused a'la olin joobes, oli paha tuju, keegi ütles halvasti, mulle ei meeldinud see, ma ei tea jne. Rohkemat polegi vaja! Korra võib aga edaspidi lihtsalt hoitaksegi eemale ja ignoreerimine näitab seda, et inimene ei ole teretulnud või ei viitsi tegeleda inimesega, kes on mõtlematu makaak.
Ise teed, siis süüd kanna ise, mitte ära süüdista teisi.
Aga taevast sülle ei ole mulle kukkunud ei sõbrad ega miski muu. Elan oma elu sellisena nagu see mulle meeldib ja sellisena nagu mulle sobib ja ei kurda.

Sina aga muud ei tee kui hädaldad ja kusjuures tundub mulle, et kõik teised peale sinu on sinu hädades süüdi.. Sellist sõpra ei ole vaja kellelegi! See ''mäng'' on vaid järjekordne etteheide, et oma süüd leevendada ja end lohutada. Sa tahtsid mängida aga said vastu näppe ja kaotada sa lihtsalt ei oska, sest läksid ise liiale! Kui sa ei ole mänginud nagu väidad siin, siis võid kindel olla, et teine ei ole ka mänginud. Ulmejutt, millest sa siin räägid!
Sul puudub austus teiste vastu!
Sa ei oska suhelda ega arvestada teistega! See ongi sinu probleem!
Sa ei kiunuks siin, kui tegelikult see inimene keda siin materdad ja süüdistad, oli igati väärt isiksus, aga sinu klammerdumine ja sõpruse nõudmine oli ilmselge liialdus.
Mina ei ole iialgi kellegilt sõprust nõudnud, vaid parimad sõbrad ja armsad inimesed on ajaga välja kujunenud. Ei ole mingi kokkulepe olnud, mis on, sry, aga haige inimese fantaasia. See ei ole normaalsuse killast, vaid ületab igasuguse normaalsuse piiri.
 
deadmau5 07. jaanuar 2015, kl 17.52
mind lihtsalt häirib see, et kui ma võtan vabalt ja pea aegu hakkan rahu tegema ise endaga, järjest asjadest lahti laskma, on keegi kohal, kes torgib, muidugi hakkan end kaitsma, ning siis on kõik mõtted jälle samas punktis tagasi..
 
deadmau5 07. jaanuar 2015, kl 17.55
IRW Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lisaks sellele olen ma üsna kindel, et kuna tal po
> le kunagi olnud vajadust täiskasvanuks saada, siis
> on tema tase jäänud kusagile sinna 15 aastase kiu
> sliku teismelise piirimaile. Ah, kui üks mees on j
> uba pea 30 aastaselt nagu vastutustundetu 15 aasta
> ne, siis sellest enam elulooma ei saa!!!
> Ei nä
> e põhjust miks tunda end nii haavatuna. Ilmselgelt
> on tüüp, siin foorumiski seda näidanud, ise üle a
> stunud teatud piiridest kus on väga küsitav kas te
> gu on normaalselt mõtleva inimesega. Eks see elus
> ole valus õppetund - Mida külvad seda ka lõikad. J
> a kui valis lolli peaga enesele tee siis peabki kõ
> ndima selle püstipäi lõpuni ja pole mõtet, eriti s
> iin meile foorumis etendada solvatud ja kiusatud i
> nimest. Vigu ei tehta selleks, et neid saaks korra
> ta ja need oleksid õigustatud. Vaid neid parandata
> kse, et nendest õppida ja mitte korrata.
> Vale o
> n eesmärgipärane eksimus!

Minul on sinust jäänud selline mulje siin, et sa kasutad väga palju pähh pähh sõnu, vihastad ja kommentaarid on vihased, nagu enesekontroll puuduks, pea asi, et saaks torgata! Ära nüüd pahanda eks ju!
 
IRW 07. jaanuar 2015, kl 18.03
Sherlock Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kulla deadmau5, sa ehk pole veel märganud, et p
> ead siin tegelikult - dialoogi. Sinu vestluspart
> ner on regulaarselt vahetanud oma nime (cc; *-*;
> niioli; chillik; ohnii; siniroheline botas; My li
> fe; 6aastasele...; ??? ja ehk veel mõni), siis
>
> tsiteerib ta iseennast (muu nimega), kiidab toda (
> iseennast) ja on ühel nõul (iseendaga) ning selli
> sel moel püüab näidata, et NEID on palju, kes sinu
> ga suhtlevad. Kui vaevaks võtad ja jutustiili uur
> id, saad selgesti aru. Sinu vestluspartner on sam
> a võtet, isegi 1 : 1 sõnu ja väljendeid kasutanu
> d teisteski teemades, ajades segadusse teemaalgata
> jaid. Lobise pealegi, las ta teeb end veel enam
> nähtavaks! Kuid ära mine „õnge“.

Ah, ära enam peale võta!
Inimese kõige suurem vaenlane peidab ennast seal, kust ta seda oodatagi ei oska. Ehk inimese enda peas.
Võimalik, et on seoseid, võimalik, et pole, aga tola on rääkinud.
 
deadmau5 07. jaanuar 2015, kl 18.14
??? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Usalduse kaotabki väga lihtsalt, milleks on igasug
> used rumalad vabandused a'la olin joobes, oli paha
> tuju, keegi ütles halvasti, mulle ei meeldinud se
> e, ma ei tea jne. Rohkemat polegi vaja! Korra võib
> aga edaspidi lihtsalt hoitaksegi eemale ja ignore
> erimine näitab seda, et inimene ei ole teretulnud
> või ei viitsi tegeleda inimesega, kes on mõtlematu
> makaak.
> Ise teed, siis süüd kanna ise, mitte ä
> ra süüdista teisi.
> Aga taevast sülle ei ole mul
> le kukkunud ei sõbrad ega miski muu. Elan oma elu
> sellisena nagu see mulle meeldib ja sellisena nagu
> mulle sobib ja ei kurda.
>
> Sina aga muud ei
> tee kui hädaldad ja kusjuures tundub mulle, et kõ
> ik teised peale sinu on sinu hädades süüdi.. Selli
> st sõpra ei ole vaja kellelegi! See ''mäng'' on va
> id järjekordne etteheide, et oma süüd leevendada j
> a end lohutada. Sa tahtsid mängida aga said vastu
> näppe ja kaotada sa lihtsalt ei oska, sest läksid
> ise liiale! Kui sa ei ole mänginud nagu väidad sii
> n, siis võid kindel olla, et teine ei ole ka mängi
> nud. Ulmejutt, millest sa siin räägid!
> Sul puud
> ub austus teiste vastu!
> Sa ei oska suhelda ega
> arvestada teistega! See ongi sinu probleem!
> Sa
> ei kiunuks siin, kui tegelikult see inimene keda
> siin materdad ja süüdistad, oli igati väärt isiksu
> s, aga sinu klammerdumine ja sõpruse nõudmine oli
> ilmselge liialdus.
> Mina ei ole iialgi kellegilt
> sõprust nõudnud, vaid parimad sõbrad ja armsad in
> imesed on ajaga välja kujunenud. Ei ole mingi kokk
> ulepe olnud, mis on, sry, aga haige inimese fantaa
> sia. See ei ole normaalsuse killast, vaid ületab i
> gasuguse normaalsuse piiri.

Minujaoks kaotab usalduse inimene kes keerutab, tooaeg olid mul vägagi lihtsad küsimused, millele ei suudetud konkreetset vastust anda, see pani mõtlema, miks? Rumal vabandus ei ole, kui sul on reaalselt tunded ning inimest hindad väga.. tema sindki, kuid huvi vist kadus, kuna olin tunnetega tüüp ja ma ei tea,. Mind häiris see, et minu jaoks see oli väga tõsine probleem, tema aga kaldus sellest kõrvale, nagu see poleks midagi, see tegigi kõige rohkem haiget, nojah, sealt see tasapisi hoogu koguma hakkaski, probleemi ei lahendatud, vaid see kasvas ja muutus üha segasemaks.. ma ei imesta, et ta minu ausalt tõelises plaanis sõbraks jääda, ka siis kui paus vahele tuleb, mängu, tunnetest ja valust ning kõikidest neist imelikest emotsioonidest tuli jah oma jagu mängu, minulgi oli selles supis raske orienteeruda. Ma ju võin olla sitapea, omajagu selles loos olengi, liiga emotsionaalseks läksin kätte ära, kuid keegi ei saa minult võtta seda osa tõde, mida arvatavasti elulõpuni vaid mina tean, ma ausalt üritasin oma jagu, ning mõistan, see on inimlik, ta võib mind süüdistada kõiges, annan alla! Minulgi on omad ligidased, head sõbrad, suurepärased inimesed, siiralt kahju, et teda seal pole, aga nii ongi parem, oleksin võinud tugevam olla ja tema natuke konkreetsem!
 
deadmau5 07. jaanuar 2015, kl 18.14
 
deadmau5 07. jaanuar 2015, kl 18.16
ei tea, kas sai sekundi pealt mõlemad postitatud..

ja IRW mõtle nüüd ise ka mis postitasid, see on väga väga õige!

Inimese kõige suurem vaenlane peidab ennast seal, kust ta seda oodatagi ei oska. Ehk inimese enda peas.
Võimalik, et on seoseid, võimalik, et pole
 
siniroheline botas 07. jaanuar 2015, kl 18.38
Mäng on alati tore ja rõõmus tegevus. Arvates, et kellegagi mängitakse on märk reeglite erinevast mõistmisest. Kokkuleppeliste reeglite paika mitte panemises saab süüdistada vaid mängijaid. Eeldades reegleid mängus mida pole varem mängitud, kuid siiski sellest osa võttes ei saa süüdistada teist mängijat. Kui on tegevus mille iseloomus ei saa kindel olla, pole võimalik teha järeldusi kas tegu on mänguga või mitte seni, kuni pole mängijatega reeglites kokkulepitud. Seda tegemata on eriti naiivselt egoistlik teha tegevusest/käitumisest järeldusi.
Tegelik probleem on siiski mõistmises, kui rumal, lühinägelik ja reeglitest ebateadlik oldi. Loomulikult teist ebaõiglaselt süüdistades enda naiivsuse. Naiivsus ei ole halb, kuid see ei vabasta vastutusest. Nagu ka seaduse mitte tundmine ei vabanda toime pandud kuritegu. Miks? Aga sellepärast, et hästi toimiv ja mõtlev ühiskonna enamus on põhjendatult ja üheskoos reeglid paika pannud. Kui sa elad sotsiaalses ühiskonnas peab ka vastavalt nende reeglitele käituma. Vastasel korral on eksimus karistatav. Kui leitakse siiski, et on puudujääke, tehakse omapoolne läbimõeldud ja põhjendatud ettepanek. Kõike seda tehes loomulikult arvestades ja aktsepteerides seni kehtivaid reegleid. Kui see leiab kõlapinda ja heakskiitu oled muutnud maailma paremaks kohaks. Kui mitte oled õpivõimelisena kindlasti saanud kogemuse võrra rikkamaks. Kuid teise põhjendamatu ja alusetu süüdistamine pole seadusandluse poole pealt kunagi legitiimne.
Mis tähendab mäng?
Tiiger ja jänes mängivad koos. Mänguhoos tõmbab tiiger kogematta jänese lõhki. Kes on süüdi? Kes kellega mängis? Või tegid nad seda mõlemad reegleid kokku leppimata toetudes eeldustele, kus jänes arvas et tiiger mängib nagu jänku ja tiiger ei arvanud et jänese kerge käpaga müksamine võib teda vigastada? Emmal kummal juhul pole jänesel alust tiigrit süüdistada, sest ta oleks pidanud sellega arvestama. Kuid ei teinud seda. Seetõttu on ka "oleks"ga nii raske leppida, kuna ei soovita viga endas näha.
 
jama 07. jaanuar 2015, kl 18.53
deadmau5 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ??? Kirjutas:
> ---------------------------------
> ----------------------
> > Usalduse kaotabki väga
> lihtsalt, milleks on igasug
> > used rumalad vab
> andused a'la olin joobes, oli paha
> > tuju, kee
> gi ütles halvasti, mulle ei meeldinud se
> > e, m
> a ei tea jne. Rohkemat polegi vaja! Korra võib
>
> > aga edaspidi lihtsalt hoitaksegi eemale ja igno
> re
> > erimine näitab seda, et inimene ei ole ter
> etulnud
> > või ei viitsi tegeleda inimesega, ke
> s on mõtlematu
> > makaak.
> > Ise teed, siis s
> üüd kanna ise, mitte ä
> > ra süüdista teisi.
>
> > Aga taevast sülle ei ole mul
> > le kukkunud ei
> sõbrad ega miski muu. Elan oma elu
> > sellisen
> a nagu see mulle meeldib ja sellisena nagu
> > m
> ulle sobib ja ei kurda.
> >
> > Sina aga muud
> ei
> > tee kui hädaldad ja kusjuures tundub mull
> e, et kõ
> > ik teised peale sinu on sinu hädades
> süüdi.. Selli
> > st sõpra ei ole vaja kellelegi
> ! See ''mäng'' on va
> > id järjekordne etteheide
> , et oma süüd leevendada j
> > a end lohutada. Sa
> tahtsid mängida aga said vastu
> > näppe ja kao
> tada sa lihtsalt ei oska, sest läksid
> > ise li
> iale! Kui sa ei ole mänginud nagu väidad sii
> >
> n, siis võid kindel olla, et teine ei ole ka mängi
>
> > nud. Ulmejutt, millest sa siin räägid!
> >
> Sul puud
> > ub austus teiste vastu!
> > Sa ei
> oska suhelda ega
> > arvestada teistega! See ong
> i sinu probleem!
> > Sa
> > ei kiunuks siin, ku
> i tegelikult see inimene keda
> > siin materdad
> ja süüdistad, oli igati väärt isiksu
> > s, aga s
> inu klammerdumine ja sõpruse nõudmine oli
> > il
> mselge liialdus.
> > Mina ei ole iialgi kellegilt
>
> > sõprust nõudnud, vaid parimad sõbrad ja arm
> sad in
> > imesed on ajaga välja kujunenud. Ei ol
> e mingi kokk
> > ulepe olnud, mis on, sry, aga ha
> ige inimese fantaa
> > sia. See ei ole normaalsus
> e killast, vaid ületab i
> > gasuguse normaalsuse
> piiri.
>
> Minujaoks kaotab usalduse inimene k
> es keerutab, tooaeg olid mul vägagi lihtsad küsimu
> sed, millele ei suudetud konkreetset vastust anda,
> see pani mõtlema, miks? Rumal vabandus ei ole, ku
> i sul on reaalselt tunded ning inimest hindad väga
> .. tema sindki, kuid huvi vist kadus, kuna olin tu
> nnetega tüüp ja ma ei tea,. Mind häiris see, et mi
> nu jaoks see oli väga tõsine probleem, tema aga ka
> ldus sellest kõrvale, nagu see poleks midagi, see
> tegigi kõige rohkem haiget, nojah, sealt see tasap
> isi hoogu koguma hakkaski, probleemi ei lahendatud
> , vaid see kasvas ja muutus üha segasemaks.. ma ei
> imesta, et ta minu ausalt tõelises plaanis sõbrak
> s jääda, ka siis kui paus vahele tuleb, mängu, tun
> netest ja valust ning kõikidest neist imelikest em
> otsioonidest tuli jah oma jagu mängu, minulgi oli
> selles supis raske orienteeruda. Ma ju võin olla s
> itapea, omajagu selles loos olengi, liiga emotsion
> aalseks läksin kätte ära, kuid keegi ei saa minult
> võtta seda osa tõde, mida arvatavasti elulõpuni v
> aid mina tean, ma ausalt üritasin oma jagu, ning m
> õistan, see on inimlik, ta võib mind süüdistada kõ
> iges, annan alla! Minulgi on omad ligidased, head
> sõbrad, suurepärased inimesed, siiralt kahju, et t
> eda seal pole, aga nii ongi parem, oleksin võinud
> tugevam olla ja tema natuke konkreetsem!

j a m a!
 
deadmau5 07. jaanuar 2015, kl 19.02
jama jah.. millest nüüd küll edasi rääkida...
 
IRW 07. jaanuar 2015, kl 19.14
Iff, ma olen lihtsalt otsekohene inimene. Kui mul on midagi öelda, siis panen kirja ja kui mitte, siis olen vait. Ma ei pane kirja mõtlematusi, vaid mõtlen, enne kui ütlen. Ma tean mida ma räägin, mitte nagu loll kes räägib, mida teab. Ja siis vabandab..mõttetu..
Sa sõimad siin niisama teisi ni.kkujateks-idikateks-käsid suhu võtta jne, kes tegelikult vähegi vaevuvad kaasa mõtlema ja on viisakalt oma arvamust avaldanud. Kujutad ette, et kõik ilgelt kritiseerivad sind ja tahavad halba jne aga ei märkagi seda, et lihtsalt teisteni ei jõua sinu hala, mis ongi ulme, nagu siin eelnevalt mainiti.
Sa ei tea, mis on viisakus, küll mõistad sõna aga praktikast jääb puudu. See, mis sinu jaoks halb on ja vaid sinu oma kujutluse vili, ei tähenda, et see tegelikult ka halb on, ning teiste jaoks jääbki arusaamatuks sinu arulagedad mammutteemad siin. Analüüsi oma käitumist ja näe oma ninast kaugemale. Sinu sõprusest undamine on juba haiglane. Jah, on palju nõutud, et sa seda ise näeks, aga teistelt ära nõua aktsepteerimist, sest see on haiglane. Usaldus tekib ajaga, mitte sõrmenipsuga. Naks siit ja naks sealt, ilma et tajuks reaalsust. Oma sisu peab inimene ise muutma, mitte ootama, et teised seda lihtsalt niisama aktsepteeriksid igatepidi. See ei ole reaalsus enam, vaid tahtmiste taevariik!
Siit moraal: aidata saab vaid toda, kes ise abi soovib. lihtsalt tahtest jääb puudu.
Kui ma näen, et inimene ei soovi, pole huvitatud, siis distanteeruksin, mitte hakka end peale suruma ja nõudma aktsepteerimist. Ju teisele ei sobi! Pole midagi parata, ega siis kedagi sundida ei saa. Olulisim, ei hüppaks üle oma varju, vaid oleks ense vastu aus, mitte ei hakkaks halama ja süüdistama teisi oma vigades, suutmatuses jne. Seda nim. enesekriitikaks! See, mis minu jaoks on iseenesestmõistetav, ei tähenda veel, et see ka teiste jaoks oleks. Ma peaks loll olema, kui nii kitsarinnaline oleks oma vaimupimeduses!
Eks inimene otsib alati endale soojemat kohta, kas siis otseses või ülekantud tähenduses.
Jah, las koerad hauguvad, karavan liigub edasi. Kokkuvõte iffi mammuthalateemadest. Ja sisu ei muutu ise ja mitte miski siin elus ei tule sõrmenipsuga.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!