Saatmata kirjad
milleks see kõik
 
nõudmiseni muhv 05. jaanuar 2015, kl 23.53
Armastame igatseme. Mida või keda - iseennast.
Lõppudelõpuks oleme ikka ja alati üksi .Sünnis ja surmas ja selles vahepealses f.. elus. Üksi . Pole mõtet luua ilusioone . Oleme üksi ka siis kui meie kõrval on inimesed . Miljonid inimesed või ka ainult üks vahet pole ikka oled üksi. Pole olemas sinu hingesugulast ega müstilist teist poolt . Oled ainult ja ainult sina ise .
Kõik me oleme siin ju vaid "muhvid" kes kirjutavad vaid iseendale. Nõudmiseni.
 
1111111111111 06. jaanuar 2015, kl 00.10
Üksi küll, kuid samas kõikjal.
 
nõus muhviga 06. jaanuar 2015, kl 00.52
just nii see on, nagu sa kirjutad. ainult, et päris üksi on parem, kui kahekesi ja üksi.
 
midagi had 06. jaanuar 2015, kl 11.33
Hey, kurvake, naerata, riidesse ja õue! Tegevuses olemine on hää...
 
jamh 06. jaanuar 2015, kl 13.48
Viimasest lausest haaratuna..
armastusest pole siin mõtet mitteüldsegi kirjutada, vastused on pigem mustvalged, samuti ka neid teemasi kütetakse edasi mustvalgelt!

Mitte kõik, aga enamus ma vaatan küll, teema: armastan, esimene vastus, armastan kah; teine vastus, sa oled /¤&&%¤( ja ma vihkan sind. Järgmine teema, vihkan sind ja jälle vastused, ka teema püstitaja poolt seal samamoodi, samal pulgal!

Väljaelamine siin pole hea tegelikult, aeg ravib meid kõiki, vanad lahkuvad ja uued tulevad siia, segadus ei kao siit kunagi!

lumehiir.

http://www.looduskalender.ee/sites/default/files/images/lumehiir.jpg
 
igaüks on omamoodi 07. jaanuar 2015, kl 04.43
kirjutamine siia on mind palju aidanud - see pole päris iseendale kirjutamine - vaid kiri, mida saavad kõik lugeda, ja eriti see mõtteline nn."Sina".
Kõik see ühtekokku on hää, nii mulle kui sulle, kena lugeja.
 
kuu...kuldne kuu 07. jaanuar 2015, kl 08.53
Keegi soovis väga, et ma oleks kellegi teise moodi- kunagi.
Olin (olen) ikka enda moodi edasi. Sellest ajast- kirjutasin siia vististi kolm aastat jutti. Väikestviisi teraapia.
Mine tea, miks mõni inimene, kes su elus olnud- jääbki kummitama.
Pisteliselt olen siiski vahetevahel siia jäänud piiluma, mida kirjutatakse. Sõltuvus? Õnneks mitte väga ohtlik. Vähemalt tablette raviks ei vaja.
Seega- aitas küll siia kirjutamine. Lõppkokkuvõttes jäin mõistuse juurde. Sest diagnoos- armumine (armastus)on kliiniline nähtus, mille lõpetab teine diagnoos...surm. Lõpuks läheb ikka üle ühel või teisel moel :D. Nii et, rahu - ainult rahu, nagu ütles Karlsson. Igal vaba valik, kas kirjutada siia või siis sahtlinurka.
 
Kuldsele kuule 07. jaanuar 2015, kl 09.20
Ta jääb kummitama, sest on Sinu jaoks veel lõpetamata lugu ja oli kahjuks rohkem ühepoolne. Võimalik, ja nii tegelikult ongi, et teine on juba ammu läinud edasi oma eluga. Kui tunded oleksid mõlemapoolsed, siis Sa oleksid juba ammu sellest teada saanud. Ja eeldatavasti oleksite koos.
Mul ka kogetud.
 
kuu...kuldne kuu 07. jaanuar 2015, kl 14.44
lugu ikka täitsa lõpetatud- igatpidi. Aga mis sest, mõni lihtsalt on ja jääb (looda sa, et ma talle seda tunnistaksin). Mis sest, et aastad mööduvad omasoodu.
Sul ka kogetud- siis tead, et see ongi lihtsalt ELU.
 
muhvile 07. jaanuar 2015, kl 15.49
Miks nii pessimistlikult? Kindlasti on Sinu higesugulane olemas- otsi ainult üles.Vahest tema ootab seda.
Võib-olla Sa isegi tead kust leida.
Siin ei saa kindlasti mingit suhet arendada.
Üksteisega isiklikult suheldes ma arvan, et saad vastuse kõigile küsimustele.Kas on ühepoolne või eksid.
Siin on segadust ja möödarääkimist väga palju.
 
nõudmiseni muhv 09. jaanuar 2015, kl 19.41
Otsida , jah võibolla . Mingil hetkel peab ju valikud tegema ja paigale jääma . Ei saa ju igavesti otsima jääda ehk äkki , kuskil on . Et vaataks nagu ühe silmaga alati metsa poole , jalg uksevahel .Nii kui parem kenam jne. silmapiirile ilmub mõelda ta nn. hingesugulaseks ja kaduda koos .
Olen juba piisavalt vana ja tean , et maailmas on palju toredaid inimesi kõigiga pole võimalik koos elada ja olla. Ainult mis ma mõtlesin miks miks ei leita sõnu ,et öelda mida mõeldakse ja tuntakse .Miks ei elata siis õnnelikult, ei peaks ju siis hiljem kuu poole õhkama ja saatma kirju lootuses ehk ...
 
kuldne päike 09. jaanuar 2015, kl 21.06
ELU ongi pidev liikumine,mitte paigalseis.
Kui keegi jääb Sind kummitama, siis peab ta väga eriline inimene olema ja Sinu hinge erilise jälje jätma. Mitte haava ma loodan.
Mida südamest mõeldakse ja tuntakse peaks ikka teisele silma vaadates ütlema.
Ehk peaksid tagasi minema aega miks armuti. See muidugi midagi ei anna, aga vähemalt posit. mõtted,emots. jne.
 
kuu...kuldne kuu 13. jaanuar 2015, kl 13.55
Äkki ma kujutasin ette, et ta on eriline? Jälje jättis ka- üsna suure ja sügava - võib ikka haavaks nimetada küll (suuruselt siis nagu kuuni ja tagasi). Ju siis minu jaoks oli vaid tema eriline.
 
Rõõm 13. jaanuar 2015, kl 21.10
Pingviinid ju samuti söövad endale, tulevad munast välja üksi, surevad kah üksi.
Kuid sooja saamiseks hoiavad tropptugevasti punti ja tunnevad, et krdi hea on olla kellegi lähedal.
Metsa seenele saab samuti üksigi minna, aga palju mõnusam on kahekesi või rohkemgi. Sama suplema minekuga. Isegi peenart rohida on kahekesi etem.
Tihasedki rüselevad söögimajas, siiski on nad kambakesi koos.
Hea, kui keegi on veel, lähedal.
 
kuldne päike 13. jaanuar 2015, kl 21.25
Nojah, oleneb mida teises näha tahetakse.
Nutu lugu küll,kui NII suur haav.
Võib-olla oli see erilisuse tunne vastastikune.
 
Täheke vilgub 13. jaanuar 2015, kl 21.54
" Ütlemata sõnad on kõige valusamad sõnad"

... ja maksavad valusalt hiljem kätte...!
 
apelleerin 13. jaanuar 2015, kl 22.11
"Mõne inimese jaoks ei maksa sõnad midagi, tal on neid jagada lõputult. Siis muutuvad sõnad tühjaks ja mõttetuks, kontrollimatuks jõuks, mille tagajärgede eest justkui keegi ei vastuta. Seal hulgas võivad kogemata välja tulla sõnad, mis muudavaid mingeid olukordi igaveseks ja mida enam kunagi tagasi võtta ei saa. Teise inimese jaoks on sõnad väärtus, mida niisama ei pilluta. Sellise inimese sõnadel võib olla nii suur kaal, et tagajärjed on samuti ootamatud."
 
Alguses oli Sõna. 13. jaanuar 2015, kl 22.57
Tugevuse või tähtsuse järjekorrast.

Ma pole kiriku usklik, aga ma usun tarku mõtteid, mida on u 8000 a tagasi kirja pandud.

Patukahetsuses on selline järjekord:
... mis mina Mõtte, Sõna ja teoga olen ...

Rääkimata sõnast, mis on oma jõuga kui tuumapomm, on ka mõttel väga tugev jõud.
Uskuge või mitte.
 
mõista ja tunnetada 13. jaanuar 2015, kl 23.06
sest sõnadesse panek võib kauni ja helge labastada
 
M&S 13. jaanuar 2015, kl 23.11
Mõte saab jõuks, kui ta on sõnadesse pandud.


Sõnadesse panek labastab kui mõte on labane.
 
kuid 13. jaanuar 2015, kl 23.15
miks ei või salasoove teistele välja öelda (tordilt küünlaid puhudes nt), kui sõnastatud mõte saab jõuks? äkki purustavaks jõuks?
 
M&S 13. jaanuar 2015, kl 23.21
Salasoovide väljaütlemine on igaühe oma asi.
Sellest kõik hakkabki, et sõnal on uskumatu jõud ja tema kasutamisega peab valvas olema.
 
nõus 13. jaanuar 2015, kl 23.45
muidugi, et sõnal on jõud. see jõud tuleb ütlejast ning võib olla loov kui ka purustav. mõne inimese sõnal on eriliselt võimas jõud, tekitab kõhedust lausa..
öeldut võib ka vääriti mõista, selle vältimiseks on vaja tunnetada (tooni?), et tajuda öeldu tegelikku mõtet.
 
tore 13. jaanuar 2015, kl 23.53
https://www.youtube.com/watch?v=2dH289KxkGw
 
Täheke vilgub 14. jaanuar 2015, kl 00.33
Sõnal puudub jõud, kui pole öeldud südamest!
Ütleme küll oma soovi välja, kuid käitume risti
vastupidi. Need sõnad ei maksa midagi, need on tühjad
... Need sõnad on öeldud ilma armastuseta!
 
kuu...kuldne kuu 14. jaanuar 2015, kl 10.34
kuldne päike Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nojah, oleneb mida teises näha tahetakse.
> Nutu
> lugu küll,kui NII suur haav.
> Võib-olla oli see
> erilisuse tunne vastastikune.

Eks ta üks NUTU lugu oli jah. Kahju jah, et see erilisuse tunne vastastikune ei olnud. Eks tuleb endale tõtt tunnistada.
 
... 14. jaanuar 2015, kl 12.16
Tunnista jah endale tõtt, et reaalis rääkida ei oska!
 
kuldne päike 14. jaanuar 2015, kl 12.28
Kuidas Sind küll lohutada!?
Arvan,kui ta oli Sulle nii eriline, siis ei peaks temast loobuma ja tõesti reaalis asjad selgeks tegema.
Tõelin armastus on ikka väga ilus ja elu liiga lühike, et seda mitte kogeda.
 
kuu...kuldne kuu 14. jaanuar 2015, kl 12.43
...-le: "reaalis ja reaalis". Tead, on ammu aega tagasi räägitud.
Lohutada ei ole vaja Päikseke :D.
Tõeline armastus ühepoolselt- kujutad ette? Ei muidugi- tunnet kui niisugust ei saa eitada. Aga paraku ei ole teha midagi kui tunne oli ühepoolne. Õnneks ma ei ole teda ammu trehvanud.
Ja tegelikkus- nagu teema algatuses muhv nõudmiseni kirjutas : "Oled ainult ja ainult sina ise .
Kõik me oleme siin ju vaid "muhvid" kes kirjutavad vaid iseendale. Nõudmiseni." (I agree).
 
Kuule.. 14. jaanuar 2015, kl 13.03
See on valus, aga kas ei ole inimest, kes sinust hooliks? Luba ta endale lähemale. Leevendab kindlasti su olukorda. Armastust saab selles mõttes suunata teisele inimesele.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!