Saatmata kirjad
kirjanik
 
Vanasõna 04. veebruar 2015, kl 23.11
Parem valus tõde kui naline rõõm.
 
sõnavana 04. veebruar 2015, kl 23.26
Armastus tuleb pimedana, läheb nägijana.
 
Vanasõna 04. veebruar 2015, kl 23.27
Lehm lüpsab suust, kana muneb nokast
 
nii vanamoeline ju 04. veebruar 2015, kl 23.38
viis, kuidas kasvada, on end vähem kontrollida
 
sõnavana 04. veebruar 2015, kl 23.43
Kes teisele auku kaevab, see teeb töö teise eest ära
 
Vanasõna 04. veebruar 2015, kl 23.44
kus häda näed laita, seal tule ja laida!
 
oh ei 04. veebruar 2015, kl 23.48
Vanasõna Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kes viimasena naerab, naerab paremini!


Ma tean, et kes viimasena naerab, naerab hammasteta.
 
kogemus 05. veebruar 2015, kl 00.00
oh ei, vaeseke, sul ei ole enam hambaid :)
 
Vanasõna 05. veebruar 2015, kl 00.06
Süües lõvikonserve, saab vaid maitseelamuse võrra rikkamaks!
 
Vanasõna 05. veebruar 2015, kl 00.07
BMW ei kaitse jalahoopide eest
 
Vanasõna 05. veebruar 2015, kl 00.08
schwarzeneggeri pilt rinnataskus ei vii võidule.
 
Vanasõna 05. veebruar 2015, kl 00.08
alkohol on sõltuvusse jäänud inimeste jook, enamasti.
 
jah 05. veebruar 2015, kl 00.17
kahjuks anonüümses foorumis on kõik svartseneegri bemmi juhtivad lõvid!!
 
salasõna 05. veebruar 2015, kl 00.24
täiskuu teeb igaühest kirjaniku
 
Vanasõna 05. veebruar 2015, kl 00.27
ütlemata sõnad las jäävad ütlemata, tegemata jäänud teod, tegemata
 
ltehtid 05. veebruar 2015, kl 00.35
see, kes on meie issand,
kõik andeks annab ta
 
MAS 05. veebruar 2015, kl 00.39
Kuigi ma kohe kuidagi ei tahaks, pean oma hingepõhja vaadates nentima, et tunded Sinu vastu ei kao kuhugi. Viha aitab neid vakaall hoida ja mõtted igapäevategemiste juurde kinnistada. Aga koht mu südames on Sinu jaoks alati olemas. Tean, et andestan Sulle senikaua kuni kestab tunne. Ei tahaks, aga nii paraku on.
 
kirjanik to viberhood 05. veebruar 2015, kl 00.50
wow :9
Ma pean mainima,et pole ammu juba nii põnevat ja asjaliku kirja lugenud. PÄRISELT KA

Ei kellegi huutlelt ega suusõna lubadustelt, mida viimati lubati mulle kohe ära maksata ,siiralt silma vaadates kuigi enne seda lõikasin tema pükste tagataskud ära ,teades tema mitte kõigile omast odavat, ilma naiseta ja alimentidega olevat meest kes on rohkem lubanud mulle viimase poole aasta jooksul ära maksta oma võlgu kui oma exnaisele :) ja see oli vaid 50 eurot.
SIIS OLEN NÕUS,et pakkumine kehtib nõudlusele sest enam odavamaks minna ei saa kuna mõne jaoks on kopikas varandus ja teise jaoks peenraha.Niimoodi eristatakse sõpru.Aga mitte sellest ma ei tahtnud rääkida seekord.Kuigi tundub,et kõik kisub vino siis pead raputades saan aru,et saan oma tasakaaalu tagasi ju.Olen ikkagist omeenda peremees.
Niisiiis jõuame tagasi algusesse kus on tundeid , kindlasti mitte vihkamist või pettumust vaid pigem ainult lõplike lahenduste otsimist
Aga "kirjanikuna" nagu siin olen siis olen täiesti nõus eelnevaga (viberhood),et kui ei oleks vundamneti millele sa toetud(ja see on inimestele erinev) siis sa ooled kui idavirumaa venelastest elanikud kes suure paugu ajal liiguvad alati sissepoole kuigi nende häälepaelad on kõvad ja rusikad ning joogid samakõvad kui nad ise,sest sisse on neile tähstus nagu meile tv või sõprus.Niisiis ei olegi palju vaja aususeks kui vaid ideoloogiat, natse vürtsi mis on välismaalt ja selle aurudes lihtsalt hüüda jälle kõva häälega seda mida ikka ja jälle oleme öösel lasnamäe turgudel kogenud .Just siis kui keegi enam ei müü seal.Peale kella kella ühte õõsel.Siis parandame seda sest ausus on see asi milles me oleme ja milles meid tuntakse.Kui ajaksin siin jura siis keegi ei usuks ju mind aga mulle meeldib vastutada oma sõnade eest ja meeldib ka anda vastust öösel lasnamäe turgudel.
Tunded ja vundamendid on rajatuderinevatele materjalidele aga ikka ja jälle ausus on see mida ennist esimeses kirjas mainisin.
Ole mulle armuline kallis.Vihka mind või armasta mind.Ole aus minu vastu.Ära lohista mind kaasa fantaasiates mida sa mulle söödad aegajalt.Lase mu käest lahti ,et saaksin Õnnel käest kinni võtta sa ju tead et ta meeldib mulle
 
AQ 05. veebruar 2015, kl 09.02
Keegi ei vaja enam seda kohta!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!