Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
kaugete aegade kaja
 
ära küsi mu nime, mul ei ole seda 23. mai 2015, kl 20.08
lugesin täna meie kirjavahetust vanas postkastis. kurb hakkas. rääkisime nii palju üksteisest mööda, aga mõistmiseks jäi tahtest puudu. see juhtub siis, kui räägitakse põigeldes, välditakse väljaütlemisi.
vahel ikka mõtlen, kuidas sul on läinud ja läheb, aga sinult ma seda otse ei saa küsida.
rõõmsat kevadet sulle sinna lõunakaarde!
 
mõttes hüüan Su nime 23. mai 2015, kl 20.26
Tean ja tunnen tühjust hinges, aga muuta seda ei suuda ega oska. Tunnen Sinust puudust :(
 
Miks 23. mai 2015, kl 20.27
Ei saa otse küsida kirjuta kiri ja räägime kui oled valmis rääkima.Sina ju lahkusid
 
hmm 23. mai 2015, kl 20.36
Miks mitte lihtsalt kenasti küsida nt alustuseks ''kuidas sul läheb?''. Ei ole ju midagi keerukat?
 
:( :( :( 23. mai 2015, kl 20.43
Pealtnäha ei olegi midagi keerukat, aga vanu vigastusi arvesse võttes, on seda uskumatult keerukas, ületamatult keerukas küsida. Nii lihtsalt on. Sisemised blokeeringud ei lase.
 
uudishimu 23. mai 2015, kl 20.45
Täitsa huvitav oleks teada kas kõik sõnavõtjad on siin naised?
 
eelmisele 23. mai 2015, kl 21.00
Jah. Mis siis?
 
ja on neid üks 23. mai 2015, kl 21.02
või mitu...?
 
Milleks enam 23. mai 2015, kl 21.22
Milleks veel küsida " Kuidas sinul läheb "? Mida sa enam keerutad oma saba teise elus? Kui ei sobinud, ei aidanud õigeaegselt, ei sobinud suhelda - siis unusta ükskord ära. Raske on seda teha, kuid päev millal oli aeg hoolida on kahjuks läinud!
 
ära küsi mu nime, mul ei ole seda 23. mai 2015, kl 21.27
õigel ajal sai hoolitud, aidatud, toetatud, siiski on aeg ümber. kui asi muutub ühepoolseks hoolimiseks, pole lõpp enam kaugel.
 
the end 23. mai 2015, kl 21.41
Just vastastikuse lõpu tõttu ei võta enam ühendust. Kummalgi aeg oma eluks ja tegemisteks, ilma välse sekkumiseta. Sel risteel sai valitud erinev suund.
 
ära küsi mu nime, mul ei ole seda 23. mai 2015, kl 21.52
Teede erinevad suunad pole põhjuseks, miks ei või vahel harva tuletada meelde, mis olnud ja küsida "kuidas sa nüüd elad?"
 
uudishimu 23. mai 2015, kl 22.00
alles hiljuti üks mees mulle seletas, et meeste jaoks ei ole lõpp nii lõplik kui naiste jaoks. mehed pidid täitsa sobivaks pidama ammu lõppenud loo jätkamist veel aastate pärast ja täpselt samast punktis kui asi katki jäi, niiet naised rünnakule.
 
tinnukas 23. mai 2015, kl 22.01
mis on ”ühepoolne hoolimine”? ehk selgitaksid, ei mõista? :s
 
ei saa 23. mai 2015, kl 22.04
...rünnakule minna, kui suure sõimamise pealt tutvus lõppes.
 
uudishimu 23. mai 2015, kl 22.07
tegelikult on kõik võimalik, lihtsalt oma uhkus tuleb alla neelata. ja mulle tundub, et muna õpetab kana hetkel. :)
 
Milleks enam 23. mai 2015, kl 22.13
See mis sobis sulle ei sobinud minule. Varakult ja planeerimata tuli sinult see otsus. See oli juba vale. Mis tuli, see jäi südamesse ja elu läheb edasi. Miks ei või? Ikka võib, kuid teist inimest häirimata. Omaette olles ja üksi olles!
Enam pole õigust küsida " Kuidas sa nüüd elad " See pole enam sinu mure!
 
veel üks n 23. mai 2015, kl 22.13
ühepoolne hoolimine on lihtne: kuulad, elad kaasa, toetad, innustad, lohutad. tema aga ei märkagi seda, võtab loomulikuna. kui siis endal tekib kriisiolukord, tuleb sellega ise toime tulla, temal on endaga liialt tegemist.
 
Milleks enam 23. mai 2015, kl 22.40
Loodan südamest, et järgmised põlvkonnad ei tee samu vigu. See oleks kohutav!
Kõike kaunist!
 
Uuesti 23. mai 2015, kl 22.51
Tee palju keelenalju, küll aga on enamus neist pärit mõnest raamatust või eesti filmist.
 
ära küsi mu nime... 23. mai 2015, kl 22.54
ei võta kelleltki tükki küljest küsida "kuidas sa nüüd elad?" egoistlik viha jääb igavesti püsima? kahju saab sellest kõige enam ise.
 
lehvitan 23. mai 2015, kl 22.59
jätan hüvasti ja lasen sul elada...
kas elad?
 
elaja(s) 23. mai 2015, kl 23.01
 
Milleks enam 23. mai 2015, kl 23.04
Sina pole piisavalt tark, et 1;2; ja 3 - e mõttelist teksti lugeda. Kirjutan täpselt sulle lause, kus on sihilik teave ja kolm smsi!
Vaata porri vähem, tuleb ka tarka juttu suust välja ning kaob haukuv suhtlemisoskus. Mida ei soovinud näha viimasel kohtumisel. See oli kohutav ning valik langeb teisele...?!
 
varsti 23. mai 2015, kl 23.10
Tulid minuga kinno otse trennist ning kõik aroomid oli su endaga rõõmsalt kaasa võtnud. Sinu kõrval õdusalt aega veetes sain osa nii pesemata juuste, hammaste kui ka naha lõhnast. Kuidagi suutsin need poolteist tundi sinu kõrval vastu pidada, kuid kerge see katsumus ei olnud.
 
uudishimu 23. mai 2015, kl 23.14
aga kui ta ei taha, et sa ta rahule jätaksid? tundub, et siin ei suuda mitte ükski "sinuta" elada.

lehvitan Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jätan hüvasti ja lasen sul elada...
> kas elad?
 
jeerum 23. mai 2015, kl 23.17
mis te olete kõik segi läinud???
 
oraakel 23. mai 2015, kl 23.17
tuleb aeg, kus need ülbikud saavad oma palga. kui on nende kord paluda, aga siis vastatakse neile samuti kui nad nüüd ise.
 
See pilt on igaveseks mälus 23. mai 2015, kl 23.20
Ükskõik, tee nagu õigeks pead. Ainult hoia väga kaugele. See haiglane tekst on tõestuseks, et oled ka päriselt haige. Õnneks ei seo enam midagi!
 
uudishimu 23. mai 2015, kl 23.22
oraakel,
siin pole ju julgeid kes julgeks küsidagi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!