Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Mõtetes !
 
Panin tähele 17. juuni 2014, kl 10.18
Minu meelest Kõik räägib normaalset juttu, küll aga see viimane ütleja tundub ebastabiilne!
 
Elutee nr.11 17. juuni 2014, kl 11.21
Küll saabub ka selgus-arvamus!
 
Elutee nr.11 17. juuni 2014, kl 12.04
Tekib küsimus: Kui see meesisik oleks edasi liikunud, siis miks seda mulle ei ole ausalt öeldud otse ja peaksin seda siit lugema? Sa ''edasi liikunud'' autor-me ei ole need inimesed. Sest tema väidab ikka veel, et tal ei ole kedagi ja soovis ise kordust suhtlusel jne... Eks seda ole näha, kuidas kõik tegelikult kulgeb, sest on nii mõndagi juhtunud. Mina ei ole ahistaja:)
 
Saadetud kiri 17. juuni 2014, kl 12.13
Jah, küll võiks õnnelik olla, kui väga olulisesse suhtesse ometi selgus saabuks.
 
Saadetud kiri 17. juuni 2014, kl 12.16
Ei saa ju lihtsalt nii olla, et enne oli nii ja nüüd on teistmoodi ja ongi8 kõik. Millal, miks, kuidas - miljon küsimust on meelel. Ei lepi sellega, et lihtsalt lepi - ei tule kõne allagi. Mõistus tõrgub.
 
Mittekeegi Olikord 17. juuni 2014, kl 13.52
Saadetud kiri, saab ikka nii olla, et nüüd on teistmoodi ja edaspidi hoopis kolmandat moodi. Ja mõnikord tulebki leppida :) On küll raske, aga mõne aasta pärast tagasi mõeldes, tunned rahulolu, et kõik läks nii nagu läks.
Ela leinaperiood läbi, luba endale tundeid... ainult ise saad ennast ravida. Anonüümne foorum siin võib olla abiks oma tunnete väljaelamisel, ainult et siis ole seesmiselt tugev ja ära lase ennast veel rohkem alla suruda kurjadest kommentaaridest :)
Jõudu ja rõõmsat meelt!
 
Saadetud kiri 17. juuni 2014, kl 16.09
Ei....ma pean vastuse saama ja siis saab minust keegi teine inimene, keda keegi ei ole siiani tundnud...Vastasel korral hakkan terves oma eksistentsis kahtlema!
 
20.00 17. juuni 2014, kl 16.16
Miks teised ei tohi edasi liikuda aga sina tohid?Madal mõtlemine sinul,et edasi liikumine tähendab ainult mees või nais"kaaslast".Ma ei ütle,et hea sai aga parem kindlasti.Musta huumorit me ei tee,sest selleks pole aega.Ega seda mõtlemist keegi sinult ära võtta ei saa.9 korda mõtle ja 1 kord räägi!
Peab ikka armastus suur olema,et ei suuda leppida?Aga ole täitsa rahulik,tulen ka teisest ilmast tagasi!
Lumist ja tuulist ilma!
 
Elutee nr.11 19. juuni 2014, kl 09.18
Ei torma ja aega veel on mõtlemiseks. Mõtlen korralikult, rahulikult, vaikides siin kõik olukorrad läbi. Ei ole mina veel kellegi teisega suhtes. Teistega suhtlemine, siis see ei tähenda, et ollakse suhtes teistega:)
 
20.00 19. juuni 2014, kl 15.13
Oma otsused tuleb teha ikka reaalis,mitte siin pöörleval maakeral.Naabri ega teiste jutu põhjal ei saa oma elu rajada.Reaalselt tuleb suhelda ning rääkida,mitte vaikida.Tee end arusaadavaks!
Ilusat päeva!
 
Elutee nr.11 21. juuni 2014, kl 10.29
20.00 autorile: Just nii ongi ja räägid õiget juttu. Enda elu ja enda otsused. Tulebki elada reaalsuse järgi ja mitte hõljuda siin pilvedel, siis on endal hiljem kergem-arvamus üldiselt! Inimesed ei tohiks lasta ennast mõjutada ka teiste valedest juttudest. Ei ole kellegi naabri asi, et kuidas keegi elab. On inimesi, kellel ehk ei ole oma elu korras (kadedus, kibestumine jne, jne), siis teadlikult räägib kellegist valesid jutte. Klatsimoorid, kes võivad sihilikult kellegile halba soovida valede juttudega, aga sellega kahjustab ka ise ennast. Võib isegi olla nii, et räägitakse inimesele valesid jutte, sest teatakse, et inimene usub ja laseb mõjutada ennast valedest juttudest. Kui suhtes inimene laseb mõjutada ennast valedest juttudest, siis on nõrk. Inimesed on erinevad. Kui minul läheb elus halvasti, siis ma ei hakka teistele halba soovima ja teistest valesid jutte rääkima jne. Minu eesti keel lonkab, sest ma ei ole eestlane tegelikult ja olen rahul, et olen omandanud eesti keele-nii nagu on! Eesti keel on raske keel. Eks kõik saavad siin oma kogemuse-kes elab unistustes, kes illusioonides. Võib ju soovitada inimesele, et ei ole mõtet elada siin illusioonides, aga inimene ise teab, mis teeb!? Kõigil omad õppetunnid, kogemused- millest õppida. Jõudu ja edu!
 
Kas tohin 21. juuni 2014, kl 13.35
Küsida?Kas kõik jääbki nii?Ilmselt on vastus:Jah,kõik jääbki nii!
 
A 23. juuni 2014, kl 23.27
Kus käisid täna?Lahja oli või kuidas?
 
Mina 23. juuni 2014, kl 23.46
Ei käinud,sest kehv ilm oli ja tegemist.Belglane tuleb siis peab valmis olema.Järgmine aasta panen õla alla siis võib rahule jääda.Jõuad ka õigeaegselt kohale.
Ei oska eelmist kommida,seega kui inimest pole..Siis jah,jääbki nii.
Good by!Homme tööpäev!
 
eitaja 23. juuni 2014, kl 23.47
Kas tohin Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Küsida?Kas kõik jääbki nii?Ilmselt on vastus:Jah,k
> õik jääbki nii

Ei ei ei
 
eelmisele 24. juuni 2014, kl 00.08
Kas Jaaniöö sai läbi või jäi lühikeseks?Mis tähendab:Ei?
 
Jaanika 24. juuni 2014, kl 01.48
http://www.youtube.com/watch?v=8FHVqM3K48U
 
13.35 kommenteeriale 24. juuni 2014, kl 11.40
Ise küsid ja vastad endale. Küsi inimese käest, kellelt soovid vastust... Millist olukorda või keda, kuidas mõtled? Kui inimene kahjustab kedagi, midagi ükskõik millisel moel, siis teeb endale halba sellega... Nii jääbki! Inimesed saavad ise midagi heaks muuta kui tahavad... Kas jääb nii või ei jää nii? Kõik oleneb meist endast...
 
kah keegi 24. juuni 2014, kl 13.23
Ma võtaksin ka sõna, kuigi ei ole teile teadaolev isik. Aga kui ei saa normaalselt inimesega ühendust, aga põhjus ei ole selles, et tõrjub, kuid milles, see on müsteerium. Oli, palju oli meie vahel hingeliselt ja ka füüsis ütles, et ta on see õige ja kui tema silmades peegeldus midagi. Inimene kahjustab? jah, nüri noaga nüsib, ei lase end unustada, sest oleks vaja üheskoos olla - see on nagu mingi kõrgem teadmine. Jah, inimesed saavad ise muuta...üksi jääb püüdlustest väheks... Kui vaid teaks, miks teine pool seda teha ei saa. "Ei taha", vastust usuksin vaid tema enda suust, mitte teiste kuulujutte.
 
A 24. juuni 2014, kl 13.24
Pole kolmandate isikute asi,kes kellega suhtleb.Elagu igaüks oma elu reaalis.
 
kah keegi 24. juuni 2014, kl 13.34
No ega asi ei olegi, lihtsalt pagana sarnane olukord. Ma teisi ei kommenteeri, vaid mul täpselt samamoodi, no ega sellised juhtumid just igapäevased ka ei ole. Kui keegi ütleks, kuidas oleks õige käituda..
 
20.00 24. juuni 2014, kl 13.52
Eelmisele:Hetkel mõtlen kaasa ning räägi inimesega otse.Kas meilitsi või tel.teel.Oleks nagu viisakas käitumine.Muidu jääd aastateks siia piinlema!
Minul on reaalis kõik vastused saadud.Korjan minagi oma meeskonna kokku ning aeg lahkuda!
 
Meie! 24. juuni 2014, kl 17.01
Olete Ajalugu,mida keegi enam ei mäleta!
 
to kah keegi 24. juuni 2014, kl 19.46
Aga kui ei saa normaalselt inimesega ühendust, aga põhjus ei ole selles, et tõrjub, kuid milles, see on müsteerium.

Mis mõttes "ei saa normaalselt inimesega ühendust"? Ja samas väidad, et "põhjus ei ole selles, et tõrjub"? Mis müsteerium? Kas oled sellele inimesele üldse helistanud v kirjutanud? Või ootad tõesti, et teine on nagu mingi selgeltnägija v mõtetelugeja ja tuleks ise sinu juurde v võtaks ise ühendust? Vaat see oleks tõesti müsteerium. Imelik segasevõitu jutt sinu poolt, kas sa ise ikka saad aru, mida tahad öelda?
 
Kah keegi 25. juuni 2014, kl 12.12
No tänan sekkumast. Kui helistan ja juhtumisi on mul uus mobiilinumber ning vastu ei võeta? Tagasi ei helistata, mis sellest, et võõras number. Kui saatsin e-postile kirja väga viisakate selgitustega siiski inimeselt üks kord vastus saada. Avasin oma südame niipalju kui see e-kirja teel võimalik on ja vaid tühjus...siis tead ajab ikka hulluks küll. Minu jutt ei ole segane, olen päris hea eneseväljendaja. Olen sellist hinnangut ikka professionaalidelt kuulnud, nii et - ei saa ma segane olla.
 
Kah keegi 25. juuni 2014, kl 12.20
Väidan jah, et ei ole tõrjumine, sest kui mulle keegi ei ole öelnud, et mind ei soovita, ei ma kõlba, jne, siis see ei ole tõrjumine. Kui antakse lootust mitmel moel ja kui peale kõike käib armas suhtlus, siis ei saa normaalne inimene teist normaalset inimest tõrjuda! Seepärast soovin ma vastust, miks ma teistest kehvem olen ja ausat vastust väärt ei ole.
 
eelmisele 25. juuni 2014, kl 13.02
Kas sinule on keegi öelnud nii?Teistest kehvem?Mille kohta ausat vastust?Siis küsi õigelt inimeselt reaalis?Miks alles nüüd?
 
kah keegi 25. juuni 2014, kl 13.24
ei ole öeldud, et teistest kehvem olen. Käitumine, mis väljendub unustamises, näitab, et mulle ei kõlvanud isegi öelda peale selliseid sõnu nagu: "Vaatame, mis meile kõik tulevik veel kaasa toob", "ma võtan ise ka ühendust, kui mul võimalik" ja teatud muu emotsionaalne side ja veel...
 
Kah keegi 25. juuni 2014, kl 13.26
Alles nüüd? Eks olen püüdnud asju lahendada kogu aeg ja siis haavunud olnud ja ei saa jätta ja aina üritan...Kas selline käitumine ei ole aktsepteeritav? Ometi olen ma väga kasvatatud ja üsna haritud ka. Lolliks ei maksa nimetada.
 
eelmisele 25. juuni 2014, kl 13.38
Üks viga mida sageli tehakse on see,kuidas sina ise kaaslase ootama jätad?Kellelgi võib see olla tähtkujus sees ning tulemus pole just meeldiv.Vaatan oma töökaaslast,on ikka pika juhtmega..Ausõna,sellises vanuses ka veel õpeta.
Ps!Üks lause tähendab ju kõike ning eluaegselt ka kõike jagada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!